Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásRoman Ackerly EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 2:51 pm

Roman  Milton Ackerly
cast a doubt like a shadow walking through the corners of the room


Becenév:
Roman
Titulus:
doc.
Születési hely, dátum:
Manchester, 1998. január 3.
Faj:
ember
Rang:
n/a
Beállítottság:
stb...
Play by:
Gavin Leatherwood

Család:
Manchesterben születtem, egy éppen tizenhat éves lányanyának, akinek fogalma sem volt arról, vajon ki ejthette teherbe. A tinédzser éveit végig bulizta, a drogokat sem utasítva vissza, így tizenkét éves koromig a nagyszüleim neveltek. Ők próbálták belém nevelni azt a világnézetet, ami a mai napig meghatározza az életem. Vallásosak voltak és ezt mindig is próbálták átadni nekem, több-kevesebb sikerrel. Amikor anyám végre elég felnőttnek érezte magát ahhoz, hogy gyereket neveljen (és velem sem volt már annyi gond, mert szobatiszta voltam és ritkán ordítottam, ha valami bajom volt), próbált úgy formálni, hogy hasonlóan faljam az életet, mint ő. Azt hiszem ez a fiatal, népszerű szülők elsődleges vágya a gyerekinek: legyenek ők is a társaság közepe, húszéves korukra igyák el az agyunkat. Bennem viszont megmaradt az az alázat, amit a nagyszüleimtől kaptam, és a bulik, a lányok és az alkohol helyett sokkal inkább érdekeltek a könyvek, a zene és a régi autók. Anyám előbb utóbb feladta, hogy bármilyen szociális életet rám erőltessen, és azzal megszűntem neki érdekesnek lenni. Persze társaságban büszkén meséli, hogy a fia Amerikában jár orvosi egyetemre, mindezt sportösztöndíjjal, de valójában havi két telefonhíváson túl nincsen sok kapcsolat közöttünk. Néha küld egy négynullás összeget, ami tudom, hogy nem tőle származik, hanem a pasijától, de nem érdekel. Ha ennyivel is kevésbé kell igénybe vennem a nagyszüleimet, már nyert ügyem van.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Edzésről robogok haza, de csak két percem van, hogy átöltözzek. A „haza” fogalmat elég lazán használom. Amennyire otthonosnak lehet nevezni egy szürke, beton kollégiumi szobát, ahol mindeneden osztozkodnod kell. Nem volt időm lezuhanyozni az uszodában, úgyhogy úgy próbálom megzabolázni a klórszagú, összegubancolódott hajam, hogy egy rózsaszín hajgumival fogom össze. Nem elég hosszú, hogy ez tényleg sikerülne, de egy fodrász már igazán rám férne. Nevetséges látványt nyújthatok.
Kivételesen üresen találom a szobát, amit nem bánok, mert így zavartalanul vetkőzhetek ki a ruháimból és dobálhatom szanaszét az ágyon. Nehezen lehetne ennél nagyobb kuplerájt csinálni és már előre rettegek a hétvégére tervezett nagytakarítástól. Sokat segítene, ha nem egyedül az enyém lenne az egész, de már régen feladtam, hogy a szobatársam megpróbáljam rávenni a rendrakásra. Finn úgy nőtt fel, hogy mindent elintéztek helyette a szobalányok és teljesen természetesnek veszi, hogy fetrenghet az ágyon miközben én megpróbálom felmosni a retket körülötte. Néha azt hiszem, hogy ha nem lennék már régen belefulladt volna a mocsokba. De nem, valószínűleg a szülei küldtek volna neki egy takarító személyzetet…
Éppen egy tisztá(nak tűnő) farmer próbálok magamra rángatni, amikor megcsörren a telefonom. Meg sem nézem, ki keres, csak felkapom és a vállam és a fülem közé szorítom.
Ro! Nagyszerű hírem van! A barátnőm az, akivel tizenöt éves korunk óta vagyunk együtt. Nem köszön, nem kérdezi meg, hogy vagyok, csak sipít a fülembe, amit más körülmények között nem bánnék, de most igazán nem érek rá.
Szia bébi, mondd mik a jó híreid. próbálok a hangomra erőltetni egy kis kíváncsiságot, de sokkal jobban leköt, hogy találjak egy pólót, aminek még nincsen döglött állat szaga. Remek, mosnom is kell majd. Végül Finn ágyán találok egy Mötley Crüe pólót, ami szinte egész biztosan az övé, de nem érdekel, mert nekem amúgy is jobban áll.
Emlékszel, meséltem, hogy megpályázom a Fullbright ösztöndíjat? Egy fél évre? A te egyetemeden? Belenézek a tükörbe és nem is tűnök teljesen visszataszítónak. Azt hiszem, megtartom ezt a pólót, nem mintha Finn nem vehetne magának húsz másikat.
