Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyPént. Jan. 25, 2019 9:53 am




Jane & Lara




Nem sok mindenre emlékszem abból a buliból, egy kicsit sokat ittam már a végére. Ami tisztán megvan, az a hazafelé úton érzett balsejtelem és a másnapi, hiábavaló keresés. - Na igen, bejönnek a rosszfiúk - vonom meg a vállam ártatlanul somolyogva, hiszen ez azóta sem változott. Szeretem, ha a partnerben ott a veszély és az izgalom, és nem ragaszkodik görcsösen a saját erkölcseihez. Talán ezért tetszett sokáig Reg is, bár ma már el sem tudnám képzelni egyik vadász társammal sem. Túlságosan fogadott testvéreimmé váltak.
Nem akartam megbántani, de túlságosan meglepett a csókjával. Teljesen összezavart bennem mindent, és attól féltem, ha a pillanat hevében belemegyek és viszonzom, jobban megbántom, mintha csak döbbenten állnék ott. Szerettem volna előbb rendezni ezt a káoszt közöttünk.
Ahogy a pólója alá vezeti a kezem, elmosolyodom. Tényleg semmit sem változott... Hogy tudja, értékelem ezt a gesztust a részéről, ismét megpuszilom, ezúttal viszont a nyakába csókolok bele, mielőtt szembefordítanám magammal.
- Ejnye, hogy te csak arra tudsz gondolni! - Csípőmmel játékosan meglököm az övét, a mosoly vigyorrá terpeszkedik az arcomon. Elég izgató, ahogy egymással flörtölünk... De előbb a beszéd - most az egyszer legalább ennyire uralkodnom kell magamon.
- Ez az az este. - erősítem meg afelől, hogy bőven van mit megbeszélnünk. Úgy tűnt, nem bánja, úgyhogy ismét a kezéért nyúlok, annál fogva húzom magammal. Nem zavar, ha mások is meglátják, ilyenkor amúgy sem tartózkodnak túlságosan sokan az utcákon. Az egész város alszik, minden kihalt. - Persze, gondolom. Épp most vert laposra egy vámpír, de azért köszönöm - nevetve hárítom a bókját, ösztönösen megigazgatva a hajam. Ha így csinosnak hisz, harci öltözékben, verekedés után, akkor még nem látott estélyiben! Vagy estélyi nélkül...
- Jól, jól, persze, minden rendben. Köszönöm, hogy megmentettél! - Karom az övébe fűzöm, belekarolva fordulok ki vele az utcára, lusta léptekkel indulva el a külváros felé. Azon töprengek, baj származhat-e belőle, ha a főhadiszállásra viszem Jane-t, de ha jól tudom, Hazel és Isaac is házon kívül vannak épp, Reg meg tartaná a száját, ha arra kérném. Úgyhogy a Testvériség bázisa felé indulok meg vele. - Te jól vagy? Úgy értem, van napfénygyűrűd, ugye? - Gondterhelten ráncolom a homlokom, ahogy oldalra pillantok rá. Ha árt számára a napfény, akkor jobb, ha sietünk. Talán a szobámban akad még félretéve néhány gyűrű, legfeljebb adok neki egyet - mégsem hagyhatom, hogy az éjszakára szorítkozva mászkáljon.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 4:44 pm

Kár hadakoznom olyan szavak ellen, mint az önzőség, mikor mindketten úgy gondoljuk. A kezdeti üdvözlés után, viszont a lapjaim kiteregetése a cél. Én legalábbis, nem akarok tőle semmit sem véka alá rejteni. Beavatom őt a mostani életem rejtelmeibe, s kulcsfontosságú dolgokat megosztani vele, hogy megértse az én rögös utam.
- Ne hibáztasd magad, ha jól emlékszem, akkor én mondtam, hogy maradj csak nyugodtan a buliban. Azzal a pasival voltál, aki olyan fura gonosz vigyorgású volt. Szóval én viselkedtem bután. – jóleső érzés járja át a testem, mikor a kézfejemhez ér a tenyerével. Abba a témába nem akarok belemélyedni, hogy alkalmas lett volna akkor rögtön veszélynek kitenni. Eszembe jut, hogy még sokkolnom kell a valósággal, hogy én már nem táplálkozom hagyományos ételekkel. Próbálkoztam fiatal vámpírként enni, de csupán azt értem el, hogy öklendezve hánytam ki mind. Egyetlen dolgot visel el csupán a szervezetem, ami nem más, mint a vér. Megteszem, s megcsókolom. A cselekvése azonban kétségeket szül bennem. Nem viszonozta, azonban nem is ellenezte ezt a finom ajak varázslatot, így maradok annyiban, hogy a mai nap során nem erőltetem. Azonban kétség kívül, én nagyon élveztem, hogy ő volt az első aki ebben a szent pillanatban elvette a csók szüzességem.  Halvány kedély javulást eredményez, s ezután következik az igazi próbatétel. Hátulról átölel, sőt hasamnál összekulcsolja a két kezét. Ilyen pozícióban most vagyunk először, de bennem szétterül a boldogság. Rejtett célzásként megfogom azt a két kezét, majd finoman a pólóm alá vezetem, hogy megérezhesse a csupasz bőröm selymességét. Nos a vámpír lét átok, de kétségkívül a feszes, selymes bőr annak tudható be. Ehhez annyi kell, hogy normálisan fogyassza a vámpír a véradagját. Szavai, mint édes nektár, úgy csöpög bele a fülembe.
- Remélem – szusszanok egyet, mert nekem brutalitás csömöröm van. Furán hangzik, de aki jól ismer, az tudhatja, hogy alapból sem egy vérszomjas hárpia vagyok. Magával szembe fordít, s én engedelmesen engedek neki. A mosolyára, csak somolygással felelek. Megfogja a kezem, így még jobban rá figyelek és szavaira. Mikor meghallom az első három szót, akkor az első jóízű nevetést hallhatja tőlem. Nem fogom vissza magam, de rögtön pajkos mosolyom elárulhatja, hogy valami Jane-s szavak fognak jönni, mint régen.
- Larám, ha én felmegyek hozzád, akkor remélem nem tapizós partyra gondolsz, a beszélgetés mellett? – ugratom a fejét kuncogva, s hogy tovább borzoljam a kedélyeket, akkor megfogom az arcát.
- Bár ha ilyen piszkos, s egyben nemes gondolataid is támadnának, akkor nem tiltakoznék ellene – s a mosoly rólam sem tűnik el.
- Én meg mindent elmeséltem neked, amit eddig magamba fojtottam, hogy egy szép napon, vagyis estén elmondjam számodra. – s mivel kettőnk közül én látok jobban a sötétben, így egy bókkal kívánok kedveskedni.
- Csinosan nézel ki, ebben a ruhában. - s most jut eszembe, hogy ő harcolt, míg én halált osztottam.
- Jól vagy, nem fáj semmid? S mond, hova vigyelek. - óvatos akarok lenni, s nem túlságosan sokat mutatkozni a társaságában.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 3:47 pm




