Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyKedd Jún. 04, 2019 1:09 am



Theo & Scarlett

- Theo. Nagyon szép neved van! - Sejtelmem sem volt róla, hogy névfétisem lenne, de amint kimondta, valahogy belelkesedtem. Talán az elfogyasztott italmennyiség, talán az, hogy végre táncolni megyek egy normálisnak tűnő sráccal, nem tudom. De valahogy jobb kedvem lett a nevétől, és azt hiszem, kezdett kicsit jobban is tetszeni Theo.
- Az apám miatt. - A legtöbb apa büszkén dicsekszik a lányáról, de nálunk ez valahogy fordítva volt. Én szerettem dicsekedni a szüleimről, hiszen a maguk túlságosan oltalmazó módján fantasztikusnak tartottam mindkettőt. - Mármint tőle örököltem. Mindig nyitott szemmel nevelt, arra tanított, hogy ne csak nézzek, hanem lássak is, és mások rejtett céljait, indítékait kutassam. Ne dőljek be a szép szavaknak és a bájos mosolynak. - Talán ennek köszönhető, hogy túléltem azt az éjszakát is - ahogyan az is, hogy vérfarkas lett belőlem. Még mindig nem tudtam, örüljek-e annak, hogy megmenekültem, vagy jobb lett volna, ha... Elhessegettem a gondolatot. - Ebben hasonlítunk. Én is a magam ura vagyok, legalábbis amennyire csak lehet, próbálok a saját lábamon állni. - meglepett, milyen sok közös van bennünk Theóval. Azt hittem, ilyesmi csak lelkitársakkal fordulhat elő, de őt alig ismertem néhány órája és nem is éreztem a csillagrobbanást, sem a szikrákat. Oké, kicsit pillangózott tőle a gyomrom, de hogy szerelem lenne első látásra? Azt erősen kétlem.
- Ehhez nem vagyok elég részeg. Csak próbáltam költői lenni. - nevetve húztam magamhoz közelebb, karjaimat a nyaka köré fonva. Kíváncsian figyeltem, mit akart, és a zacskó láttán rögtön összeszaladt a szemöldököm. Nem hittem, hogy pez cukorka van benne... Figyeltem, hogyan teszi a szájába a cuccot, és ahogy közelebb hajolt, kicsit gyanakodni kezdtem, de hagytam. Érezve, hogy áttolja a számba a tablettát, rögtön elhúztam a fejem és eltoltam magamtól. Nem voltam erős, csak határozott, bár közben elég csúnyán nézhettem rá, mérgesen és kissé zavartan is. - Ha a hónapnak azon a napján lennénk, most lerúgnám ezért a fejed. - Nem féltem, hogy félreérti, hiszen gondoltam, úgy hiszi majd, hogy a menstruációról beszélek. Egy bizonyos nap a hónapban... Mindegy, a lényeg, hogy a nyelvemen forgattam a tablettát és próbáltam nagyon haragudni rá és szívből utálni őt, de valahogy nem ment. Túlságosan elnyerte már a bizalmamat.
- Tudod, általában a hátuk mögött szokták bedrogozni a szórakozóhelyeken a lányokat, nem a szemük láttára... - mormogtam, majd némi habozás után lenyeltem a tablettát. Hagytam, hogy visszasimuljon hozzám és tovább táncoljon velem, de még kérettem magam néhány pillanatig, mielőtt ismét átkaroltam volna a nyakát. - Szerencséd, hogy ilyen szép szemed van... Nem tudok rád haragudni. - Közelebb húzódtam hozzá, arcom a nyakához fúrva simultam hozzá teljesen. Jól esett érezni a teste melegét, a közelségét.
- Ha valami bajom lesz miattad, megöllek... - súgtam oda halkan. Kicsit féltem, mit fogok érezni és mikor kezd el hatni, de Theo is bevette, úgyhogy csak bújtam hozzá és vártam. Bíztam benne, hogy ha ilyesmi van nála, akkor tudja, hogyan is kell kezelni.

hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyPént. Május 31, 2019 2:09 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Nyugtáztam a nevét, habár volt egy olyan gyanúm, hogy ez csupán egy becenév. De minek lehet a becézése? Leticia? Vagy…? Oké, más név be sem ugrott, de annyira talán nem is számított. A visszakérdezésre elmosolyodtam halványan.
- Hívj csak Theonak. – Biccentettem, s úgy tettem, ahogyan ő; a teljes nevemet nem árultam el, csak egy becenevet. Habár… Theonak csak a legközelebbi barátaim hívtak és a bátyám. Szóval, manapság már senki sem szólított így. Érdekes volt belegondolni, de aztán el is hessegettem a gondolatokat. Röviden felnevettem a válaszára.
- Ejha, te aztán könnyen átlátsz az embereken, Letty – Fürkésztem némileg csillogó szemekkel. – Valóban nem vagyok az a fajta, aki teszem azt, túlontúl szabály követő lenne… a magam ura vagyok. Legalábbis… mindig erre törekedtem. – A végére némileg elhalkultam. Mély levegőt vettem, majd félre is pillantottam pár másodpercre. Azzal, hogy a magam ura akartam lenni, pontosan ezzel löktem el magamtól a bátyámat folyamatosan. Pedig megannyi alkalommal próbált terelgetni engem, tanácsokkal ellátni, vagy pusztán mellettem lenni, hogy átsegítsen egy-egy helyzeten. De nem értékeltem egy kicsit sem. Lázadtam.
- Hmm. Rendben, végül is van benne valami. De hé, én jó táncos vagyok, hm? Vagy nem? Az élet tánca mégsem kedvez nekem. – Sóhajtottam, gyengén megrázva a fejem. Néhány tincs az arcomba omlott, amit félresimítottam és újra magamhoz karoltam a lányt, a pörgetés után. Most már tudtam, hogy mit akarok.
- Nem egészen… nem kell elmennünk valójában sehova innen. – Ingattam a fejemet, ahogyan pedig közelebb hajolt, elmosolyodtam. – Inkább megmutatom, ahelyett, hogy elmondanám. – Egyik kezemmel elengedtem őt, s a zsebembe nyúlva kibontottam a zacskót. Két tablettát vettem ki belőle, majd mielőtt a lány bármit kérdezhetett volna, az egyiket bevettem és rögtön az ajkaira tapadtam. Megcsókoltam, de nem ez volt az elsődleges célom, hanem az, hogy a nyelvemmel áttoljam az ő szájába a drogot.
S most jönne az a rész, hogy rájövök, mit művelek és mennyire rossz, amit teszek, ugye? Csak hogy nem érdekelt. Ismertem ezt a szert és tudtam, hogy a hatása kitart pár órán keresztül és hogy közben… mennyire felszabadultnak fogjuk magunkat érezni. Erre volt szükségem. S neki is.
Elszakadtam lassan az ajkaitól, majd bevettem én magam is a tablettát. Nem volt mellesleg túl nagy, sőt, egészen kicsi, simán le lehetett egybe nyelni.
- Ne aggódj, oké? Jó lesz. – A derekára csúsztattam mindkét kezemet, majd ezután nyeltem csak le a drogot. – Persze remélem, a kettőnk titka marad… - Súgtam bizalmasan neki egy mosoly kíséretében, miközben tovább lépkedtem vele a zene ritmusára.

402 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 3 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyCsüt. Május 30, 2019 6:33 pm



Theo & Scarlett

Igazából megvolt a magam élete, amivel kézenfogva jártak saját kis gondjai. Sosem tartottam elég szociálisnak magam ahhoz, hogy belemásszak mások életébe és megpróbáljam jobbá tenni azt, hiszen úgy hittem, ez mindenkinek egyéni felelőssége. Most viszont épp nem akadt jobb dolgom, Theo pedig érdekes srácnak tűnt. Olyasvalakinek, aki számára pont egy erősebb hátbalökés kellett csak, abban pedig elég jó voltam. Ha csupán ennyivel jobbá tehetem kicsit az estéjét, miért fukarkodtam volna?
- Letty - Bár nem szerettem, ha így hívtak, de egy idegennek biztonságosabbnak tűnt ezzel a névvel előállnom. Plusz attól még, hogy nem rajongtam érte, mégis mindenki ezt használta már egészen kiskoromtól kezdve. - Na és téged? Hogy szólíthatlak? - Közben átfogtam a nyakát. Nem tűnt rossz táncosnak, úgyhogy hagytam, hogy ő vezessen és érdeklődve fürkésztem közben az arcát. Olyan típusú srácnak tűnt, akivel hosszabb távon is jól kijönnék, de nem valószínű, hogy bele tudtam volna szeretni. Túlságosan is hasonlított rám valamiért.
- Bármit szabad, ez a te életed. Bár valami azt súgja, ezt nem kell mondanom, mert amúgy is ez a mottód. - Nem tűnt túl szabálykövető típusnak, sem olyannak, aki szerette vagy hagyta magát korlátok közé szorítani. Még ebben is magamra ismertem, hiszen én is ilyen voltam, ahogyan a túlzott pátyolgatást és terelgetést sem bírtam elviselni, főleg a szeretteimtől nem.
- Miből gondolod, hogy az élet nem olyan, mint egy tánc? - kipörgetett, úgyhogy csak azután folytattam, hogy újra visszasimultam a karjába. - Egyszerűnek tűnik, de valójában összetett, bonyolult, és sokszor kötsz ki miatta a padlón. Szerintem pont olyan, mint az élet. - Habár lehet, nem ittam eleget ahhoz, hogy ilyen filozófiai eszmefuttatásokban jól helyt tudjak állni. A vállában kapaszkodtam meg, mosolyogva fürkészve a válla felett a vendégeket, míg a kérdésével magára nem vonta a figyelmem.
- Mire gondolsz? Fel kell hozzá mennem a lakásodra? - érdeklődtem, huncut mosollyal a szám sarkában, bár valami azt súgta, nem akarom tudni a választ. A leginkább legális dolog, amit el tudtam képzelni jelen helyzetben, hogy teherbe ejt. Minden más, ami a fejében járt, úgy sejtettem, olyasmi, amiért apa letépné a fejét, ha megsejtené, mibe akar belerángatni... Mégis kíváncsinak tűntem, nyitott voltam rá, bármit is mondjon. - Súgd meg... - évődőn közelebb hajoltam, hogy tényleg meg tudja súgni.

hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyKedd Május 28, 2019 9:38 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Gyengén ráztam meg a fejem, mikor kimondta a szomorú valóságot. Azt, hogy nem tehetem. Nem adhatom fel, avagy nem szállhatok ki ebből az életnek nevezett játszmából. Az egyszerűen nem rám vallana. Lehet, sokszor voltam már padlón és kínoztak érzések, avagy a múltam, az emberek, akiket elvesztettem, a hibák, amiket vétettem, de az, hogy a saját életemnek vessek speciel véget, az… nem én voltam. Nem lehettem. Az túlságosan is gyáva módszer lett volna és… nem akartam gyáva lenni. Ugyanakkor az önmarcangoló életvitelemtől sem tudtam egyelőre szabadulni. Hiszen kilátástalan voltam és… mégis mihez kellett volna kezdenem… egyedül? Senkim sem volt, akire számíthattam. Senki. Pedig mindennél jobban szükségem lett volna a bátyámra vagy a legjobb barátomra. Nélkülük… egy senki voltam.
Túlságosan is köréjük épült az életem. Ezt gondolod, ugye? Netán ez baj? Baj, hogy támaszkodsz valakikre és az életedet, a jövődet képtelen vagy nélkülük elképzelni, akkor is, ha… ha nem mindig volt felhőtlen a viszonyotok?
Tényleg olyan lehetetlen kérés, hogy mindketten… itt legyenek?
Hát nyilván.
Ezért csúsztam szét teljesen és váltam valami drogos kis szerencsétlen idiótává. Olyanná, aki sosem lettem volna, ha mellettem maradnak. Ha az életem részei maradnak…
Nagyot sóhajtottam, mire gyengén megráztam a fejemet. A gondolatok csak emésztettek és egyre lejjebb húztak, bele a sötétségbe, a… magányba.
- Ühüm. Talán. – Reagáltam újfent, egy halovány mosoly kíséretében, a lányt fürkészve. Olyan… életvidámnak és pozitívnak tűnt. Jó lett volna, ha elszívhatok ebből a kicsattanó energiából, pozitivitásból valamit. Csak egy kicsit.
- Ne butáskodj. – Nevettem fel, mikor visszatért az én láthatatlan és természetesen nem létező koronámra. Régen talán volt. Régen talán valamiféle kiskirály voltam a lányok körében, de manapság már nem tartottam magamat annak. S nem is űztem olyan szinten a csajozást, mint anno. Másrészt… amit ez a lány próbált sugallni a koronát illetően, nyilván nem az ilyesfajta értékeim, avagy tetteim alapján szerette volna a részemre.
- Oh, pardon, királynő… megtudhatnám a nevét? – Közelebb húztam magamhoz, amikor megfogta a kezemet. – Én kevésbé vagyok jó, minden bizonnyal, de nem volt még rám panasz. – Jegyeztem meg, majd a táncparkettre sétáltam a lánnyal.
A derekára csúsztattam a kezeimet, így simulva szinte egészen hozzá, miközben a szemeit figyeltem. Régen annyira megszokott volt, hogy szinte minden héten, vagy talán minden nap más lánnyal kavartam, most viszont… már nem okozott akkora örömet, hogy itt ölelgetek egyet, holott gyönyörű volt. De ezt hangosan nem mondtam ki, nem akartam bókolni, avagy flörtölni vele. Ígyis… a tánc maga is egyfajta flörtnek minősült, nem igaz?
- Hm. – Elgondolkodtam a kérdésen, látszólagosan, majd egy mosollyal megvontam alig láthatóan a vállam. – Csak sodródom az árral. Talán gond? Nem szabadna? – Közelebb hajoltam hozzá, majd azzal a lendülettel vissza is hajoltam a magam térfelére. Vezettem a lányt, a zene ritmusára lépkedve vele, olykor körbepillantva, majd lassan vissza rá.
- Az élet is lehetne olyan könnyed, mint egy tánc… - Ejtettem ki töprengve a szavakat, ahogy elszakadtam tőle, a kezét megfogva, hogy a zene pörgősebb részénél megpörgessem őt is, majd a karjaimba vonjam szorosan.
- Mit szólnál hozzá, ha kicsit jobban felpörgetnénk a bulit? – Suttogtam szinte az ajkaiba, de nem, eszem ágában sem volt megcsókolni. A kérdésem nem is erre irányult, hanem valami egészen másra.

516 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 3 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptySzer. Május 22, 2019 4:43 pm



Theo & Scarlett

Ajkam egyenes vonallá simult a megjegyzése hallatán. Túlságosan komoly volt ahhoz, hogy csak flegmán tovább vonogassam a vállam. Megértettem őt, még ha fogalmam sem volt, miken kellett keresztül mennie; azt az állapotot értettem, ahová eljutott. A gondolatai az enyémek voltak, a szavait már én is kiejtettem a számon. Ahogy ő, ezt én sem akartam megosztani egy idegennel, így csak értőn bólintottam, az ajkaimhoz emelve a poharat. Nem kortyoltam azonban, némi tétovázás után visszaengedtem a pultra. - De nem teheted. - Az nem nekünk való, nem igaz? Feladni és kiszállni ebből az egészből. Én főként a családom miatt nem tehettem, hiszen nem akartam ekkora tragédiát zúdítani a nyakukba; de néha, jobb napjaimon a büszkeség is hajtott. Gyűlöltem feladni dolgokat és gyűlöltem veszíteni, az életem eldobása pedig egyenlő lett volna mindkettővel. Ezt nem tehettem meg.
- Talán? Hű, de jó vagyok! - Halkan felnevettem. Nem volt célom megtéríteni őt a táncolás terén, beletörődtem volna, ha nemet mond, viszont így, hogy hajlott a dologra, valahogy jobban éreztem magam. A vérfarkas lét ezek szerint nem ölte ki a bűverőmet.
- Persze, jól látod, az én koronám nagyon is a helyén. - rámosolyogtam, nem zavart, ha önteltnek hisz. Tisztában voltam az értékeimmel, ahogyan a gyengeségeimmel is. Egyik sem volt olyan szörnyű, hogy ne érdemeljem meg a magam kis koronáját. - De azért gondolkodj a tiéden. Nem szoktam rosszul megítélni másokat. - Elég jó emberismerőnek tartottam magam, és ha én azt mondtam, hogy ott van benne a herceg-potenciál, akkor az úgy is volt. Érdeklődve figyeltem, hogyan kel fel a székéről, és ahogy odalépett hozzám, felderült az arcom. Lehajtottam az utolsó néhány kortyot a poharamból, majd hangos koppanással a pultra tettem.
- Pff, hercegnő? Született királynő! - javítottam ki. - Nem kell ahhoz király, hogy királynővé koronázhassam magam. - büszkélkedtem, megfogva a felém kínált kezét. - Örömmel venné amúgy a táncot! - lecsusszantam a bárszékemről és a kezét fogva indultam vele odébb. Ha nem bánta, pár lépéssel előre tipegtem, húzva magammal.
- Az illem úgy kívánja, hogy figyelmeztesselek: jó táncos vagyok. - Attól még, hogy első körben nem repesett annyira a tánc gondolatától, nem zártam ki a lehetőségét, hogy ő is jó benne. Ha nem, az sem volt baj, hiszen én sem azért táncoltam soha, hogy jó legyek benne, egyszerűen csak élveztem és segített kikapcsolni, felszabadulni.
A zenegép közelébe érve odahúztam magamhoz, karjaimat lazán a nyaka köré kulcsolva. Hagytam, hogy ő vezessen.
- Miért gondoltad meg magad? - érdeklődtem közben, ahogy a zene ütemére ringatóztunk. Most épp valami lassabb, bágyadtabb zene szólt, de reméltem, felpörgetik majd kicsit a hangulatot, hogy jobban belevethessem magam a táncba is és a srácba, szintúgy.


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptySzer. Május 15, 2019 10:28 pm



☾ To: Letty


☾ Have you ever thought that this life we live is just a dream?






Teljesen egyetértettem azzal, amit mondott. Az emberek alapvetően ilyenek voltak, amit ő maga is elmondott; ítélkeztek, anélkül, hogy tüzetesebben utána jártak volna dolgoknak vagy elmerültek volna a másik gondjaiban, ne adj’ Isten megpróbáltak volna együttérzőek lenni és így tovább.
S ha nem is próbált meg „bántani” a szavaival, olyan sebeket érintett, amik még túl frissek voltak ahhoz, hogy beszélni akarjak róla egy idegennel. Épp ezért váltottam át kissé nyersebbre a kelleténél; nem őt akartam bántani, csupán szerettem volna egy határt húzni kettőnk közt, avagy a témák közt, melyek terítékre kerülhettek. Nem vágytam a sajnálatára. Nem vágytam arra, hogy megsimogassa a fejemet és azt mondja, minden rendben lesz és a többi, teljesen sablonos szöveg, vagy épp tett. Hiszen egy idegen hogyan is érthetné meg, mi zajlik bennem?
- Ha tehetném, nem, hogy nem mennék tovább, de meghalnék. – Ejtettem ki a szavakat teljesen nyugodt hangszínnel, s egy részem komolyan is gondolta. Talán a túlvilágon találkozhatnék újra a bátyámmal… bocsánatot kérhetnék tőle mindazért, amit tettem és ahogyan viselkedtem ellene. Megmondhattam volna neki, hogy sosem gyűlöltem őt. Csak azt, hogy nem volt mellettem és ez túlságosan kikészített.
Nagyot sóhajtottam, majd a táncolókat kezdtem figyelni. Annyira… felszabadultak voltak. Annyira jókedvűen buliztak, s risztálták magukat össze-vissza, mintha beléjük lenne kódolva genetikailag. Mintha… nem lenne jobb dolguk ennél. Gondtalanok voltak. Irigyeltem őket; rohadtul.
De nem láthattam beléjük; nem tudhattam, hogy nem-e hasonló indokból vannak egy ilyen helyen, mint én. Vicces, nem?
A lány szavaira ránéztem, s egy pillanatra elgondolkodtam, hogy felkérhetném, de ahhoz még innom kellett. S erőt gyűjtenem. Le akartam mondani erről a flörtölős, csajozós mivoltomról, de roppant nehéz volt, mikor ilyen nőkkel akadtam össze. Nem mintha bármit is terveztem volna Vele; de egy tánc belefér talán, nem?
- Talán lehet róla szó. – Jegyeztem meg némi hallgatás után, a poharamba kortyolva. A fejembe szállt már kellőképpen, de még mindig nem volt elég. A további mondandójára kissé meglepetten néztem rá, némileg értetlenül. Hümmentettem.
- Szerintem csak káprázik a szemed. Akinek itt koronája van, az Te vagy. – Mosolyogtam rá, ezúttal önfeledtebben, mint eddig. Kezdtem megkedvelni, ha lehet így fogalmazni.
Kiittam végül a whiskymet, majd felkeltem a székről és az övé mellé léptem, miközben a kezemet nyújtottam felé.
- Mit szól egy tánchoz a hercegnő? – Fürkészni kezdtem, s reméltem, hogy nem utasít el.

374 words ☾ Paralyzed ☾ note: Letty  Black Pearl Bar - Page 3 450640341



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptySzer. Május 15, 2019 9:11 pm



Theo & Scarlett

Lemondó fejrántással vontam meg a vállam, ennyi erővel költőinek is szánhatta a kérdését akár. Nyilván azt gondoltam, hogy meglóg, mi másért hittem volna az ellenkezőjét? Alig fél órája ismertük csak egymást, semmi okom nem volt bízni benne. Nem tudom, a szüleim neveltek-e így, vagy az emberek iránti bizalmatlanság egyszerűen a véremben volt, kiiktathatatlanul.
Feszültnek tűnt, de nem tettem szóvá. Az én életem is épp elég stresszes volt ahhoz, hogy ne akarjak mások felett ítélkezni. Bármi is nyomta a szívét, rajta állt, elmondja-e vagy sem. Nem mintha újra találkoznánk, nagy valószínűséggel soha többé nem fogom őt látni, úgyhogy teljesen mindegy volt, mennyire nyílik meg nekem.
- Mindenkivel ezt csináljuk. Elemezzük és elítéljük őket anélkül, hogy tudnánk róluk bármit is - emeltem meg a poharam felé, bocsánatkérésem jeleként. Úgy hittem, rátapinthattam valamire, ezért váltott át kissé nyersre a stílusa, de nem akartam megbántani. Csak azt gondoltam, talán azért hozott minket össze a sors ma este, hogy józanító pofonjává váljak - a pofonok pedig fájnak ugyan, de legalább hatásosak. A koronás megjegyzését megmosolyogtam, rajta felejtve néhány pillanatra a szemem. Pedig nagyon is hercegnek tűnt...
- Igen, tudom. A legtöbb bölcs és okos dolgot könnyebb mondani, mint tenni. - Bűnbánó mosolyt villantottam rá a poharam felett, lassan kortyolgatva a vodkanarancsomat. - De van, amikor meg kell tenned. Nincs más választásod, csak felállni és továbbmenni, mert muszáj. - Eszembe jutott az átváltozásom utáni időszak. Olyan mélyen voltam, hogy azt kívántam, bár hagytam volna inkább, hogy az a fickó megerőszakoljon és megöljön abban a hotelszobában... Könnyebb lett volna elfogadni a halált, mint együtt élni vele.
- Azért nézem őket, mert aranyosak. Amúgy sem igazán tűnsz táncos típusnak. - jegyeztem meg mosolyogva, felhajtva az utolsó kortyokat a poharamból. Éreztem, hogy a melegség a gyomromba összpontosul, és tudtam, az alkoholgőz következő állomása a fejem lesz. Elkértem a fiútól az üveget és töltöttem magamnak a whiskyből, ha nem bánt osztozkodni velem. - De ha felkérsz, talán igent mondok - fűztem még hozzá, ajkaim szélesebbre húzta a mosoly. Nagyon szerettem táncolni, de nem akartam ráerőltetni a dolgot azzal, hogy ezt bevallom.
- Ami a koronát illeti - tértem vissza egy korábbi témánkra. -, én látom rajtad. - Halvány, együttérző mosolyt villantottam rá. Nem tudtam, mitől lehet mélyponton, de átéreztem kicsit a reménytelenségét. Ha lelki támasz nem is lesz belőlem ma este, szerettem volna, ha tudja, nem csak ő érzi magát vacakul ebben a pillanatban. Vannak mások is, akik legalább úgy szenvednek, mint ő. Éreztem, hogy a pia a fejembe száll, így letettem a poharam és tartottam inkább egy kis szünetet. Nem akartam túlságosan kiütni magam, nem lett volna szerencsés egy idegen mellett...


hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyHétf. Május 06, 2019 2:04 am


To: Letty

Have you ever thought that this life we live is just a dream?




Mélyen szívtam magamba a levegőt, ahogy visszaültem a helyemre, ekkor kifújva a bent tartott levegőt.
- Azt hitted, meglógok? – Mosolyodtam el halványan, majd a pultra támaszkodtam és némileg feszülten dobolni kezdtem az ujjaimmal. A mozdulataim viszont lefagytak, mikor a lány feltette a viccnek szánt kérdéseit. Drogüzlet? Öhm, nem…? Kissé meglepve fürkésztem őt, majd nagyot nyeltem.
- Persze, gyors menet… kivel? – Kérdeztem vissza, miközben felnevettem, ezzel is terelve a témát. Nem, persze, hogy semmiféle drogüzletről nem volt szó, á. Eddig olyan titokban csináltam, amennyire csak lehetett; erre pont egy ilyen lány érez rá ennyire pontosan a dologra? Nem örültem. Hiszen fogalmam sem volt, ki ő. Például, ha egy rendőr lánya, vagy az igazság és józanság mintaképe, akkor könnyűszerrel kezdhetett volna veszekedni velem, vagyis… sokkal inkább jelenteni a rendőrségnek. S ezúttal nem volt senki, aki kimentsen a jófiúk karmai közül.
Ahogy visszaidézte a szavaimat, meglepve néztem rá. Kíváncsi voltam, mi a fenét akar kihozni ebből. Hiszen lezártuk a témát, legalábbis nem vártam el, hogy tanácsokkal lásson el, vagy hogy netalántán kifaggasson az életemről, vagy bármi egyéb. Nagyot sóhajtottam végül.
- Nézd, nem igazán tudod, mi is van velem, így… ne próbálj meg analizálni. – Közöltem némileg nyersen, de nem tehettem róla, ez… ez közel sem volt egyszerű. De talán rátapintott a lényegre. Arra, hogy jelenleg, vagyis hónapok óta mi a fenét művelek. Hát igen, a sebeimet nyalogatom és fetrengek az önsajnálatban, holott lenne jobb dolgom is ennél. A jövő felé nézni.
De túl lehet lépni a történteken ennyire… könnyen és egyszerűen? Mert szerintem nem. Egyszerre veszítettem el két embert, ráadásul örökre és… kit ne készítene ez ki?
A további szavaira kissé összerezzentem. Nem hittem volna, hogy az ellenkezőjét gondolja rólam, miközben én pont, hogy alátámasztottam az előbbi szavait.
- Mondjuk az tart vissza, hogy nincs korona a fejemen. – Újabb nevetés hagyta el az ajkaimat, majd hanyagul vállat is vontam. De aztán a mosoly és a jókedvem hamar elszállt, hiszen folytatta. A számat húztam.
- Mi van, ha már nem akarok „építkezni”? Mi van, ha már nem látom értelmét semminek? – Nagyot nyeltem. – Tudom, hogy előre kellene néznem és nem a múltban élnem, de… ezt mondani könnyebb, mintsem megtenni. – Feszülten túrtam a tincseim közé, elemelve a kezemet a pultról. Megráztam gyengén a fejemet, majd az üvegért nyúltam és töltöttem a poharamba. Ekkor esett le, hogy ezt végül is a lány rendelte, nem is én… azaz, várjunk már. Meghívott volna? Engem? Miért? A szemem sarkából néztem a fekete szépségre, akinek még a nevét sem tudtam. De azt hiszem, túlzottan nem is érdekelt, csak az, hogy ma estére ő lesz a partnerem.
- Mondd csak… azért nézelődsz a táncolók felé, mert lenne kedved hozzá? – Halványan rámosolyogtam, majd a kezembe vettem a poharamat és belekortyoltam, sőt, néhány pillanat alatt kiittam a tartalmát. Érezni akartam a hatását; az alkohol mámorító ízét és… és arra a bódult állapotra vágytam, amikor végre jól tudom érezni magam. Persze, ehhez volt még segítségem is, ami azt illeti. Csak idő kérdése volt, hogy előszedjem azokat a tablettákat.

