Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKlaus Mikaelson EmptyVas. Jún. 06, 2021 5:11 pm

Niklaus Mikaelson
Play by: Joseph Morgan




Becenév
Nik, Klaus

Titulus
The Hybrid King

Születési hely, dátum
Mystic Falls, 10. század

Csoport
Hybrid

Rang
Ősi Hibrid

Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
A képesség megnevezése

A képesség kifejtése pedig ide kerüljön. Magyarázat a fajleírásoknál! De kis gyorstalpaló:

Vampire: Egyedi képesség.
Warlock: Választott állati alak.
Heretic: Egyedi vámpír képesség + választott állati alak.
Hybrid: Egyedi vámpír képesség.
Trybrid: Egyedi vámpír képesség + választott állati alak.
Hunter: Az Ötök Testvérisége vezetők egyedi képessége. Beavatottak számára nincs ilyen!

Valamint a fel nem sorolt fajok számára ez a rész nem kitöltendő! Hagyjátok üresen, mi majd korrigáljuk, amennyiben szükséges!
Átváltozás
Átváltozás… úgy gondolom, hogy nem kell megmagyaráznom, miként is történt. Szerintem mindenki ismeri már a részleteket. Ha esetleg mégsem így lenne, abban az esetben, röviden elmesélem, hogyan is változtam át…
Valamikor az ezres évek elején… a szüleink szörnyeteggé változtatták a testvéreimet és engem. Pontosabban vámpírok lettünk. Később azonban Esther egy átokkal sújtott mindannyiunkat. Ráadásul, ha ez nem lenne elég, én erősen különböztem a testvéreimtől… az első gyilkosságom volt rá a bizonyíték. A farkas énem akkor tört a felszínre. Persze az anyámtól egy újabb varázslatot kaptam, mellyel ezt az oldalamat fojtotta el. Ez lenne a rövidebb változat… vámpír és farkas is vagyok egyben… egyszóval Hibrid.
Család
Nos, ahogy már említettem… különbözök a testvéreimtől. Igen. Drága anyám félrelépéséből fogantam meg. Pontosan ekképpen jöttem a világra és a testvéreim éreztették velem, hogy egy fattyú vagyok, viszont miután anyánk eltávozott, megfogadtuk, hogy örökké együtt maradunk és kitartunk egymás mellett. Ekkor jött létre az Always and forever. Igazi testvérekként óvtuk egymást. Persze… megeshet, hogy túlságosan is komolyan vettem a megállapodásunkat. Elijah fivérem és Rebekah kishúgom számtalanszor kerültek koporsóba ezáltal. Ha úgy ítéltem meg, hogy veszélyben van az életük, vagy éppen saját maguk veszélyeztetik azt… akkor igen is cselekednem kellett. Nem törődtem semmivel. A saját érdekükben tettem azt, amit tennem kellett. A családunk pont ezért bonyolult. Évekig… évszázadokig a kapcsolatom a testvéreimmel sosem változott.
Emellett meg kell említenem a lányomat Hope-ot, illetve az anyját, a kisfarkast is Hayley Marshall személyében. Szintén a családom részét képezik.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Sometime in the Past

Egy megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam. Emiatt az a bizonyos terem felé vettem az irányt, ahová a testvéreimet helyeztem el büntetés céljából. A koporsók terme. Mondhatnám, hogy jelen pillanatban üresen porosodnak, de akkor hazudnék. Az ő érdekükben fekszenek most a nekik szánt fekvőhelyen. Igen, mint Rebekah, mint Elijah is békésen „alszanak”… persze a többi testvéreimet sem hagyhattam ki a sorból… Kolt és Finnt. Bár ők ketten ilyen szempontból sokkal hosszabb ideig vannak elzárva a külvilágtól. Nos, igen… már fél éve annak, hogy a húgomat és a fivéremet a koporsóba kényszerítettem…
Amint a terembe értem és megpillantottam a kishúgom arcát, rögtön előtörtek belőlem az emlékek. – REBEEEKAAAHH! – A saját üvöltésem visszhangzott a fejemben. A legutóbbi veszekedésünk tőrt felszínre. A kezemet az arcán simítottam végig. – Nik, meg tudom magyarázni! – Az emlék csak folytatódott és nem akart megszűnni. Éreztem, ha hagyom, hogy elragadjon, akkor egy szempillantás alatt ott találtam volna magamat… ezt viszont nem engedhettem meg. Nem… erősnek kellett lennem. – Elég volt, Rebekah! Ennek véget vetek! – A fejemet fogtam és próbáltam kizárni az emléket. Mire pont elértem volna ahhoz a részhez, hogy a húgomat szúrtam volna le… pont akkor léptem Elijah-hoz. A vállát érintettem meg, végül a vele kapcsolatos emlékem elevenedett meg a szemem előtt. – Niklaus… nem ez volt a legjobb döntés. – Ráztam meg a fejemet, de egyszerűen beszippantott… a múlt… – Mégis mit kellett volna tennem, fivérem? – Úgy néztem rá, mint akivel szintén végezni tudnék, de azonnal… – Meg kellett volna bocsátanom neki? Vagy úgy tenni, mintha semmi sem történt volna? – Mérgemben szinte üvöltöttem a szavakat. – Marcel-re is vár a maga büntetése, bár ha jobban belegondolok, amit Rebekah-val tettem épp elég büntetés a számára… – A férfira szegeztem a szúrós tekintetemet, aki a távolból figyelt minket… végül ismét Elijah-ra pillantottam. Vártam a válaszát, de már nem jutottak el hozzám a szavai. A szája mozgását érzékeltem csak, de hang nem jött ki rajta. A látásom kezdett elhomályosodni… majdnem elvesztettem az eszméletemet.
Abban a pillanatban tértem magamhoz. – Fivérem… – A koporsó szélére támaszkodtam, egy könnycsepp is végiggurult az arcomon… nagy levegőt vettem, végül a karót kihúztam a mellkasából. Feltűrtem az ingujjamat és a saját karomba mélyesztettem a vámpírfogaimat. Amint elértem, hogy vérezni kezdjen a végtagom, Elijah szája fölé tartottam, hogy pont belefolyjon. A hátam mögé néztem és szemrebbenés nélkül Rebekah-nál is megtettem ezeket a lépéseket. Pár perc elteltével mind a ketten felkeltek az „ágyukból”. – Testvéreim! Isten hozott benneteket ismét az élők között! – Mögöttük álltam, majd tárt karokkal közeledtem hozzájuk. Amint odaértem mindkettejük vállát megfogtam. – Hát nem csodás, ahogy újra egyesül a család? – Mosolyogva néztem rájuk, a választ nem vártam meg, hanem egyből az ajtó irányába haladtam. – Készüljetek! Ezt meg kell ünnepelnünk! Az ebédlőben várom mindkettőtöket! – A mosolyom maradt a helyén, becsuktam az ajtót és mentem a dolgomra…