Jane & Lara




- Az vagy, önző vagy... Borzasztó önző... - motyogom, de érezheti a hangomból, hogy a haragon túl egyáltalán nem gyűlölöm őt emiatt. Lassan tényleg kezdem felfogni, hogy ő az, hogy itt van, mármint tényleg itt van. A boldogság kis madara félszegen ugyan, de elkezd verdesni a szárnyával a gyomromban - csak aztán jön a keserű felismerés, hogy nem csak ő változott meg. Én is. Annyira lefoglalt, hogy az eltűnése miatt okoljam, hogy eszembe sem jutott tükörbe nézni és szembesülni azzal, mivé lettem. Az nyílt titok volt mindig is, hogy Jane boszorkány; ám az, hogy vadász lettem, valószínűleg számára is új információ.
Mielőtt azonban erre kitérhetnék, előbb ő kezd mesébe. Elhúzódom tőle annyira, hogy ránézhessek, és értő bólintásommal jelzem, figyelek rá. Ahogy a hajamba túr, lehunyom egy hosszabb pillanatra a szemem. Meglepően jól esik az érintése és a mozdulatban rejlő gyengédség. Figyelmesen hallgatom, arckifejezésem ezerszer változik a történet egyes részeinél. Szörnyű dolgokat kellett átélnie, és a legszörnyűbb az egészben, hogy én nem lehettem ott mellette.
- Úgy sajnálom... Azt is, hogy hagytalak elmenni - sütöm le egy pillanatra szégyenkezve a szemem, mielőtt újra ránéznék. - Butus... Bennem megbízhattál volna. Rám támaszkodhattál volna. - beborítom tenyeremmel az arcomra simuló kézfejét. Hiszen már akkor is ő volt és még mindig ő a legjobb és a legközelelebbi barátnőm. Együtt megoldottuk volna, habár akkoriban nem tudtam volna, hogyan szálljak szembe egy vámpír vérszomjával és erejével. Most már meg tudom védeni magam, de vajon ha akkor visszajön, tényleg lett volna esélyünk?
- Nagyon, nagyon és nagyon. Így, háromszor - ismétlem konokul, habár somolygása halvány mosolyt csal az arcomra. A csókja váratlanul ér, meglepetten a vállába kapaszkodom, majd lassan, tétován lehunyom a szemem. Sok lánnyal csókolóztam már, ajkai puhasága mégis olyan különleges, mintha ehhez foghatót most tapasztalnék először. Ahogy elhúzódik, néhány pillanatig még lehunyva tartom a szemem, mintha újra át akarnám élni.
- Jane... - Fogalmam sincs, mit mondjak. Nem tudom, mi hagy nagyobb sokkban: hogy visszatért a halálból, hogy eretnek lett, vagy ez a csók. Persze én is éreztem annak idején a pillangókat a gyomromban, de nyolc év olyan hosszú idő... Habár úgy tűnt, ő semmit sem változott, és ez megijesztett. Az ő ideje megállt azután a borzalmas buli után. - Jaj, Jane... - Halk sóhaj szakad fel ajkamról. Mögé lépek, gyengéden átfogom, átkarolom őt hátulról, két kezem összekulcsolva a hasán. Államat a vállára támasztom, fejem gyengéden az övének döntöm. - Minden rendben lesz, megígérem... Együtt megoldjuk, jó? Kitalálunk valamit. Soha többé nem kell egyedül lenned. - Apró puszit nyomok a hajára. Minden egyes szót komolyan gondolok. Kizárt, hogy hagyjam megint évekre eltűnni. Lassan elhúzódom tőle és szembefordítom magammal. A haragnak nyoma sincs rajtam, a mosolyom kissé fáradt, ám annál őszintébb. A kezéért nyúlok, és ha engedi, megfogom.
- Gyere fel hozzám és beszéljünk át mindent, rendben? Őszintén szólva annyi minden kavarog a fejemben... Fogalmam sincs, mit csináljak. Olyan ez, mintha csak álmodnék - megcsóválom a fejem, ám a mosoly egyetlen pillanatra sem tűnik el az arcomról. Megszorítom a kezét, biztatón és erőt sugárzón. - Annyi mindent szeretnék mesélni neked! - kezdve ott, hogyan is vált belőlem vadász, és miért esküdtem fel rá, hogy elpusztítok mindent, ami olyan, mi egykoron ő volt.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 3:12 pm

