Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 31, 2020 12:10 pm


What Have We Become


217 words ✩ Open Your Eyes ✩ note: ajjajj... What Have We Become - Page 3 2395127797   



The time will come, when you'll have to rise Above the best, improve yourself





Úgy tűnt, valakik eldöntötték, hogy az emberiség megérett a pusztulásra – talán valahol még igaza is volt, figyelembe véve azt, mennyi gonosz rohangált szabadon. Bár azért többnyire természetfelettiekből akadt annyi mocsadék. De jobban lekötött Imogen, és a csapat. Az a lány csak úgy elrohant, anélkül, hogy bármit mondhattam volna neki. Még azt sem engedte, hogy felfogjam, amit mondott. Nem tudom, hogy hazudott-e és azért rohant el, vagy mert félt a reakciómtól, de mindenképp beszélni akartam még vele erről. De… úgy nem lehet, ha időközben baja esik. Nem csak a vezetők, a szervezet volt fontos jelenleg a számomra, hanem az is, hogy a lányt megtaláljam.
Először azonban Blairre akadtunk rá. Azóta sem jöttem rá, mi üthetett belé. Elfelejtette, mi történt vele. Aggasztó volt, hisz nem tudhattuk, nem futott-e össze valaki olyannal, aki problémát okozhatott. Például egy lovassal. Tekintve, hogy akivel ő meg Hastings találkoztak, könnyedén játszott velük. Pedig akkor még nem is volt ereje teljében.
Ahogy kiléptünk az épületből, érzékelni lehetett, hogy valami nem stimmel; ám én későn kapcsoltam. Csak annyi időm maradt, hogy Larissát magamhoz húzva őt védjem, ha már a pajzs nem tudott fennmaradni, hogy mindannyiunkat megóvjon.
Egy nagyobb ütés érte a fejemet, ez okozta az, hogy végül elsötétült előttem a világ. Larával együtt zuhantam a földre, félig rajta fekve. Nem voltam magamnál, így semmit nem érzékeltem.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
What Have We Become - Page 3 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
What Have We Become - Page 3 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
What Have We Become - Page 3 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptySzer. Dec. 30, 2020 6:09 pm



To: Vadászok


Feelings change, but memories don't!






A keresésünk végre valahára sikerrel zárult… megtaláltuk Blair-t, mindenki boldog… mehetünk haza…
Jelenthetném ki, ha valóban ez lenne a helyzet. Korántsem alakult ilyen jól az egész… Nem… ez nem egy tündérmese… Sajnos ez a kő kemény valóság. Blair-t megtaláltuk ugyan, de semmi sem volt rendben vele sem az egész világgal. Zavarodott volt és persze csurom véres a ruhája… Még szerencsére Larissa valahogy visszazökkentette abból a fura állapotból… Képtelen volt elmondani mi történt vele… Csak abban reménykedtem, hogy nem egy Lovas szórakozott vele.
Esteledett és a legközelebbi házban húztuk meg magunkat, ahol tábort verve vészeltük át az éjszakát. Talán valamennyivel enyhült a hangulat, viszont a történtek miatt senki sem nyugodott meg teljesen. A többiek beszélgetni kezdtek, de én már alig bírtam a szememet nyitva tartani… pillanatok alatt elnyomott az álom…
Másnap reggel felfedező útra indultunk, legfőképp valamilyen étel, illetve ital után, viszont amint kiléptünk az épületből Blair-re pillantottam, aki varázslatba kezdett. Nem sejtettem miért… azonnal a fejemet Isaac-ék felé fordítottam, de már nem volt időm bármit is csinálni, a robbanás hirtelen ért minket… Az egész épület felrobbant és a lökéshullám vagy húsz méterre taszított el a többiektől. A földet éréskor még egy darabig csúsztam, míg egy autónak nem ütköztem… Mire nagy nehezen feltápászkodtam volna, addigra jó pár nagyobb törmelék hullott a lábamra. A fájdalomtól üvöltöttem, mint a sakál… Annyi erőm volt, hogy valahogy kihúztam a kövek alól, de egyszerűen nem tudtam megmozdítani… Eltört…
A kocsi segítségével felkapaszkodtam, bár egy méternél távolabb nem hagyhattam el, mert akkor rögtön az aszfalton találtam volna magamat. Belenéztem a járműbe, hátha találok valami tárgyat, amivel visszajuthatok az ötökhöz. Sajnos nem láttam semmit, így kénytelen voltam megvárni, míg a csapat rám talál…

275 words ••• Somebody ••• note: What Have We Become - Page 3 1390903549 ••• kredit



Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
What Have We Become - Page 3 Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
What Have We Become - Page 3 Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptySzer. Dec. 30, 2020 2:48 pm

What Have We Become
Mivé váltunk?

2020. december 29. 12:00

A ház felrobbant, talán mert belecsapódott valami, vagy az is lehetséges volt, hogy valaki szándékosan robbantotta fel, tudva, hogy az Ötök Testvérisége húzta meg ott magát. Semmi sem volt kizárt.
Blair az utolsó pillanatban reagált, megpróbált felhúzni egy pajzsot, hogy megvédje saját- és társai életét is, azonban kizökkent a varázslatból, így két pillanatnál tovább nem volt képes fenntartani a pajzsot.
Egy nagyobb törmelék csapódott a férfi kezének, majd a mellkasának és végül az lökte a földre. Pillanatokkal később még néhány nagyobb tégla is követte mindezt. A fejét nem érte ütés.
Isaac, mikor érzékelte, hogy a pajzs nem marad fent, azonnal magához húzta Larissát, a pillanat töredéke alatt és így az ő hátának csapódott az a néhány nagyobb törmelék. A fejére is mért egy nagyobb ütést, így az eszméletét vesztette. A lánnyal zuhant végül a földre, a törmelék és a por betemette őket. Larissa nem szenvedett túl nagy sérüléseket, néhány horzsolással sikerült megúsznia.
Castielt a robbanás lökéshulláma elsodorta a hármas csapattól és valahol messzebb ért földet. A bal lábát teljesen betemette a sok lehullott törmelék, néhány nagyobbal együtt. Valószínűleg tört a csontja.

181 words aláfestő határidő: 2021. január 6.

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
What Have We Become - Page 3 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
What Have We Become - Page 3 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptySzer. Dec. 30, 2020 2:20 pm

The member 'Reagan Blair' has done the following action : Dobókocka


'D szint' :
What Have We Become - Page 3 PK96WsQ
Result :
What Have We Become - Page 3 4FPpFR7

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
What Have We Become - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
What Have We Become - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptySzer. Dec. 30, 2020 2:20 pm



If we dont end war, war will end us.




To: The team


Az elmúlt napok zavarosak voltak, s le se tagadhattam volna, mennyire a frász jött rám. A lovas látogatása is épp elég nagy port kavart, szó szerint, bele sem mertem gondolni milyen komoly károkat okozott a bázisban. Hiszen el kellett jönnünk, az utcákat jártuk, s egyikünk sem volt épp a legjobb formájában. Időkieséstől szenvedtünk, megzavarták a fejünket, tévképzetek gyötörtek minket, de legalább ez a része már csillapodott. Aggódtam Skye miatt, akivel olyan csúnyán összevesztünk, ám ennél sokkal nagyobb problémákkal kellett megküdenünk. Szinte időnk sem volt aggódni, a pánik viszont állandóan jelen volt. Aggasztott, kinek a vére borított be, de abszurd módon még ez sem a legfőbb problémáink közé tartozott.
Végül sikerült meghúznunk magunkat, s ez a hely végre elég stabilnak tűnt ahhoz, hogy akár ideiglenes bázisként használjuk. Portyázni indultunk, kicsit felmérni a helyzetet, a stabilnak tűnő ház viszont egyszerűen felrobbant. Szinte az utolsó pillanatban megpróbáltam egy védővarázslatot alkalmazni, bár korántsem voltam biztos benne, még időben reagáltam, vagy nekünk annyi..


words: 158 ❖ - ❖ note: What Have We Become - Page 3 2908646552kredit



ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
40
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 EmptyKedd Dec. 29, 2020 12:59 am

What Have We Become
Mivé váltunk?