493 words ❖ Paralyzed ❖ note: Letty Black Pearl Bar - Page 3 1036049602



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyPént. Május 03, 2019 2:48 pm



Theo & Scarlett

- És akkor még nem is láttál mindent.. - somolyogtam inkább már a poharamba, mikor elindult kifelé. A szemem sarkából figyeltem, merre megy, de nem fűztem hozzá sok reményt, hogy visszajön. Az ilyenek nem szoktak. Felismertem a lekoptató dumát, habár meg kellett hagyni, az övé egész élethűre sikeredett. Az egyre hosszabbra nyúló percek is mellettem szóltak. Nem keseregtem túlzottan az elúszott randi miatt, inkább kértem magamnak még egy kör vodkanarancsot. Legnagyobb meglepetésemre újdonsült beszélgetőpartnerem tíz perccel később tényleg felbukkant ismét a pultnál, úgyhogy két gyors pislogás után visszacsúsztam a saját székemre, átadva neki az övét.
- Nahát, visszajöttél... - Őszintén szólva nem sok reményt fűztem hozzá, úgyhogy igazán meglepett vele. Közben a pultos elém csúsztatta a teli poharat, de még nem kortyoltam bele, megvártam, hogy előbb a fiú is elhelyezkedjen. - Csak nem valami drogüzlet volt? Vagy egy gyors menet a parkolóban? - ugrattam. Bár csak viccnek szántam, a mai világban nem igazán lett volna meglepő az ilyesmi, főleg a Black Pearl környékén. Már jóval a vérfarkassá válásom előtt tisztában voltam a város ismert sötét foltjaival, habár a mellettem ülő nem tűnt baljós alvilági figurának. Őszintén szólva meglepően normálisnak látszott - talán ez is vonzott benne annyira. Úgy éreztem, hasonlítunk.
- "Az életem romokban, én meg a romok alatt" - idéztem vissza, mit mondott korábban. Akkor nem igazán tudtam mit kezdeni a megjegyzésével, de most hagyott elég időt, hogy átgondolhassam. - Mondd csak, az a fajta srác vagy, aki másoktól várja a segítséget? Fetrengsz és a sebeidet nyalogatod, míg valaki újra nem építi neked az életed? - A szemem sarkából rápillantottam, hogy lássam, miféle reakciót csal ki belőle a kérdésem, illetve hogy ennek tükrében újra végigszaladhasson rajta a pillantásom, röviden, fel-le. - Csak mert nekem nem olyannak tűnsz. Szóval, mi tart vissza attól, hogy felkelj, megrázd magad és megigazítsd a fejeden a koronát? - intettem a pultosnak, majd a fiúra böktem. Néhány pillanattal később újabb üveg whisky került a pultra, ezúttal az én ajándékomként (bár, ha mázlim van, valaki úgyis meghív az este végén).
- Nem azt mondom, hogy könnyű és hogy holnapra kész leszel vele... De rajtad múlik, elkezdesz-e építkezni, vagy vergődsz tovább. - kortyoltam egyet a poharamból, majd megtöröltem a számat és letettem egy kicsit az italt. Éreztem, hogy az alkohol tömény gőze a fejembe áramlik, megszédít. - Ennyi bölcsesség az egyéjszakás idegenedtől mára. Remélem, hasznodra válik - megvontam a vállam halvány mosollyal, majd hátrapillantottam a táncolók felé. Nem voltak túl sokan, valószínűleg a kései óra miatt, de azért bolondoztak néhányan kicsivel odébb. Figyeltem őket egy darabig, mielőtt a mellettem ülőre sandítottam volna. Lesz vajon kettőnkből valami?

hello brother
●●




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 28, 2019 1:58 am


To: Letty

Have you ever thought that this life we live is just a dream?




Kissé megütköztem a szavain. Pontosabban a „családi fészket” való említésére. Ez? A hely, ahol senki sem vár engem többé? Nevetséges.
- Nem mondtam, hogy itt születtem, kislány. – Kacsintottam rá játékosan, elhessegetve a rosszabb gondolataimat magamtól. – Richmondban születtem, de aztán, bizonyos körülmények miatt ide kellett költöznünk. – Aprót rándítottam a vállamon, majd pillantottam félre, s inkább az ő szavaira koncentráltam. Elhagyta a helyet, amit az otthonának hívhatott? Nocsak. A szemem sarkából pillantottam vissza rá.
- Hát, egyszer mindenki kirepül a családi fészekből, nem igaz? – Csak van, aki túl korán, vagy meggondolatlanul, mint mondjuk én. Miért kell, hogy minden, de szó szerint minden valami rossz és fájó emléket idézzen fel bennem? Például most azt, hogy egy veszekedés után költöztem el a bátyámtól, ami életem egyik legrosszabb döntése volt. Nem úgy kellett volna eljönnöm tőle, ahogyan. Mindenesetre, nem szándékoztam kommentet fűzni a lány szavaira. Az ő dolga volt, hogy miért jött el otthonról ilyen hirtelen, nem pedig az enyém. Nem volt kedvem beleásni magam más életébe, hiszen volt épp elég gondom mások nyavalyája nélkül is.
- Oh, és milyen komoly pofit tudsz vágni. Mindjárt tényleg megijedek tőled. – Nevettem rá ezúttal egy fokkal vidámabban. Muszáj lenne jól éreznem magam, de hogyan? Erőltetéssel? Ilyesmik jártak a fejemben, de aztán hagytam, hogy tovább haladjon a beszélgetés.
Kicsit összevontam a szemöldökömet a szavaira, főleg a végére. A saját ne…m? Mi? Mi ez a feltételezés? Pislogtam néhányat, értetlenül, mint aki rosszul hall.
- Öhm, nem, azt hiszem, teljesen félreértettél. Hidd el, épp elég nővel volt dolgom, hogy tudjam, nálam heteróbb ember nincs a földön. – Magyaráztam komolyan, bár nem a leghatározottabb hangszínnel, ami még engem is meglepett. Ám nem tulajdonítottam neki figyelmet, betudtam az alkoholnak, meg annak, hogy kissé zavarba hozott ezzel a feltételezéssel. – A helyzet az, hogy az életem nem épp úgy alakul, ahogyan kellene, sőt, ha szabad így fogalmazni, az életem romokban van, én meg a romok alatt… és ki tudja, fel tudok-e állni belőle. – Lehet, játszi könnyedséggel ejtettem ki a szavakat, egy enyhe mosoly kíséretében, de belül szenvedtem. Viszont nem vágytam az ő, sem a más sajnálatára. Egyszerűen csak azt akartam, hogy az elmúlt pár hónap váljon semmissé és legyen minden a régi. Legyen itt Jefferson, és éljen a bátyám, hogy ki tudjak vele békülni… de ez lehetetlen volt. Az italomba temetkeztem, kis búfelejtőnek használva, aztán lazán megvontam ismételten a vállamat.
- Jelenleg semmi más nem elégít ki, csak ez, vagy pedig a… - Elharaptam a mondat végét. Egyrészt, mert nem akartam felelőtlenül kimondani azt, amit; másrészt megcsörrent a telefonom, mintegy mentőövként, így azonnal nyúltam érte, hogy felvegyem és elintézzem azt a pár mondatos párbeszédet Tommal. Oh, lassan többet beszélek vele, mint bárki mással és ez rohadt gáz.
A lány szavaira félrenyeltem volna, ha épp iszok, de így csak értetlenül pislogtam rá.
- Ritkán találkozok ilyen… piszkos fantáziával megáldott lánnyal, mint te. – Jegyeztem meg egy visszafogott mosollyal, majd távoztam, egyenesen ki az épület elé, ahol egyből körbenéztem. Már nem díszelgett ott az arcomon a mosoly, sokkal inkább feszült voltam.

Már kezdtem azt hinni, hogy Tom átvágott, mikor az épület oldala mellől érkezett némi nesz.
- Pssszt! Haver! – Erre megrezzent egy arcizmom, de azonnal felé vettem az irányt.
- Nem vagyunk haverok. Csak add a cuccot és tűnj el. – Morogtam rá, miközben az arcára pillantottam, meg arra az elégedett vigyorra. Kedvem lett volna megütni, darabokra szedni, de tekintettel arra, hogy volt nála valami, amire szükségem volt; visszafogtam magam.
- Ugyan már, Theo. Pedig még ajándékot is hoztam neked. – Meglebegtetett két tasakot a szemem előtt, amit egyből ki akartam kapni a kezéből, de ekkor a háta mögé rejtette. – A-a-a! Ne olyan hevesen! – Komolyan kezdett nézni, én meg összepréseltem az ajkaimat. Morrantam.
- Oké, nesze, itt van. – A kezébe nyomtam a pénzt, aztán megmozgattam az ujjaimat, jelezve, hogy most már ő jön.
- Jó fiú. – Az egyik tasakot a kezembe adta, melyben tabletták voltak, a másikat viszont, amiben valamiféle fehér por pihent, továbbra is magánál tartotta. Én pedig távozni készültem, hiszen azt úgysem én kértem, ha pedig az „ajándék” nem jár, nem is számít. Elfordultam tőle, elhadarva egy „kösz”-t, s indultam volna, de elkapta a karomat. – Hé, nem is érdekel, mit hoztam neked?
- Nos, nem igazán. – Néztem rá feszülten, elhúzódva tőle. Nem is értettem, miért akar nekem bármi pluszt adni.
- Gondoltam. De azért itt van. Angyalpor. Próbáld ki, biztosan jót fog tenni a fejednek. – A kezembe nyomta a tasakot, majd futólag megérintette a fejemet, és ellépett mellettem.
- Tom, nekem erre nincs szüksége- - Mikor utána fordultam, már sehol sem volt, így a mondatomat is félbehagytam. Remek. Sietve elraktam inkább mindkét anyagot a zsebembe és visszasiettem az épületbe.

Fogalmam sem volt róla, hány perc telhetett el, de biztos, hogy nem 2, hanem mondjuk 8-10 percig is kint lehettem, amíg ezzel az idiótával lerendeztem ezt az egészet. Idegesen lépkedtem vissza a pulthoz, már, ha egyáltalán fenntartotta a helyet nekem az a titokzatos kis nőszemély.
- Bocsánat, elhúzódott. – Futólag elpillantottam a pincér felé, odaintve neki, újabb kör reményében.

818 words ❖ Paralyzed ❖ note: -



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptySzomb. Márc. 16, 2019 7:35 pm

Nem tudom, hogy mi jár a fejében ennek a jóképű férfinek, csupán túlságosan sokáig hallgat az elején. Nem mintha siettetni szeretném a beszélgetésünket, vagy más miatt. Csupán szeretnék itten megismerkedni valakivel és kész. Itt magam lehetek végre, s most be is bizonyítom magamnak és beszélgető partneremnek, már ha ad rá esélyt. Jó jelnek veszem, mikor végül sután rám pillant.
- Szóval te tősgyökeres Mystic Falls-i vagy, aki egy kisebb kiruccanás után hazatér a családi fészekbe – sandítok rá, aztán megtoldom a következő szavakkal.
- Én viszont pont fordítva, elhagytam egy helyet, amit otthonomnak nevezhettem – sóhaj nem marad el tőlem, mert így belegondolva hiányzik az otthoni beszédek, s apa és anya jótanácsai az életben maradáshoz. Most is erősen figyelek, s nem csak a beszélgető társamra, hanem a környezetemre is. Beszélgetünk, s játszadozunk ügyesen a szavakkal. Én nem bánom, de ő vajon hogy van vele? Megérzem, hogy a derekamra csúsztatja a kezét, újra kis remegést előidézve nálam.
- Ne ítélj a külső alapján. Belül veszélyes vagyok! – próbálok komoly maradni, de mikor elhúzódik tőlem, akkor lemondóan ingatom a fejem. Bájos képem van, de belül egy háborgó fenevad, ami önuralmat igényel. Eszembe jut apa edzései, hogy semmire se húzzam fel magam, hogy bírjak tűrni. Itt vagyok s hagyom, hogy érjen hozzám, s incselkedjen velem. Otthon rég leállítottam volna a pasik 90%-át. Ez most így megerősíti a szabadságérzetem, s ettől ül ki az a megkönnyebbült mosoly az arcomra. De vajon, ha én elengedném a bennem lakozó szörnyeteg pórázát, akkor mi lenne? Ettől a tudattól nem tudok szabadulni, ez köt béklyóban, mert nem akarom az átváltozást átélni. Koccintok vele, s italom kortyolgatom.
- Valóban? Most sem tudod, hogy mit kellene csinálnod? Akkor olyan reménytelennek nézel ki, vagy csupán rossz ajtón kopogtatnék, mert mondjuk a saját…ne..m…- nem folytatom a gondolatmenetem, miközben azon csodálkozok, hogy miként fanyalodtam rá ezen pimasz szavakra. Ránézek az üres poharamra, amiben csupán a két jégkocka van.
- Szóval nem hinném, hogy buzi lennél – végül is felvállalom a szavaim előtte, a tömeg úgy sem figyel fel a beszélgetésünkre.  Látom nagyon jól, hogy elég nagy ivó, mert húzóra küldi le a rendelt italjait. Én nem követem a példáját, mert úgy érzem, hogy számomra ennyi elég volt.
- Szóval az alkohol tökéletesen kielégíti férfias vágyaidat? Fura vagy te – jegyzem meg, mikor csörögni kezd a telefonja.  Érzem, hogy pillanatok alatt elveszi a kezét a derekamról. Átkozom a hívót, hogy miért pont most szól bele az én első pasizásomba. Nyeljen félre az a köcsög! Leszáll a bárszékről, s én követem ezt a különleges herceget. Megfordul a fejemben, hogy követem őt, de aztán visszakozok. Miért is? Mert megkér engem, hogy foglaljam az ő helyét.
- Lehet róla szó, hogy foglalom. S húzd fel a slicced, mikor végzel – pajkos mosoly jelenik meg az arcomon, de mikor elfordul és távozik, akkor lehervad azonnal. Szép mozdulattal átülök az ő helyére,  előre dűlök mit sem törődve azzal, hogy visszatéréskor esetleg szépen mutatom a hátsóm neki. Kicserélem a poharainkat, aztán nem marad más, mint várni rá. Unalmas, s nincs benne semmi izgalom.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 EmptyVas. Márc. 10, 2019 11:49 pm


To: Letty

Have you ever thought that this life we live is just a dream?




Furcsán éreztem magam. Azt hiszem, kezdtem úgymond „kiégni”. Már nem érdekelt, hogy ki és mi van körülöttem; már nem érdekelt, hogy ez a lány itt kellette magát nekem. Túl sokszor adtam már a testi élvezetekre, túl sokszor próbáltam ott menedéket keresni, s túl sokszor engedtem a vágyaknak. Az utóbbi időben, amit New Orleansban töltöttem, sok lánnyal szórakoztam. De már egyikükkel sem feküdtem le. Egy ideig szórakoztam velük, volt, amelyiknek még a lelkemet is kiöntöttem, aztán egyszerűen ott hagytam, mintegy… mintegy elmenekülve előle. Vagy a gondjaim elől. Az életem elől, voltaképpen. Már nem tudtam, hol a helyem. Nem tudtam, hol találom meg azt, amire vágyok… talán már azt sem tudtam, ki a fene vagyok. Theodore Storm, huh? Ez csak egy név. De ki van a név mögött? Ki van az arc mögött? Egy megtört lelken kívül… mégis… mégis ki vagyok én?
Nagyon sóhajtottam, miközben odapillantottam sután a lányra, aki csak nem hagyta annyiban a dolgot; hozzám ért, s tovább kellette magát nekem, nem titkolva a szándékait. De azért feltettem a kíváncsinak ható kérdést, miszerint új-e errefelé, vagy hogy egyedül kíván-e ma este szórakozni. Flörtöltem, mondhatni, de ez is csak játék volt. Hiszen tudtam, hogy ezt várja tőlem. Vagy mégsem?
- Oh, értem. – Nyugtáztam, miszerint nem rég érkezett a városba. – Ami azt illeti, én is nem rég érkeztem. Bár én évek óta itt élek, Mystic Fallsban. – Vontam vállat, majd a másik válaszát hallva újfent rápillantottam, majd visszahúztam lassan a kezemet. Egyedül, mi? Szinte tudtam. Ha lett volna valakije, nyilván vele van, nem pedig bepróbálkozik nálam. Logikus.
A szavakra és a kuncogásra felvontam a szemöldökömet egy mosolyfélével az arcomon. Oké, picit furcsa lány volt, vagy csak szimplán belement a flörtbe, de… hm. Szóval veszélyes? Miért is volna az? A továbbiakra elmosolyodtam teljesen és újra a derekára csúsztattam a kezemet.
- Azt hiszed, azért húzódtam el, mert félek tőled? Nem vagy te olyan veszélyes, kislány. – Mormogtam, miközben közelebb hajoltam hozzá, de aztán újfent elhúzódtam tőle. Szórakozás. Egy lépés előre, majd kettő hátra… Incselkedés, érintések, netán bókok, majd újfent a távolság felvétele.
Az újabb kikért körbe temetkeztem, koccintva vele. Aztán látva, hogy ő kicsit gyorsra vette a tempót, én is kiittam a poharam tartalmát, hogy új kört rendeljek. A poharat megfogva kicsit meglötyögtettem, mikor kérdés érkezett felém. A jégkockát figyeltem az üvegpohárban. Mély levegőt vettem.
- Mi ebben annyira meglepő? – Pillantottam a szemem sarkából a lányra. – Nem igazán van senki, akivel bulizhatnék, vagy bármi mást csinálhatnék, tudod? – Motyogtam, feltéve a költői kérdést, majd újfent mély levegőt vettem, amit nagyon lassan fújtam ki. Letargia. Fogtam a poharamat, avagy az új kört és egyből lehúztam, ennek örömére.
- Ez most nagyon is jó… az alkohol. – Jegyeztem meg töprengve, majd a telefonom megcsörrent, így egyből előszedtem és felvettem.
- Hello. Máris kimegyek, igen… oh, ezzel te ne törődj. – Rendeztem le ennyivel, majd nyomtam ki a telefont és lemásztam a bárszékről. Visszafordultam viszont a lány felé.
- Foglalnád a helyem, amíg kiugrok pár percre? – A tekintetét kerestem és ha sikerült elkapnom, akkor néhány pillanatig fürkésztem őt, egészen addig, amíg igent nem mondott. Vagyis, reménykedtem ebben a válaszban. Aztán kisiettem az épület elé.

513 words ❖ Paralyzed ❖ note: -



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 3 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 3 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 3 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 3 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 3 Empty
 

Black Pearl Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Christian Pearl, the hybrid