Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2020 6:57 pm



To: Rhys Darwin

Let's end this, shall we?


A sötét lepel szinte áthatóan fogja közre a tájat, mialatt kimért léptekkel közelítem meg a vízpart területét. Eközben a holdkép szemet gyönyörködtetően tűnik fel a felszínén, ekként is idézve elő egyféle káprázatos összhatást. S míg az emberi íriszek elvesznek eme szépség kavalkádjában, addig ez a magamfajtának nem jelent többet, mintsem egy jól megszokott képzetet. A fekete palást elképesztő módon tükrözi a lelkem látszatát, így mutatva meg a jelenlétem végső valódiságát. Kiüresedett tekintetek keretébe zártan bámulok magam elé, ezzel mélyebben szívva a tüdőmbe az oxigént. Feszülten túrok az ujjaimmal a tincseim közé; összeborzolva azt némileg, ahogy aztán remegve fújom ki a bent tartott levegőt. Végül lazán megállok; magam mellé ejtve vissza a karom, fürkészvén a hullámzó vizet, s annak teljes éjszínű skáláját, amely koránt sem mutat semmi mást, mint, amit nyújthat. Élvezeti értéket, illúzió játékot, s egy merő végtelenséget.. A pillanatnyi elkalandozásból azonban a telefon csörgése térít észhez; hirtelen kapom el a rideg pillantásomat az előttem lévő tények sokaságáról, s rögvest keresni kezdem a dzsekim belsőzsebébe rejtett eszközt. Megnyalom a kiszáradt alsó ajkamat, ekképpen fogadva a hívást, viszont.. ily módon meg sem nézve a hívófél kilétét.
- Igen? - Szólok bele kérdőn, miként a szemöldököm jelképesen is a magasba szökken. Kiváltképp' érdekel, miszerint ki keres és miért, feltéve, ha hajlandóságot is mutat afelől, hogy mindezt közölje velem. Ugyanis az éjszaka közepén nem szokványos random hívásokat indítani, s ezzel zargatni mások alvásának nyugalmát. Oké, rendben, tudom; én koránt sem ezt teszem! De ő mégis honnan tudhatná?! Nem lát el eddig, s a fenébe már... én sem nézhetek bele abba a nyamvadt készülékbe, miszerint ki van a túloldalon.
- Zack Reed?! - Hűvös hangszín lejtéssel kérdezi meg a nevemet, mindezt a másodpercek töredéke múltán. Ha tippelnem kellene, akkor biztosra veszem azt, miként nem emberrel van dolgom, viszont.. van valami fura ebben az egész esetben. Valami különös, amit még én magam sem tudnék eléggé jól elmagyarázni. S valahol esetlegesen.. még rémlik is a memóriám egy távoli szegletében az ismerős csengése, hordozása és ez a... ez a modor. Ámbár; kihez tartozhat?!
- Igen, határozottan én vagyok az! - Türelmetlenül közlöm vele, így téve néhány lépést előrébb, míg ezt követően a víz már szinte alig egy méterre van tőlem. - Érdekes... - Harapok az ajkamba, ekként emelve az égboltra a nézésemet. - ...a kései órákban általában ritkán hívnak, s ha így is tesznek; az igazából sosem jelent jót! - Tűnődve pásztázom az eget. - Szóval... mondd; mit szeretnél? Telefonon keresztül egyébként is nehezen téphetem le a fejed, nem de? - Némi irónia fedezhető fel a szavaim között, amit megbonyolítok természetesen egy kis vicces aspektussal.
- Hazel halott. - Lényegre törően közli, mindenféle körítés egyvelege nélkül. Oh, igen, a démonkám... Már rémlik! Ezt a női egyedet bíztam meg azzal, meg még sokan másokat, miként tegyenek egy merénylő lépést a kis kedvenckéimmel szemben; az Ötök ellen. Persze, mondanom sem kell, miszerint mennyire büszkévé tesz a tudat, hogy az egyikük... végre meghalt. - Továbbá a nőcske.. az az; Astrid Fray terve egyelőre meghiúsult. - Teszi még hozzá félszegen, amire megenged magának egy ördögi kacajt. Mondhatni: ennél zseniálisabb nem is lehetne a vázolt opciókör, sőt.. most' minden a kezemre játszik!
- Ami azt illeti; elismerésem! - Öltök magamra egy gonosz mosolyt, ahogy újfent a kéklő fodrozódást fixírozom. - Az alku rám eső részét pedig ezer örömmel tartom; immár' nem ítéllek többet újra és újra a pokolra. - Nyomom ki végül a démont, ahogy a farzsebembe csúsztatom a mobilt, s így érek célt. Igen, pontosan így, hisz' a kis játszmám ezennel hivatalosan is elkezdődik. Nincs kihátrálás, nincs menekvés, nincs megfutamodás.. Csak ők és én, mintsem a régi szép időkben, amikor is áldott jó módon megöltek. S most lám, lám.. rajtam a sor; szenvedni fognak egytől egyig, s ez a röpke gyász -, még csak a puszta kezdetét jelöli.

