Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDr. Jo Laughlin Parker EmptySzer. Május 10, 2017 9:46 pm


Dr. Josette Laughlin Parker

A testvéri gonoszság roppant undorító tud lenni.


Becenév

Jo, Josie

Titulus

Dr. Laughlin

Születési hely, dátum

Portland, Oregon 1972. február 13.

Faj

boszorkány

Átváltozás

-

Család

Ahogy a mondás is tartja: a barátainkat mi választjuk meg, de a családunkat nem. Nagy családban születtem, szeretetben nőttem fel. Aztán az ikertestvérem lemészárolt szinte mindenkit. Szóval ez kissé kényes téma számomra.

Play by

Jodi Lyn O'keffe





Ez az én történetem...

Csalódottan lépek ki a műtőből, miközben lehúzom kezemről a véres kesztyűt. Annyira biztos voltam magamban, szerettem volna megmenteni annak a 19 éves fiúnak az életét. Nem sikerült. Hiába... orvos vagyok és nem Isten. Mégis annyira sajnálom. A folyóson a fiú édesapja idegesen járkál, miközben az édesanya és egy fiatal lány egymást átölelve zokognak. Arra tippelnék, hogy a lány az elig 5 perce elhunyt fiúnak a barátnője, de ahogy közelebb érek hozzuk rájövök: a testvére. Bár most látom őket először, de a hasonlóság akkora kettejük között, hogy ha akarnák se tudnák letagadni egymást. Ikrek lennének? Összerezzenek, majd egy pillanatra megállok. Nem... nem mindenki családja olyan átkozott, mint az enyém. Vannak jó testvérek is. Megrázom a fejemet, hogy kitöröljem belőle a múlt borzongását, veszek egy mély levegőt, kifújom, aztán ismét megindulok a család felé. Ezúttal észre vesznek. Az apa felém siet, az édesanya és a lány is felállnak, valami bíztatót várnak tőlem. Én pedig annyira szeretném azt mondani nekik, hogy minden rendben van. Pedig semmi sincs rendben. Először az aggódó szülőkre nézek, aztán a lányra, akinek a szemei pirosak a sok sírástól. Jobb kezét a mellkasán tartja, mintha érezné, hogy a másik fele nincs többé. A szívem a torkomban dobog, a könny összegyűl a szememben. Ha valaki, akkor én tuom, hogy milyen érzés elveszíteni egy testvér. Sőt, sok testvért.
- Nagyon sajnálom. - csak ennyit tudok kinyögni, mire a fiú családja hangos zokogásba tőr ki. Tehetetlenül nézem őket, aztán hátat fordítva a sikolyuknak elrohanok. Annyira szerettem volna segíteni nekik, de mégis mit tehetnék? Becsukom magam mögött a rendelőm ajtaját, kulcsra zárom, aztán az ajtónak neki támaszkodva, levegő után kapkodva csúszok le a földre. A történtek a múltamat juttaták eszembe, ami elől már hosszú évek óta próbálok menekülni. Hogyan lehetne elfelejteni minazt, ami történt? Boldog nagy család voltunk és nekem is volt egy fiú ikertestvérem, mint annak a szegény lánynak odakint. Mégis mekkora a különbség kettönk között. Míg Ő siratja a halott testvérét, addig én örvendek, hogy soha többé nem kell látnom az enyémet, aki lemészárolta szinte az egész családomat csak azért, hogy övé legyen minden hatalom. Pedig valamikor régen szerettem Őt... nagyon is. Még annak ellenére is, hogy tudtam, hogy nem élhetünk örökké boldog ikertestvérekként. Hiszen ilyen a mi családunk. Csak az egyikünk élhet boldog, hosszú életet, és az az, aki erősebb. Kettőnk közül én voltam az. A családom büszkesége, míg Kai volt a szüleim szemében a szégyenfolt. Nem volt varázsereje, ami miatt tudtam, mindenki tudta, hogy győztesen csak én jöhetek ki a végén. Aztán elborult az elméje, hatalmat akart. Lemészárolta a testvéreinket. Bár sikerült Őt bezárni egy olyan világba, ahol minden bizonnyal a poklok poklát éli át, én pedig új életet kezdtem, távol a múltamtól, varázserő nélkül. A múlt szellemei viszont fojton kísértenek, ami miatt úgy érzem, hogy be fogok csavarodni.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Dr. Jo Laughlin Parker Empty
TémanyitásDr. Jo Laughlin Parker EmptySzer. Május 10, 2017 10:18 pm


Elfogadva

Josette Laughlin

Nos, doktornő, igazán hiteles adatlapot olvashattunk, nyugodtan "beszélhetek" többes számban, mert egészen biztos vagyok benne, hogy mást is megnyertél ezzel a lappal ;) Magam előtt láttam minden jelenetet, miközben olvastam a soraidat, Jo határozottan ott volt, megtaláltam benne, karakterhű volt és mint már említettem, nagyon hiteles. Könnyed az írásod és ez alatt azt értem, hogy habkönnyűen írsz, könnyen magával ragadja az olvasót, mégis egyszerű(a szó jó értelmében) és ez ad neki valami pluszt, amire minden szerepesnek szüksége van. Szabadulj rá nyugodtan a játéktérre, van valaki aki nagyon vár rád Dr. Jo Laughlin Parker 165619248
Nyomás játszani, de előtte ne felejts el foglalózni! (:
Névfoglaló & Play by foglaló


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Dr. Jo Laughlin Parker K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Dr. Jo Laughlin Parker Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Dr. Jo Laughlin Parker Empty
 

Dr. Jo Laughlin Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Poppy Parker
» Kai Parker
» Malachai Parker
» Malachai 'Kai' Parker
» Poppy Parker