Present Days

Pislogtam párat, de alig láttam bármit is a könnyektől. Cami ott feküdt a karjaimban és eszméletlen volt. Nem csak szimplán eszméletlen… már nem… lélegzett. – Lehetetlen… – Hatalmasat nyeltem. A karomra pillantottam és láttam, hogy vérben úszott… végignéztem a nő ruháit és megállapítottam, hogy amennyi vért veszített, ezt sehogy sem tudta volna túlélni… – Mit tettél? – A fivéremre szegeztem a tekintetemet… – ELIJAAAH! Mit tettééél? – Üvöltöttem vele. A szemeim sárgán világítottak és az arcomon is megjelentek a természetfeletti jelek. Nem tudtam visszafogni az érzéseimet. Eluralkodott rajtam a harag, a gyilkos ösztön… konkrétan ott helyben akár végeztem is volna vele és a nővel, aki irányította… – Mit műveltetek? – Az ülő pozícióból a vámpírgyorsaságnak hála egy pillanat alatt álló helyzetbe varázsoltam magamat. – Niklaus… mégis mire számítottál? – A kezeit törölte meg egy zsebkendővel. – Ugye nem gondoltad, hogy ha nem teljesíted azt, amire megkértünk, akkor nem teszünk semmit… – A gyűrűket húzta az ujjaira, mellette féloldalasan figyelt csak rám. – Ezt a találkozót nem egy egyszerű teadélutánnak szántuk. – Az irányomba fordult teljesen, addigra viszont hirtelen jelentem meg előtte. Egy méter választott el minket egymástól. – Egyetlen jó okot mondj, hogy ne végezzek veled itt és most! – Az arcomon kiült düh semmit sem változott. Egy kissé remegve álltam ott és vártam a válaszát, amit azonnal meg is kaptam. – Szerintem ez egyértelmű. Ha nem szeretnéd még több szeretted halálát, akkor megteszed, amire kérünk. – Lefagytam. A szemem illetve az arcomon kiült természetfeletti jelek visszaváltoztak… ismét az emberi ábrázatomat mutattam Elijah felé. – Hogy mondod? – Konkrétan nem viccelt, teljesen komolyan mondta… – Jól hallhattad! Úgy hiszem a mostani tettünkkel bebizonyítottuk a hatalmunkat. – A vállamat veregette meg. – Kapsz egy hónapot, hogy összehívd a többieket és átadjátok nekünk Sivár erejét. – Nyeltem egy nagyot, miközben ökölbe szorítottam a kezemet. – Ha ezalatt az idő alatt nem sikerül… nos, remélem nem kell megismételnem a szavaimat, hogy mit is fogunk tenni. – Egy szó nélkül hallgattam a mondandóját. – Cecily drágám, jöjj! – A kripta ajtaja kinyílt és kilépett belőle Elijah barátnője. – Gyere kedvesem, menjünk! – Tétlenül álltam egy helyben, képtelen voltam csinálni bármit is… – Ne feledd, öcsém! Egy hónap! – Miután kimondta ezeket a szavakat, el is tűntek a szemem elől. – Ahhhh! Elijaaaah! – Torkom szakadtából ordibáltam a nevét. Szaporábban vettem a levegőt. Remegő kézzel töröltem meg az arcomat. Csípőre tett kézzel mászkáltam fel, s alá. Végül az egyik sírkőnek támaszkodtam meg és Camille élettelen testét figyeltem. Percekig, órákig csak néztem meredten előre. – Camille! – A szememből legördülő könnycsepp a kézfejemen landolt. – Esküszöm neked, ezt nem ússzák meg! – Odahajoltam hozzá, végül a fülébe súgva közöltem vele.
Ezek után felemeltem a testét és az egyik kiásott sírba helyzetem bele. Elástam és amint tudtam elhagytam a helyet. Csak futottam és futottam… meg sem álltam… egészen addig, amig el nem jutottam a város szélén lévő házhoz. Pont amiatt költöztem ide, hogy a szeretteimet megóvjam az esetleges támadástól. Még ha az tőlem is irányul. - Egy hónap... - Csak ezt mondogattam magamban, ahogy beléptem az ajtón. - Már csak azt kell kitalálnom, hogy oldjam meg a helyzezet... - A szekrényhez vezetett a lábam, majd egy üveg whiskyt vettem ki. Meghúztam az üveget. - Van pár napom... a megoldásra. - Egy újabbat kortyoltam. A fotelban foglaltam helyet... végül a történteken agyaltam... nem hagyott nyugodni.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség X szint Ide csak akkor írj, ha a canon leírásban szerepel adott szintképesség! Saját karakternek NEM adható meg plusz képesség az E szinten túl - csak megszerezheti a későbbiek folyamán!

Fõkarakter: Reagan Blair

Az álarc mögött: Fedora


Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
Klaus Mikaelson Tumblr_mwk7aqgDzY1rp4duqo4_r1_250
E szint:
szint neve

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
☾ The Hybrid King ♛
Másik felem :
Klaus Mikaelson 68Ls
Little Wolf
A lelkem zárt ajtói mögött :
Gyerekkoromban nem láttam a világ értelmét, és nem is találtam benne a helyem, de a művészet megtanított rá, hogy az ember látomásait meg lehet valósítani, pusztán akarni kell. Ugyanez igaz az életre is, amennyiben az ember nem hagyja, hogy bárki is az útjába álljon.
☾ ♛
Ennyi éve vagyok a világon :
1038
Lejátszási listám :

Mad Hatter
Akinek az arcát viselem :
☾ Joseph Morgan ♛
Tartózkodási helyem :
☾ New Orleans ♛
Az álarc mögött :
Klaus Mikaelson Tumblr_n5k8ayvvls1qacbojo8_250
☾ Fedora ♛

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásKlaus Mikaelson EmptyHétf. Aug. 16, 2021 12:01 am

Tudod, a lányodnak szüksége van Rád
és Nekem is...


❝Oh so, your wounds they show
I know you have never felt so alone
But hold on, head up, be strong❝

Kedves Klaus!

Nem engedhettem át a vadásznak, hogy elfogadjon Téged...  Klaus Mikaelson 2909147992 még ha úgy is tűnt olykor, hogy nem szívlellek, Klaus, tudd, hogy ez nem teljesen így van.  Klaus Mikaelson 3739568389 Főleg, amióta Elijah elment... azóta változtak dolgok és bármennyire is távol akartalak tartani a lányunktól, Hopetól, legalább annyira akartalak a közelében is tudni. De Sivár miatt féltem, hogy csak a bajt hozod rá... és rám. Ránk.  Klaus Mikaelson 2557959562 De ez a gond most megszűnt és talán újra egyesülhet a család. Vagy... legalábbis egy része, ugye? Fogalmam sincs, Elijaht illetően mit fogsz lépni. Az, amit tett, megbocsáthatatlan - még akkor is, ha nem volt tudatában annak, amit tesz. Illetve tudta, mit tesz, csak épp olyan befolyás alatt állt, aminek nem tudott ellenállni. Bonyolult, ugye? Klaus Mikaelson 153812636
Az, ahogyan írsz, már réges-rég belopta magát a szívembe! Klaus Mikaelson 2909147992 Így nem ért váratlanul, hogy ez a lapod is csodás lett! Éreztem benne Klaust, a jellemét, a stílusát, szóval tudom, nem lesz vele(d) semmi gond! Klaus Mikaelson 897538487
Köszönöm, hogy jöttél és remélem, sok-sok játékot tartogatsz nekem, a lányodnak és még másoknak is...  Klaus Mikaelson 241513313  Klaus Mikaelson 981359934  Klaus Mikaelson 981359934  Klaus Mikaelson 981359934





Hayley Marshall
A Félhold falka alfája
egy maroknyi farkas vezére
Hayley Marshall



163
C szint:
Kalmithil
Klaus Mikaelson Tumblr_inline_pf0mkdKQUo1t9ndkh_1280
E szint:
Half-blood of the Crescent

Ez az én történetem :
Klaus Mikaelson Tumblr_inline_p8wmfguQzC1u3wtzv_250
●● i'm hayley, by the way ●●
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
●● little wolf ●●
Másik felem :
●● the hybrid king ●●
Lejátszási listám :
●● I'm the one that loves her the most ●●
Klaus Mikaelson Tumblr_inline_or5zla111E1u3wtzv_250
●● shadow preachers ●●
●● battle scars ●●
●● gasoline ●●
●● wreak havoc ●●
Akinek az arcát viselem :
●● phoebe tonkin ●●
Tartózkodási helyem :
●● new orleans ●●
Az álarc mögött :
●● eliffe ●●

Klaus Mikaelson Empty
 

Klaus Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Klaus Mikaelson
» Barbie Klaus
» Damien && Barbie Klaus
» Klaus & Camille - It's good to see you again{Franciaország}
» Kol Mikaelson