Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptyCsüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


To: Lycoris és Valaki


457 words • • • Somebody • • • note: Lycoris....  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 2194623376



My heart's beating faster
I know what I'm after






Tudod milyen érzés az, amikor elveszted a kontrollt a cselekedeted felett? És most nem arra gondolok, hogy leiszod magad és nem is tudsz magadról semmit egészen másnap reggelig, amikor egy vén fószer rugdosva kelt fel, hogy „Hé, mit keresel a házamban?”… nem, nem erről van szó. Egészen más dologról. Nevezzük úgy, hogy irányítás. A részletekbe inkább ne menjünk bele, de az évek során belekeveredtem egy olyan helyzetbe, hogy hozzá lettem kötve egy emberhez…
Igen… egy emberhez. Legszívesebben megölnék mindent és mindenkit, aki csak mozog… főleg ezt… a… nőszemélyt. De még maga a gondolat is fájdalmat okoz. Nem elég, hogy nem csinálhatok semmit, de ha csak elképzelem, hogy milyen módon szedném szét darabokra, olyan érzés, mintha magammal tenném meg. Gazda és szolga kapcsolat a miénk… ami teljesen megőrjít. Háh… gazdám. Na, még mit nem… előbb szúrom ki a szemem, mint hogy én elfogadjam ezt. Hesperus a démonok démonja… nem süllyed le idáig. Viszont a tény, addig maradok… az ölebe, míg meg nem szabadulok a köteléktől… szégyen. Szégyen, hogy hová jutottam…

***

Lysandra ott ült mellettem és először nem is akartam hinni a szememnek, de aztán elfogadtam és majd ki csattantam örömömben. Rámosolyogtam és még üdvözöltem is. Ő úgy tett, mintha nem is ismert volna fel. Ekkor ugrott be, hogy valóban nem az voltam, akit ismert… legalábbis külsőleg nem. Damien külsejét használtam álcaként, hogy általa szerezzek olyan információkat, melyek elvezetnek hozzá. És tessék… egyszerűen a véletlen műve volt, mert ezt aztán nem lehetett a fiú számlájára írni.
Mindenesetre ki akartam élvezni a pillanatot, amit csak lehetett. Rengeteg ötlet kavargott a fejemben, hogy miként is támadhatnám meg, de a legjobban az bizonyult, ha egy tűzgolyót dobok oda neki. Így is tettem, azonban nem vettem észre, hogy ő sem hagyta magát és egy varázslatot alkalmazott, hogy el tudjon menekülni tőlem. – Hé… állj meg! Még nem… végeztünk! – Gondoltam ezt, ami így is lett volna… azonban valami miatt nem tudtam követni. – Mi a fene folyik itt? – Néztem le a lábaimra és, egyszerűen nem tették azt amit szerettem volna velük. – Mozogjatok, az isten szerelmére! – Ekkor jöttem rá, hogy már nem én irányítok. Ha az még nem is lett volna elég, hogy a hangot is hallottam. Az a némber… engem szólított. – Argh… – A kezemet megrántottam, majd egy csettintést alkalmazva eleget tettem a parancsnak.

Egy pillantás alatt megjelentem Lycoris és egy idegen előtt. – Khm… – Mire bármit is kérdeztem volna, már meg is kaptam az utasítást… ezt a három démoni lényt kellett eltennem lábalól. Nem tudtam ellenállni… kénytelen voltam teljesíteni a dolgot. – Aaarrrgghhhhhh…… – Hatalmas düh járta át a testemet, csak Lysandrára tudtam gondolni és persze arra, hogy ismét elvesztettem… – LYSANDRA! – Miután befejeztem az ordibálást, lihegve néztem szét a vércafatok között. Lycorisnak addigra már hűlt helye volt… mindenképp utána kellett mennem. Egy újabb csettintéssel tűntem el a helyszínről.



Hesperus
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Hesperus



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_o5stbzCPpq1u6kzlb_100
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
Mr. Bad Demon
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1058
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Will Tudor ⇹ Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
New Orleans or Hell
Keresem :
I will wait for you
℘ ℘ ℘ :
Az álarc mögött :

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptyVas. Márc. 12, 2023 12:45 am



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


Bosszú, huh? Egyszerre hangzik nevetségesen és komolyan. Van, aki csak a szórakozását leli ebben a tettben, van, aki pedig az utolsó lélegzetvételéig küzd, hogy végrehajtsa, amit a fejébe vett. Persze itt erről szó sem volt. Ez egy pillanatnyi, rövid kis momentum volt. Bosszút is állt, mondhatni, hiszen megmentett a démontól. A miértje kérdéses volt, de sok időnk nem volt fecsegni róla. Amúgy is jobban lekötött az, hogy mit tett. Az ereje. A jelzőn nem akadtam fent, de nem is vettem magamra. Vagy csak nem akartam. Egy idegen volt és néhány szép szóval aligha tudott volna levenni a lábamról – a halott szívem amúgy is másért dobogott. Vagy lehet, hogy már pont ezért nem vert úgy.
- Okos. – Jegyeztem meg végül egy haloványabb mosoly kíséretében. – Hisz fogalmad sincs, ki vagyok és én nem hagynálak-e itt a következő adandó alkalommal… - Komolyan néztem rá, de aztán a téma más vizekre terelődött. – Tulajdonképpen már nem – Vallottam be, hisz felesleges lett volna titkolni a kilétem. – Vámpír vagyok, boszorkány erővel – Miközben ezeket a szavakat ejtettem ki a számon, a démonra szegeztem a tekintetemet.
Mivel az ismeretlennek nem volt épkézláb ötlete és gyaníthatóan sok ereje sem, így úgy éreztem, nem maradt más választásom.
- Van… - Halk voltam. Az agyam kattogott, leginkább azon, be merjem-e vállalni az idegen előtt a segítségem, vagy inkább nem. De életben akartam magunkat tudni, így egy határozott mozdulattal előrántottam a nyakláncomat és megfogtam a rajta lógó medált: egy démoni szimbólummal összefonódott hattyú alakot. Amikor végrehajtottam annak idején a varázslatot, nem tudtam, és mai napig nem tudom, miért hattyú formát öltött a medál. A démoni jel egyértelműen Őt jelölte, de a hattyú… érdekes volt. Ujjaim közt szorongatva szólaltam meg újra.
- @Hesperus, megidézlek! – Lehunytam a szemem. Csak remélni tudtam, hogy sikerül a pokol mélyéről is előhívnom azt a vadállatot. Nem sokszor volt rá szükségem, csak nagyon vészhelyzetekkor hívtam elő, de most nem volt jobb ötletem. Démonok ellen csakis démonnal lehet küzdeni igazán: az egyenlő küzdelem nevében.

* * * * * * * * *

A porban feküdtem, miközben azon gondolkodtam, hogy ezúttal vége és legyőztek. Az járt a fejemben, hogy nem találtam még meg a lányom… hogy nem találtam rá újra Celianra. Nem tettem semmit, aminek lett volna igazán értelme.
- Feladod, Lycoris? – A hangja tompán jutott el hozzám, de a szájáról le tudtam olvasni, mit kérdez. Nem akartam feladni. Lassan az oldalamra feküdtem, majd magam alá húztam a lábaimat, magam előtt támaszkodva a kezeimmel.
- Nem… nem adom fel. Nem halhatok meg, amíg meg nem találom őt… őket! – Ez volt a határozott célom. Látni akartam őket. Meg akartam találni mindkettejüket, bármi is legyen az ára.
- Ó, és mit tervezel csinálni? Azt hiszed, hatalmad van fölöttem? – Felhúzta a szemöldökét, majd közelebb lépett és készült támadni.
Ekkor villant be egy varázsige. Még évekkel ezelőtt olvastam egy varázskönyvben, amit el akartam lopni, de végül nem sikerült. A varázslat hátrányáról semmit sem tudtam, így nem is izgatott abban a pillanatban. Csak elmosolyodtam.
- Most még nincs, de lesz… hidd el, hogy lesz! És attól a pillanattól fogva… te fogsz megvédeni a magadfajtáktól! – Láttam rajta, hogy nem vesz komolyan, még nevetett is rajtam. Azonban arra nem számított, hogy tényleg elkezdek mormolni egy régi, ősi varázsigét, miközben minden erőmet felé irányítom.
- Mit művelsz…? – Hátrált, de mindhiába. Az erőm már elkapta és nem eresztette. Eközben én éreztem, hogy minden erőm elhagy, hiszen a varázslat felemésztette azt.
A démon végül eltűnt: a helyén pedig medál maradt, amit azóta is a nyakamban hordtam. Tudtam, hogy a démon szabadon ólálkodik, de azzal is tisztában voltam, hogy hozzám van kötve: végérvényesen.
Arról viszont fogalmam sem volt, mi volt az ára a varázslatnak.

* * * * * * * * *

Mikor felnéztem, @Hesperus már ott állt előttem és az idegen előtt, teljes vállszélességgel védve minket.
- Tudod, mi a dolgod! – Egymásra néztünk a démonnal és habár undorral, de elindult démoni társai felé. Nem tudott ellent mondani a szavaimnak.
Az idegen felé nem mertem elnézni, nem tudtam, hogyan reagál minderre. Egy eretnek, akinek démoni szolgája van… nos, nem egy hétköznapi látvány, azt hiszem.
- Jobb, ha most megyünk – Sarkon fordultam és elkaptam a csuklóját, úgy vettem sietősebbre a lépteimet. Még mindig gyenge voltam az előbbi erőelszívástól, de nem állhattam meg.
682 words ➢ Human ➢ note: khm... @Hesperus, gyere, ha van kedved Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 2566525366  ➢ kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptyPént. Márc. 10, 2023 9:40 pm



To: Lycoris

Feelings change, but memories don't!


Amint az erő végigfutott az ereimben… éreztem, hogy végre használható vagyok. Végre nem csak egy darab boxzsáknak való vagyok. – Itt a bosszú… ideje! – Komoly arccal közelítettem meg a démont, amelyik egész testtel szorította a padlóhoz a nőt. Valóban nem haboztam a megmentésével, hiszen nem hagyhattam, hogy megsérüljön… vagy meghaljon. Nem, az ki van zárva… ráadásul a lelkemen száradna a hullája, mivel az ereje egy részét eltulajdonítottam. Emiatt nem tudta magát megvédeni. Az a nyomorult lény, így nem csoda, hogy könnyű szerrel le tudta fogni.
Egy suhintás és már meg is szabadítottam a démontól. Érdeklődtem a hogyléte felől, de a válaszából érzékeltem, hogy kissé pipa lett. – Egy köszönöm is bőven megtette volna, Szépségem. – Kacsintottam rá, majd a további mondatára csak ráztam a fejemet. – Mégis milyen férfi lettem volna, ha elhúzom a csíkot, miközben tudom, hogy egy hölgy helyettem küzd a szörnyekkel? – Mondhatnám, hogy vártam volna erre valamiféle választ, de az igazat megvallva… nem. Inkább csak néztem őt és egyszerűen egy mosoly kezdett el kirajzolódni az arcomon. Furcsa dolog ez, mivel nagyon kevesen voltak képesek rá bármilyen érzelmet kiváltani belőlem. Megmagyarázhatatlan, de jó érzés volt… a közelében lenni. Viszont, amint a fajtánkra tért ki… ledöbbentem. Nem véletlen, hogy így említette. Ez azt jelenti, hogy ő is olyan… mint én. – Tehát elszívó vagy… – Úgy nézhettem rá, mint borjú az új kapura. Valóban elenyésző számban vannak elszívók, jobban belegondolva én sem találkoztam olyan sokkal.
Amint ezen a gondolaton voltam, egy morgás röppentett vissza a valóságba. – A pokolba! – Fordultam a hang irányába és, amint a démon felém vetődött, volt annyi jelenlétem, hogy varázslatot alkalmazva repítettem tovább egyenesen a falnak. – Igazad van… gyorsan le kellene zárnunk ezt a küzdelmet… – Mert fogytán az erőnk… tettem hozzá magamban. Legalábbis az enyém biztosan, azonban a nő ereje sem korlátlan, főleg hogy már tudom miféle. Talán még pár támadásra van elég erőm és utána ismét használhatatlan leszek… – Van ötleted, hogyan csináljuk? – Figyeltem rá, hátha tud valami megoldást.

317 words ℘ Somebody ℘ note:  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 897538487 ℘  kredit

Killian Lacroix
Elszívó boszorkánymester
másból nyeri a mágiát
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Márc. 08, 2023 11:57 pm



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


Őszintén nem tudom, miért löktem félre őt… miért segítettem egy vadidegennek, mikor nem tudtam róla semmit és nem bíztam benne. Talán ösztönös volt a cselekedet. Talán arról volt szó, hogy jobb akartam lenni – önmagamnál. Már ha ez lehetséges egyáltalán. Valamint… elmenekülhettem volna, de nem tettem. Ezúttal nem. Pedig könnyen megeshetett volna, hogy ott hagyom a fogam. És lehet, nem is zavart volna. Főleg azok után nem, hogy már tényleg nem találtam a helyem a világban. Jól tudtam, hogy akire vágyom: mást akar és akit keresek, talán már nem is él. Így nem tudtam, az én létezésemnek van-e egyáltalán még értelme. Találnom kellett volna valamit, vagy valakit, akiért megéri létezni.
Ahogy az erő kezdett elhagyni engem, nem gondoltam tulajdonképpen semmire. Egész egyszerűen csak hagytam, hogy kiszívjon belőlem annyit, amennyit akar. Nem lettem volna képes megállítani, hisz az erőm ezzel lényegében blokkolva volt.
Az térített kicsit észhez, hogy a démon az életemet akarta venni. Küzdöttem ellene a visszanyert mágiámmal, de még gyenge voltam. A következő pillanatban a dög lekerült rólam, én pedig a férfira néztem. Aztán a kezére. Aztán újra rá.
- Jól? Az túlzás. Miért nem futottál el? – Megfogtam végül a kezét, hogy felhúzzam magam a földről. – Nem voltál köteles itt maradni. – Tettem hozzá egy fokkal halkabban, bizalmatlanul továbbra is. – Elszívó boszorkánymester vagy, ha az előbbi akciódból jól szűrtem le – Őt figyeltem néhány másodpercig némán, majd újra megszólaltam. – Azt hittem, nincs sok… „belőlünk”. – Egy időben legalábbis ritkának számított. Celian volt rajtam kívül az egyetlen, akit ismertem. Aztán persze megtudtam egy-két emberről még, aki hasonló erőkkel bírt, de tényleg elenyésző számban.
Azonban nem akartam sokáig fecsegni sem, hiszen az ellenségeinket nem ütöttük még ki végleg.
- Vissza kell őket küldenünk oda, ahová tartoznak – Az egyik démon újult erővel indult el a férfi felé, hogy támadjon.
293 words ➢ Human ➢ note: talán ez már jobb reag lett xD  ➢ kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptyKedd Feb. 21, 2023 10:13 pm



To: Lycoris

Feelings change, but memories don't!


Igen fájni… de miféle kérdéssel reagált az egészre. Ezt már nem mondtam ki hangosan csak magamban válaszoltam neki, vagyis a nézésem meglehet, hogy elárulta mire is gondolok. Nem nagyon tudtam mit reagálni, hiszen a démon támadásba lendült. Konkrétan nem volt időm semmire. – Mégis mit… – Annyi lélekjelenlétem volt, hogy amikor a nő félrelökött, rá tudtam kapaszkodni a kezére és mielőtt eltávolodtam volna tőle, el tudtam szívni egy kis mágiát.
Meglehet, hogy tudatosan vagy csak a szerencsének köszönhetjük, de pont a másik kettő lényre estem. Szó szerint kiütötte mindkettőt. – Ahh… műveltél? – Felpattantam amilyen gyorsan csak tudtam. Körbenéztem és csak egy ellenféllel álltunk szemben… vagyis ha pontosabb szerettem volna fogalmazni, akkor álltam… egyedül. Ugyanis a démon a nőre tapadt. A földön feküdtek és annyit láttam, hogy a lény éppen próbál végezni a megmentőmmel.
Egy percet sem gondolkodtam és varázslatot alkalmazva választottam le a dögöt róla. – Jól vagy? – Nyújtottam felé a kezemet. – Mondtam, hogy nem fog fájni… Szépségem! – Egy fél mosolyt is varázsoltam az arcomra. – Azt hitted itt hagylak ezekkel a szörnyekkel? – Felhúztam az egyik szemöldökömet és félredöntött fejjel intéztem a kérdést felé.

179 words ℘ Somebody ℘ note:  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 897538487 ℘  kredit

Killian Lacroix
Elszívó boszorkánymester
másból nyeri a mágiát
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptyPént. Feb. 03, 2023 7:50 pm



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


Nem sejthettem, mi jutott az eszébe. Nem is gondoltam volna arra, hogy mágiát akar belőlem kinyerni, hiszen nem sok elszívóval találkoztam életem során. Celian volt az egyik ilyen kivétel, de rajta kívül…? Fogalmam sem volt arról, hányan lehetünk a világon ilyen korcsok.
- Fájni? – Itt villant be, hogy igen, talán ő mégis csak elszívó lehet. Viszont a hatás elmaradt, nem éreztem semmit és hamar rájöttem, hogy azért, mert nem is csinált semmit.
Félrerántottam őt, hogy kikerüljön a démon látóköréből, de így én kerültem oda. Elengedtem a férfit és mágiát alkalmazva próbáltam taszítani a démonon. Épp csak annyira sikerült, hogy ne egyből essen nekem, azonban a következő pillanatban már a földön találtam magamat, ujjai pedig a torkomra fonódtak. Nem estem kétségbe, de tudtam, hogy most nem is tehetek egyebet: az erő elkezdett elhagyni engem.
Az idegenben nem bízhattam, hogy segít, hiszen pont megvolt a lehetősége a menekülésre. Ostobaság lett volna nem kihasználnia ezt az egérutat.
A fejemben megfordult, hogy most már ideje lesz tényleg hívnom az én démonomat… Lassan a zsebembe csúsztattam a kezem, hogy megkeressem a tőrt, amivel meg szoktam idézni.
181 words ➢ Human ➢ note: jaj de bele kell jönnöm újra xD  ➢ kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Jan. 18, 2023 1:38 am


To: Lycoris

Feelings change, but memories don't!


Nem elég, amin keresztül mentem, még ez is. Persze ez csak hab volt a torta tetején. A fene sem gondolta volna, hogy nem lehet csak úgy kimenni az utcára anélkül, hogy bajba ne keverednék. De mégis… itt vagyok, vagyis… vagyunk. Ilyen az én formám, nem elég, hogy verekedésbe csöppentem, de magammal rántottam egy idegent is.
Nem véletlenül hívtam amazonnak… egy igazi megmentő volt. Még ha a csatát nem is nyertük meg… egyelőre, de a két csatlósnak azért rendesen odapörkölt. Fel tudtam kelni és agyalhattam a visszavágón. – Amit mondtam, ahhoz tartom magam. – Megropogtattam a nyakamat, ahogyan oldalra biccentettem. Semmiképp nem akartam itt hagyni, sőt… társakká avanzsált minket a helyzet. Össze kellett fognunk, ha győztesen akarunk kijönni a szituációból.
Nem gondolkodhattunk sokáig, hogy mit lépjünk… mert ha csak állunk és szemezünk az ellennel, hamar alulról szagolhatjuk az ibolyát. Körbevettek minket, így sok lehetőségünk nem maradt. Miután láttam a nőt harcolni, csak most a kimentésem után jutott eszembe, hogy mit lehetne tenni. A harc heve kiverte a fejemből, de… elszívó vagyok. Ő pedig valamiféle varázslény, így ha kinyerek belőle erőt az lesz a megoldás. – Öhm… megértem az álláspontod… és a helyedben én is így vélekednék. – Nyeltem egy nagyot, majd folytattam. – Azonban hirtelen nem jut eszembe jobb ötlet… – Még mindig nem mondtam semmit, mivel az ellenfeleink is hallották és ha rájönnének a tervemre, azonnal cselekednének. Mindeközben hátranyújtottam a kezemet mellyel jeleztem felé, hogy fogja meg. – Ne aggódj nem fog fájni. – Próbáltam szinte suttogva mondani, hogy tényleg csak ő hallja meg. Nem tudom, hogy emiatt, mert hiába volt és hallotta a szavaim, de az egyik démon felém kezdett futni. Támadásba lendült. Kikerekedett szemekkel vártam, hogy mi lesz itt most.