606 ℘ undiscovered colors ℘ note: - ℘  kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptySzer. Júl. 31, 2019 5:47 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Elhagyatott gyár - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Elhagyatott gyár - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptySzer. Júl. 31, 2019 5:39 pm

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

A szívemet halottnak hittem az az éjszaka óta, amióta először végeztem Deannel, vagy legalábbis azt hittem, hogy azt tettem. Most valahogy mégis hevesen vert, s már-már attól féltem, Damien meghallja azt, és kigúnyol érte. Mégis, a szavai, az ígérete, miszerint életben fog maradni, sokkal többet jelentett nekem, mint ő azt hitte volna. Soha nem bocsátanám meg magamnak, ha én lennék az a személy, aki végül a végső halál árnyát hozza a szerelme fejére – ismételten. Azt akartam, hogy életben maradjon, függetlenül attól, hogy velem mi fog történni. Semmi más nem számított már. S aztán… aztán megcsókolt. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy egyszer erre is sor fog kerülni. Én pedig képtelen voltam tovább ellenállni neki. Az agyam egyik hátsó szeglete erős riadót fújt, miszerint ezt nem kellene, de nem érdekelt. Akkor és ott nem akart semmi mást, csak Damien karjaiban lenni. Aztán megjött a jobbik eszem. Hiszen, hogy is képzelhettem azt, hogy Damien képes lenne engem szeretni? Biztosan csak a pillanat heve miatt történt – könyveltem el magamban, s ezt hangosan is kimondtam. A szavaim pont olyan hamisan csengtek, mint ahogyan én éreztem magamat. Képtelen voltam Damien szemeibe nézni, ezért elfordultam.
- Igen, jobb lesz, ha most elmész – válaszoltam neki, minden tőlem telhetőt megtéve, hogy a hangom határozottan csengjen, és egyáltalán ne hallatszódjon ki belőle, hogy valóban éppen most törtem össze a saját szívemet. Nem akartam kimutatni a gyengeségemet, legalábbis addig nem, amíg Damien láthatta azt. Amint azonban biztos voltam abban, hogy ő már nem volt többé itt, zokogva rogytam a földre. Arcomat két kezembe temettem, s úgy sírtam, mint már hosszú-hosszú ideje nem.
Nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el, de egy idő után elfogytak a könnyeim. Valameddig még ott ültem egy helyben, csak üresen bámulva ki a fejemből. Már nem éreztem semmit, nem is tudtam mire gondolni. Csak fáradt voltam, mérhetetlenül fáradt.
Amint valamennyire össze tudtam szedni magam, megtöröltem az arcomat, eltüntetve az előbbi kifakadásomnak a nyomait, majd remegő térdekkel talpra álltam. Nem tudom, hogy milyen erő hajtott előre, de valahogy képes voltam elvonszolni magam, vissza a Főhadiszállásra. Szerencsére egész idő alatt egy lélekkel se futottam össze, így háborítatlanul bezuhanhattam az ágyamba. Közben végig egyetlen gondolat keringett a fejemben, miszerint mekkora bolond voltam. Nem lehettem biztos benne, de mi van, ha Damien valóban komolyan gondolta mindazt, amit mondott és tett? Ha ez így volt, akkor én pont most tettem tönkre az esélyemet a boldogságra mellette a saját félelmem miatt. Mert ezután egészen biztos voltam abban, hogy Damien szóba se fog állni velem, hogy örökre elveszítettem őt.
Tekintetem a székemen függő Wallace kardra esett, amit végül remegő ujjakkal magamhoz vettem, s azt körbeölelve gömbölyödtem össze az ágyamon. Hiszen más nem maradt számomra, mint a Vadász lét, s annak vele járói: vér, harc, halál.

452 words ❖ Light 'em up ❖ Köszöntem a kört, édes Elhagyatott gyár - Page 2 450640341

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2019 1:28 pm


To: Hazel Rhian Wallace

You and Me




Fájt így látnom őt. Nem akartam soha sem így látni, könnyes szemekkel, mint aki mindjárt szilánkjaira hullik. Főleg nem miattam. Letöröltem néhány könnycseppet az arcáról, miközben bólintottam egyet a szavaira.
- Ígérem, Hazel. Élni fogok… érted. Bármi áron – Suttogtam, halványan el is mosolyodtam, majd nagyot nyeltem. Ez az egész szituáció, kettőnk közt, túlontúl furcsa volt. Eddig megtartottunk bizonyos távolságot, s nem léptünk be egymás személyes terébe, most viszont olyan volt, mintha leomlottak volna a falak. Öleltem magamhoz, amennyire csak lehetetett, s mindeközben magamba szívtam a hajának, sőt, bőrének illatát. Megnyugtató volt a számomra.
- Én sosem titkoltam, hogy… fontos lennél – Halk voltam, de már nem pontosan a szavakra koncentráltam, hanem a leküzdhetetlen vágyakra. Pedig lett volna még mit mondanom neki. Ezernyi gondolat kavargott a fejemben, mégis képtelen voltam bármit kiejteni az ajkaimon. Csak az ő ajkaira vágytam… és igen. Megcsókoltam. Teljesen elvesztettem a fejem, s belemerültem ebbe a röpke pár pillanatba, amiről én magam is sejtettem, hogy őrültség. De akartam. Annyira vágytam Hazelre, mint még soha egészen eddig a pillanatig. Én szakadtam el tőle, s magyarázatot óhajtottam adni neki, de Hazel visszarántott magához. A hevessége meglepett, de belemosolyogtam a csókba, mielőtt ugyanúgy viszonoztam volna. Elmerültem az ajkaiban, s közben érintettem őt, húztam magamhoz, mint aki sosem akarja őt elengedni. Talán ígyis volt. Azt hittem, hogy a csókja azt jelenti, miszerint… ő is érez valamit. Naivan ebbe a hitbe kapaszkodva csókoltam egyre szenvedélyesebben, de ekkor elhúzódott hirtelen és el is fordult. Én pedig csak figyeltem őt, értetlenül. A szavai hallatán teljesen megsemmisültem. Legalábbis úgy éreztem. Ez… Elléptem tőle, majd feszülten a hajamba túrtam.
- Igen, őrültség volt. Mármint… most jobb lesz, ha megyek – A hangom remegett. Hogyan csinálhattam magamból ekkora hülyét? A halott szívem hevesen vert, mégis megtörten. Még néhány pillanatig figyeltem a lányt, majd sarkon fordultam és elindultam kifelé a gyárból.
- Majd… majd valamikor találkozunk – Szóltam vissza, de képtelen voltam ezek után ránézni. Ez az egész felért egy elutsítással és ezt… sokkal nehezebben viseltem, mint azt gondoltam volna. Pillanatokkal később már hűlt helyem volt; kisuhantam az épületből, eltűnve a lány közeléből.
Muszáj volt összeszednem a gondolataimat és helyrerakni magamban dolgokat, de nehezen ment. Úgy éreztem, időre van szükségem, másrészt talán… Hazelnek is sokat segítene, ha nem lennék egy ideig szem előtt. Csak amíg a démonjával leküzdik az ellentéteiket, vagy bármi.
Talán a végén még egymásra is találnak…
Ez a gondolat egy grimaszt csalt az arcomra, majd a legfrissebb szálláshelyemre érve ledobtam magam az ágyra. Újra itt, újra egyedül…
Kezdtem megszokni.

