Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitásthe red flower EmptyHétf. Szept. 07, 2020 1:29 am

Poppy Parker
It's okay if all you did today was survive


Becenév:
Pipacs, Piroska, Pops ~ by Kai the red flower 1505513385
Titulus:
red flower
Születési hely, dátum:
1998. február 18.
Fajcsoport:
boszorkány
Rang:
elszívó boszorkány
Beállítottság:
heteroszexuális
Play by:
Holland Roden

Átváltozás:
Ha az, ami az utóbbi időben történt velem annak számít... új oldalát ismertem meg a világnak, egy sötétebb, mocskosabb oldalát. Csoda, ha közben én magam is megváltoztam?!
Család:
A biológiai családomat sosem ismertem, a nevelőszüleim pedig életüket vesztették, így azt hiszem már nem beszélhetek semmiféle családról. Csupán egyvalaki maradt, Isaac, aki egyfajta őrangyal a számomra, és persze Thersez, a "macska".

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

A levegő a tüdőmben rekedt, ahogy próbáltam mély lélegzetet venni. A lakásban az összes ablak nyitva volt, de még így sem jutottam elég oxigénhez. Fájt a mellkasom, a szemeim, a torkom... mindez valószínűleg az egész éjszakás sírástól. Meleg, kávéval teli bögrét szorongattam a kezeimben, s pokrócba burkolózva ültem a kanapén már hosszú percek óta. Semmit nem aludtam, valahogy mégsem éreztem magam fáradtnak, hiszen hetek óta nem volt bennem semmi élet, fel sem tűnt annak hiánya. A fürdőben inkább már a tükörbe sem pillantottam, mikor vizet fröcsköltem az arcomba, majd jéghideg, nedves kezeimet először a tarkómra, majd a nyakam két oldalára helyeztem, hogy kicsit felfrissüljek.
Az utóbbi időben egész jól kezeltem a helyzetet, amit az életemnek nevezhettem, nem borultam ki, nem ébredtem sikoltozva, nem sírtam vörösre a szemeimet. Tegnap este viszont újra eltört a mécses, addig áztatták szemeimet könnyek, míg már nem maradt bennük nedvesség. Jó lett volna aludni egyet, már csak azért is, mert addig nem kellett a valódi világgal foglalkoznom, viszont féltem. Féltem, hogy újra azok a szörnyű rémálmok fognak kísérteni, ha csak lehunyom a szemeimet.
még inkább elrejtőztem a pokróc alá, reszkettem a hidegtől, de legalább ez azt jelentette, hogy élek, ami a szüleimről, a nevelőszüleimről nem volt elmondható. Furcsa volt ez a szó, hiszen huszonkét évem alatt őket szólítottam anyunak és apunak, nem volt más, akit így nevezhettem volna. Nem ők adtak életet nekem, de minden mást tőlük kaptam. Miattuk tanulhattam jó iskolában, volt fedél a fejem felett, szinte mindent megkaptam, amire csak szükségem volt. Ők voltak a családom, még ha nem is biológiailag. Kezdtem megérteni, mit is jelent ez a kifejezés, a család szó. Egyáltalán nem a vérkötelékről szólt, inkább... az érzésekről. Arról, hogy az adott személyek mit jelentenek nekünk.
A testem rázkódni kezdett, de egyetlen könnycsepp sem gördült le az arcomon, a szemeim szárazak maradtak, sőt, égtek. Mindenem fájt, az érzéseim mégis elnyomtak mindent. Gyász és félelem kavargott bennem, mindez olykor átfordult ürességbe, aminek ijesztőnek kellett volna lennie, ám még mindig jobb volt, mint megannyi negatív érzelemmel megbirkózni.
Ledobtam magamról a takarót, s kisétáltam az erkélyre, erősen kapaszkodva a korlátba, mert úgy éreztem, összecsuklanak a lábaim. Nem volt semmi erőm, talán ennem kellett volna valamit, de a gyomrom olyan apróra zsugorodott, hogy egy falat sem ment le a torkomon. Ijesztően néztem ki az utóbbi időben, mint egy zombi, ezért is kerültem a fürdőszobai tükröt. Szerencsére Isaac lakásában kevés dolog volt, ami megmutatta volna a tükörképemet.
Hirtelen hálát kezdtem érezni, a férfi iránt, aki megmentett, bár semmi haszna nem volt belőle. Aki azóta is gondomat viselte, s aki miatt volt egy kis értelme a létezésemnek. Egy halvány mosoly költözött az arcomra ahogy néztem a várost, a kilátás csodálatos volt, én pedig még ebben a romhalmaz állapotomban is láttam némi jót a világban. Valószínűleg elveszítettem a józan eszemet.

but tonight you're a stranger or some silhouette

ex-Poppy Parker
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
ex-Poppy Parker



163
C szint:
Kalmithil
the red flower Tumblr_inline_ou0od8gR0b1so10o6_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
red flower
Másik felem :
the red flower Bf7ee06187fa545495c2e88b7c97dfb33acde330
there is something about some people which makes
our chemisty stronger with them; the dark secrets.
Ennyi éve vagyok a világon :
26
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
holland roden
Tartózkodási helyem :
denver

the red flower Empty
Témanyitásthe red flower EmptySzer. Szept. 09, 2020 6:21 pm

Megbocsátasz majd nekem
amiért nem voltam őszinte veled?

Poppy Parker

Drága Poppy! the red flower 897538487

Nem is lehetnék boldogabb attól a ténytől, hogy kinél talált gazdára ez az ígéretes leányzó. Nem csak én, de úgy vélem, Thersez is örül Neked! Poppy az a fajta karakter, akinek a múltja egybefonódik a fórum egyik legrosszabb alakjával, mégis... pont ezért annyi lehetőség van a lányban, amennyit nem szégyellsz kihasználni majd. the red flower 3808243726
Az életed átlagos volt, addig a napig, míg a nevelőidet meg nem ölték. Aztán majdnem téged is, de én jókor voltam jó helyen - azóta a nap óta védelek és óvlak téged, habár neked fogalmad sincs a valódi indítékaimról. Ez pedig nem más, mint Kai. Poppy, nem voltam veled túl őszinte és elhallgattam rengeteg dolgot, kezdve azzal, hogy én pontosan miféle vadász vagyok. Nem tudom, ha kiderül minden, vagy eléd állok a valóság igazi arcával, mennyire fogsz utálni, esetleg van-e esély arra, hogy megbocsátasz... bárhogyan is, azt leszögezem, hogy mindent Érted tettem.  the red flower 3634486886 Semmiképp nem akartalak Kai Parker karjaiba lökni, hogy aztán ő könyörtelenül végezzen veled. Tudod, ő... mindenkit gyűlöl. Talán saját magát is. Nála talán már indok se kell arra, hogy valakinek ártani akarjon. De téged, mint Parkert, különös figyelemmel tüntet ki. Kérlek, ne hagyd, hogy átverjen! És nekem higgy, ha eljön az ideje, ne neki... the red flower 3353380639
Mindent összevetve a lapod tökéletes lett, minden benne van, aminek kell - még a cicust is megemlítetted, akit befogadtál az engedélyemmel. Habár megmondom őszintén, valami nem hagy nyugodni azzal a macskával kapcsolatban... the red flower 1390903549


Foglalózz és sipirc játszani, na meg nekem is ígérj egy kört, kislány! the red flower 450640341


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
the red flower Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
the red flower 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
the red flower 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
the red flower 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

the red flower Empty
 

the red flower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal