Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMy demon EmptyCsüt. Szept. 24, 2020 4:25 pm

My demon
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
eredeti alak, amit szinte még senki sem látott: Cameron Monaghan

felvett alak:
Matthew Daddario
(@Damien Blanchard alakja, megbeszélés alapján kitaláljuk, miért az ő arcát használja - Dam is hozzám tartozik, mint karakter)
Faj:
Démon
Rang:
Démon
Kor:
970-es években születtél
Tartózkodási hely:
A Pokolban vagy a közelemben
Beállítottság:
Heteroszexuális
Szerepkör:
Ellenség, később szerelem
Kapcsolatok:
Én!!, @Katherine Pierce (a pokol királynője), @Ruby Jacqueline Hale (az első hasonmás)
Történetünk:
Drága Te! My demon 2142956176

Mondhatni majdnem egyidős vagy velem. Boszorkánynak születtél. A Te családod és a Lockhart család örökös hatalmi harcban állt. Szinte egyforma erős volt a két vérvonal; aztán a te családod egyfajta átkot szórt Lockhartékra, amit a legfiatalabb lány, Lysandra szenvedett el igazán. Vagy kérdés, szenved-e, hisz tulajdonképpen a varázslatotok kicsit visszásan sült el és szinte halhatatlanná tettétek őt, még úgy is, hogy a családja többi tagját sikerült megölnötök. Elérted, hogy időről-időre szülessen valaki, egy hasonmása Lysandrának, hogy végre valahára valaki megölje őt… ez eddig még várat magára. (A legelső hasonmás @Ruby Jacqueline Hale, aki emberből vámpírrá változott.)
Azóta, mióta te utoljára láttad, az a Lysandra eltűnt, akit ti ismertetek… közel ezer éven át ténykedett a világban, de néhány hónapja átvette a testét valaki, egy szintén erős boszorkány. De erről Te mit sem tudsz.
25-28 éves lehettél, mikor eljött érted a halál. Ám egy démon kinézett magának és olyanná tett, mint ő maga: egy pokolbéli szörnyeteggé. Talán mindig is utáltad azt, akivé váltál, de megláttad benne a lehetőséget.
Amit nem tudni rólad, az az, hogy mi a valódi alakot – egyedül az átváltoztatód látta, ki voltál halandó mivoltodban. Időről-időre tehát kiszemelsz valakit, akinek az arcát felveszed és talán évtizedeken át viseled őt. A jelenlegi kiszemelted valamiért Damien Blanchard lett – elárulod, miért?

Lysandra és a démon közt mindenképp ellenséges viszonyt állítanék fel eleinte, amiből később barátság, bajtársiasság alakulna, hisz ez a lány már nem az, akit a démon ismert. Az a lány halott – hála annak, aki most a testét birtokolja. Később-később pedig szerelem?!  :<3:
Mivel egy démonról van szó, így Katherine is igényt tart rá a saját játszmáihoz, hisz mindig szükség van egy-egy hű alattvalóra (de ha a trónra fájna a fogad, nos… ne tartson vissza semmi!).

Ha kicsit bonyolultan írtam le, amire gondolok, akkor ne habozz pmet írni nekem és mesélek, magyarázok, bármi, csak gyere-gyere!! My demon 2143335336
A név szabadon választott; használhatja a régi, emberi nevét is, ami szintén rád van bízva.
A PB-nek örülnék, ha maradna - főleg Matthew Daddarionak. My demon 2985343060
Nos, várlak, gyere!! My demon 1919202529

Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
My demon Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
My demon Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
My demon Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

My demon Empty
TémanyitásMy demon EmptyPént. Szept. 25, 2020 11:42 pm

I need a demon
oh, wait... I have my own!