274 words ℘ Somebody ℘ note:  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 897538487 ℘  kredit

Killian Lacroix
Elszívó boszorkánymester
másból nyeri a mágiát
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzomb. Jan. 14, 2023 11:26 pm



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


El kellett volna tűnnöm a városból és vissza sem nézni, pont úgy, ahogy egész életemben tettem. Nem volt itt sem túl sok maradásom. Az exemet mással látni borzasztó érzés volt és nem volt kedvem ahhoz, hogy idővel elkapjon az a mérhetetlen nagy kísértés, miszerint az emberségemet eldobjam magamtól. Annak amúgy sem lett volna jó vége.
Ez a kis harc, avagy nevezhetnénk közjátéknak is, talán jó gondolatterelőnek ígérkezett. Nem tudtam, ki ez az alak, de bajban volt, én meg… megpróbáltam segíteni neki. Hívhattam volna a démoni csatlósomat, aki, ha szerencsém van, az idők végezetéig az irányításom alatt marad – hogy segítsen, de egyelőre nem akartam kijátszani ezt a kártyát.
Érdeklődve hallgattam volna, ahogy kifejti, mi történt és miért estek neki a démonok, de túl sok választ nem kaptam. Nem firtattam. Igazából közöm sem volt ahhoz, mit tett ellenük, elvégre nekem is megvoltak a magam bizonyos ügyei és harcai.
- Pedig, ha nem akarsz itt meghalni… - Végül nem mondtam tovább a gondolatmenetemet, mert nem is volt értelme. Egyértelmű volt. Válaszoltam volna a kérdésére, de hamar újra megszólalt, így némi kíváncsisággal fordítottam felé a tekintetemet.
- Bízni? Nem. Én senkiben sem bízok – Tettem hozzá gyorsan, hogy érezze, nem az ő hibája.  – De hallgatlak. – Érdekelt, milyen ötlete van. Halandónak tűnt, de nem lehettem benne biztos, elvégre… abból kiindulva, én miféle lény voltam a kezdetekben, nos, bármi lehetett. Elszívóként sokszor voltam pusztán halandó emberi lény… - Viszont jobb, ha sietsz, mert kétlem, hogy sokáig várakoznának az ellenségeid – Tettem hozzá, miközben visszapillantottam a macskás démonra.
249 words ➢ Human ➢ note: bocsánat, ez béna lett picit Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 1698350533  ➢ kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Jan. 11, 2023 5:43 pm



To: Lycoris

Feelings change, but memories don't!


