Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDamon Salvatore EmptySzomb. Május 19, 2018 9:44 pm

Damon Salvatore
And I think you're crazy too, I know you're gone
That's probably the reason that we get along


Becenév:
Azt hiszem kezdek megéhezni...
Titulus:
Big Bad Vampire
Születési hely, dátum:
Mystic Falls, Virginia, 1839. június 18.
Faj:
Vámpír
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Ian Somerhalder

Átváltozás:
Az az ominózus 1864. Talán Október volt. Emlékszem rá, ahogy csípte az orromat a hideg. Minden egy csapásra fordult a feje tetejére. Az alapító családok sorra vették a vámpírokat. Az a bizonyos különleges, bűvölt iránytű amit szerencsétlen Johnathan Gilbertünk alkotott meg. Ugyan elkélt némi Bennett hókuszpókusz az üst mellett.... De közösen létrehozták a vámpír radart. A mocskos kis ketyere abban az időben sok vérszívót eltett láb alól. Katherine, szívem hajdani választottjának homlokára is céltábla került. Sokáig kínzott a bűntudat, hisz én magam buktattam le. Persze nem szándékosan... Mentőakciót szerveztünk. Steff és én. Elbuktunk. A tulajdon apánk adta be a kampót. Legalábbis azt hitte, hogy beadta... Katherine biztosra ment. Akkor elutasítottam magamtól azt a bizonyos "mindörökké'-t... Stefan tett róla, hogy éljek a lehetőséggel. Végeredményben azt hiszem jobban élvezem ezt, mint maga Steff.
Család:
Ha sorba kell állni a halálhoz, az én családom tolakszik. Stefan bolond fejével felkereste a halálunka követően az öregünket. Persze Giuseppe bepánikolt és megpróbálta eltenni láb alól Steffet. Mondanom sem kell, hogy hiába próbálkozott. Végül én és Steff maradtunk. Időröl időre eltávolodtunk, majd visszatértünk egymáshoz. Szeretem az öcsémet. Bár előszeretettel öli meg a kapcsolatunkat néhány hétre, vagy épp hónapra, évre a végeláthatatlan empatikus érzelmi ingadozásaival. Nem is kérdés, hogy ki közülünk az, aki képes megtenni a szükséges lépéseket, ha a dolog vért követel.  Ez elég nagy falat tud közénk emelni. Elég gyakran!

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Az élet mocskos játékot űzött mindannyiunkkal. Az volt a cél, hogy vissza adjuk az életét. A mosolyát. Hogy újra ugyan az a valaki lehessen, aki egykoron volt. Féltem. Rettegtem a következményeinek gondolatától. Bár arcomra felhúztam a már jól megszokott maszkot, amivel elrejthettem kétségeimet. Próbáltam ugyan az a közönyös, gúnyos és önző vámpír lenni, aki ezidáig. De ahogy a szemeibe néztem, egyszerűen megtörtem. Féltem a múlandó tekintettől. Az egész, csak a sarjkötődés miatt volna? S ha igen, öleljem abban a tudatban, hogy ez igaz? Képes volnék rá? Hogy lehetnék képes rá? S elbuktunk... Reményekkel léptünk egy eldugott sziget partjára, s üres kézzel, megtörve léptük át határát. Csak a helyzet bonyolódott.

Ott állt felette a szülői házban. A hideg testét gondosan takargatta, mintha volna bármi remény számára. De pillanatok alatt ágált át a keserű pillantás, egy rémült tekintetté. Lehúzva a takarót drága öccse arcáról, torpant meg. Zihálva fordult felém, aki őt figyelve lassan távolodtam el az ajtófélfától. Hunyorogva néztem, s próbáltam elemezni a helyzetet.
- Elena... - Úgy éreztem ide nem vagyok elég. Számára, s most nem! Talán erre soha sem leszek! Mégis tennem kellett valamit érte. Ide néhány szép szó nem elég. Sem lelkesítő beszéd nem oltja a fájdalmat, amit érez. S mint kinyitott csap ömlöttek a keserű szavak ajkai közül.
- Meghalt! Jeremy meghalt! Damon.. Meg... Meghalt! És-és egész idő alatt halott volt, én meg...- kapott ajkaihoz kétségbeesetten. A felismerés kegyetlen dolog, pláne ha egy szeretted haláláról van szó. Pláne ha az a valaki, éppenséggel a családod utolsó élő tagját képviseli.  - Istenem... Érzem a szagát. Mióta van már ilyen szaga?
- Figyelj rám Elena, én segíthetek. - óvatos, apró léptekkel közelítettem felé. S bár tudtam, hogy nem tehetek érte semmit.Tisztában voltam a ténnyel, hogy nem hagyhatom, hogy ennél jobban kiakadjon.
-Hogyan? HOGYAN?! Hogyan akarsz segíteni? Hogyan? - S én mindössze összeszorult gyomorral álltam előtte. Tanácstalan voltam. Hisz bármennyire is akartam, nem tudtam választ adni.
- Jól van... most... Most. Gondoskodnunk... Gondoskodnunk kell a holttestéről! Le kell vinnünk! - villámcsapásként érte az ihlet. Azonban ezzel én korántsem értettem egyet. Pláne amiatt, mivel abban a pillanatban Elena nem volt tisztában a döntéseinek súlyosságával.
- Figyelj... Nem kéne...?
- Csak vidd le! Kérlek! - Felháborodva emelte meg hangját, majd dühödten suhant el mellettem, mintha ott sem lett volna. Csak a távolodó cipőjének kopogását hallgattam. Elkeseredve pillantottam a hideg testre. Csak arra tudtam gondolni, hogy mit vesztettünk. Mit vesztettem, s ő mit veszített. Mind ez a semmiért...

"Kell egy fedő sztori, igaz? Azt hiszitek nem hallottam, hogy erről beszélgettetek, hogy mit fogunk mondani? Állat támadás? Legurult a lépcsőn? Hm? Nem! Felgyújtjuk a házat, s ő is bent ég!"

-A ház minden szeglete tele van a szeretteim emlékeivel, akiket elveszítettem. Az anyám! Az apám! Jeremy és Jenna és Alarick. John... Még John is. Mind meghaltak! Mindenki meghalt! Mégis mit kellene... Vagyis... vagyis, hogy fogok... nem. Képtelen vagyok. Senkim. Senkim sem maradt már... - Az a hihetetlen mennyiségű keserűség, ami pillanatok alatt tőrt elő oly mélyről. Mindig is erősebben élte meg, de még így is annyi minden lappangott benne, amit most kiadott. A keserűség, amit tűzként kívánt felgyújtani, ám nem hagyhattuk. Nem hagyhattuk, hogy megbánja.
- Elena, szeretném, ha megnyugodnál. - kaptam el a leégő, elfeketedett gyufaszálat, s egyenesedve fel hozzá próbáltam meggyőzni. Mind hiába... Karjait arca elé rakva hátrált s hevesen tiltakozott.
-Nem! Nem. Nem tudok! -rogyott térdre, könnyektől áztatott arccal. - Mert fáj. Nagyon, nagyon fáj! Segítsetek! Kérlek, segítsetek!
- Damon. - szólalt meg Steff, miközben én tanácstalan álltam Elena felett. Képtelen voltam bármit is tenni. Csak hallgattam, ahogy zokog és segítségért kiált. Mégsem tudtam döntést hozni. - Segíts rajta.

"Az emberség nem jelent semmit, ha nincs senkije, akivel törődhetne."

 

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Damon Salvatore Empty
TémanyitásDamon Salvatore EmptySzer. Május 30, 2018 10:27 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Mr. Perfect and Sexy Damon Salvatore

Drága Damon! :<3:

Egyszerűen nem is tudom, hol kezdjem, annyi mindent írnék... azt hiszem, kevés lenne egy este arra, vagy pár sor, hogy kifejezzem az örömömet, amit az iránt táplálok, hogy elvállaltad a karaktaert. Damon Salvatore 3808243726 Azt kell mondjam, jobb kezekbe nem is kerülhetett volna! Méltó utódja leszel az előző Damonnak, legalábbis így érzem. Damon karaktere nehéz. Nem egy hétköznapi srácról van szó és most tekintsük el attól, hogy ő voltaképpen egy vámpír. Eleinte nehéz kiismerni magát a karaktert, azt, hogy mit miért tesz. Az emberek eleinte mást sem látnak, csakis azt, hogy mennyire önző, s azt, hogy egy gyilkos. Avagy egy szörnyeteg.  :roll: De ő ennél sokkal árnyaltabb személyiség. S pont ezért jó.  Damon Salvatore 748718716 Sok rétegű, sok oldalú, s mindig van egy újabb darabka, amit meg kell ismernünk belőle. Egyszerűen odáig vagyok Damonért, szinte az első perctől fogva, ahogy megjelent a sorozatban. Damon Salvatore 2143335336
Aztán ott van Damon és Elena kapcsolata. Avagy a mi kapcsolatunk, kedves Damon. Damon Salvatore 165619248
Nos, amennyi szenvedésen keresztül mentünk... azt senkinek sem kívánom. Vagy mégis? Magam sem tudom. Az, ahogyan veszekedni tudunk, ahogyan szakítani minden egyes apró butaság kapcsán, s aztán kibékülni, szenvedéllyel egymás karjaiba omlani... na, ez az, amit kívánok mindenkinek. Emlékszel a legelső beszélgetésünkre? Hogyne emlékeznél!

"You want a love that consumes you. You want passion and adventure, and even a little danger."

Ezt mondtad nekem. S igazad volt. Nem mondom, hogy te vagy a Bölcs Damon, de ezúttal igazad volt. S a legszebb az egészben, hogy te mindent megadtál nekem, s adsz, amire csak vágyom. Damon Salvatore 3779015013
A jelenet mellesleg, amit kiragadtál kettőnk történetéből, az életem egyik legmeghatározóbb momentuma. Jeremy elvesztése tőrként hasított a mellkasomba, mikor rádöbbentem, tényleg meghalt. Tudtam, hogy ez végleges. Azt, hogy nem lehet őt visszahozni. Szenvedtem, s ezt... ezt a fájdalmat képtelen voltam elviselni. Szerintem helyesen cselekedtél, mikor arra kértél, hogy kapcsoljak ki. Habár ami ezután következett, nem volt piskóta, tudom-tudom. De így kicsit túl tudtam lendülni a holtponton. Új célt találtam... vagy valami olyasmi. Damon Salvatore 520095828
Azóta persze számtalan kaland van mögöttünk. S lesz is. Damon Salvatore 3353380639
Az irományod, a stílusod fantasztikus, Damon! Nagyon várom, hogy még többet olvashassak tőled, avagy kettőnkről... bár amikor újra találkozunk, azt hiszem, nem leszünk mindketten túlságosan boldogok. #turnitoff



Hess, foglald le az arcod és hamarosan...... Damon Salvatore 3634486886


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Damon Salvatore Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Damon Salvatore Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Damon Salvatore Empty
 

Damon Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon Salvatore
» Damon Salvatore
» Damon Salvatore
» Damon Salvatore
» Damon & Kai & Bonbon