Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2019 4:26 pm

18+


Theo & Scarlett

Fantasztikus volt Theóval, teljesen elfeledtette velem a külvilágot és azt, hogy egy parkoló kellős közepén csináltuk. Más esetben szégyelltem volna magam, mert gátlástalanul nyögtem minden egyes lökésére, körmömet a bőrébe vájva kapaszkodtam belé, csókoltam és lihegtem alatta, a katarzisban elmerülve azonban egyáltalán nem érdekelt: csak Theóra koncentráltam és az élvezetekre. Volt már dolgom néhány sráccal, nem túl sokkal, de azért felállíthattam viszonyítási alapokat, és ez a mostani alkalom, talán a drog miatt is, kivételes volt.
Kicsivel előtte élveztem el, csillagokat láttam a gyönyörtől, színek robbantak lehunyt szemhéjam alatt. Ahogy belém robbant, csak tovább fokozta a kéjt, mintha duplán merítettem volna annak forrásából. Kidőltem a motorháztetőn és pihegve próbáltam levegőhöz jutni, élvezve a testemen átfutó remegést, kielégülést. Még nem kezdett el beivódni a tudatomba, mekkora hülyeséget is csináltunk.
- Igazad volt, ez sokkal jobb, mint a tengerpart. - Magamhoz húztam Theót és röviden megcsókoltam, ha hagyta, mintegy megköszönve az élményt. Egy kis idő még kellett, hogy összeszedjem magam, de addig is kerítettem egy papírzsepit, amivel meg tudtam kicsit törölni magunkat, aztán kimásztam alóla, már ha engedett. Úgy emlékeztem, elrepült valahova a fehérneműm és meg is találtam a kocsi mellett a földön, de inkább már nem vettem fel, csak begyűrtem a zsebembe és a srácra mosolyogtam, a szoknyámat és a felsőmet igazgatva.
- Megadom a számom. Ha nagyon magad alatt lennél, csörögj rám a tablettáiddal. Vagy anélkül. - visszaléptem hozzá, megigazgattam a felsőjét, a dzsekije két szárnyába kapaszkodva mosolyogtam fel rá. Volt egy olyan érzésem, hogy az este java most véget ért és bölcsebb lenne a csúcson elköszönni, mielőtt átfordulna ez az egész valami kínos, kényelmetlen szituba.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptySzer. Aug. 28, 2019 11:23 am



☾ To: Letty 18+


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Amint úgy éreztem, megszokta, magam is gyorsabb tempóra akartam kapcsolni, de úgy tűnt, Letty is ezt várja tőlem: jobban magához húzott, ezzel megadva a zöld utat nekem. Nem finomkodtam többet, olyan tempóban mozogtam, ami kényelmes és élvezetes volt, a csókjait pedig viszonoztam, amennyire csak tőlem telt. Tetszett a pimaszsága, ahogyan az ajkaimat harapta, s a mosolya is, de az élvezetek egy fokkal jobban lekötöttek. Régen nem voltam együtt senkivel és úgy éreztem, menten szétrobbanok az élvezettől, de nyújtani akartam még a pillanatokat. A csókjába merültem hát, ezzel is húzva az időt, miközben a derekára simítottam, aztán finoman megmarkoltam, szinte belekapaszkodva ezáltal a lányba. Ahogy a nyakamra tért át a csókokkal, jólesőn felsóhajtottam, a szemeimet is lehunyva, aztán nagyot nyelve néztem rá. Gyönyörű volt. Látni akartam, miközben mozgok benne; az élvezetet, a kéjt… hiszen ez engem is újra meg újra feltüzelt.
Aztán végül csak a mozgásra koncentráltam, lehajtva némileg a fejemet. Olykor hallattam a hangomat, s kicsit sem zavart, ki hall meg minket. Ezt a kockázatot mindketten vállaltuk… azt is, hogy bárki megláthat minket, hiszen egy kicseszett parkolóban sikerült egymásnak esnünk. Nem számított.
Újra meg újra elmerültem benne, egyre mélyebben, egyre gyorsabban, mígnem az élvezetem egyszerűen robbant: felértem a csúcsra, így néhány pillanatra meg is remegtem. Levegőért kezdtem kapkodni, majd lassan emeltem a tekintetemet Lettyre, azt lesve, jól van-e és ő is felért-e a csúcsra, avagy sem… mert ha nem, azon még könnyen segíthettünk, hiszen nem voltam önző, az ő élvezete is legalább olyan fontos volt, mint a sajátom.

248 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptySzomb. Aug. 24, 2019 4:44 pm

18+


Theo & Scarlett

Az agyam józanabbik fele képtelen volt elhinni, hogy mit csinálok. Éreztem a gyomromban feltörő kétségbeesést, ahogy elkezdtem realizálni, mit művelek egy idegennel, ez mennyire nem helyes és milyen őrült következményei lesznek, de a drog és az alkohol hulláma elöntötte az agyam és elmosta magával minden kételyem. Hiszen akartam őt, ő is akart engem - ennyire egyszerűnek tűnt, fel sem merült többé bennem, hogy bármi rosszul sülhetne el.
Jól esett, ahogy érintett és izgatott, jól estek a csókjai, a bókja, a teste melege, amit magamon éreztem - még érinteni is jól esett őt, kényeztetni, figyelni, hogyan pattan el végleg a türelme. Egy rugóra járt az agyunk, mert én sem akartam tovább várni, úgyhogy összekulcsoltam az ujjaim az övével, szabad kezem pedig a tarkójára siklott, finoman a hajába túrtam.
- Gyere... - suttogtam, csak ennyit, mert azt mondta, ne beszéljek és valahogy nekem sem volt már kedvem. Ahhoz túlságosan izgatott voltam. Beharaptam az alsó ajkam és a térdeim közé engedtem, lábammal lazán körbefontam a derekát. Megfeszültem, ahogy behatolt, kicsit fájt, de annyira ellazultam, hogy különösebb gond nélkül be tudtam fogadni. Lecsúszott a kezem a tarkójáról és a hátába kapaszkodtam bele, fojtott nyögéssel csókoltam vissza Theónak, hevesen, kiéhezetten. Lassú és gyengéd volt velem, ami segített még jobban ellazulni és megnyugodni egy kicsit, viszont pont emiatt többre is vágytam. A derekánál fogva húztam jobban magamra, magamhoz, jelezve, mozoghat bátrabban is. Finoman megharaptam az alsó ajkát és meghúztam, majd pimasz mosollyal elengedtem és végignyaltam rajta, újabb csókba hívva őt. Nem akartam, hogy finomkodjon vagy szerénykedjen, mert nem igazán volt semmiféle érzelmi töltete a dolognak a fizikain túl, ezért azt akartam, hogy repítsen magasra és használja ki ezer százalékig a pillanatot. Bíztam benne, hogy nem okoz fájdalmat, ennek tudatában pedig teljesen szabad utat engedtem neki. Feltörtem a csókot és a nyakát jártam be az ajkaimmal, a felsője alá simítva cirógattam a bőrét, kitapintottam hasfala kemény vonalát, követtem ujjaimmal fel egészen a mellkasáig, amíg a póló engedte.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyKedd Aug. 13, 2019 12:58 pm



☾ To: Letty 18+


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Egy „ouch” csúszott ki a számon a visszavágásra, de azért nem vettem túlságosan a szívemre. Ha nem imponáltam volna neki, nem maradt volna velem egész este, nem igaz? Főleg, hogy még a rosszba is belevittem. Úgy tűnt, tetszett neki, hogy kicsit kiléphet a jókislány szerepből. De ez csak az én meglátásom volt, lehet, a valóság egészen más volt.
Legszívesebben az úttesten a magamévá tettem volna Lettyt, de aztán a józan eszemre hallgatva húztam fel onnan és vittem odébb, egy pillanatra sem elszakadva tőle. Akartam őt és nem akartam eltávolodni sem tőle. A vágyak tomboltak bennem és már nagyon is a tettek mezejére akartam lépni. Pedig nem akartam már ezt az utat követni. De most… ő és a drog együttes keveréke… úgy tűnik, ezt hozta ki belőlem. A régi énemet, ami képes volt bárkivel, bárhol…
Hozzásimultam teljesen, hiszen azt akartam, hogy tudja, mennyire beindított. Aztán elmosolyodtam a szavaira, avagy a sürgetésére. Bólintottam csak egy aprót, majd viszonoztam az újabb csókokat, miközben a derekát simítottam, majd a fenekét, így húzva méginkább magamhoz.
- Te pedig gyönyörű vagy, Letty – Motyogtam vissza neki, majd amikor megfogta a kezemet, érdeklődve pillantottam rá. Hagytam, hogy vezesse, aztán egy hirtelen mozdulattal a lábai közé simítottam, anyagon keresztül megérintve, s lassan izgatni kezdtem az ujjaimmal. A csókjába merültem, szinte faltam az ajkait, közben kényeztetve őt. Érezhetően fel volt hevülve a teste és ő maga is vágyott rám, de még tetézni akartam a dolgot. Lépkedtem vele lassan, majd ahogy elértünk egy autót, megálltam vele.
Ahogy kitapintotta a meredező férfiasságomat, halkan mordultam egyet, aztán a lányhoz simultam. Eldőlt a motorháztetőn, de ez nem zavart túlságosan, sőt, pont jó pozíció volt. Utána hajoltam, hogy végigcsókolhassam a nyakát, ajkait. Éreztem, hogy hol és hogyan érint, így belenyögtem a csókunkba. Vágytam rá. Már nem tudtam, meddig tudom tűrtőztetni magamat.
- Tss… ne beszélj – Intettem csendre, aztán a tekintetébe véstem a magamét. Az enyém ködös volt, érezhetően a felhők fölött jártam az ujjainak mozgásától. Aztán lehúztam róla a bugyit és félredobtam, nem gondolkodva már túlságosan tisztán. – Akarlak… nem bírok tovább várni, Letty… - Mormogtam vágytól fűtött hangon, majd elhúztam a kezét a férfiasságomtól és összekulcsoltam vele az ujjaimat, ezt követően pedig a lányba hatoltam, összeforrva vele teljesen. Megremegtem a forróságtól, ami fogadott, s egy halk nyögés is elhagyta a számat. Letty ajkaira tapadtam, vadul csókolni kezdtem, miközben lassan megmozdítottam a csípőmet. Finoman megszorítottam a kezét, majd újra mozdultam. Lassú tempót diktáltam eleinte, azt akartam, hogy megszokjon engem; és élvezze, akárcsak én…

407 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 25, 2019 8:54 pm

16+


Theo & Scarlett

Én kértem ugyan, hogy mondjon egyetlen jobb dolgot a tengernél, de nem számítottam rá, hogy magát dobja majd be. Elnyílt a szám, de képtelen voltam elsőre bármit is visszavágni, úgyhogy csak tátogtam, mielőtt felnevettem volna. Oké, touché.
- Hm, elmész szódával... - dörmögtem végül incselkedőn, csak hogy lehúzzam arról a magas lóról. Már így is akkora egója volt a tablettának köszönhetően, az kéne, hogy a végén még kipukkanjon. Érdekes volt az egész helyzet, hiszen józanul egyáltalán nem vágytam annyira a csókjára, most viszont olyan jól esett, ahogy fölém magasodott és a testünk összesimult... Éreztem a póló alatt dagadó izmait és az erejét, azt, hogy bármit megtehetne velem, ez a veszély pedig mágnesként vonzott.
Hagytam, hogy felhúzzon az aszfaltról és a derekát karolva odébb bukdácsoltam vele. Őrületesen jó volt az úttest közepén fetrengeni, de azért a jóból is megárt a sok. Nem akartam, hogy bajunk essen, mindegy, mennyire hajtott a kalandvágy. Valahogy nem illett hozzám ez a féktelen erkölcstelenség, az, hogy a nyílt utcán, a lebukást veszélyeztetve akarjak egy vadidegennel kavarni... De valami belső erő, feltehetően a drog, erre buzdított és rákaptam az ízére. Meg Theóéra is. A csókja annyira édes volt, képtelen voltam szabadulni tőle, és ahogy hozzám simult és megéreztem, mennyire vágyik rám, az engem is teljesen beindított.
- Menjünk oda... Most... - sürgettem két csók közt, egyre hevesebben kapva az ajkai után.  Az sem érdekelt, ha valójában tényleg emberkereskedő és elad az emberpiacon, vagy kivágja a belső szerveimet. Akkor legalább az utolsó éjszakám fantasztikus volt. A tarkójára simítottam, majd a hajába túrva finoman megszorítottam a tincseit.
- Én is vágyom rád. Isten ments, hogy összetörjem a szíved... Ahhoz túlságosan édes vagy. És szexi. - kuncogtam bele a szájába. Sajnos rajtam nem volt semmi látható jele annak, milyen hatással volt rám, így inkább megmutattam neki. Megfogtam a derekamon pihenő kezét és a ruhám aljához vezettem, majd a combom mentén behúztam egészen a szoknyám alá, hogy érezze, milyen forrón alakul nálam is a hangulat. Visszahúztam a kezem és a nadrágja övébe kapaszkodva követtem őt a parkolóba, fel-feltörve a csókot, de sosem szakadtam el túl hosszú időre tőle, mindig újra és újra visszatértem, hogy a nyelvével játsszak, bebocsátást kérjek vagy játékosan meg-megharapjam.
Már elkezdtem bontogatni a nadrágja övét, mire elértük az autóját és sikerült meglazítanom annyira, hogy be tudjon csusszanni alá a kezem. Először csak az alsónadrágja anyagán keresztül tapintottam ki, ismerkedőn dörzsölni kezdtem a tenyeremmel, aztán hátradőltem, végigfeküdtem a motorháztetőn, magamra húzva őt. Az ajkait becéztem mohó, vágyakozó csókokkal és közben teljesen leszedtem róla az övet, kioldottam a gombot, lehúztam a sliccet, szabaddá téve, hogy ismét megérinthessem őt, ezúttal az alsója alá simítva közvetlenül.
- Theo... - suttogtam halkan a nevét. - Nem akarom tovább duzzasztani a hatalmas egódat, de nagyon jól érzem magam veled. - Szabad kezemmel megcirógattam az arcát és felnéztem rá. Látni akartam, milyen arcot vág, miközben ujjaim odalent bűvölték.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyHétf. Júl. 15, 2019 2:20 am



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Az agyamat már szinte teljesen elködösítette a drog, szóval lassacskán teljesen el is felejtettem, hogy percekkel ezelőtt majdnem kilapított egy autó. Csakis Scarlettre tudtam és akartam koncentrálni, s arra, hogy most… most megint sikerül jól éreznem magam. Úgy, ahogyan régóta nem.
- Hmmm, mondjuk én. – Vigyorogtam rá. Túlságosan magas labda volt ez ahhoz, hogy ne csapjam le. A visszakérdezésre tovább mosolyogtam, az ajkait érezve lehunytam a szemeimet, de nem kaptam csókot, így újból ránéztem.
- Amennyire csak óhajtja a királylány. – Ahogy fölé magasodtam, kissé diadalittas mosollyal bámultam le rá, mint aki úgy érzi, előnyben van. Bár abban is voltam; hiszen én voltam fölötte és a fizikai fölényem sem volt elhanyagolható tényező. Nem mintha ártani akartam volna neki. A csókba merültem bele, nyelvemmel az övét kutatva. Simultam hozzá, mikor még inkább magához ölelt.
- Mi jutott eszedbe? – Az ajkaiba suttogtam. Akartam őt, akár itt és most, azonnal, de… a fenébe is. Ez egy úttest volt, ahol nemrég majdnem elcsaptak, szóval nem volt túl jó szex helyszín. A lány érintésére jólesőn megborzongtam. Kiélveztem a nyakcsókját, amivel még inkább felkeltette a vágyaimat, majd nagyot nyeltem. A fényszórókat érzékelve viszont feltápászkodtam a földről, de húztam a lányt is magammal.
- A parkoló elég izgis hely lehet, hm? Lebukás veszély… kíváncsi tekintetek… - Ahogy lementünk teljesen az úttestről, a derekánál fogva húztam magamhoz. Hozzásimultam teljesen, érzékeltetve, hogy bizonyos testrészem mennyire is vágyik már rá, majd a nyakához hajolva finoman belecsókoltam.
- Vágyom rád, Letty… és te rám? Ne mondd, hogy nem… összetörnéd vele a szívem. – Motyogtam halkan, majd elmosolyodtam. Egy ideig vártam, hogy mit szól a helyszínhez és ha tetszett neki, akkor arrafelé indultam vele, ha nem, akkor viszont arra vártam, hogy valami jobbal álljon elő. Mindenesetre, én már túlságosan is vágytam rá és nem akartam visszahátrálni sem. Akartam őt. Egy pillanatra úgy éreztem magam, mint régen; mintha a féktelen csajozós énem kezdett volna visszatérni, de… azt hiszem, mindez csak a drog egyik-másik hatása volt. Józanul már egészen kerültem az ilyesféle kalandokat, de jelenleg… nem voltam józan. Nem gondolkodtam, csak hagytam, hogy a vágyaim irányítsanak. Azok pedig Lettyhez irányítottak.

344 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyVas. Júl. 07, 2019 4:08 pm