Örömmel veszem tudomásul, hogy nem csupán bennem robbant fel az érzelem bomba, hanem a legjobb barátnőmben is. Mikor a becenevemet suttogja könnyeivel küszködve, akkor érzelmesen ennyit tudok mondani.
- Igen, én vagyok az. – mosolyt csal az arcomra, hogy a vállamba fúrja az arcát. Ezek olyan gesztusok, amiket elraktározok magamban. Ez valami új dolog kettőnk között, bár valljuk be a nyolc év sok idő. Letörlöm az arcáról a nedvességet, majd a kérdései hallatán szomorúvá válok. Ha már elmondtam a titkom, akkor jogában áll tudni a körülményeket.
- Elmondom, hogy történt – kezdek bele a mondókámba, de úgy tűnik, hogy neki bizony szómenése van. Ettől nem idegesítőnek találom, hanem egyenesen aranyosnak. Régen is szerettem ezt a felét, mikor az érzelmeit rakja bele a beszédébe. De most azért más a helyzet! Érett nővé váltam, s ő szintén. Hála a simításnak, amit tettem, nos sikerült felmérni az nőies adottságait. Ráadásul, most ő szintén lebukott. A hülye is észre venné, hogy egy vadásszal van dolga. Állom a szavait, sőt mikor püfölni kezd, akkor meghagyom neki ezt a rituálét. Vezesse csak le a dühét, szabadítsa fel lényét a maró múlt átkától.  8 éve, hogy marhatja magát, s jogosan dühös. Mikor újra a nyakamba veti magát, s elmondja, hogy mennyire mérges, akkor szólalok meg csupán.
- Az én hibám! Önző kis nőszemély vagyok, hogy nem szóltam. – próbálom feloldozni a bűn alól, s ráadásul megint egy olyan dolog ugrik be a fejembe, ami éppenséggel nem ide illő lenne. Vagyis igen! De vajon hogyan fogadná? Később, csupán egy picivel. Előbb a mese, utána a varázslat.
- Hallgass meg – szusszanok egyet, s ahogy veszem a levegőt, úgy érezhetem a belőle áradó illatot. Megnyugtat, s elég erőt ad nekem a továbbiakra.
- Nagyon tiszta lappal akarok indulni nálad. – jelentem ki, miközben szórakozottan túrok bele a hajába. Még sosem túrtam bele ilyen lágyan a hajába.
- Emlékszel még a buliba, mikor 20 évesen, a születésnapomon elmentünk? Egyedül mentem haza, eléggé spiccesen, s az első elágazásnál hazafelé menet, egy hülye autós elgázolt. Káromkodott, de nem egyből haltam meg. Káromkodva tett az autójába, hogy Denver külvárosába vigyen egy elhagyatott házba. Valószínüleg volt egy vámpír ismerőse, egy igazi szexy csodabogár. Hánynom kellett volna tőle, de udvariatlanság lett volna. Lényeg, hogy út közben elvesztettem az eszméletem, aztán már csak a házban tértem észhez. Meztelen voltam, de az a vámpír valószínűleg megmentette az életem. Kérdés elé állított, hogy 10 percem van eldönteni, hogy élni akarok tovább, vagy örökre meghalni. Nem volt időm normálisan mérlegelni, s nem akartam meghalni. Hát újra ittam a véréből. Távozott, s azóta sem láttam a környéken. Semmi tudomásom sincs róla. Egy napot ott aludtam, s úgy döntöttem elmegyek távolra, míg ki nem tapasztalom a vámpírságot. Míg erőre nem kapok, míg meg nem tanulom használni a boszorkány képességeimmel együtt. Ráadásul haza nem mehettem, mert szüleimre ráhoztam volna a frászt. Nem akartam senkit sem bajba sodorni. Ezért mentem el 8 évre, ezért fájdítottam a saját szívem is. – tartok végre szünetet, hogy az arcomra költözzön a jól megszokott Jane-s mosoly. Bár tudom jól, hogy a bennem levő vámpírság torzít a szépségén, mint például a kikandikáló vámpír fogacskáim.
- De te vagy az oka annak, hogy visszatértem Denverbe, ide hozzád. Mert egy dolgot, meg akarok tudni, vagyis magamról tudok valamit, mert elég időm volt rá. Ráadásul a vámpír lét egyik velejárója, hogy minden érzelmem sokkal erősebben átélem. – fogok bele sután, hogy aztán belesimítsak az arcába. Sokat gyakoroltam a tükör előtt, sokat gyakoroltam papírvékony tojásokkal, hogy végül elérjem vámpírként ezt a gyengédségi fokot. Igen, három évembe került uralni az erőmet. Hogy ne mindent nyomjak össze. Ha nem tettem volna, akkor most a karjaimban roppantottam volna össze Larát.
- Szóval haragszol rám nagyon, nagyon és nagyon? – somolygok egy sort, aztán nem csigázom tovább őt a meglepetéssel. Odahajolok az ajkaihoz az enyémmel, aztán megcsókolom őt. Lágy csók ez, s kissé bizonytalan. Vámpírság ide vagy oda, de ez az első csókom. Mindkét kezem a formás hátsójánál fogva húzom magamhoz. Mikor elválok tőle, akkor utána elfordítom a fejem.
- Ez az, aminek látszik. Én, én a nőkhöz vonzódom, kiváltképp hozzád. – horgasztom le teljesen a fejem, miközben megsemmisültség érzése terjed szét bennem. Ez egy nagyon régi titok. S, hogy nálam a tiszta mennyire tisztát jelent, azt a következő szavaim érzékeltethetik.
- S igazából, már 20 évesen is szerettem volna tudni, hogy lehetünk e együtt. Hogy működne-e közöttünk a kémia. Hogy sze..x.. – ragadtatom el magam, de meghúzom végül a vonalat. Elengedem őt, s hátat fordítok neki.
- Tudod egyedül minden olyan durva és férfias volt számomra, sőt ettől a rohadt vámpírságtól, csupán egy macsó kigyúrt fickónak érzem magam. De én gyengédre vágyom. – bumm, most aztán ezt is kimondtam. S megteszem az utolsó lépést is, s a leglényegesebb dolgot kimondom.
- 8 év után megutáltam a magányt, megutáltam azt amivé váltam. Minden egyes nap, amit nélküled éltem le kínszenvedés volt, de egyben remény. Vágyom arra, hogy valaki elfogadjon úgy ahogy vagyok! S amivé válok. – franc a vámpírságba, mert könny nem jön végül a szememből, de a test memóriájában megvan, hogy miképpen rezdüljön. S itt hát vége is van. Kiapad belőlem a szó.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 1:33 pm