Kezdés: 2020. december 29. 12:00

Az Ötök Testvériségének falain belül viszonylag jól telt a Szenteste. Együtt voltak a vezetők a beavatottakkal és egyetlen estére felmentették magukat a vadászat alól. Ám huszonötödikén elérte őket is a baj; Reagan Blairt meglátogatta az egyik Lovas, hiszen ő egy volt az őrzők közül. Balul sült el, a férfi és annak barátnője képtelen volt megvédeni a kulcsot. Elbuktak. Pontosan ezért tudták, hogy sokkal nagyobb csapás érheti a világot. Nem tévedtek.
Huszonhatodikán megkezdődött az az őrület, káosz, amire képtelenek voltak felkészülni. Furcsa mód Skyler és Blair olyannyira hajba kaptak, hogy a férfi egymaga indult útnak, míg Skyler nem volt hajlandó senkivel sem beszélni. Bizalmatlanság és feszültség volt a levegőben, ez pedig hatással volt a többiekre is, főként a vezetőkre. Isaac, Larissa és Castiel végül, némi veszekedés után Blair után eredtek. Köztük is feszültség volt, azonban mégis igyekeztek összetartani, mintha csak tudták volna: ha elszakadnak egymástól, semmi esélyük sem lesz.
Denver egy olyan város volt, ami egyébként sem a békéről volt híres, de mégis borzalmas volt látni azt a felfordulást, amit az Apokalipszis lovasai okoztak. A három főből álló csapat igyekezett felvenni a harcot a pokolból szökött lényekkel: találkoztak pokolkutyával és wendigoval is. Utóbbit megölni nem voltak képesek, de a kardjuk érdekes módon visszaküldte a lényt a pokolba.
Huszonhetedikén Larissa hőemelkedést tapasztalt magán és gyengeség jeleit mutatta, de nem szólt a társainak. Nem akarta, hogy aggódjanak érte – ekkorra már elmúlt az a feszültség köztük, ami előző nap széthúzta a csapatot. Castiel néhány órára leszakadt a csapattól, de nem árulta el, hol volt és mi történt vele. Egy sérülés volt a jobb lábán, mely különös szimbólumot rejtett. Mintha belekarcolták volna a jelet. Azonban nem mutatta meg a társainak, a nadrágjával takarta a sérülését.
Késő este találtak menedéket, ahol Isaac gyógyítani próbálta Larissát.
Huszonnyolcadikán délután belefutottak egy vámpír csapatba, akik érdekes módon inkább egymást harapták, mit sem törődve a vadászokkal. Pont emiatt nem is foglalkoztak velük, hanem igyekeztek embereket megmenteni a szörnyűségektől. Egyik vezető sem örült annak, hogy az emberek többsége előtt nyilvánvalóvá vált a természetfeletti létezése.
Aznap este egy kihalt utcán futottak bele Blairbe; a férfi nem volt önmaga, mintha elhatalmasodott volna rajta valami felsőbb hatalom. Ám a következő pillanatban, mikor Larissa megszólította, Blair tekintete kitisztult. Újra önmaga lett. Csurom véres volt és nem emlékezett semmire, ami történt.
Isaac aggódott, nem csak a saját társaiért, de Imogenért is. Habár nem ismerte a lányt, de a tudat, hogy lehet a saját vére… aggasztotta. Nem szólt róla senkinek sem, de mindenképp meg akarta találni. Félt, hogy baja esett.
Huszonkilencedikén a ház, ahol meghúzták magukat, felrobbant; pontosan akkor, amikor kiléptek az ajtón.

// Aki legelsőnek ír, dobjon Szerencsekockával a szintjének megfelelően és nézze meg, képes-e időben felhúzni egy Pajzsot, hogy megvédje magát és társait, vagy sem.
Amennyiben nem sikerül, úgy az első reag író után én írok újabb mesélői reagot, felvázolva, ki hogyan sérült meg. //


470 words aláfestő határidő: 2021. január 6.

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
What Have We Become - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
What Have We Become - Page 3 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
What Have We Become - Page 3 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

What Have We Become - Page 3 Empty
TémanyitásWhat Have We Become - Page 3 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

What Have We Become - Page 3 Empty
 

What Have We Become

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3