Theo & Scarlett

- Az vagyok! Egy kicseszett hős. - nevettem, még mindig hevesen pergő szívvel. Csak most, hogy az adrenalin megmoccant bennem és elkezdtem felfogni, mekkora közel volt a baj, most kezdtem el igazán stresszelni miatta. A nevetéssel oldottam kicsit a hangulatot, de azért megijesztett, hogy majdnem elcsapta Theót az a kocsi. Ismertem vagy sem, nem akartam tanúja lenni más halálának - többet biztosan nem. Kicsit ő is feszültnek tűnt, de talán csak a szer miatt, vagy az esés miatt, ezért is próbáltam ellazítani, évődni vele, húzni az agyát és flörtölni. Józanul annyira nem vágytam rá, de a tablettától kalandvágyóbbnak éreztem magam és százszor jobban vonzott Theo is. Az illata, az érintése, az ajkai... Valahogy felsokszorozódva csábítottak.
- Igazán? Egyet mondj. - Kétkedve pillantottam le rá. Nem mintha akkora tengerbarátnak tartottam volna magam, de elképzelni sem tudtam jelenleg jobbat annál, minthogy ledobjuk a ruháinkat és megmártózzunk a sós nektárban. Ahogy előállt a maga ötletével, a tekintetem dorgálóbbá vált ugyan, de mosolyomban játékosság bujkált.
- Ejnye, el akarsz csábítani? - Közelebb hajoltam hozzá, de nem csókoltam meg, ajkaimmal puhán cirógattam az övét, hogy tovább húzzam az agyát. - Hmm, és Te mennyire vagy bevállalós? - A következő pillanatban elkapta a kezem és visszarántott magára, majd átfordultunk. Halkan sikkantva nevettem fel, ahogy alatta kötöttem ki. Ezúttal ő csókolt meg, mohóbban és érzékibben, mint én korábban. Felhúztam az egyik térdem, végigsimítva lábammal a combján, így jobban magamhoz ölelhettem, miközben az úttest közepén csókolóztunk.
- Nem akarok hazamenni veled. Valami izgisebb helyen akarlak megkapni. - suttogtam a szájába, bele-belecsókolva két szó között. Kalandra vágytam és izgalomra,  nem pedig a lakásán dekkolni, hogy aztán reggel, kijózanodva ott feszengjünk egymás előtt. Ha a tengerhez nem is akart elvinni, elvártam, hogy valami hasonlóan veszélyessel kárpótoljon. Az sem érdekelt, ha megszegünk néhány törvényt közben.
- Persze csak ha van hozzá merszed... Hercegem. - besimítottam az oldalánál a pólója alá, végigkarcoltam körmömmel finoman a derekát, a hátát, felkalandozott a kezem egészen a lapockájáig. A nyakába csókoltam bele legközelebb. Fényszórók világítottak meg minket, jelezve, fel kéne tápászkodni az aszfaltról.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2019 11:57 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Csak nevettem a szavaira. Jólesett a válasza, az, hogy velem még egy ilyen képtelen, sőt, lehetetlen dologra is vállalkozna. Nem tudom, be akart-e vágódni nálam, vagy csak a drog mondatta vele azt, amit, de tetszett. Bár magamról sem tudtam igazán megítélni, miért érdeklődöm Letty iránt – a szer hatása kapcsán, vagy amúgy is? Mondjuk tény, hogy a drog előtt álltam vele szóba és úgyis képesek voltunk beszélgetni egymással. Tehát… talán tudatmódosító nélkül is élvezném a társaságát.
Odakint engedtem csak el a kezét és nyugtáztam a szavait, azt, hogy miféle célt talált ki magának, avagy sokkal inkább kettőnknek. Szóval a tenger, mi? Lövésem sem volt, merre van a legközelebbi tenger. Sosem jártam még tengerparton…
Ahogy meghallottam a nevemet, mely sokkal élesebben csengett a kelleténél, meglepve néztem Letty felé, aki ekkor vágódott szinte nekem; majd ezzel a lendülettel zuhantunk az aszfaltra. Ösztönösen karoltam magamhoz, hogy felfogjam az ütéstől, s ezúttal én védjem meg őt.
Mert igen, a pillanatok törtrésze alatt jöttem rá, mi a fene történik körülöttem. Az autó, a dudaszó… s fékcsikorgatást viszont csak én képzeltem oda. Egy pillanatra felrémlett az az este… a fényszórók, a gyerek az úttesten, majd a koordinálatlan mozdulataim, s végül az éles csattanás… aztán az élettelen test a jármű előtt.
Gyengén ráztam meg a fejemet, de ami igazán képes volt visszarántani a valóságba, az Letty nevetése volt. Az emlék egyből köddé vált a fejemben, s helyét újra átvette valami kellemes, valami sokkal jobb. Áttapogatott, én pedig végre megszólaltam.
- Jól vagyok, én hősöm. – Vigyorogtam rá, majd így fürkésztem tovább. Aggódott, de nem értettem, miért. Csak egy idegen voltam a számára… még az sem kellett volna, hogy érdekelje, ha meghalok az iménti autós esemény következtében. Na jó, azt hittem, a negatív gondolatokon már túl vagyok. Vettem egy mély levegőt, s felpillantottam a lányra, ahogy lefogta a kezeimet. Leszorította. Nem tudtam, mit akar, de nem volt kedvem tiltakozni ellene.
- A tengernél ezernyi jobb dolog van a világon… - Suttogtam, s ahogy odahajolt, ösztönösen viszonoztam a csókját. Nem láttam bele semmit, tudtam, hogy ez csak egy sima, mezei csók, érzelmek nélkül, mégis kedvemre való volt.
- Gyere haza velem. – Ajánlottam fel egy pimasz mosollyal, miután kimondta a „meztelenül” szócskát. Sokkal jobb dolgokat is lehet ruha nélkül művelni, mint egy éjszakai fürdőzés valami tengerben. Amúgy is, sokkal megközelíthetőbb, avagy elérhetőbb célt volt az, hogy hazamenjünk hozzám.
Ahogy hozzám simult, elmosolyodtam, s végül a térdeimmel fogtam közre a derekát, szorosan magamhoz húzva ezáltal.
- Mennyire vagy bevállalós, Királylány? – Egy ideig hagytam, hogy azt gondolja, eleresztem ilyen könnyen és egyszerűen. Aztán az utolsó pillanatban elkaptam a kezeit és ezúttal én húztam vissza őt, majd fordítottam a helyzetünkön és fölé másztam. Lefogtam a hideg aszfaltra és ezúttal én hajoltam oda hozzá, hogy mohón, vágyakkal telve csókoljam meg az ajkait.