Tehetetlennek éreztem magamat, ahogyan figyeltem a nő és a démon harcát. Meglehetősen jól harcolt az ismeretlen. Nem néztem volna ki belőle. Nem tudtam levenni róla a szemem. Próbáltam eközben valahogy elszakadni a másik két csatlóstól, de nem volt haszna… bármit is csináltam, túlságosan is odafigyeltek… mintha a vezérük arra kérte volna őket, hogy ha meglógok, akkor végez velük.
Hiába… már a földre kényszerítettek… legalábbis az ellenállásom miatt folyamatosan kaptam a büntetéseket. És talán ez volt a szerencsém. Az a két idióta olyan szinten rám figyelt, hogy a nőre egy percet sem szántak. Amint ő közelebb ért könnyű szerrel el tudta lökni tőlem mindkettejüket. A csattanásra lettem csak figyelmes. Egyből felkaptam a fejemet és hol a szőke amazonra néztem, hol pedig a mögöttem elterült hülyékre. – Ez nem volt semmi! – Csak úgy kicsúszott a számon. Egy mosollyal az arcomon tápászkodtam fel a földről. – Ez egy picit… bonyolult. – Válaszoltam, ha már egy kérdést tett fel nekem. Kitalálhattam volna valami hazugságot… hogy fogalmam sincs kik ezek, de… azért a konkrét igazsággal sem szolgálhattam. Tény, hogy a megmentésemre jött, legalábbis így alakult, de nem ismertem, így nem tudhattam, hogy jó vagy rossz szándék vezérli. Meglehet, hogy a démonok után egyedül akar végezni velem. Bár érzem, hogy erről szó sincs, úgyhogy emiatt nem aggódok. Sőt pont, hogy a jelenléte az, ami megmenthet mindkettőnket.
Miután felkeltem, hátat fordítottam neki és felvettem a harcos pózt. Ő a vezér irányába nézett én pedig a másik két fickó felé fordultam. – Eszem ágában sincs menekülni. Az meg pláne nem fordul elő, hogy itt hagyjak egy ilyen csinos nőt. – A mondandóm végén még egy apró nevetés is elhangzott. Bevallom, még ha csak egy pillanatra láttam, de egyszerűen vonzott magához.
Nem hagyhattam, hogy ez a dolog elterelje a figyelmemet főleg, hogy egy csata közepén vagyunk. Ki kellett valamit találni, hogy kijussunk ebből a helyzetből. – Öhm… van ötleted, hogy győzzük le őket? – Nem fordultam meg, hiszen még mindig háttal álltunk egymásnak, azonban a kérdés elhangzott tőlem. – Nekem van egy ötletem… bár nem tudom működni fog egyáltalán. – Sokáig nem agyalhattunk rajta, cselekedni kellett amilyen gyorsan csak tudtunk. – Bízol bennem? – Egy picit felé fordítottam a fejemet, de közben az előttem álló démonokon tartottam a szememet. Csak egy megoldás van, hogy szívok erőt belőle és úgy le tudjuk győzni őket. Csak kérdéses, hogy tényleg bejön vagy sem. Illetve, már csak azon múlt, hogy hogy dönt.

388 words ℘ Somebody ℘ note:  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 897538487 ℘  kredit

Killian Lacroix
Elszívó boszorkánymester
másból nyeri a mágiát
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:10 pm



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


Amikor megláttam a macskát, nem számítottam arra, ami végül történt, avagy a szemem elé tárult. Jól tudtam már az első pillanattól fogva, hogy komoly a baj, és tudtam, hogy elfuthatnék, mégsem tettem. Hogyan is tehettem volna, mikor láttam, hogy valaki bajban van? Tettem hátra egy lépést mindenesetre, majd az idegen férfi fájdalmas hangjára, majd utasítására megráztam a fejem.
- Nem vagyok gyáva, hogy csak úgy elfussak… - Suttogtam inkább magamnak, mintsem bárki másnak és mágiával támadtam a közelemben levő démonra. El akartam lökni, hogy egy kicsit kizökkentsem a magabiztosságából és eközben elindultam a férfi felé. Nem tudtam, ki ő, de azt igen, hogy nem hagyom itt. Amint eléggé a férfi meg a másik két démon közelébe értem, ezúttal őket céloztam a mágiámmal. Fel akartam gyújtani őket, már amennyire egy démonra hatással lehetett a tűz. Ez a fajta tűz.
- Mivel bőszítetted fel ezeket? – Kérdeztem, de rá sem néztem közben a férfira. Nem tűnt halandónak, ugyanakkor nem tudtam volna megsaccolni sem, miféle szerzet. – Jobban tennéd, ha összeszednéd magad és te futnál… - Néztem végül le rá egy fél pillanatra, mielőtt újra a démonokra fókuszáltam volna minden figyelmemet. Nem volt más hátra, mint felvenni a tényleges harcot velük. Mondhattam volna, hogy úgysem volt jobb dolgom, mint élet-halál harcba keveredni néhány unatkozó démonnal, de az igazság az, hogy bárhol máshol szívesebben lettem volna. Azon kezdtem gondolkodni, a démoni szövetségesemet magamhoz hívjam-e, de egyelőre úgy döntöttem, nem lövöm el ezt az aduászt. Jól jöhetett még később, mikor szorul a hurok a nyakunk körül. Az embernek ugyanis meg kell tanulnia, hogy a kártyáit mikor és hogyan játssza ki: nem lövöldözhet a vakvilágba anélkül, hogy jól fel nem mérné a terepet. Számtalan hasonlat van erre, nem igaz?
A macskás démonra kaptam a tekintetem végül. Talán ő volt az, akit a leginkább felbőszített a jelenlétem, vagy csak a férfi, akiről nem tudtam, kicsoda. Az persze nem volt meglepő, hogy a démonok szórakozásának tárgyává vált.
317 words ➢ Human ➢ note: nem futok el! Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 3909542699  ➢ kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:07 pm


To: Lycoris

Feelings change, but memories don't!


Nem tértem napirendre saját magammal kapcsolatosan. Visszajöttem… a halálból. Igaz ez nem is lenne meglepő, mivel egy párszor már megtörtént velem. Azonban úgy „tértem vissza”, hogy a saját testemben… és még hozzá elszívó boszorkány is lett belőlem? Ismét? Hogy micsoda? Ezt mégis, hogy lehetett összehozni? Eléggé lesokkolt a dolog, Kai-tól és Rhys-től kértem pár napot, amíg ezt az egészet egyáltalán megemésszem… így Mystic Falls-ba mentem és minden este jártam az utcákat, hogy a fejemet szellőztessem. A gondolataim mélyén barangoltam ismételten, miközben két épület közé sétáltam be… fel sem tűnt, hogy egy zsákutca felé tartok. Akkor vettem észre, hogy elfogyott előttem az út, amikor már majdnem nekiütköztem a téglafalnak. – Hoppá! Egy zsákutca. – Néztem körbe és felmértem a terepet. Egy sikátorba tévedtem. – Ez nem jó… – Simítottam meg a falat a kezemmel. Főleg így este… valóban nem egy jó jel… Zsebre tettem mindkettő kezemet, majd megfordultam, hogy folytatni tudjam a sétát, de ami a szemem elé tárult, arra kicsit sem számítottam. – Uraim… szerintem senki sem szeretne balhét! – Ez is csak az én formám… Három idegen jelent meg a semmiből… valószínű, hogy rossz szándék vezérli őket… egyértelmű, hogy belém akarnak kötni. Ráadásul többen vannak, ami rám nézve nem túl jó arány… – Pénzt, vagy életet! – Mordult rám az egyik… Hatalmasra kerekedtek a szemeim, megdöbbentett az egész szituáció, hogy bárki is kirabolna engem? Az idegen hangja eléggé ismerős volt, de a sötétben nem láttam, hogy ki lehet… persze nem is tudtam rajta gondolkodni, mivel a kabátjukból fegyvert formáztak, én pedig egy hirtelen mozdulattal rántottam ki a zsebemből a kezeimet és automatikusan felemeltem. – Szerintem ez egy nagyon rossz ötlet… Hagynunk kellene egymást… az önök, illetve a saját érdekemben. – Válaszoltam… miközben szépen lassan leeresztettem a tagjaimat. Nem tetszett nekik a viselkedésem, és amelyik megszólalt, közelebb jött hozzám… hiába volt ismerős a hangja, csak akkor ismertem meg igazán, amikor már egy méterre állt tőlem. Ő volta az. A démon… A démon, aki végzett velem, mikor Zack testében voltam. – Mondom… Pénzt v… – Az előbbi felszólítása hagyta volna el ismét a száját, azonban nem hagytam. Megragadtam a gallérját és a meglepett nézésemet átváltottam gyilkos tekintetté. – Na, most legyen nagy a pofád! Nem hallom… mit is akartál mondani, te rohadék! – Szinte köptem felé a szavakat. – Csak, hogy tudd… nem sikerült kinyírnod. Itt vagyok! Még élek! – Ráztam meg kissé a fejét. – Valóban? – Elgondolkodott, végül egy mozdulattal kiszabadult a markomból és eltávolodott tőlem. Visszament volna a társaihoz, de sehol sem voltak. Mire észbe kaptam, addigra a két segítője már mögöttem állt. – Mi a franc? – Megragadták mindkét karomat és egy hatásos technikával lefogtak… mozdulni sem tudtam a szorításukból. – Lám… lám… lám! – Közeledett ismételten felém, de már nem olyan gyorsan. – Ha nem tévedek, akkor… Zack Reed? – Karba tett kézzel nézett rám. – Megváltoztál! – Szúrta még oda. – Bingo, Einstein! – Forgattam a szemeimet. – A kutyáid nélkül csak egy senki vagy… már akkor sem voltál képes egyedül harcolni ellenem… ahogy látszik ez mit sem változott! – Állapítottam meg a helyzet alapján. Jobbról és balról is kaptam egy-egy ütést a két démontól. Gondolom zokon vehették a megnevezést. – Arghh… kutyák! – Csak azért is kimondtam még egyszer… ami újabb ütést takart magában… – Rohadékok… – Szaporábban vettem a levegőt. – Befejezted? – Jött a kérdés a „vezértől”. – Most, hogy így újra találkoztunk, akkor lezárom végre azt, amit már rég le kellett volna… – Elővett a zsebéből egy kést. Forgatta, majd a tekintetét rám szegezte. – Ismerős, ugye? – Kérdezte… persze, hogy az volt, mivel azzal szúrt le. – Egy késsel ugyan azt az embert kétszer? Hmm… öröm lesz nézni! – Vett egy nagy levegőt és éppen a szívem felé irányította a kezét. Azonban léptek hangja zavarta meg a cselekedetét. Konkrétan egy centiméterre állt meg a késsel a mellkasomtól. – Valaki jön! – Ebből rájöttem, hogy nem akar szemtanúkat. – Fogjátok szorosan, én megnézem… – Kettőt pislogtam és macska alakra váltott és az erre tévedő felé vette az irányt. – Hé! Mm mmm mmmmm! – Nem tudtam semmit sem mondani, mivel az egyik démon befogta a számat. Csak a jelenetet nézhettem. Egy nő volt az, aki megjelent. A vezér teljes valójában megmutatkozott neki és eléggé fenyegetően lépett fel ellene. Nem hagyhattam, hogy ő is bajba kerüljön… bőven elég volt az, ha velem elbánnak… nem kell még egy ártatlant is bántani. Ráharaptam a démon kezére, amiért kaptam egy pofont. – Ahh… ennél még a nagyanyám is nagyobbat üt! – Vágtam oda, miközben a nőre figyeltem. – A pofám leszakad… neked nem mondták, hogy nem zaklatunk egy hölgyet? – Egy jó húsz méter távolságra voltak tőlünk, így erőteljesebb hangon mondtam… szinte kiabáltam a vezető felé. – Jobban tenné, ha menekülne! – Megszólítom a nőt is, mivel ez lehet az egyetlen esélye, hogy ne kerüljön veszélybe… bár az a lény nem fogja annyiban hagyni… hiába figyelmeztettem. Újabb ütést kapok a gyomromba, amitől térdre rogyok. – Fusson! – Utasítom… és reménykedem benne, hogy hallgat rám…

