Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 EmptyKedd Ápr. 28, 2020 8:03 pm





my one and only, Elena



Fogalmam sem volt mi történhetett vele, hogy mit művelhetett vele Katherine és az a szirén, akinek még most is ki akartam tépni a torkát, de szemmel láthatólag eleresztették. Bizonytalan volt, és láttam, teljesen összeomlott. Utoljára akkor láttam ennyire kiborulva, amikor felgyújtotta a saját házukat a városban. Nagyon reméltem, most nem akart kikapcsolni, még ha baromi szarul is érezhette magát. Ahogy elé térdelve átöleltem, ő is belém kapaszkodott, és most először semmilyen kétely nem volt bennem, hogy tényleg Elena volt az, itt volt velem és visszakaptam annyi idő után. Csak hagytam, hogy átjárjon az érzés, a tudat, hogy nem az érzéketlen tükörképével kell szembe találnom magamat, amikor elengedem majd; mélyen és lassan lélegeztem, beszívva az illatát, az orromat csiklandozták a nyakát beterítő pihék. A hangjára kinyitottam a szemeimet:
– Elena – éreztem, ahogy szorosabban húzott magához közelebb, és csak élveztem egy percre, ahogyan kimondta a nevemet és ahogyan én is az övét. A bocsánatkérésére rájöttem, mi történhetett vele, majd eltolt magától. Nem volt elég, hogy hazudtak neki, most mindent egyszerre zúdítottak rá. Figyeltem egy hosszú percig, amíg a hajába túrt, majd amikor arról kezdett el beszélni, hogy nem jöhetett vissza, felálltam mellőle, és vámpírsebességgel megjártam a kripta bejáratáig és vissza, ahol a whiskymet hagytam.
– Elena, nézz rám – visszatérdeltem mellé a földre és letettem mellé az üveget, ha akart inni belőle, meg volt a lehetősége, majd megfogtam az egyik csuklóját és magam felé húztam, finoman, érezni akartam a tenyerét az enyémbe annyi idő után. Ha a szemembe nézett kissé keserűen rámosolyogtam. – Nem te akartad így, és ezt mindenki tudja. Stefan és én pedig mindenkinél jobban tudjuk, milyen egy szirén hatása alá kerülni – folytattam majd szabad kezemmel a nadrágom zsebébe nyúltam, hogy előhúzzam a nyakláncot, amelyet a szökőkútnál való találkozás óta magammal hordoztam. – Én pedig sosem szűntelek meg szeretni téged – a kezébe helyeztem a medált és a nyakláncot, amit számtalanszor kapott már vissza, de reméltem ez lesz a legutolsó alkalom. Ez egy jelkép volt, több mint egy egyszerű ékszer, és biztos voltam benne, hogy Elena is tudja ezt, bármit is műveltek a fejével.
– Egyelőre próbálj meg megnyugodni, és mondd el, mi történt, hm? – mondtam aztán, ha ő nem nyúlt a whiskyért, akkor én meghúztam most az üveget. – A többit majd később kitaláljuk – tettem vissza a földre az italt, és a lány mellé ültem, a kezét továbbra sem akartam elengedni, mert megnyugtatott a tudat, hogy végre nem megvetéssel fordult felém. – Nagyon hiányoztál – suttogtam végül kettőnk közé, Elenára pillantva.  


under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta - Page 2 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta - Page 2 Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta - Page 2 Empty
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26, 2020 3:33 pm


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Annyira belemerültem a sírásba, az önsajnálatba és a bűntudatba, hogy meg sem hallottam a közeledő lépteket. Vagy csak nem akartam. Kizártam mindent, hogy magamra koncentrálhassak, hiszen igyekeztem összeszedni magamat és átgondolni, hogyan tovább. Hogyan állok majd eléjük? Mindegyikőjüket bántottam. Csoda, hogy az ikreket nem… persze, biztos voltam benne, hogyha van rá lehetőségem, módom, akkor hozzájuk is elmegyek. Hála az égnek, ők megúszták. De mindenki más… hogyan tudnának ezek után úgy nézni rám, mint régen? És én magamra? Sehogy. Mindaz, amit tettem… magamat sosem menteném fel a tetteim alól. Sosem. A nevem hallatán rezzentem össze és emeltem fel a fejemet. Damont meglátva szinte megijedtem. Miért van itt? Honnan tudta, hogy itt vagyok? Egyáltalán… tényleg ő az, vagy csak valamelyik démon szórakozik? Kai? Megremegtek az ajkaim, ahogy figyeltem őt. A kérdésére nagyot nyeltem, a könnyeimet törölgetve.
- Én vagyok… - Szinte elakadt a szavam is, mert közben a könnyeim megállíthatatlanul folytak végig az arcomon. Habár még mindig kételkedtem egy hangyányit abban, hogy ő az; nem mozdultam semerre sem. Csak azon gondolkodtam, hogy elrontottam-e mindent kettőnk között azzal, amit csináltam… Letérdelt elém.
- Damon… én… sajnálom – Kezeim ösztönösen ölelték át a mellkasát, ahogy magához húzott és eszem ágában sem volt elhúzódni tőle. Vagy egy részem el akart, a másik viszont erre vágyott, a karjaira, a menedékre, a biztonságra, amit ő jelentett. – Sajnálom, amit tettem veled… nem akartam, nem tudtam, én… én… - Próbáltam elmagyarázni, de a sírástól képtelen voltam. Meg persze túl zaklatott is voltam. Szorosabban kezdtem ölelni, a nyakához fúrva az arcomat. – A többiek is… Caroline, Bonnie, Stefan… Stefant majdnem megöltem! – Fakadtam ki még mindig sírva, és ekkor szakadtam el tőle. A hajamba túrtam feszülten, a földet nézve. – Hogy tehettem ezt…? – Magamtól kérdeztem és habár tudtam a választ, mégis magamat okoltam, nem Katherinet vagy Sierrát. Azt hittem, én sosem leszek képes ilyen rossz dolgokra. De tévednem kellett. Olyannyira befolyásoltak, hogy mindenki ellen fordítottak. Elhúzódtam teljesen Damontől. – Nem mehetek vissza… - Nem néztem a vámpírra, de tudhatta, hogy rájuk gondolok. A történtek után nem sétálhattam vissza csak úgy hozzájuk, mintha minden a legnagyobb rendben lenne.

342 words ❀ wings ❀ note:  Salvatore kripta - Page 2 3993946357kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta - Page 2 Empty
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01, 2020 9:52 pm





my one and only, Elena



Kezdtem feladni a reményt. Megint. Mintha ez lenne megírva nekem a csillagokban. Rohadtul utáltam ezt az érzést, meg azt is, hogy saját magamat hibáztattam. Az öcsém erről mindig próbált lebeszélni, de talán ha nem kapcsoltam volna ki anno, és nem hagyom magára minden szerettemet, talán… talán nem ott tartanánk, ahol. Akkor talán az a pokolbéli ribanc nem tudta volna olyan könnyen megkaparintani a barátnőm testét, és nem zavarta volna össze a fejét egy szirénnel. De persze ez az egész csak az én fejemben létezett, és csak saját magamat gyötörtem vele, mert egyáltalán nem számított már semmi. Elena eltűnt a házból, napok óta nem is került elő, és mindannyian úgy gondoltuk, a hasonmása ragadta el ismét. Fogalmam sem volt róla láthatom-e még, vagy végleg arra kárhoztattam, hogy egyedül töltsem el az örökkévalóságomat. És most, hogy ígéretet tettem Stefan-nak és Bonbonnak még csak le sem léphettem elbujdosni. Nem is akartam igazán azt hiszem.
Egy üveg régi és nagyon régóta tartogatott bourbonnel a kezemben hagytam el a házat, és indultam el az erdőben a temető felé. Ha már volt mit siratnom, legalább illő helyen tegyem. Ráadásul nem akartam elfogyasztani a whiskyt az öcsém és a sógornőm rosszalló tekintete előtt, márpedig ezt kívántam tenni… Megjegyzést valószínűleg nem kaptam volna, hiszen mind felfogták, mennyire kiborultam, még ha ennek nem is adtam hangot. Nem jártam messze a családi kriptától, amikor felbontottam a kezemben szorongatott üveget, és meghúztam. A kesernyés, fás aromájú alkohol ismerősen és jólesően égette a torkomat.
Azután meghallottam valamit. Ismerős hangok szűrődtek felém a sírboltunk felől. Sírás hangjai, melyek komoly szenvedésről tanúskodtak. Elena – gondolkodás nélkül rohantam a kriptához vámpírsebességgel, az bourbonnel teli üveget letettem a bejáratnál, és egyetlen pillanatig hezitáltam. Nem tudtam eldönteni, csak a képzeletem játszik-e velem, vagy egy újabb trükk volt csak, amelynek áldozataivá váltunk mindketten. De nem számított, mert Ő volt az, és szívszaggatóan zokogott odabenn.
Beljebb léptem a sötét kis helyiségbe, és megláttam a legtávolabbi sarokban összekuporodva, a térdeit ölelve a nőt.
– Elena – a hangom halk volt és reménykedő. – Elena, te vagy az? – ez a kérdés olyan nevetségesen hangzott a számból, hiszen tudtam, hogy ő az, azonban ha visszatért, és mindez nem csak színjáték volt, akkor értette, mire vonatkozott. Közelebb léptem hozzá, és semmilyen körülmények között nem hagytam, hogy elrohanhasson, ám ha nem mozdult a földről, letérdeltem mellé és magamhoz húztam, hogy átölelhessem, olyan régóta most először… Csak szótlanul szorítottam magamhoz, képes lettem volna örökre így maradni vele, hiszen úgy tűnt visszakaptam őt. Nem tudtam mi történhetett vele, hogy ilyen állapotban volt, de semmi sem számított, csak az, hogy végre a karjaim között tudhattam.


under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta - Page 2 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta - Page 2 Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta - Page 2 Empty
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 3:05 am


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Semmit sem értettem az egészből. Katherine és Sierra... végig csak szórakoztak velem. A fejemmel. Az emlékeimmel. A barátaimmal. Mikor a gonosz hasonmásom kimentett Damonék karmai közül, még semmit sem fogtam fel az egészből. Azt sejtettem, hogy valamit babráltak a fejemmel, de azt sosem hittem, hogy … hogy ilyen mértékű kárt okoztak bennem. Nem voltam túlságosan magamnál, de hallottam, ahogy Katherine Sierrához beszél. Valami olyasmit mondott neki, hogy ideje emlékeznem mindenre és ideje, hogy a tetteimnek valódi súlya legyen. Halványan hallottam valami nevetést is. Aztán felpillantottam. Ködös tekintettel néztem el a két nő felé, akik tőlem alig néhány méterre beszélgettek. Nagy volt az egyetértés közöttük.
- Oh, mindjárt magához tér. A legjobbkor, cupcake! – Odalépett hozzám és megragadta az államat. Erőszakosan fordított maga felé és kényszerített, hogy ránézzek. Megtettem. Aztán már csak arra emlékszem, hogy ezután Sierra odalépett, a fejemre tette a kezét és minden emlék megrohamozta az elmémet. Minden lepörgött előttem. Minden, amire nem emlékeztem tisztán, vagy épp másképp.
Láttam a barátaimat. Stefant. Tudtam, hogy fontos voltam neki. Azt is, hogy most is az vagyok, de már nem úgy, mint régen. Láttam. Bonniet. Carolinet. Rám szakadt a súlya annak, hogy bántottam őket. Fájt, szinte szétszakított belülről. Kiáltani tudtam volna, de egy hang sem jött ki a torkomon. Az érzelmek elárasztottak. A bűntudat.
Aztán Damont láttam. Lepergett előttem, hogy a kezdetekkor valóban nem kedveltem őt. De aztán ez szép lassan változni kezdett és végérvényesen a születésnapomon változott meg. Szerelmes lettem belé. És tudtam, hogy ő is szeretett. Szeret. Felrémlett bennem az első nyár, amit kettesben töltöttünk, minden gond nélkül. Láttam magam előtt azt a reggelt, mikor annyira önfeledt mosolyt terült szét az arcán. Megkérdeztem, hogy min mosolyog – azt felelte, hogy boldog. Mellettem az volt. És én elszúrtam. Ezúttal én szúrtam el.
Még számtalan emlék zúdult a fejembe, és nehezen bírtam el velük. Egyszerűen elájultam végül és mikor magamhoz tértem, Mystic Fallsban voltam. Ahogy pedig felismertem az egész helyzetet, az érzések újra megrohamoztak. Nem tudtam kezelni őket, sírásban törtem ki. Annyi lélekjelenlétem volt, hogy egy eldugott helyre menjek; nem voltam képes visszamenni Damonhoz és a többiekhez azok után, amit tettem. Teljes mértékben leszerepeltem és nem volt mentség az, hogy Katherine játékszere voltam. Egyáltalán nem. A kriptában próbáltam átvészelni az egészet, de lehetetlen volt. Kapkodtam a levegőt, sírtam, a könnyeim pedig nem akartam elapadni.
Lassan körbenéztem és eszembe jutott, hogy itt búcsúztam el egyszer Damontól. Azt hittem, meghalt… mindenki azt hitte. Akkor is legalább ennyire zokogtam, mint most, ha nem jobban. Mégis hogyan szúrhattam el ennyire? Éreztem, hogy valami nem stimmel, mégis képes voltam azokat a szavakat hozzávágni… szakítottam vele. Persze, számtalan alkalommal szétmentünk már, de ez… így még soha. Felhúztam a lábaimat a falnál ülve, majd lassan átkaroltam azokat. Egyszerű lett volna kikapcsolnom az érzéseimet, de azzal csak még nagyobb káoszt indítottam volna el. Hisz most kapcsoltam vissza, Sierra hatására és… persze, pont ez volt a céljuk. Szétestem. A bűntudat mardosott. Eszembe jutottak azok az emberek is, akiket megöltem az utóbbi időben. Teljesen kifordultam önmagamból.

492 words ❀ wings ❀ note: remélem, használható Salvatore kripta - Page 2 2566525366  ❀ kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta - Page 2 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta - Page 2 Empty
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 EmptySzer. Márc. 29, 2017 1:09 am

Salvatore kripta - Page 2 Vo106l10

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Salvatore kripta - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Salvatore kripta - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Salvatore kripta - Page 2 Empty
TémanyitásSalvatore kripta - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Salvatore kripta - Page 2 Empty
 

Salvatore kripta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Romos Lafayette Kripta
» Damon Salvatore
» Stefan Salvatore
» Stefan Salvatore
» Damon Salvatore