456 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptySzer. Júl. 03, 2019 8:34 pm



Theo & Scarlett

Az volt az érzésem, hogy Theo veszélyesebbnek akart látszani, mint amilyen. Persze volt egyfajta rosszfiús kisugárzása, és amikor elmélyített hangon duruzsolt, egészen el tudtam hinni, hogy tényleg nem jó vele kikezdeni. De aztán ránéztem és valahogy annyira másnak tűnt. Mintha egy kölyökkutya próbálna farkasokat utánozni; talán csak azért nem hittem, hogy tényleg képes lenne ártani nekem, mert láttam már igazi farkasokat, velejéig romlott fickókat. Theo szeme, bármekkora szomorúságot is tükrözött, nem tűnt veszélyesnek. Bárcsak így tudnék bízni mindenkiben... Gyorsan eladnák a belső szerveimet és a húspiacon kötnék ki. Nem kéne tovább vesződnöm sem apa betegségével, sem a farkaslétemmel.
Összefűztük a kezünket és a súlyos, negatív gondolatok valahogy elreppentek a vállamról. Mint egy kismadár, szinte láttam őket repülni a fejünk felett. Elöntött a boldogság, fogalmam sem volt, honnan jött az örömhullám, de átsöpört rajtam és átadtam magam neki. Megszorítottam Theo kezét és úgy éreztem, jöhet ellenünk az egész világ, mi ketten simán legyőzzük.
- A világnak nincs is vége, de... Veled megkeresném. - ismertem be kissé félszeg, gyengédebb mosollyal. Gyermeki butaságnak tűnt, mint mikor kislányként a szivárvány végére vadásztam. Hagytam, hogy kihúzzon a tömegből, a kezébe kapaszkodva követtem. Izgatott voltam az előttünk álló este miatt.
- Induljunk el valamerre és menjünk, míg ki nem lyukadunk a tengernél! - Fogalmam sem volt, hol van a legközelebbi tenger, de Theo jókedve átragadt rám, én is nevettem. Aztán a fényszórók átcsaptak rajta és a szívem rögtön megállt. - Theo! - Nekicsapódtam, tovább löktem az úttesten, egyensúlyomat vesztve vágódtam el vele, rajta kötve ki. Az autó hevesen dudált mögöttünk, a sofőrje szitkozódott, de nem állt meg, én meg, amint lenyeltem az első rémületemet, elkezdtem nevetni. Biztos a drog miatt csapódott le így bennem az adrenalin, de olyan jóízűen nevettem az egész helyzeten, mint még rég nem.
Azért aggódva áttapogattam a karjait, de úgy tűnt, nem sérült meg, így lassan fölé másztam, ha már úgyis alattam feküdt és elhelyezkedtem az ölében. Épp nem jött autó, így nem zavart, hogy az úttest közepén fetrengünk. Élveztem a veszélyt.
- Kedves Theo... - megtámaszkodtam felette, rátámaszkodva finoman mindkét kezére, a feje fölé szorítva őket. - Kérlek, vigyél el a tengerhez! - kértem őt csillogó szemekkel és lehajoltam hozzá. Puhán, incselkedőn csókoltam meg, játékosan, ha nem húzódott el tőlem. Kívántam, de csak mint pasit, mélyebb vonzalom egyelőre nem fűzött hozzá. - Lopjunk el egy kocsit, menjünk a legközelebbi tengerpartra és fürödjünk meg benne meztelenül! - Felsőtestemmel az övéhez simultam még mindig lefogva tartva a kezét, miközben ajkammal az övét cirógatva formáltam a szavakat. Ha hagyta és akarta, még egyszer megcsókoltam egyáltalán nem jókislányhoz illő módon, aztán elkezdtem lekászálódni róla, hogy felsegítsem.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptySzer. Júl. 03, 2019 12:11 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