Jane & Lara




Elképzelni sem tudok bosszantóbb képességet a vámpírok gyorsaságánál. Még a vadászok fejlett reflexei is nehezen tudják követni a mozgásukat, hát még amikor a látási körülmények sem a legjobbak! A nő - mert sikerül megállapítanom némi bámulás után, hogy az - olyan hirtelen kerül újra mellém, hogy ösztönösen hátrébb lépek kettőt. Talán butaság volt eltenni a kardomat? Viszont ahogy felegyenesedik és megpillantom az arcát, egy világ omlik össze bennem és körülöttem. Ezt az arcot bárhol és bármennyi közül felismerném, képtelen vagyok azonban elhinni. Nem lehet...
Magához ölel, és annyira sokkban tart a felismerés, hogy nem is ellenkezem. Egyelőre nem viszonzom az ölelést, csak állok ott döbbenten és próbálom feldolgozni a valóságot.
- Jane... - ismétlem a könnyeimmel küszködve, aztán ahogy megérzem, hol állapodik meg a keze, halk nevetés szakad fel belőlem. Persze, hogy ő az. Ki más lenne képes ilyesmire ebben a helyzetben? Annyiféle érzelem kavarog bennem: döbbenet, fájdalom, hitetlenség, meghatottság, öröm, düh, értetlenség, tagadás... A nyaka köré fonom a karomat és szorosan átölelem, arcom befúrva a vállához. Halkan szipogok csak, nem akarom, hogy lássa a könnyeimet.
Csak akkor jövök rá, hogy mi nem stimmel vele, amikor ledobja a bombát: eretnek. Értetlenül húzódom el tőle, hiszen annyi mindent nem értek vele kapcsolatban. Miért tűnt el? Mikor lett vámpír? Hol volt eddig? Miért nem szólt? Az arcom még nedves a könnyektől, de már nem sírok, csak bámulom őt.
- Igen, érzem, de... Hogy? Mikor? Miért? - buknak fel belőlem a kérdések, mindegyik egyre indulatosabban. Hálásnak kéne lennem, amiért megmentett és felbukkant, de hát nyolc év! Nyolc éve gyötrődöm miatta! A harag fellobban bennem. - Kösz, nagyon kedves tőled, de amúgy az elmúlt nyolc évben nem gondoltál rá, hogy esetleg megments még párszor? Vagy csak szólj, hogy amúgy ne keresselek tovább, mert jól vagy és élsz? - felindultan, mégis visszafogottan, gyengén, erőtlenül a felkarjára csapok. Direkt moderálom magam, ám amikor megérzem, milyen erős... Ismét rápüfölök egyet. Ez hihetetlen. Boszorkányként is erős volt, de a vámpírképességek még magasabb szintre emelték... Az sem lenne kizárt, hogy alulmaradnék vele szemben. Ezen felindulva újabb püfölést mérek rá, aztán hevesen a nyakába borulok és magamhoz ölelem, sokkal jobban szorítva őt, mint az előbb.
- Úgy örülök, hogy élsz! - suttogom a hajába. Könnyek égetik ismét a szemem, de nem engedek utat nekik. - Persze rohadt mérges vagyok. Nagyon, nagyon, nagyon haragszom rád! - puffogok, hogy érezze, ilyen könnyen azért nem ússza meg az elmúlt nyolc évet. A mai napig magamat okolom, amiért hagytam elmenni arról a buliról. A legkevesebb, hogy feloldoz a bűneim alól.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 8:39 am

~ A francba! ~ állok mint a cövek továbbra is, s próbálom elrejteni a vonásaim előle, amennyire csak tudom. Magam is meglepődők a tettemen, de végül nagy nehezen rájövök, hogy a viszontlátás izgalma mellett, ott van bennem a félelem, ami érdekes elegyet képez az előzővel keverve. Egyik pillanatban még minden további nélkül ugornék a nyakába, míg a másikban attól tartok, hogy sebezhetővé teszem őt, ha tudtára adom létezésem. Az utóbbi érzelem annyira erősen élem át, mint ha egy tonnás kő nyomná a testem. Az egészet tetézi az, hogy fegyverrel fogad és kérdést tesz fel nekem. A kiscica, azonban elvette a nyelvem pontosan azért, mert az érzelmeimmel hadakozom. Megjelenik a porondon a vágy, hogy karjaimba zárhassam, s tán attól több is megfordul a kicsi agyamban. Megvizsgálni Larát, hogy annyi év után mivé vált?
~ Janed vagyok, s kötelességemnek éreztem kisegíteni téged ~ fájdalmas sóhaj tör fel az ajkaim közül, mikor végül tudtomra adja, hogy nem fog bántani. Tényleg? Pedig nem vagyok különb attól a vámpírtól, csupán annyi, hogy mágiához is fordulhatok. Hiába lép finoman, én hallom, ahogy egyre közelebb ér hozzám. Akkor pattan el nálam a cérna, mikor megkér arra, hogy ne menjek el. Sírni lenne kedvem, azonban vámpírságom furcsasága, hogy nehezen is jön a könny a szememből. A kettőség érzése addig hajszol, míg egy páratlan ötlettől vezérelve, nos beadom a kulcsot. Gyorsaságom felhasználva sietek oda az élettelen testhez, hogy a véres kezem megtöröljem a tiszta ruhában, majd azután elölről gyengéden öleljem magamhoz Larát. Bal kezem végig szánkázik a gerince vonalán, meglepően lassú vontatottsággal, végül az oldalán kúszik lefelé.  Jobbom pedig hozzáér a selymes bőréhez, ott az arcán. Ha ember lennék, vagy még mindig boszorkány, akkor magától a mozdulattól vörösödnék.
- Én vagyok az Lara, a te Janed – mondom ki végül, de őrülten dobog a szívem.  Emellett szívfacsaró érzés van bennem. A bal kezem pedig hol állapodik meg? Egyenesen a formás hátsóján, amibe gyengén belemarkolok. Ez még nem tudatos, olyannyira nem, hogy ott is felejtem a kezem.
- Nem akartam, hogy meghalj egy vámpírharapástól. Viszont tudnod kell, hogy boszorkány és vámpír vagyok egyben, egy eretnek. – dobom meg őt a legféltettebb titkommal, mert elég csupán az arcára nézni, s minden ellenállásom leolvad. Képtelen lennék előtte titkolózni, mert régen sem tettem. Vagy igen? Magam sem tudom ebben a helyzetben, végül észbe kapok és lassan elengedem. Hátrébb lépek, már ha engedi. Lehunyom a szemem, mert tudom, hogy örült sok kérdése lesz felém.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptySzer. Jan. 23, 2019 11:52 pm