411 words ❖ young ❖ note: köszönöm a kört :<3:    



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptySzer. Jún. 26, 2019 12:00 pm

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

Egy pillanatra annyira kétségbeestem, hogy nem is igazán hallottam meg semmit abból, amit Damien mondott. Végig az előbbi jelenet játszódott le újra és újra lelki szemeim előtt, azonban más végkimenetellel: hogy hiába rohanok feléjük, elkések, és Dean kegyetlenül kitépi Damien szívét. Én pedig… képtelen voltam elviselni ennek a gondolatát. Tehetetlennek éreztem magamat, azóta, hogy megszabadultam Victortól, most először. Hiába tudtam, hogy már nem ugyanaz a kislány voltam, aki képtelen volt megvédeni magát, akit egy vámpír uralma alatt tarthatott, most mégis erőtlennek éreztem magamat.
Amikor beleütöttem a falba tehetetlenségemben, Damien egyből odalépett hozzám, és magához húzott. Láttam rajta, hogy mennyire szeretne megnyugtatni, de a szavai nem jutottak el a fülemig. A sok kétségbe esett gondolat között egyetlen dolog volt még, amire tudtam gondolni: hogy szeretnék közelebb lenni Damienhez, érezni az érintését, tudni azt, hogy még életben van, és nemcsak képzelődőm. Ezért hát óvatosan az arcára helyeztem a kezemet, attól félve, hogy elhúzódik majd, de nem tett semmi ilyet.
- Ígérd meg, hogy bármi áron, de életben maradsz – súgtam könnyes szemekkel, immáron egy fokkal nyugodtabban, mint amilyen korábban voltam. A közelségének sikerült kitisztítania a fejemet, vagy inkább átalakítania a gondolataimat. Mert Dean és a ránk leselkedő veszélyek helyett immáron nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy mennyire vágyom Damien után, az érintésére, arra, hogy még közelebb tudjam magamhoz őt. Korábban mindig gyengeségnek tartottam a szerelmet, a szeretet, de ha róla volt szó, egyáltalán nem érdekelt, hogy ki tartott gyengének emiatt.
- Ez rólad is elmondható – engedtem meg magamnak egy halvány mosolyt, de egyáltalán nem tagadtam azt, hogy mennyire kötődtem hozzá. Hiszen ez volt az igazság, ha bevallottam, ha nem. S nem tudva, hogy mennyi időnk volt még hátra, szerettem volna, ha ő is tudja, nem csupán egy eldobható játékszer a számomra. Már rég sokkal több volt annál.
S aztán olyan dolog történt, amire álmaimban sem gondoltam, hogy valaha is fog. Egyik kezét felcsúsztattam a hátamra, míg a másikkal a tarkómat fogta meg. Tudtam, hogy mi fog következni, és eszem ágában sem volt megállítani. Lehunytam hát szemeimet, és heves szívverésemet hallgatva vártam azt, hogy megérezzem ajkaimon Damienét. Gyengéd csók volt, s nem tartott addig, ameddig én szerettem volna. Sóvárogtam iránta, csak most jöttem rá. Valahol felemelő és ijesztő érzés is volt egyben. Törődni valakivel ennyire… Dean óta nem éreztem így senki iránt, már-már azt hittem, hogy többé nem is vagyok képes rá. Talán mégis csak neki volt igaza. Nem vagyok akkora szörnyeteg, mint aminek magamat tartom.
Nem érdekelt, hogy Damien részéről csupán a pillanat hevében csattant-e el ez a csók, csak azt tudtam, hogy nekem még szükségem volt rá. Így még mielőtt egyáltalán eszébe juthatott volna az, hogy közölje, ne gondoljak túl semmit a csók kapcsán, az ingénél fogva magamhoz rántottam őt, miközben a másik kezemet a tarkójára csúsztattam, és ismét megcsókoltam őt. Én nem voltam olyan gyengéd, mint ő, sőt, mohó voltam, de nem erőszakos. Minden porcikám többet és többet akart belőle, hiába tudtam, hogy addig, amíg ez az egész tart, nem fogok tudni betelni vele. Elvégre, Damien részéről csak fellángolás volt, nem igaz?
Ahogy ez a felismerés belém hasított, elhúzódtam Damientől, és lesütve szemeimet el is fordultam tőle. Nem akartam, hogy lássa azt a kifejezést, ami az arcomra kiült.
- Felejtsük el, ami az imént történt. Csupán a pillanat heve volt. - Minden akaraterőmre szükség volt ahhoz, hogy hűvösen ejtsem ki ezeket a szavakat, úgy, hogy ne érződjön, mennyire fáj nekem. De tudtam, hogy ezt kellett tennem. Nem akartam hiú ábrándokat kergetni, hiszen hogy lenne képes Damien belém szeretni, abba, aki megkínozta.... Ennek a dolognak most kellett véget vetnem.