Én volnék az a bizonyos hasonmás, aki általad és a családod által teremtődött. Legalábbis csak a kinézetem köszönhető nektek, ugye? Szeretem ezzel nyugtatni magam, mióta belebotlottam Lysandrába, mert nem lehet egy átok következménye a születésem... Ilyen és ehhez hasonló gondolatok kísértenek az az este óta, de talán még jobban össze fogok zavarodni, ha megérkezel és szembesülök veled.
Külön érdekesség, hogy belőlem kettő van, átváltozásomkor valami balul sült el, kialakult a másik személyiségem, Jackie, aki azóta azon ügyködik, hogy megszerezze magának a testemet és a teljes irányítást fölötte.

// Szerintem egy érdekes szál alakulhat ki a két karakter között, nem véletlen kapálózok én is két kézzel érted  My demon 2566525366 Jackie-nek már van valamiféle torz kapcsolata egy démonnal, Kai Parkerrel, s így a másik leányzónak is kijutna ebből valamilyen formában Very Happy Várlak én is, ha megérkezel, engem is nyugodtan felkereshetsz! My demon 3353380639

where are you?

Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
My demon YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

My demon Empty
TémanyitásMy demon EmptySzomb. Szept. 26, 2020 12:19 am

Wanna be my new ally?
the more, the better

Érdekes egy történeted van neked, mondhatni híred a birodalmamban, bár ahány teremtményt kérdezek rólad, annyi félét hallok... Egyesek szerint valamilyen módon te már a pokol megszületésekor jelen voltál, ám ez ugye lehetetlen, hiszen nem vagy fődémon. Viszont nagy az erőd, nem véletlenül kering annyi szóbeszéd rólad. Mások szerint boszorkány voltál még emberként, azért értesz olyan jól a mágiához, a kiskapukhoz, az alkudozáshoz, mert halandóként is nagyhatalmú voltál, így szinte bármit elérhettél. Nem tudom, a sok verzió közül mi az igaz, viszont azt igen, miszerint egy ilyen erős démont magam mellett akarok tudni. Mit szólsz, leszel a szövetségesem? My demon 165619248

// Az alap koncepció az lenne, hogy Katherine megkörnyékez, ajánlatot tesz neked, te pedig... nos, úgy döntesz, ahogyan akarsz. Remélem benne vagy, mert szuper játékokban lenne részünk, az egészen biztos! My demon 3808243726
Gyere minél előbb, forgasd fel kicsit a pokol és a fórum életét, a vérfrissítés mindig ránk fér, ráadásul... egy ilyen megnyerő pofit szívesen látunk, még ha rejtegeted is. De őszintén? Megértem, miért! Very Happy

where are you?

ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
My demon F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
My demon Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

My demon Empty
TémanyitásMy demon EmptyHétf. Okt. 12, 2020 2:27 am

What the Hell?!
you are a thief

Te kis arc-tolvaj...  My demon 2194623376 Lehet, hogy külsőre úgy nézel ki, mint én, de azt hiszem, ennyiben ki is merül a hasonlóság. Mondhatjuk, hogy te vagy a gonosz "hasonmásom". Apropó, miért loptad el az én arcomat? Tudom, helyes vagyok, ezt főként Victor tudja alátámasztani, vagy talán még Ruby is, ha nagyon szépen nézek rá... de Neked miért pont az én arcom kellett?
A rossz oldalon állsz, Mr. Démon, de ha megérkezel, azért keress fel, hisz érdemes lenne letisztáznunk, hányadán állunk egymással. Abban biztos vagyok, hogy felforgatod néhányunk életét és abban is, hogy izgalomban nem lesz hiányod! My demon 2143335336

// Habár nem én leszek a főplotod, azért számíthatsz rám bármiben, ha úgy érzed. Ha megérkeztél, írj egy üzit, hogy lebeszéljük a ránk vonatkozó részleteket! My demon 1919202529  //

where are you?

Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
My demon Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
My demon Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

My demon Empty
TémanyitásMy demon Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

My demon Empty
 

My demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ~ i am my demon ~
» Demon
» Seilah, egy démon születése