Aha, rémlik valami. igazából fogalmam sincsen miről beszél. Felkapom a laborköpenyem a szék támlájáról és bele gyűröm a hátizsákomba. Rosszul vagyok azoktól a diákoktól, akik köpenyben mennek órára, mintha mutogatnák magukat az egész campusnak, hogy ők bizony valami felsőbbrendű lények, mert ők ORVOSOK lesznek. A fele nem tudja megkülönböztetni a hasnyálmirigyet az epétől…
Képzeld, megkaptam! Megkaptam az ösztöndíjat Roman, a következő félévet én is New Orleansban kezdem! Öt centire a fülemtől kell tartanom a telefont, hogy ne szakítsa át a dobhártyám az örömködése.
Ez tényleg remek hír! Tudod már hol fogsz lakni? Kinyitom a hűtőt, azzal a céllal, hogy megeszem azt a fél narancsot, amit reggeliről hagytam. Meg sem kellene lepődnöm, hogy nincs már ott. Ha azt akarom, hogy a kajám ne tűnjön el varázslatosan, valószínűleg le kellene lakatolnom a hűtőt. Sóhajtva csukom be és keserűen elfogadom, hogy ma üres gyomorral megyek az egyetemre.
Arra gondoltam kereshetnénk valami lakást. Akkor te is megszabadulnál attól a tapló szobatársadtól. Még ha meg is engedhetném magamnak, hogy lakást béreljek, és nem kényszerülnék arra, hogy a sportösztöndíjam által finanszírozott koliban lakjak, akkor sem hiszem, hogy össze akarnék vele költözni. A gondolattól, hogy egy nővel lakok, akinek a haja mindenhol ott van és a fürdőben tele van a polc a különböző furcsa női pampucaival, kiráz a hideg. Tamponok, ember, fúj…
Aha, hát majd még gondolkozok rajta. Ez mintha kicsit vissza venne a lelkesedéséből.
Ha nem akarsz velem lakni, akkor… kezdni, de félbe szakítom.
Nem erről van szó, csak most rohannom kell anatómiára. De örülök neked, tényleg, remek lesz ha te is itt leszel! Ezek után próbálom rövidre fogni a beszélgetést és már a lépcsőn robogok lefelé, amikor végre sikerül letennem.
Nem mintha nem hiányozna, hogy minden nap találkozunk, de az elmúlt két évben, mióta egy óceán választ el minket rengeteg minden változott. Ijesztő számomra a gondolat, hogy a barátnőm része legyen az itteni életemnek. (Még kósza ötletként sem jut eszembe, hogy esetleg nem kellene minden héten összefeküdnöm a határozottan hímnemű szobatársammal, mert talán az lehet minden problémám forrása. Nem, ezt a dolgot mélyen elnyomom a tudatomban, mert nem fér össze a magamról kialakított képpel.)
Már a campus másik felén tartok, amikor eszembe jut, hogy el kellene mennem bevásárolni, ha ma szeretnék vacsorázni valamit. Eléggé hó végén vagyunk már, és nekem nem sok bevételem van, így nem hiszem, hogy a pénztárcám megengedheti magának, hogy rendeljek vacsorát. Annyival egyszerűbb lenne, ha nem nekem kellene gondoskodnom arról is, hogy a milliomos szobatársam ne haljon éhen. Nem először jut eszembe, hogy vajon miért lakik egy ilyen lepukkant kollégiumban, de nem fecsérlek túl sok időt a gondolatra, mert közben megérkezem az ismerős, formalin szagot árasztó laborba.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Roman Ackerly Empty
TémanyitásRoman Ackerly EmptyHétf. Ápr. 13, 2020 11:54 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Roman Milton Ackerly

Kedves Roman! Roman Ackerly 3119678052

Ne haragudj, hogy megvárattalak! De most már addig fel nem állok innen, amíg el nem fogadlak! Roman Ackerly 2566525366 A stílusodat már ismertem, így volt egyféle elvárásom veled szemben és egyáltalán nem csalódtam. Sőt! Még mindig olvasmányosnak tartom az írásod és magával ragadónak. Olyan könnyed. Imádom! Roman Ackerly 450640341
Ahogy haladt előre a sztori, valahogy sejtettem a zsigereimben, hogy te és Finn... nos, igen. Nem tudom, sajnáljam-e a barátnődet vagy sem, de egy biztos: érdekesen alakulhat még az életed. Életetek. Vajon titkos viszonyba kezdtek? Vagy a barátnőd elé álltok az igazsággal? Hmm. Bármelyik is... azért drukkolok, hogy ne legyen nagy baj!  Roman Ackerly 897538487


Pofidat ne felejtsd el lefoglalni! Jó játékot kívánok! Roman Ackerly 2142956176


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Roman Ackerly Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Roman Ackerly 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Roman Ackerly 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Roman Ackerly 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Roman Ackerly Empty
 

Roman Ackerly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Roman Flours
» Roman & Finn leégett szobája