503 words ❖ Light 'em up ❖ Remélem, reagálható Elhagyatott gyár - Page 2 3739568389

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyPént. Jún. 21, 2019 12:43 pm


To: Hazel Rhian Wallace

You and Me




Meglepettséget láttam rajta, de nem értettem, min lepődött meg annyira. Azon, hogy aggódtam érte? Miért ennyire furcsa ez? Bár tény, az ő szemszögéből talán az lehetett. Hiszen neki csak egy eszköz voltam ahhoz, hogy vámpírokat keríthessen elő, akiket megölhet. Őt fürkésztem továbbra is, a szemeit. Meg akartam nyugtatni, de nem tudtam, hogyan tehetném. Én ehhez kevés voltam…
Mikor mesélni kezdett, kissé meglepődtem. Dean? Mintha… mintha már mesélt volna róla egyszer régen. Dean és Victor és… igen, minden eszembe jutott. Értetlenül figyeltem Hazelt, majd megráztam gyengén a fejemet.
- De ez… - Mondtam volna, hogy lehetetlen, de nem, nem volt az. Miért is ne válhatott volna démonná az az alak? Ami ennél viszont jobban meglepett, az az a gyenge utalás a legfontosabb személyre. Értetlenül ráncoltam a homlokomat, Hazel vonásait, szemeit fürkészve. – Én volnék a legfontosabb neked? – Muszáj volt rákérdeznem, még akkor is, ha tudtam a választ. Csak épp nem értettem. Egy vámpír voltam, egy eldobható figura…
Kissé összerezzentem, ahogy hirtelen a falba ütött. Aztán odalépve elkaptam a kezét és magamhoz húztam.
- Ez semmit sem old meg! – Emeltem meg a hangomat, de ahogy újból beszélni kezdett, elengedtem. Meg akartam nyugtatni, de fogalmam sem volt, hogyan tehetném. Csak hallgattam a hozzám intézett szavait.
- Hazel, kérlek… meg kell nyugodnod, mert ez így… ez így nagyon nem lesz jó – Nagyot nyeltem, mikor megsimította az arcomat. A halott szívem hevesebben vert az érintésétől és ettől az egésztől. Attól a ténytől, hogy aggódik értem és hogy talán én vagyok számára most a legfontosabb. Talán ez a dolog múlékony, de igenis jólesett.
- Minden rendben lesz, érted? Nem olyan könnyű eltenni láb alól engem… - Közelebb hajoltam hozzá, a kezeimmel a karjára simítva, majd a derekára, így vontam némileg közelebb magamhoz. – Egyébként… sosem gondoltam volna, hogy így kötődsz hozzám… - Szinte már suttogtam. A hátára csúsztattam a kezeimet, majd az egyiket ott hagytam, míg másikkal a lány tarkójára vándoroltam. Meg akartam csókolni és ez a vágy túlontúl nagy volt; nem tudtam vele hadakozni.
Néhány pillanattal később megtörtem hát a távolságot kettőnk közt, így lehelve apró, gyengéd csókot Hazel ajkaira. Talán ezzel a lépésemmel rombadöntök mindent, ami köztünk volt eddig, de… most szükségem volt az ajkaira.

359 words ❖ young ❖ note:  Elhagyatott gyár - Page 2 3993946357   



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptySzomb. Jún. 08, 2019 3:26 pm

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

Amióta megismertem Damient közelebbről, egészen pontosan a szövetségünk megkötése óta, talán most volt az első alkalom, amikor ténylegesen veszélybe sodortam őt. Nem mondom, hogy ezelőtt ne lett volna veszélyes szituációban részünk, de eddig mindig a kezemben tartottam az irányítást, s tudtam, hogy a kockázatok ellenére is győzedelmeskedni fogunk. De most… most először halálra rémültem annak tudatában, hogy lehet, képtelen leszek megvédeni Damient. Nem bírtam elviselni a gondolatát annak, hogy baja essék, vagy hogy elveszítsem őt. Még ha nem is lehet köztünk soha semmi, azt szerettem volna, hogy éljen. Mert ő bármennyire is nem hitt benne, de szerintem ő is megérdemelte a happy endinget.
- Én jól vagyok. – Csak ennyit tudtam kinyögni meglepettségemben, mert nem számítottam Damientől ilyen heves reakcióra, hogy nemcsak hogy végigtapogatott sérülések után kutatva, de még szorosan magához is ölelt. S bármennyire is éreztem ramatyul magam, megdobogtatta a szívem az érintése. Dean után nem hittem abban, hogy a szerelem, vagy akár a szeretet újra kopogtat majd az ajtómon, s lám, most mégis itt volt, én pedig még ahhoz is gyáva voltam, hogy bevalljam neki, mennyire aggódtam érte. Egyre szánalmasabban éreztem magamat, s a könnyeim még inkább folyni kezdtek. Damien ekkor vette észre, hogy valami nagyon nincs rendben velem. Nyeltem egy nagyot, hogy leküzdjem a torkomban lévő gombócot, és anélkül tudjak megszólalni, hogy megremegne a hangom.
- Damien, Dean az. Megöltem, amikor megtudtam, hogy szövetkezett Victorral, s igyekezett érzelmileg is összetörni. De visszatért, megkötött egy alkut, hogy démonná válhasson. Bosszúra szomjazik, Damien, és az által akar fájdalmat okozni nekem, hogy azt bántja, aki a legfontosabb a számomra – magyaráztam a fiúnak a vége felé egyre zaklatottabban. Beletúrtam a hajamba, majd egy hirtelen indulattól vezérelve egy hatalmasat ütöttem ököllel a gyár falába. Nem érdekelt, hogy mennyire sértette fel a kézfejemet, vagy hogy a vér elkezdett folyni. Semmi volt ahhoz a fájdalomhoz képest, amit a szívemben éreztem. Tehetetlennek éreztem magam, teljesen tehetetlennek.
- Hát nem érted, Damien?! – fordultam feléje ismét, de ahhoz képest, hogy milyen zaklatott voltam, vele képtelen voltam feldúlt hangnemben beszélni. Érezni lehetett rajta a feszültségemet, de azt is, hogy nem rá vagyok mérges. – Én nem magam miatt aggódom, hanem miattad. Dean egyértelművé tette, hogy téged akar bántani, megölni, és még ki tudja, milyen ördögi terveket forgat a fejében az a seggfej. De képtelenség, hogy melletted legyek a nap huszonnégy órájában, nem tudva, mikor csap le újra rád. Arról nem is beszélve, hogy az egyik Vezető gyanakszik rám és rád is. Igyekeztem egyértelművé tenni neki, hogy rosszul jár, ha akár egy ujjal is hozzád ér, de soha nem lehet tudni náluk, mi lesz a következő lépésük – magyaráztam neki ismét hevesen, mert a helyzet kezdett egyre jobban kétségbe ejteni. Ha csak Dean miatt kellett volna aggódjak, az egy dolog lett volna, de az Isaaces találkozó után már két oldalról kellett a veszéllyel számolnom, és ez nagyon nem volt jó így. – Én… nem akarom, hogy bántódásod essen – tettem hozzá gyengéden, miközben végigsimítottam az arcélén óvatosan. Nem voltam biztos abban, hogy mi lesz Damien reakciója, de vágytam az érintésére, arra, hogy azt mondja, minden rendben lesz. Holott tudtam, hogy nem, nem lesz minden rendben. De Damienért elmennék a pokol legmélyebb bugyraiba is, úgyhogy készülj, Dean, ez ezentúl háború.

525 words ❖ Light 'em up ❖ Remélem, reagálható Elhagyatott gyár - Page 2 3739568389

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyHétf. Május 06, 2019 1:32 am


To: Hazel Rhian Wallace

You and Me




Egy részem vágyta a halált, ráadásul nem is kicsit, egészen azóta a nap óta, mikor rájöttem, mivé lettem. A vámpírfogak a számban, az a mérhetetlen éhség, a felerősödött érzelmek, az a féle… gyilkos ösztön, ami bennem szunnyadt, mindig is a bajt hozta rám. Nem az voltam, aki egykor. Nem voltam jó. Öltem, még ha nem is szándékosan, de ember életeket ontottam ki. Megérdemeltem volna a halált… még Hazel által is akár. De most, ebben a pillanatban egy démon akart végezni velem és… féltem.
Egy másik részem élni akart. Élni, hogy segíthessek Hazelnek jobbá tenni a világot. Sőt… magáért Hazelért akartam élni, de… atyaég, mégis mi a fenét gondolok? Sosem venne észre. Vagy ha mégis, nem, akkor sem lehetne semmi köztünk. Ő vadász, míg én csak egy… egy olyan lény, akit ő könnyedén félresöpör, ha már nincs rám szüksége. Csupán ennyi vagyok neki. Egy elveszíthető bábu.
A démon ujjai egyre inkább fojtogattak és kezdtem elveszíteni az eszméletemet is, mikor arra lettem figyelmes, hogy tényleg meg akar ölni; a végső csapásra készült. Elképzelni sem akartam, miféle fájdalmakat élhetek majd át pillanatokkal később… inkább csak lehunytam a szemeimet, várva a végét ennek az egésznek, de… aztán azt vettem észre, hogy nem is igazán rám figyel a démon. Felpillantottam, próbálva újra leszedni magamról a karmait. A szemem sarkából láttam, ahogy Hazel kardja a földre hull. Aztán pillanatokkal később én is a földön puffantam, beverve magam itt-ott, de végre levegőhöz jutottam és ez számított igazán. Köhögve fordultam a hátamra, majd pislogtam körbe. A démonnak nyoma veszett és ezt nem értettem. Újra körbenéztem, miután felültem, a lányt keresve, aki hamarosan odaért hozzám és egyből megölelt. Kissé értetlenül néztem rá.
- Nem, kutya bajom, de te… téged csak úgy elhajított a levegőben és… - Végigtapogattam a lány hátát, karjait, majd én is magamhoz öleltem őt, kissé szorosabban is a kelleténél. – Aggódtam érted. – Én nem féltem bevallani ezt. A sajnálatát viszont nem értettem. Mit sajnál? Kissé elszakadtam tőle, a karjaira simítva, hogy rá tudjak nézni és amit láttam, túlságosan is a szívembe mart. Sírt. Könnyeket ejtett és nem értettem, hirtelen miért.
- Hazel, mi a… mi a baj? Mit sajnálsz? – Kérdeztem aggódva és feszülten egyszerre. A magyarázatra értetlenül ráncoltam a homlokomat, majd kissé megszorítottam a karjait.
- Ki volt Ő? Nem hagyom, hogy bajod essen… mármint, persze, rohadtul kevés vagyok egy démon ellen, de nem érdekel a veszély… meg akarlak védeni. – Tettem hozzá halkabban, nagyot nyelve, majd lassan lecsúsztak a lány karjairól a kezeim. Az arcához nyúltam, hogy néhány könnycseppet lesimítsak az arcáról.
- Amúgy is… nem olyanfajta nőnek ismerlek, aki megijed holmi démontól. Minden rendben lesz, Hazel. Én hiszek benned. – A szemeit fürkésztem. Őszintén mondtam azt, amit, bár nem tudtam, ér-e bármit is a szavam.

448 words ❖ young ❖ note: én nem félek kimondani! Elhagyatott gyár - Page 2 3909542699  



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2019 11:24 am

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

Csendben elmélkedve hallgattam Damien válaszát. Elképzelhető volt, hogy az egyik áldozatából lett démon, s most az a személy tért vissza, hogy bosszút álljon. Ám valamiért kételkedtem ebben. Mintha egy belső hang súgta volna, hogy nem ez az igazság. Volt egy megérzésem, miszerint lehetséges, hogy nem is Damien volt a fő célpont, ám ennek sem volt sokkal több értelme, mint annak, amire először gondoltunk, így el is hessegettem a fejemből. Jelen pillanatban a legfontosabb egyébként is az volt, hogy Damient biztonságban tudjam. Más nem számított.
Meglepett az egyenes kérdése, hirtelen válaszolni sem tudtam rá. Csak egy rosszalló pillantást vetettem rá, majd már ragadtam is meg a karját, hogy minél előbb elhúzzuk a csíkot innen. Vicces, de nem volt elég bátorságom bevallani Damiennek azt, hogy igen, aggódtam érte. Hiszen tudtam jól, hogy bármit is érzek a férfi iránt, azok viszonzatlanul maradnak örökre. Ugyan ki volna képes szerelme esni azzal a személlyel, aki elrabolta és hónapokig kínozta őt? Senki. Én pedig nem is várhattam el tőle. Egyedül a szövetségünk, s az azzal megtett ígéret volt az, ami egymás mellett tartott minket.
A démon a semmiből tűnt el, s repített jó messzire Damientől. Tudtam, hogy nincs vesztegetni való időm, ezért amint képes voltam újból lábra állni, már talpra is ugrottam, és rohantam is a társam felé. Még elég messze voltak ahhoz, hogy sikeres támadást tudjak bevinni a démon ellen, ám a látóteremben már megjelentek – épp akkor, amikor a szörnyeteg halálos ütésre szánta el magát. Az idő hirtelen lelassult. Az agyam megszűnt működni rendesen, képtelen is voltam másra gondolni, minthogy nem hagyhatom, hogy ez megtörténjen. Egyszerűen nem. Gondolkodás nélkül cselekedtem.
Felemeltem a Wallace kardot, mintha egy lándzsa lett volna, majd teljes erőmből elhajítottam azt, egyenesen a démon szívét célozva meg. Tudtam, hogy ekkora távolságból nem találtam volna el, épp ezért a telekinetikus erőmmel még rásegítettem arra, hogy a penge gyorsabban és pontosan érjen célba. Közben egy pillanatra se lassítottam, hanem előkaptam az egyik övembe dugott tőrt is, s támadóan magam elé tartva rohantam a szörny felé.
A démon, érzékelve a veszélyt, nem vitte be a halálos döfést Damiennek, helyette arcát hátra fordította. Sötét volt ugyan, de egy semmiből megjelenő villám fénye megvilágította azt az oly jól ismert mosolyt, mielőtt megállította volna a kardot az erejével. A penge célját veszte zuhant a földre, a démon pedig a villám eltűntével sehol nem volt. A szívem a torkomban dobogott, s immáron nemcsak a Damien iránt érzett aggodalmam miatt. Félelem és hitetlenség szorította össze a szívemet, ahogy eszembe jutott, kihez tartozott az a mosoly. Képtelenség. Nem, ez nem lehet igaz. Dean halott! Akkor mégis… Ám tudtam, valóban ő volt az, s most eljött bosszút állni rajtam – ezért támadta Damient. De valójában a célpontja én voltam.
Lelassítottam lépteimet, majd egyből térdre zuhantam Damien mellé, ahogy odaértem hozzá. Nem gondolkodtam, csak egyből szorosan magamhoz öleltem a fiút, hogy biztos lehessek abban, valóban életben volt.
- Damien, ugye nem esett bajod? – kérdeztem tőle halk, elfúló hangon, de továbbra sem tudtam elengedni őt. Olyan érzés volt, mintha attól tartottam volna, hogy ha még egyszer elengedem őt, akkor soha többé nem fogom viszontlátni. Ez a gondolat pedig megrémisztett. – Én… én úgy sajnálom – fakadtam ki hirtelen, még magamat is meglepve azzal, hogy könnyek kezdtek el záporozni a szememből. – Tudom, ki volt az a démon, Damien, és a valódi célpontja én voltam. Miattam majdnem meghaltál, s még mindig veszélyben vagy – magyaráztam neki, miközben egy borzalmas gondolat kezdett testet ölteni a fejemben.

565 words ❖ Light 'em up ❖ Remélem, reagálható Elhagyatott gyár - Page 2 3739568389

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyPént. Ápr. 19, 2019 12:13 am


To: Hazel Rhian Wallace

You and Me




A válasza nem volt túlságosan bizalomgerjesztő, sőt. Bár, ami azt illeti… kissé ráncolni kezdtem a homlokomat, majd gyengén megráztam a fejemet.
- Tudtommal nincsenek ellenségeim, Hazel. Vagyis… - Egy pillanat alatt bizonytalanodtam el. Számtalan ember életét vettem el, vámpírlétem kezdetekor. Rengeteg ember halt meg miattam, csak azért, mert képtelen voltam kontrollálni a vérszomjam. S ez még most sem tartozott az erősségeim közé. Mi van, ha egy általam megölt ember lett démon és most bosszút akar rajtam állni? Nyelnem kellett egy nagyot. Azt hiszem, sőt, bevallom, megijedtem. Bár amúgy is ijesztő volt a helyzet, az, hogy ez a démon így rám támadt a semmiből, de a gondolat, hogy tényleg bosszú célpontja lettem… nem derített jókedvre.
- …hacsak nem valamelyik ártatlan, akit megöltem. – Közöltem végül halkan, majd félrepillantottam. Amikor feljöttek ezek a dolgok, témák, mindig belém hasított a felismerés, hogy egy szörnyeteg vagyok. Egy mocskos kis vámpír, akinek nem szabadna élnie. Sóhajtottam egy aprót, majd a szavakra néztem lassan vissza. Kissé ledöbbentettek a szavai.
- Te aggódsz értem, Hazel? – A szemeit fürkésztem értetlenül. Az jött le ebből a pár mondatból, ami elhangzott a száján, hogy féltett engem a társaitól, vagy bárki mástól, aki árthat nekem.
- Figyelj, én… - Kezdtem bele, mikor megragadta a karomat, azonban további szavakra nem volt lehetőség. Csupán egy kiáltás hagyta el az ajkaimat, megformálva a lány nevét.
A démon elrepítette tőlem, egészen az épület falának, amit én tágra nyílt szemekkel néztem végig.
- Úristen… - Suttogtam magam elé, aztán amint összekapartam az állam a földről, elindultam felé, a vámpírsebességemet használva. Azaz indultam volna, de a démon bevágott elém, majd éreztem, ahogyan az ujjai a torkom köré fonódnak. Aztán szép lassan a magasba emelt, elmorogva néhány, számomra érthetetlen szót. Egyre jobban szorította a torkomat, én viszont minden erőmmel azon voltam, hogy lefejtsem magamról Őt. Miért akar megölni engem? Mit ártottam neki? Mégis ki lehet ő? Próbáltam felismerni az arcát, a vonásait, de egyáltalán nem emlékezetett senkire. Persze, most megkérdezhetnéd, hogy miért, amúgy mindenkire emlékszek, akit megöltem? Igazából nem. Nagyon minimális az, akikre teljes mértékben emlékszek. Inkább az érzés az, ami megmaradt… az, hogy sosem tehetem jóvá.
Azt kívántam magamban, hogy valaki segítsen, ugyanis ehhez a démonhoz én vajmi kevés voltam.

362 words ❖ young ❖ note: -



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 18, 2019 10:07 am

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

Aggodalmam egy része eloszlott, amikor Damien közölte, hogy semmi baja nem esett, mielőtt azonban bármit is reagálhattam volna, a derekamnál fogva megragadott, és kisuhantunk az épületből. Az adrenalin és a harc iránti vágy még mindig égett az ereimben, így első dolgom volt villámokat szórni a szemeimmel a férfira, amiért ilyen egyszerűen félbeszakította azt, hogy vadászként tegyem a dolgomat. Először nem esett le, hiszen a Damien iránti aggodalmam elfelejtetett mindent velem, de az a lény egy démon volt, kétség sem férhetett hozzá, nekem pedig kötelességem volt végezni vele. Le akartam szidni, amiért a beleegyezésem nélkül így cselekedett, de aztán egy pillanat alatt elmúlt minden haragom, ahogy az arcára néztem. Lemondóan sóhajtottam egyet, és megcsóváltam a fejemet.
- Fogalmam sincs, Damien. A démonok első sorban az emberekre vadásznak, őket szeretik megszállni, az ő fájdalmukból és emlékeikből táplálkoznak. Hacsak nem valamilyen múltbéli ellenségedből lett démon, elképzelésem sincs, mi okból támadhatott rád – válaszoltam neki tanácstalanul. Ez a tény pedig felettébb bosszantott. Alapjáraton soha nem szoktam azon agyalni, egy démon miért támad meg egy adott illetőt, hiszen nekem egyetlen feladatom volt: visszaküldeni őket a Pokolba, oda, ahonnan jöttek. Most mégis, az, hogy egy olyan személyre támadtak, aki igenis közel állt a szívemhez, nem tetszett. Nagyon nem. Mert elképzelésem sem volt, hogyan védhetném meg. A legcélszerűbb az lett volna, ha rögtön visszatértem volna a gyárba, hogy végezzek azzal a szörnyeteggel, de képtelen lettem volna Damient magára hagyni.
- Nem akartam a rejtekhelyeden találkozni veled, mert féltem, hogy valaki követni fog, s ezáltal elvezettem volna őt hozzád, de itt sem maradhatunk. Nem biztonságos – jelentettem ki, miközben továbbra is minden érzékemmel a környezetünket figyeltem, hogy legyen bármilyen apró is az a jel, de észrevegyem, ha a démon újra ránk támadna. Nem tűnt semmi gyanúsnak, ám képtelen voltam megnyugodni. Sietősen megragadtam Damien karját, majd már épp húztam volna el magammal, amikor hirtelen egy láthatatlan erő felkapott és méterekre arrébb dobott. Hátam nagy koppanással ütődött neki a gyár falának, ami be is repedt az ütés erejétől. Tüdőmből egyből kiszorult minden levegő, és csillagokat látva csúsztam le a fal tövébe. Minden porcikám fájt, s beletelt néhány másodpercre, mire kitisztult a látásom, és a szervezetembe is rendesen jutott levegő ismét. Nem volt azonban egy másodpercnyi vesztegetni való időm sem. Damien veszélyben volt. Elképzelésem sem volt, hogy miért ő volt a célpont, de így volt. Nekem pedig meg kellett védenem őt.
Talpra kecmeregtem, s egyből futásnak eredtem, vissza oda, ahol Damiennel voltam, azonban sokkal messzebb repültem, mint szabadott lett volna, s féltem attól, hogy késő lesz, mire Damienhez érek. A Wallace kard, amit mindig magamnál hordtam, egyből a kezembe csusszant, s magamban azon imádkoztam, hogy Damien még életben legyen.