Jane & Lara




Nincs is annál becstelenebb halál egy vadász számára, minthogy önnön áldozata ontsa a vérét. Ráadásul ilyen aljas módon, mint egy harapás! Felkészültem a legrosszabbra, tényleg fel, mégis csak az az egy dolog járt a fejemben, hogy nem lehet így vége... Nem lehet... Hiába vártam azonban a végzetes csapást, nem érkezett, és ahogy felnéztem, láttam a vámpír szívét cafattá válni egy idegen, erős kézben. Annyira meglepett a nem várt segítség, hogy elfelejtettem mozdulni, csak álltam ott görnyedten és próbáltam kivenni a segítőm vonásait. Az alak azonban odébb rohant, olyan gyorsan, hogy képtelen voltam szemmel követni, hova is tűnt.
Előhúztam a kardom és támadásra készen magam elé tartottam. A józan ész talán azt diktálta, ne féljek attól, aki épp most mentett meg, de az alvilág teremtményeinél sosem lehet tudni. Talán csak zsákmánynak tekint, és azért orozott el a vámpírtól, hogy utána ő csaphasson le rám.
Készen kell állnom a harcra. Érzem, hogy itt van.
- Ki vagy te? - Egyre csak a sötétséget pásztázom, lassan a tengelyem körül forogva. A hátam védtelen, ezért is muszáj mindig más irányba szegeznem a kardom.
- Miért segítettél? - Ez a kérdés valójában jobban foglalkoztat, mint az előző. Nem kell sokáig forgolódnom, megpillantom őt, bár háttal áll nekem, így nem sokat látok belőle, csak azt, hogy menekülne. Az, hogy nem támad rám, elég jel arra, hogy varázslattal eltűntessem a kezemből a kardot.
- Nem foglak bántani... - Azok után, hogy megmentett és kitépte egy vámpír szívét, lehet, hogy furcsán hangzik ilyesmi az én számból, de ha csak azért menekülne, mert vadász vagyok és attól fél, hogy rárontok, akkor téved. Nem szokásom bántani azt, aki szorult helyzetemben segít, az ösztöneim pedig egyértelműen azt súgták, nem ember. Talán az ellentétes oldalon állunk, viszont ha ezt félretette csak azért, hogy segítsen nekem...
Felemeltem mindkét kezem, hogy lássa, fegyvertelen vagyok, és lassú, óvatos léptekkel elindultam felé. Kíváncsian fürkésztem, igyekeztem minél többet kivenni belőle, de a félhomály és a sötétség nem nekem kedvezett.
- Ne menj el - kértem őt halkan, hiszen ki tudja, a személyében talán épp egy újabb szövetségesre lelek. Persze csak akkor, ha hajlandó velem szövetségre lépni. Máskülönben nem tudom, mihez kezdenék a vadászösztönömmel, és meddig tudnám garantálni a biztonságát magam mellett... De ez még a jövő zenéje. Azon túl, hogy éreztem rajta némi affinitást, furcsán ismerősnek tűnt, azonban képtelen lettem megmondani, hogyan és miért. Egyetlen arc és név villant fel előttem, de az kizárt... Ő meghalt. Vagy mégsem?

remélem, kezdetnek megteszi Sikátor - Page 3 3909542699
@


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptySzer. Jan. 23, 2019 10:42 pm

Otthoni munkavégzést részesítem előnyben, s meglepetésemre találtam is egyet, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Nem zavar bele az új életem folyamába, aminek szerves része, hogy éjszakánként kimerészkedek a szabad levegőre, míg nappal lehúzott redőnnyel, s két sor sötétítővel ellátott lakásomban élem a mindennapjaim. Nem fogadok senkit sem, mert ha véletlenül belenézne a hűtőmbe, akkor nem gondosan összevásárolt élelmiszereket találna, hanem gondosan gyűjtögetett véres zacskókat. Úgy gyűjtöttem őket, s a rend kedvéért rájuk írtam a dátumot, hogy mikor kell belőle innom. Nem mindennap iszok friss vért, mert az túlságosan költséges lenne, ráadásul minden este róhatnám az utcákat, hogy megcsapoljak pár alakot.
Friss levegőt engedek be a lakásba, majd úgy döntök, hogy jobb ha megmozgatom magam. Előtte a biztonság kedvéért iszok egy tasak vért. Hihetetlennek találom, hogy mennyire egysíkúvá vált az étrendem. Azelőtt nyugodtan ettem a pundingokat és fánkokat, azonban most egyáltalán nem tudok rájuk nézni. Egyszerűen nem hoznak lázba, hogy bekapjak egyet. Azonban a különböző fajta vér, arra bukok rendesen. Néha mikor a tükör előtt „italozgatok”, akkor veszem észre magamon a merő mohóság, s a fájdalmasan nagy sóvárgás arckifejezését. Szörnyeteg vagyok, kár szépíteni. S ehhez hozzáveszem, hogy egyre kevesebb alkalomkor nyúlok mágiámhoz, s inkább fordulok a puszta nyers erőhöz, ami a vámpír lét biztosit. A szellőztetés végeztével, távozom otthonról, hogy kora esti órákban egy nagyobb sétát tegyek. Nyugodtan lépdelek, mikor kifinomult érzékeimmel, s hála a 8 éves vámpírlét gyakorlásának, mozgást észlelek a mellettem levő sikátorban.
~ Itt meg mi folyik? ~ semmi félelem nélkül lépek be oda, ahol nem olyan régen voltak valakik. Az orromat megcsapja egy igen nosztalgikus érzés, mikor azt a bizonyos illatot megérzem.
~ Lara? Mit keres itt, ilyenkor? Ráadásul ilyen időben? ~ hitetlenkedek, s egyben kíváncsi vagyok. Nekiiramodok, s követem őket, amilyen óvatosan csak lehet. Egyáltalán nem kockáztatom az álcámat, de eleget látok ahhoz, hogy lássam melyik ajtó mögött tüntek el. Következő lépés, hogy odaosonok az ajtóhoz, aztán próbálom kinyitni. Gyengéd nyitásra nem enged, így egy lemondó sóhajjal fordulok a vámpír erőmhöz. Szinte feltépem az ajtót, mintha csak egy konzervet nyitnék ki. Ezzel egyetemben egy vészjósló üvöltés következik. Megfagy az ereimben a vér, s néhány szívdobbanásnyi idő után tovább megyek. Mikor megpillantom az előttem látszódó jelenetet, s főleg Larám elgyötört arcát, akkor ösztönösen cselekszek. Lehető leggyorsabban rohanok oda, s mit sem törődve a támadóval, hogy kicsoda, vagy micsoda…Nos, puszta kézzel tépem ki a szívét, s péppé sajtolom a markomban. Azután távolabb rohanok, s a fejem elfordítom. abban reménykedek, hogy nem ismer fel. S mi játszódik le bennem? Eszembe jut az utolsó búcsú ölelkezésünk, ahogy egymásnak simulunk, s mosolyogva méricskéljük egymást. Érzelmek rohamoznak meg, s a szívverősem felgyorsul az izgalomtól. Nyelek egyet, végül visszavonulót akarok fújni. Sután kezdek kifelé indulni, miközben megkérdőjelezem a saját tettem.
~ De nekem találkoznom kell vele! ~ fájdalmas sóhajtás, aztán megállok. Földbe gyökeredzik a lábam.
~ De nem így kellene újra találkozni. ~ morfondírozok, hogy ez egy elcseszett találkozás lesz. Nem ilyen fényben akartam feltűnni nála.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptySzer. Jan. 23, 2019 9:50 pm




Jane & Lara




Hajnal hasadt, és még csak most kezdtem az Electra által kiszolgáltatott vámpír nyomára bukkanni. Besúgómnak igaza volt, nem adta könnyen magát, s amint épp becserkésztem volna, egyből elillant. Tudtam, hogy tisztában van azzal, egy vadász szegődött a nyomába. Éreztem, hogy csak játszik velem és azt várja, gyenge, naphoz szokott szervezetemet mikor fárasztja ki az éjszakai hajsza. Akadtak ugyan keményebb fogásaim is nála, azt azonban be kellett ismernem, hogy kezdett nagyon is bosszantani. Sikátorról sikátorra űztem Denverben, mindvégig abban a hitben, hogy a képzeletbeli póráz a nyaka körül egyre csak szorul, s már csak egyetlen határozott, végső rántás hiányzik attól, hogy enyém legyen.
Nem is tévedhettem volna nagyobbat. Egész végig az általa felállított kelepcében sétálgattam, mígnem az ajtó egyszer csak rám zárult. Mikor lettek ezek ennyire okosak? Mögöttem termett, olyan hirtelen, hogy mire megfordultam, a hasamba mélyedő cipőtalpa köszöntött. Akkorát rúgott belém, hogy métereket repültem hátra és a szemközti épület falának csapódtam. Rongybabaként peregtem le a vakolattal együtt, súlyos vascsövekre érkezve. Fájt, de legalább kézhez került az új fegyverem.
Felkaptam az egyik vascsövet és arra támaszkodva talpra löktem magam. Megpörgettem magam előtt újdonsült támadóeszközömet, mintha olcsó mazsorett játékszer lenne csupán. Ebből a távolságból lehetőségem nyílt jobban szemügyre venni az ellenfelem. Korombeli vámpírnőnek tűnt, leomló, búzaszőke hajjal. Mosolyogva intettem neki, jelezve, jöjjön közelebb.
- Táncoljunk... - Több sem kellett, nekem rontott. Emberfeletti gyorsaságát kihasználva egyetlen szívdobbanás alatt előttem termett. Épp hogy csak hárítani tudtam a támadását, gyors ütéseivel alig bírtam lépést tartani. Az utcalámpák gyér fényében kettősünk szürreális, elmosódott pacáknak hatott, ahogy előre-hátra róttuk a harc ősi lépéseit.
Kiverte a kezemből a vasrudat és megragadta a torkom, mire én elkaptam és hátratekertem a karját. Felüvöltött, a hajamba markolva előre döntött, mint aki eltökélte, hogy letépi a fejem a helyéről. Szabad kezemmel előrántottam a tőrt a combomra erősített táskából és teljes erőből a hasába döftem. Újabb üvöltés. Elvétettem a szívét.
A következő pillanatban elővillantak hegyes szemfogai, és dühösen fújtatva fölém hajolt. Esélyem sem maradt védekezni, olyan gyorsan vett lendületet és tökélte el, hogy a nyakamba harap.
Lepergett előttem az életem.

