Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitásrose of immortality EmptyKedd Ápr. 09, 2019 5:08 pm

igézõ neved
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Rose Leslie (alkuképes, ha muszáj)
Kor:
rád bízom
Faj:
vámpír
Beállítottság:
rád bízom
Szerepkör:
átváltoztatóm, főellenségem, kollégám
Kapcsolatok:
velem, esetleg a menedzseremmel (szintén keresett)
Történetünk:


Sokan hangoztatják, hogy legszívesebben kitekernék egyes kollégájuk nyakát - a mi esetünkben minden egyes szó véresen komoly ebből. Neked köszönhetően lettem vámpír, de jól tudod, hogy a leghalványabb köszönetem sincs benne. Az egyik rendező lányaként mutatkoztál be a Vastrón forgatásán. Azt hittem, elszórakozunk a lakókocsidban és ennyi lesz kettőnk közös története, ám arra nem számítottam, hogy az utolsó dolog, amit a halálom előtt fogok látni, te leszel... Átváltoztattál és ott hagytál. Azóta érleltem a bosszút, arról ábrándozgattam, hogyan fogom letépni a csinos fejed a nyakadról, míg egy teljesen váratlan fordulattal fel nem bukkantál újra az életemben - ezúttal mint kollégám.
Igen, téged is beleírtak a sorozatba, így kénytelenek vagyunk együtt dolgozni. A megvetésünk egymás iránt kölcsönös, csak míg téged szórakoztat a helyzet, addig engem sokkal inkább dühít. Még mindig nem tettem le arról, hogy bosszút álljak rajtad, de így, hogy a kamerák előtt kell bájolognunk, közös interjúkra és fotózásokra kell járnunk, lényegesen nehezebb lesz megölnöm téged. Te ezzel tisztában vagy és élvezed, hogy az agyamra mehetsz - közben persze a saját biológiai órád szintúgy ketyeg. Mennyi időd van még, mielőtt a rajongóid számára szemet szúr, hogy egy percet sem öregszel?

//Nem tervezek romantikus szálat a két karakter között, úgyhogy nyugodtan építkezz saját lábakra, legyenek saját szálaid, saját motivációid. Viszont mindenképpen izgalmas játékokra számítok két ilyen intrikus karakterrel, az pedig, hogy a kulisszák mögött miket kavarunk, már csak ránk tartozik rose of immortality 846202165//

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

rose of immortality Empty
 

rose of immortality

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Felújított Golden Rose Wedding Salon