Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásNathan Hill EmptyHétf. Jún. 26, 2017 7:56 pm


Nathan Hill

Idézet


Becenév

Nathan

Titulus

Nathan

Születési hely, dátum

New York, 1989. szeptember 15.

Faj

ember - vadász

Család

Nem igazán tud mit mesélni róluk, és ha lehet inkább a témát is kerüli. Anyja és apja is vadász volt, épp ezért nem volt meglepő, mikor a vérbe fagyott testüket a padlón találta meg iskola után hazatérve. Kiskorúsága miatt egyértelműen árvaházba került, ahol megismerte Arielle-t, és akit bizonyos fokig a hugának tekint - bár tény manapság előszeretettel látja nőként, és nem a hozzátartozójaként. Nem igazán voltak nevelőszülei, magányos farkas volt világ életében, és inkább az árvaházat tekinti az otthonának, na meg azt a helyet, ahol Ariellel épp tanyáznak.

Play by

Jensen Ackles





Ez az én történetem...

Ujjai lágyan szántottak végig a selymes hajzuhatagon, miközben minden egyes érzékszerve ugrásra készen, kiélezve szemlélte a szőkeség minden egyes légvételét. Már napok óta képtelen volt arra, hogy kipihenje magát. Álmatlanság a betegség neve, és összefüggésben állt a napokkal ezelőtt bekövetkezett történésekkel, melyért nyilván önmagát hibáztatta. Kit is hibáztathatott volna mást, ha nem magát? Hiszen csak egy kis időre hagyta magára a lányt, ám az a pár felelőtlen pillanat elég volt arra, hogy bekövetkezzen a legrosszabb, melytől világ életében rettegett. Most pedig egy ilyen történés árnyékában képtelen volt túltenni magát mindezen, és jóképet vágni ahhoz, hogy a lányból pont olyan lény vált, melyeket mindig is megvetett, és melyek az életét is tönkre tették. Persze tudta, szíve és lelke legmélyén, hogy a lány a legkevésbé sem volt hibás. Vagy ha mégis, akkor szépsége és kedvessége miatt. Mindig is csodálta, és talán vonzónak is találta, jobban mint kellett volna. Ám a közöttük lévő kapcsolat soha nem tette lehetővé, hogy testvérnél többként gondoljon rá. Túl fiatalok voltak, és Arielle annyira gyermeki! Épp ezért volt a számára furcsa, hogy mikor kicsit talán több ideig nem találkoztak, majd az élet ismét összehozta kettejüket, a lány hogy megváltozott. Kinőtte kislányos báját, felnőtt nővé érett, és bár Nathan akármennyire is igyekezett megtartani a testvéri kapcsolatot kettejük között, tekintete és gondolatai akaratlanul is túlontúl sokszor kalandoztak el a lány irányába. Már-már bűnösen csábítónak találta széles csípőjét, hetyke melleit, és formás fenekét, és minden egyes pillanatban mikor elöntötte egy ilyen kínkeserves felismerés, a nőiesség felismerése, képtelen volt uralkodni magán, és jeges vízzel lehűteni fejét, testét és minden érzékszervét, ez pedig soha de soha nem jelentett jót, csak és kizárólag problémákat. Olyasmiket, mint amikbe most is épp nyakig ültek.
Nagyot sóhajtott, majd egy kósza tincset óvatosan kisimított a lány nyakából. Annak feje az ölében pihent, és egyszerűen képtelen volt arra, hogy felébressze, holott a filmnek már rég vége volt, melyet az előbb még hangosan röhögve néztek. Még egy óvatos mozdulattal arrébb rakta a csökönyös tincset, majd összehúzott szemöldökkel nézegette a már halványuló harapásnyomot. Minden megváltozott, és valahol legbelül nem csak azt érezte, hogy meg kellett volna mindegyik gazfickót ölnie, hanem a féltékenység is mardosta belülről, hogy valaki megszentségtelenítette a lányt, még akkor is, ha lényegében egy harapásról beszélünk. Mégis ez a harapás volt az, mely megfosztotta az ártatlanságától. Gyilkossá tette, és immár saját magával is meg kellett küzdenie.
Hogy bízzon benne? Hogy szeresse?
És mikor eljön az idő - hogy ölje meg?



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Nathan Hill Empty
TémanyitásNathan Hill EmptyHétf. Jún. 26, 2017 8:28 pm


Elfogadva

Nathan Hill

Először is megragadom az alkalmat és üdvözöllek az oldalon az egész staff nevében! Örülünk neked! És nem csak mi, hanem legfőképpen Arielle, hisz hozzá kapcsolódsz te annyira. Tetszett az írásod, az adatlapod minden sora, bár már nagyon megszoktam, hogy mindenki E/1-ben ír, ez nem von le semmit az értékéből! ;)  Várom, hogy a játékteret is befoglaljátok Ariellevel, biztos, hogy olvasótok leszek! Arra még megkérlek, hogy a profilodat töltögesd ki és rakd tele csodás gifekkel magadról! ;)

Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Nathan Hill Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Nathan Hill Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Nathan Hill Empty
 

Nathan Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal