Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet
ÜzenetSzerző
TémanyitásOliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet EmptyPént. Nov. 03, 2017 11:18 pm

Oliver Hemingway
Szabad / Stoppolva / Foglalt


Faj:
vámpír
Kor:
25-28 év
Play by:
D. J. Cotrona
Szerepkör:
Régi szerelem, amúgy választható szerepkör
Ki várja?
Én és Cassidy, ha megérkezik előbb Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet 3909542699 de szerintem Sam is vár :P

A történetünk
strangers in your head

Te és Cassidy nem vagytok édestestvérek - a szüleitek összeházasodtak, így mostohatestvérekké váltatok, de nekem erről soha sem meséltetek. Nem akartatok beavatni a családotok bonyolult hátterébe, én pedig, nos, elfogadtam, hogy tesók vagytok - miért is kételkedtem volna ebben?
Oliver, te belém szerettél. Tulajdonképpen együtt is lehettünk volna, mert szép lassan én is beléd szerettem (miközben kiszerettem a húgodból, Cassidyből). De a Sors nem volt túl kegyes hozzánk. Először balesetet szenvedtél és kórházba kerültél. Nem tudok róla, de vámpírvérrel gyógyítottak meg. És aznap, amikor kiengedtek, elhívtalak magamhoz. Be akartam neked vallani az érzéseimet, hogy végre hivatalosan együtt lehessünk, azonban nem érkeztél meg. Szintén nem tudom (legalábbis nem vagyok biztos benne), de a bátyám az, aki a halálodat okozta. Legalábbis hozzám ennek a híre jutott el Cassy által - de magadhoz tértél. Vámpírként. Nem tudom, hogy miként vélekedsz most rólam, vagy a bátyámról. Lehet azt hiszed, hogy én is benne vagyok a gyilkossági ügyben, pedig nem. Hogyan állsz most hozzám, Oliver? Szeretsz még? Meggyűlöltél az elmúlt hónapokban?
A mostoha húgod, Cassy szerelmes beléd. Sosem mondta el neked, mert nem akar a szüleitekkel hadban állni, pedig semmi akadálya nem lenne annak, hogy veled legyen. Hacsak a te érzéseid nem állítanak még falat közétek. De talán az idők során összecsiszolódtok annyira, hogy végül összefogva bosszút álljatok rajtam és Samaelen.

//A PB mindenképpen kötött, a nevet lehet módosítani, ha egyeztetsz velem. Ha megérkezel, mindenképp dobj egy pm-et, hogy még ötletelhessünk! Ezen felül ajánlott, hogy az én ET-met elolvasd, ugyanis abban rengeteg minden meg van magyarázva, ami a karakterhez szükséges. Gyere, siess, várlak!  Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet 3808243726 //

as if you don't remember


Cassidy Hemingway
Szabad / Stoppolva / Foglalt


Faj:
ember, vérfarkas, akinek még nem aktiválódott az átka, beavatott vadász (az ötök társaságának tagja)
Kor:
24-26 év
Play by:
Madison Davenport
Szerepkör:
Bosszúálló
Ki várja?
Én és Oliver, ha megérkezik előbb Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet 3909542699 de szerintem Sam is vár :P

A történetünk
strangers in your head

Te és Oliver nem vagytok édestestvérek - a szüleitek összeházasodtak, így mostohatestvérekké váltatok, de nekem erről soha sem meséltetek. Nem akartatok beavatni a családotok bonyolult hátterébe, én pedig, nos, elfogadtam, hogy tesók vagytok - miért is kételkedtem volna ebben?
Cassidy, én menthetetenül beléd szerettem. Legjobb barátnők voltunk a fősulin, de valahogy az érzéseim megváltoztak. Bevallottam neked, de te elutasítottál, sőt, utána megromlott teljesen a kapcsolatunk. Ez volt az, ami Oliver karjaiba lökött engem. Fokozatosan szerettem bele a bátyádba és meg is mondtam volna neki, ha... nem derül ki, hogy meghalt.
Én nem tudok róla (csak sejtem), de az én bátyám, Samael ölte meg. Azonban vámpírrá változott, hála a kórházban kapott vámpírvérnek. Gyűlölsz, amiért ezt "tettük" a bátyáddal. Azt hiszed, én is benne voltam ebben az egész történetben, pedig tévedned kell. Sam az, akire haragudhatsz, akit jogosan gyűlölhetsz - ő mindig a maga módján próbál megvédeni engem. Még ha ez azzal is jár, hogy az udvarlóimat teszi el láb alól. Kezdek rájönni, miféle emberrel élek szinte születésem óta.
Nem tudom, valaha meg tudjuk-e beszélni, ami történt. Még mindig emlékszek arra a napra, amikor sírva hívtál fel Oliver halál hírével. Szerettem őt. A bosszúd, vagy a bosszútok célpontja lettem... mihez kezdesz? És mihez kezdesz azon érzéseiddel, miszerint szerelmes vagy Oliverbe? Ideje lenne bevallanod neki...

//A PB mindenképpen kötött, a nevet lehet módosítani, ha egyeztetsz velem. Ha megérkezel, mindenképp dobj egy pm-et, hogy még ötletelhessünk! Ezen felül ajánlott, hogy az én ET-met elolvasd, ugyanis abban rengeteg minden meg van magyarázva, ami a karakterhez szükséges. Gyere, siess, várlak!  Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet 3808243726 //

as if you don't remember

Alesea R. Hyland
Szirén
éneke elcsábít bárkit
Alesea R. Hyland



163
C szint:
Kalmithil
Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet Tumblr_inline_pq8uvvSMWv1wblodx_500
D szint:
Ligeia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
62
Titulus :
ღ I'm the queen ღ
Másik felem :
With the darkness
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ღ Eiza González ღ
Tartózkodási helyem :
ღ Mystic Falls ღ
Keresem :
Az álarc mögött :
ღ Eliffe ღ

Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet Empty
 

Oliver & Cassidy - Szenvedély és gyűlölet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal