Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMalachai 'Kai' Parker EmptySzomb. Május 20, 2017 5:56 pm

Malachai Parker
Well in case you haven't figured it out by now, I'm a sociopath. I know, shocker. I like being a sociopath, ya know? I'm not burned by things like guilt or love.


Becenév:
Kai
Titulus:
szocioptata?!?
Születési hely, dátum:
Portland, Oregon, 1972, Február, 13
Faj:
boszorkány
Beállítottság:
ide
Play by:
Chris Wood

Átváltozás:
Nem változtam át még
Család:
Jah, hogy ők?! ...hát tudod, hogy van ez... szülők -pipa. Testvérek -pipa. Valójában egy halomnyi volt belőlük, totál idegesítő és idióta barmok. Nyávogtak, nyálaztak, az orruk folyt, hisztiztek... Gusztustalan kis teremtmények. Akárhogyan is, kettőt közülük a a lépcső korlátján lógva végezte, aztán hason szúrtam őket egy vadászkéssel - amúgy az ikertestvéremet, Jo-t is, de neki csak a lépét akartam kivágni, elvégre lép nélkül bárki élhet -, egyet pedig végül a medencébe fojtottam. Érdekes, ő egész sokáig kitartott és olyan volt, mintha... téged hagytalak utoljára, te kis nyavalyás és... mindegy. Hol is tartottam? Ja igen, a többiek. Szóval Jo túlélte és az ikrek is, szóval nem értem mit volt úgy oda mindenki... Elvégre maradt még a kis a szarosokból több, mint elég...

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Day 1.

Hol az anyám picsájában vagyok?! Egyáltalán hol van mindenki? Az előbb még Sissyvel álltam az erdő lágy ölén, meghitt magányban a koven körének közepén – ne szójjá' be, meghitt volt és magányos, ha mondom… –, készen arra, hogy megmérkőzzem vele és elszívjam minden erejét, hogy aztán átvegyem az egész nyívedék Gemini koven vezetését, aztán meg hopp, mindenki eltűnik, mintha a föld nyelte volna el. Egy fia lélek, annyi sincs a környéken, de már vége lett a Napfogyatkozásnak és ez rohadtul nem okés. Basszus, EZ ROHADTUL NEM OKÉ!!! Hol a faszomban van mindenki???!!!

Day 122.

Újabb unalmas nap a Pokolban. Ma konkrétan érfelvágással próbálkoztam és nem jött be. Miután végighasítottam mindkét alkaromat és megvártam míg szó szerint kivérzek, mint valami disznó a vágóhídon, aztán meg arra vártam, hogy végre itt a szabadulás… és utóbb végül rájöttem, hogy rohadtul nem. Magamhoz tértem és élek-virulok, mint akivel semmi sem történt. Állítólag van valahol egy működő guitoune, az a lefejezős izé, szerkezet vagy mi. Úgy döntöttem, hogy megpróbálom. Hátha a fejleválasztás a testemtől bejön. Egy próbát mindenesetre megér.

Day 129.

Nem jött be. Kipróbáltam. Komolyan lefejeztem saját magam, ami nem kis erőfeszítést és kreativitást kívánt a részemről egyébként, de senki ne is fárassza magát, hogy akár egy kicsikét is belegondoljon abba, ezeket a szerkezeteket nem arra tervezték, hogy bárki önállóan képes legyen véghez vinni általuk azt, amire egyébként tervezték őket, mert EGYÁLTALÁN NEM ÍGY KÉSZÜLTEK!!! Már, ha érdekel. Ha nem, akkor is elmondom, hogy kötelezően számoltak legalább egy hóhér jelenlétével, ami nekem itt… meglepetés és spoiler következik! ...NINCS!! De, ha lenne sem jártam volna nagyobb sikerrel. Mert élek. Még mindig élek…

Day 1567.

Újabb izgalmas nap. Baromira nem valójában. Megint egy Napfogyatkozás, ami direkt vigyorog a képembe és emlékeztet mindarra, amit a saját kovenem – a saját családom – vett el tőlem. Bármit megadnék azért, hogy egy Bennett boszi vérét vehessem. Jó, rendben, szinte bármit megadnék ezért. Megtaláltam azt az átkozott szerkezetet, ami a kiutat jelentheti innen. Ehhez pedig nem volna másra szükségem, csupán némi vérre. Bennett vérre, hogy egészen pontos legyek.

Day 6771.

Annyi hiábavaló nap és elvesztegetett Napfogyatkozás – meg persze hiábavaló halálozási kísérlet – után végre úgy tűnik, hogy itt a lehetőség a szabadulásra. Egy Bennett boszorka, meg valami nyomorék idióta tévedt a világomba. A Poklomba, hogy szakszerűen fejezzem ki magamat. Előbbinek a vére kell, utóbbi felőlem ott rohadhat meg, ahol akar. Az egyetlen probléma, hogy a kis boszorkány azt hiszi, nincs már meg a varázsereje, ami okozhat néminemű problémát, de semmi olyat, amit ne tudnék helyrehozni egy kis erőfeszítéssel. Kezdjük a dolgot egy iciripiciri kis verbénával, aztán meglátjuk...

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Malachai 'Kai' Parker Empty
TémanyitásMalachai 'Kai' Parker EmptySzomb. Május 20, 2017 8:23 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Kai iloveyousomuch Parker

Tudtam hogy te csodálatos választás leszel ennek a fantasztikus karakternek(aki személy szerint az egyik nagy kedvencem), s lám, igazam lett, le vagyok nyűgözve! Nem csak hitelesre sikerült, de nagyon szórakoztató is volt, ez pedig hatalmasat dobott rajta, nagyon tükrözte Kai jellemét minden egyes sor. Majd kiugrok a bőrömből, bár Ruby (a "jobbik én") kevésbé örül neked, de vele ne foglalkozz, én imádlak! Malachai 'Kai' Parker 3808243726


Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
Malachai 'Kai' Parker YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

Malachai 'Kai' Parker Empty
 

Malachai 'Kai' Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Malachai Parker
» Malachai Parker
» Kai Parker
» Dominik Parker
» Dr. Jo Laughlin Parker