remélem, kezdetnek megteszi Sikátor - Page 3 3909542699
@


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyHétf. Aug. 13, 2018 9:06 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Sikátor - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Sikátor - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptySzer. Júl. 11, 2018 2:34 am



To: The Killer


Zack & Kai
Szellemes kis visszavágására megejtettem egy félmosolyt. Félreért, kiforgatja a szavaimat, szinte szándékos módon. Sőt, nem is csak szinte. Milyen eredeti. Mennyire… ismerős módszer.
- Súlya van és minden szó értékes. Ára van. – Biccentettem meg a fejem, de hamar folytattam. – Azt hiszem, ideje lecserélnünk azt a becenevet. Búcsúzzon el a nevétől, Mr. Darts’, mert mostantól Humor Herold lesz a becses neve. – Utaltam az előbbi kis közjátékára, a visszavágásra, majd legyintettem egy aprót. A tárgyra óhajtottam térni, nem az időt húzni, hiszen nem úszkáltam benne. Vagyis, de, de pont rá kellett volna elpazarolnom? Főként, hogy mennyire ellenséges. Nem hibáztatom érte, ugyanakkor… jesszus, de idétlenül áll rajta ez a kabát. Mértem végig egy gyors pillanat alatt, majd egy kisebb sóhajjal néztem újra rá.
- Huh? – Felvontam a szemöldököm. Magamra mutattam. – Én? Félni? Ez egy… egy remek vicc! – Nevettem el magam. – Fogalma sincs róla, ki vagyok, ugye? Én nem félek senkitől. – Igyekeztem csitítani magam, de ez tényleg túlontúl vicces volt ahhoz, hogy hamar abbahagyjam. A szavak kiforgatásához valóban értett, s új tartalommal is igyekezett megtölteni a kiejtett mondatokat. Hát pazar! Talán tanulnom kéne tőle, mi? Nem, ne vegyél komolyan, kérlek.
Egy hangyányit viszont kezdett felbosszantani. Általában én vagyok az, aki húzza a másik agyát mindenféle ostobasággal, de ez az alak, komolyan túlnőtt rajtam. Bizonyos téren. Nem reagáltam le a szavait, sőt, figyelmen kívül hagytam, hogy aztán elmondhassam az okot, amiért meglátogattam ezen a csodás estén.
Úgy tűnt, hiába minden szó, minden érv, nem igazán hatottam meg vele. Nem mintha meghatni akartam volna, sokkal inkább a sötét oldalra csábítani. Hiszen látszott rajta, hogy akarja. Máskülönben, nem is őt kerestem volna fel. Benne volt valami… amiért felkeltette egy picit az érdeklődésem. Bár ez kezdett elillanni, miközben vívtuk az értelmetlen szócsatáinkat.
Nem voltam hülye, nem dőltem be a „valljuk be, lenne belőle előny”féle szövegnek. Szinte kiérződött a hangsúlyából, hogy egy fél pillanatig sem gondolja komolyan, de arra nem számítottam, hogy még rám is támad. Azaz… egy karddal a kezében jelent meg, közvetlenül előttem. A torkomnak szegezte. Azonban nem féltem tőle. Tudtam, hogy azzal a vacakkal, még ha le is szúr, végleg nem képes megölni, s akkor… nos, akkor visszatérhetek egy jó kis bosszúra, avagy mészárlásra, nem igaz? Nem volt vesztenivalóm. Elnevettem magam. Zack Reed, egy hatalmas nagy idióta, látják? Nézzenek csak rá. Óvatosan érintettem meg a kardot, hogy finoman odébb tessékeljem, bár nem sikerült, ugyanakkor nem is erőlködtem túlzottan. A falnak dőltem, a hideg kő szinte simogatta a hátam. Na jó, elég ebből. Zack Reed. Hol is tartottunk? Oh, ott, hogy ellökött magától… hát igen, van ez így. Újból nevetnem kellett a szavain, a kiakadásán, s ezen a kis műsoron. Megráztam a fejem.
- Nem, nem, nem takarítóbrigádot keresek, félreért teljesen, Humor Herold… - Paskoltam meg szabad kezemmel a karját. – S az előbb, ha nem azon munkálkodott volna, hogy minden egyes szavamat kiforgassa, rájött volna, hogy mire utalok. – Egyenesen a szemeibe néztem. – De persze, nem kell más szemszögből nézni a dolgokat. – Vontam vállat, ahogy eltűnt az arcomról mindennemű érzelem. Már a nevetés, a mosolynak a szikrája sem látszódott rajta. – Nem kell úgy nézni, hogyha Mr. Darts’ról… – Végigmutattam a férfin. -  …milliónyi információm van, akkor másokról is könnyűszerrel kiderítek bármit. Olyat is, amit… nem lenne egyszerű megtudni. – Magyaráztam tovább, miközben a kardjára pillantottam. Kedvem lett volna a kedves kis tulajdonosába beleállítani, amennyiben újra támadásba lendülne. Egy apró sóhajjal néztem rá, ezúttal komolyabb választ várva.