436 words ❖ Light 'em up ❖ Remélem, reagálható Elhagyatott gyár - Page 2 3739568389

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 EmptyVas. Feb. 17, 2019 2:20 am


To: Hazel Rhian Wallace

You and Me




Magam mögött hagytam New Orleanst és Marcelt is. Jobban mondva, sosem mondtam neki, hogy elhagyom a csapatot, egyszerűen csak leléptem, szó nélkül… akárcsak a nővéremtől. Mire jó a búcsúzkodás vagy egyebek? Véleményem szerint semmire. Ráadásul, ha Marcel tudta volna, hogy hova jövök és kivel, akkor valószínűleg már fejem sem lenne. Tehát az új otthonom egy ideje Denver volt. Sokkal kevesebb természetfelettibe botlottam bele, mint eddig bárhol – és tudtam, hogy ezt az ötök szervezetének lehet köszönni. Hazeléknek. Egy részem büszke volt mindarra, amit elért, azaz elértek, egy részem viszont napról-napra jobban rettegett attól, hogy én is célponttá válok. Ha Hazelnek nem lesz rám szüksége, megöl. Így szólt az alkunk és ez az én feltételem volt. Bántam. Valójában nem vágytam a halált, csak… lövésem volt, mihez kezdek majd, ha nem lesz rám szüksége. Főleg most, hogy már tényleg senkim sem maradt – rajta kívül. Ha ő eldob, akkor hova tovább?
Ott voltam már órák óta a megbeszélt helyen. A gyár egyik eldugottabb részében telepedtem le a földre és gondolkoztam, vagy épp a telefonomat nyomkodtam. Próbáltam lekötni magam, de aztán… túl hirtelen és túl gyorsan történt minden. A telefon kirepült a kezemből, én pedig a falnak vágódtam. Mikor sikerült összeszednem magam és felnéztem, egy furcsa lénnyel találtam szemben magam. Nem, egyáltalán nem tudtam volna megmondani, miféle szerzet, de azt tudtam, hogy ideges… és vérszomjas.
- Oké, nem tudom, mit ártottam neked, de beszéljük meg… - Felültem a fal mentén, majd nyeltem egy nagyot. Nem úgy tűnt, mint aki meghallotta volna, vagy épp foglalkozna azzal, amit mondtam. A lény csak közeledett felém, majd ezúttal a levegő emelkedtem, anélkül, hogy hozzám ért volna. Nem igazán tudtam ellene semmit tenni, avagy védekezni, szóval már-már azt gondoltam, teljességgel végem van. Motyogott valamit, amit egyáltalán nem értettem, aztán erőteljesebben vágott a falnak. A fejemet vertem be, majd csúsztam újfent a földre. Fájdalmasan hallattam a hangomat is, s miután már nem láttam csillagokat, el akartam suhanni innen messzire. Ekkor érkezett meg Hazel, aki a kezébe vette a dolgokat és megvédett. Pedig nem éreztem azt, hogy oka lenne rá, mármint… miért ment meg egy vámpírt? A fejemre csúsztattam a kezemet, ahogy a falnak támaszkodtam.
- Jól vagyok, semmi bajom, de… tűnjünk innen. – Álltam fel, majd közelebb léptem hozzá, és ellentmondást nem tűrően fogtam át a derekát és kisuhantam vele az épületből. Legalábbis ez volt a célom. Nem akartam, hogy baja essen csak azért, mert engem akart megvédeni. Értem nem éri meg összetűzésbe kerülni senkivel. Kint, az épület mögött álltam meg vele és engedtem el, levegőért kapkodva. Aztán hátrébb léptem tőle, kissé megszédülve. Azt hittem, el is esek, de az utolsó pillanatban megtaláltam az egyensúlyomat.
- Nem tudom, miért akart megölni, de biztos jó oka volt rá. – Nevettem fel kínosan, a nőre emelve a tekintetemet, aztán ezt abbahagyva összepréseltem az ajkaimat.

459 words ❖ young ❖ note: ideértem~



Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Elhagyatott gyár - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Elhagyatott gyár - Page 2 Empty
 

Elhagyatott gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Elhagyatott raktárépület
» Elhagyatott raktárépületek
» Felégetett, elhagyatott raktárépület
» Elhagyatott (Parker) faház
» Elhagyatott épület & kilátó