773 words ℘ Somebody ℘ note:  Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 897538487 ℘  kredit

Killian Lacroix
Elszívó boszorkánymester
másból nyeri a mágiát
Killian Lacroix



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p7jsb4rpF41rt2432_100
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nv15fsgJ2w1qlt39u_250
who am i?you can not be sure
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Másik felem :
the reason is youlycoris
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
i'll be goodme

daylight ➤ lycoris
hold onlycoris
Akinek az arcát viselem :
colin o'donoghue
Tartózkodási helyem :
where the wind blows ➤ around lycoris
Az álarc mögött :
bossfedora

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:05 pm



To: Killian Lacroix


Az igazi hit az, ha akkor is elhiszel valamit, ha nem látod.


Igyekeztem túllendülni azon, hogy valami megváltozott. Nem csak a világ, talán én magam sem voltam ugyanaz, aki régen. Vagy csak szerettem volna más lenni. Nyitottabb, érzőbb, lelkesebb… boldogabb. De nem ment. El kellett engednem a múltat és mindent, ami vele járt. Talán Celiant sem kellett volna újra felkeresnem, de egy részem látni akarta. Viszont másfelől tudtam, hogy már nincs helyem az életében és hogy talán az, hogy azt mondta, reméli, lát még, pusztán formalitás volt és nem valódi ígéret. Hiszen miért akarna látni engem? Nem gondolkodtam végül ilyeneken tovább, csak a várost jártam és talán most először, hosszú idő után: az erőmet az emberek segítségére használtam. A káosz borzalmas volt minden egyes helyen. Mindenkin meglátszott az a néhány nap homály… rejtély. Sokan még most sem tértek napirendre azzal, ami történt. Talán a világ sosem lesz ugyanaz a hely, mint volt. Mint ahogyan ismertük, még karácsony előtt.
Az egyik sikátor felől hallottam végül furcsa zajokat, így elindultam abba az irányba. Nem tudtam, mi vár rám majd ott, mit fogok látni, de próbáltam mindenre felkészülni. A furcsa zaj egy kuka mögül jött és már készültem támadni, mikor egy macska ugrott elő mögüle, a szívbajt hozva rám.
- Egek. Mióta ijedek meg egy macskától? – Korholtam magam, miközben a macska kifelé rohant a sikátorból. Megfordultam, hogy én magam is elinduljak, de ekkor előttem termett valaki. Mintha… a macska változott volna át. Hátrébb léptem, támadólag emelve fel a kezemet. Furcsa kisugárzása volt, és nem igazán emberi. Sokkal inkább démoni. Jól tudtam, hisz volt egy démon, akit időről-időre magamhoz hívtam, hogy a segítségemre legyen. De ez nem ő volt. Nyitottam a szám, hogy kérdezzek, de újból hangokat hallottam. A démon mögül. Viszont nem láttam, csak azt értettem meg, hogy a démonnak az a valaki kell, nem pedig én.
Úgy tűnik, rosszkor vagyok rossz helyen? Ez az én formám.
245 words ➢ Human ➢ note: béna kezdő, de szeretettel írtam Are you okay? ✶ Lycoris & Killian 981359934kredit



Lycoris Fairwell
Eretnek
a mágia benne lapul
Lycoris Fairwell



163
C szint:
Kalmithil
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_p1qeq9bmBL1szhxe8_540
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
24
Titulus :
✶ Sweet but psycho
Másik felem :
Killian Lacroix?
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian B438ffb9de24d23c3b8e5ec25d4e3d59
you are my life
Ennyi éve vagyok a világon :
161
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✶ Jennifer Morrison
Tartózkodási helyem :
✶ Everywhere
℘ ℘ ℘ :
Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Tumblr_inline_nm5e9dAbc91rifr4k
Az álarc mögött :
✶ Eliffe

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
TémanyitásAre you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian Empty
 

Are you okay? ✶ Lycoris & Killian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Lycoris Earl
» Hey, Brother! ✿ Liezel & Killian
» Killian Knight
» Lycoris Fairwell
» Killian Lacroix