556 words┃I'm Gonna Do My ThingSikátor - Page 3 3087911448  ┃

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Sikátor - Page 3 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Sikátor - Page 3 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Sikátor - Page 3 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 EmptyKedd Júl. 03, 2018 8:26 pm


To: Malachai Parker





Sosem volt igazából ínyemre a démonokkal való találkozás. Egyszerűen csak kirázott tőlük a hideg, mint akár egy rosszul megrendezett horrorfilm kapcsán. Nem volt bennük semmi ösztönszerű, csak nyavalyás dögök voltak, s nem egyebek.. Alkudnak, megszállnak, életeket ontanak, s eközben azt várják el, miként dicsőn feljebb emelkedjenek a rohadt kis ranglétrájukon. Ez ám, igen, ezt nevezzem én hosszan tartó életcélnak. Viszont Arcadius idejekorán elpárolgott, s mily' kár is érte, sőt még mindig a szemeimet törölgettem, oly' patakokban áztatják a könnyeim az arcom. A hír, hogy Őfelsége köddé vált, magával hozta a legrosszabb rémálmot. Minden idők legnagyobb felbomlását. A természet, a harmónia, az egyensúly... mind-mind a kukában landolt, csak mert egy hasoncica úgy gondolta ideje számot vetnie Mystic Falls felett, s azokon, kiket voltaképpen ő maga tett tönkre. Nemes történet, számtalan legendával, mítosszal, s rengeteg nyálas epizóddal. De ugorjunk ide, a kis Kai-ra, aki eredendően nem tartózik az ismert sztorik közé. Legalábbis, nem sokat mond a kinézete, de még a neve sem. Maximum annyit, hogy hívjak egy mentőt azonnal a szerencsétlen párának, mert mindjárt rögvest átszárnyal a halálba. S midőn meglepő volna. Oh, nem! Menne a kis talpnyaló társaihoz, azaz oda, ahová való.
- Miért a szavaknak van súlya? - A meglepett arckifejezésem szerintem mindent elárult, s még akkor is, ha csak pusztán viccnek szántam. - S hány kilót mutatnak, mert eddig életemben nem gondoltam arra, hogy megmérhetném őket. - Töprengésem közepette hallgattam tovább lágy hangjának rezgéseit, na jó, azért ennyire mégsem leszek költői. Mindenesetre a mondandójában volt valamiféle értelem. Értelem?! Nagy szó, ugye? Főként, ha egy démonról állítunk ilyet. Persze, megértem, kételkedsz, én is azt teszem, de... nem áll be a szája, és beszél, sőt mondja, én meg... hallgatom. Oh, miért nem lépek le? Jó kérdés.. Talán csak tudni szeretném, hogy hova is szeretne kilyukadni. Szó szerint.. Kilyukadna, aztán meghalna. Oké, rendben, sajnálom! Vadász vagyok, az Istenit! - Ez úgy hangzott most, mintha félnél. - Nyomtam meg az utolsó szót. - Szóval lebuktál! - Csaptam össze a tenyereimet.
- Fhuuuu... - Pislogok egy sort. - ...hogy te milyen rendes kölyök vagy! Azta! - Nevetem el magam, ahogy magam mellé ejtem a karjaimat. - Akkor ezek szerint kapok párnát és takarót, sőt még be is takargatsz, apuci? - Cinikusan mosolyogtam rá. - Bár, hmm... érdekesebb lenne, mint, amivel eddig elődrukkoltál. - Incselkedővé vált a hangom, kötekedő módon, s átlépve azt a bizonyos határt. Elképzelem, miként gondolatban mennyire is örülhet nekem. Fene nagy számba mehettek az anyukám szidása, és a haljak meg mielőbb szöveg között. Szóval örök barik leszünk. Kai Parker és Zack Reed, a cimborák, az örök BFF-ek. Hogyne már! Ez pont olyan, mint, amikor azt képzeled, hogy kilépek melléd, de hát tudod jól, miszerint sosem történik meg, nem igaz?
Lezserül szívtam a bagót, miközben olykor-olykor kivettem a számból. Közben a nikotin roncsolta a tüdőm, befeketítette a már így is szénné formált külsejét. Csodálatos látványkép lehetett bentről, míg engem nem foglalkoztatott, s mint egy láncdohányos függő -, úgy nézhettem ki. Bár, amint kiejtette az ajkaink a 'szövetség' szót, azt hittem megfulladok a füsttől. Erősen köhögtem egy sort, mire képes voltam újfent ráfigyelni. Érdekes. Egy démon akar tőlem... - ismétlem TŐLEM - ...szívességet? Mit szívott ez? Parti drogot? Kokaint? Mari hónalját? Hamar elült a döbbenetem, miként vázolta a helyzetet. Mi vagyok én személyes bérgyilkos, vagy takarító brigád? Hogyne! Pont utána fogok eltüntetni személyeket, vagy csak pusztán azért, mert ő nem kedveli ezt, meg azt, meg amazt. Hát haver, te egy idióta vagy!
- Valljuk be, lenne belőle előny.. - Húztam el a számat, ahogy az elszívott csikket a földre dobtam, majd rátapostam. - ..de ne nézz már hülyének! - Sóhajtottam félúton, majd eltűntem. Egy kis hatásszünetet tartottam, mire megjelentem előtte. Pontosan vele szemben, egy karddal a kezemben, amelyet a torkának szegeztem. - Helyetted fogok takarítani, mert te képtelen vagy megbirkózni az ellenfeleiddel? Ez gyávaság, Kai. - Az egyik kezemmel a falhoz szorítottam, a másikkal pedig a karddal fenyegettem. - Meg a másik... - Forgattam a szemeimet, szinte filmbe illően. - ...amiket tudsz rólam, azokat mindet tovább adod? Meg felhasználnád ellenem? Ez mégis... mi? Fenyegetés? Nem, nem, nem, és nem! - Üvöltöttem, ahogy ellöktem magamtól. Most már szabadabban mozoghatott. - Egy korcs, mint, amilyen Te vagy, nem fog engem befolyásolni! - Mérges voltam, a dühöm kirajzolódott a pupilláimban, s hangomból is egyértelműen csengett. Gyűlölöm, nagyon utálom, ha valaki fenyeget, s főként ő... pont Ő. Na álljon már meg a menet!



726 || afi – prelude 1221 || Let's play a game, shall we? || kredit




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
TémanyitásSikátor - Page 3 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Sikátor - Page 3 Empty
 

Sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Sikátor
» Sikátor