A kérdésén bár nevettem, de magamban azért megvolt egyfajta elméletem arról, mi lenne, ha belőlem kettő lenne. Két ilyen szerencsétlen ember, mint én… aki annyira magányos, hogy belepusztul rövidesen… Fürkésztem pár pillanatig, majd a szavakra megejtettem egy vigyort.
- Pedig már vártam a pofont. – Motyogtam, majd a továbbiakra vállat vontam. – Én ilyen veszélyes vagyok, ezt vagy elfogadod, vagy nem… - Csak ugrattam. Nyilván nem terveztem újra így, ilyen módon drogot adni neki; hiszen ha elsőnek tetszett neki, utána talán ő maga fogja kérni.
- Nézd, még mindig azt mondom, hogy a te döntésed… ki is köphetted volna. – Vontam hanyagul vállat. Nem éreztem magamat hibásnak, bár tudtam, hogy felelőtlen az, amit művelek. Akár rosszul is lehet egy adagtól is, ha a szervezete nem olyan strapabíró, vagy a fene tudja. Én először Jeff buliján drogoztam és nem volt bajom, azt tudom. Sőt, igazán jól éreztem magam tőle; aztán hazamentem és egy életre összevesztem a bátyámmal… tényleg akkor és ott lett vége mindennek. A pont az i-n. Sóhajtottam egy nagyobbat, majd átadtam magamat inkább a zenének, a szernek és persze Lettynek. Belemerültem teljesen. Élveztem, ahogy simulunk egymáshoz. Érezni akartam őt, a lehető legtöbb módon. Talán egy kicsit vágytam is rá, de ezt csak a szernek tudtam be. A szavaira elmosolyodtam, majd ahogy hozzám bújt, a szívem hevesebben kezdett verni.
- Letty… - Suttogtam, lágyan ölelve magamhoz, majd az ajkaihoz hajoltam volna, mikor jött az az őrült ötlete, miszerint lépjünk le innen. Felnevettem, majd összekulcsoltam az ujjaimat az övével, mindkét kezét fogtam, gyengéden megszorítva végül.
- Szökjünk meg, huh? Elmehetnénk a világ végére is, ha benne vagy. – Mosolyogtam rá, s a legbizarabb az egészben az volt, hogy jelen pillanatban tényleg elmentem volna, még a világ végére is. Nem volt, mi itt tartson. Nem érdekelt ebben a városban már semmi. Sőt, jelenleg csak Letty volt az egyetlen jó dolog az életemben és ez a ma este. Néhány másodpercig még figyeltem őt, majd az egyik kezét elengedtem, ám a másikat nem, s így indultam el vele kifelé. Szinte átverekedtem magunkat a tömegen, majd kiérve elengedtem ugyan a lány kezét, de mosolyogva, sőt, nevetve fordultam felé.
- Na, hova szeretnél menni? Mi a legfőbb vágyad, kislány? – Szembefordultam vele, s hátrafelé kezdtem lépkedni, kitárva a karjaimat a kérdések közben. – Mondd, hová menjünk és indulunk máris… - Jólesett kicsit őrültségeket csinálni, vagy olyan terveket szövögetni, amik úgysem valósulhattak meg. Megszökni innen, huh? Bár így, drog hatása alatt ez sem tűnt túlságosan őrült ötletnek. A lányt figyeltem, így nem néztem arra, mi van mögöttem, így lazán kiléptem az úttestre, miközben egy autó jött egyenesen felém. Én észre sem vettem.

429 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptySzomb. Jún. 22, 2019 7:13 pm



Theo & Scarlett

Büszke mosollyal bólintottam a szavaira, hiszen tényleg szerettem, hogy apám lánya voltam. Természetesen anyával sem volt soha semmi komolyabb konfliktus köztünk, de ha választhattam, inkább szerettem volna mindig is apára hasonlítani. Érdekelt, neki milyen a kapcsolata az apjával, de nem kérdeztem rá, mert a beszélgetés elterelődött másfelé, annyira meg nem tartottam fontosnak a témát. - Mihez is kezdenénk, ha kettő lenne belőled? - forgattam a szemem játékosan, mikor a különbségünket említette. Nem bántam, hogy nő vagyok és tudtam, hogy ő sem sértésnek szánta, úgyhogy nem vettem magamra.
- Nem foglak megütni. - sóhajtottam. A farkasom nagyon is szerette volna, de mióta előtört, fokozottan figyeltem rá, hogy kerüljek mindenféle erőszakot. Féltem, hogy ha nem vigyázok, megint komolyabban árthatok valakinek. - De azért hanyagold ezt a közveszélyes stílust. - Túlságosan jófejnek tűnt, nem akartam csalódni benne. Persze csak egy idegen a bárból, "Theo", ez minden, amit tudtam róla, de magas elvárásaim voltak a teljesen idegenekkel szemben is, és eddig egész jól megfelelt nekik. Miért pont a végén bukta volna el a próbát?
- Hm, mi lenne, ha inkább senkit és semmilyen módon nem próbálnál meg bedrogozni? - elmosolyodtam, ahogy a tablettát lenyelve ismét közelebb simultam hozzá. Drogokkal játszadozni veszélyes, persze hajtott a kaland és a kíváncsiság, hogy kipróbáljam, de ki tudja, Theo mióta űzheti ezt sportszerűen... Nem volt senki, aki megpróbálja leállítani? Ezen gondolkodtam, de nem kérdeztem rá hangosan, ahogyan arra sem, tudta-e, hogy mindez csak illúzió, és a gondjai nem fognak eltűnni ennyitől, mindössze csak megfeledkezik róluk egy időre. Sok-sok macera néhány kellemes percért.
Lassan elkezdtem érezni a tabletta hatását, úgyhogy Theo vállára hajtottam a fejem. Szédültem kicsit, így behunytam a szemem, szorosan belé kapaszkodva lépkedtem tovább a zene ütemére. A szavai hallatán felnéztem rá, az egész világ ragyogónak és színesnek tűnt.
- Olyan érzés, mintha vattacukron lépkednénk. Vagy felhőkön... - belefúrtam az arcom a nyakához és halkan elnevettem magam. Ó, istenem, apa ki fog nyírni, ha erre rájön! Most valahogy mégis jól esett szembemenni kicsit a szabályokkal. Úgy éreztem, kicsit szabad vagyok, nem feszít állandóan belülről a düh. Ugyanakkor másfajta érzések is kezdtek felébredni bennem. Őrültségre vágytam, csavarogni, mezítláb sétálni és kifeküdni az aszfaltra, macskakövön járni és érezni a tenger illatát. Ki akartam szakadni ebből a lagymatag bárból és az unalmas tömegből. Meg akartam hódítani az éjszakát Theóval. - Lépjünk le innét! Menjünk, ameddig a lábunk bírja. - vetettem fel halkan, hogy csak ő hallhassa. Sétálni akartam, nekivágni a semminek és addig menni, míg ki nem dőlünk valahol a fáradtságtól. Kérlelőn néztem rá, remélve, hajlandó velem jönni.

hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 06, 2019 1:37 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Ahogy az apját hozta szóba, elhúztam a számat, hiszen eszembe jutott a sajátom. Az, aki születésem előtt lelépett és magunkra hagyott. Hogyan tehette ezt? Sóhajtottam egy nagyobbat.
- Nos, apád ezek szerint jó munkát végzett – Mosolyogtam. Vajon én miféle ember lennék, ha apám normális ember módjára a családja mellett marad, azaz mellettünk? Ugyanaz lennék, aki most? Kissé a gondolataimba feledkeztem volna, ha nem halad tovább a beszélgetés. Sőt, apámról el is terelődtek a gondolataim, hála az égnek!
- Hm, kezdem úgy érezni, sok a közös bennünk… leszámítva, hogy te nő vagy – Nevettem fel jóízűen. Kezdtem ténylegesen jól érezni magam. Igen, erre vágytam, egy estére, amikor kicsit kiszakadhatok a saját nyomorúságomból.
Nem tudom, mégis mit gondoltam, mikor minden előzetes magyarázat nélkül a szájába adtam a drogot; de egy biztos volt. Minden rajta múlt. Ki is köphette volna, ha úgy gondolja, nem bízik bennem és hát, miért is bízott volna meg egy idegenben, ugye?
- Fel is pofozhatsz, ha gondolod, de minden a Te döntésed, Letty – Vontam vállat lazán, majd én magam lenyeltem a tablettát. – Én jól akarom érezni magam és jelenleg nekem erre van szükségem. Csatlakozhatsz, vagy nem… rajtad áll – Magyaráztam tovább, a szavakra meg felvontam a szemöldököm.
- Jobban örültél volna, ha az italodba rakom? Én nem vagyok az a fajta – Megráztam gyengén a fejemet, majd látva, hogy lenyelte, elmosolyodtam halványan. Közelebb léptem hozzá, visszasimulva a karjaiba lassan.
- Neked meg szerencséd, hogy… velem akadtál ma este össze, nem mással – A szemeit fürkésztem, majd szorosabban kezdtem karolni a szavaira. – Nem lesz baj. Ellazulsz majd tőle, felszabadultnak fogod érezni magad... képzeld el úgy a hatását, mintha már nagyon-nagyon részeg lennél. A kedved pazar, a zene király, a gondjaid semmiségeknek tűnnek… - Nevettem, majd a hátára simítottam. Nem kértem, hogy bízzon bennem, de amit elmondtam, az igaz volt.
Áttáncoltunk még egy dalt, mire érezni kezdtem a hatást. Olyan volt, mintha valami köd telepedne az elmémre. Elkezdtek megszűnni a gondjaim, a kételyeim, ellazultam, a zene dallamai felerősödtek a fülemben, s ez a lány itt… még inkább simultam hozzá tánc közben, magamhoz húzva. Az aggodalom ott bujkált a tekintetemben, hogy vajon ő jól lesz-e, de a kérdést nem tettem fel.
- Letty… - Az arcához bújtam, apró puszit nyomva rá. – Jól érzem magam veled – Suttogtam halk vallomásként.

373 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 2 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 2 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 2 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 2 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 2 Empty
 

Black Pearl Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Christian Pearl, the hybrid