Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásA soha nem volt fiú EmptyKedd Okt. 01, 2019 1:26 pm

Shawn Blackwell
Akkor a legnehezebb hősnek lenni, mikor senki sem várja el tőlünk.


Becenév:
-
Titulus:
A soha nem volt fiú
Születési hely, dátum:
Fort Collins, Colorado, USA, 1994. 04. 05.
Faj:
Ember (vadász)
Rang:
vadász
Szimbólum / Képesség:
Egyelőre még nem rendelkezem vele.
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Casey Deidrick

Átváltozás:
-
Család:
Az édesanyám belehalt a szülésbe, így soha nem ismerhettem. Egy idegen nő néz vissza a képekről, aki mégis bűntudatot kelt bennem, hiszen miattam halt meg. Az édesapám él és virul, bár manapság már olyan sokat nem látom. Utazgat, és új élet akar kezdeni egy új nővel. Van egy nővérem, őt is viszonylag keveset látom, az Ötök Testvériségének tagja.
Mindig is vegyesek voltak az érzelmeim velük kapcsolatban. Csak ők voltak a számomra, de ők is voltak azok, akik miatt nem mehettem a többiek közé. Mindent megadtak a számomra, mindössze azt nem, amire igazán vágytam. Egyszerre szeretem és utálom őket.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Behúzott függönyök, dugig pakolt könyvespolcok, óvatos mosolyok... Születésemtől fogva egy természetellenes kedvesség ölelt körbe, amit sokáig nem tudtam hova tenni. Ugyan furcsa volt, hogy mindig csak hozzánk jöttek át a gyerekek, de én sosem mehettem át, de élveztem, hogy játszhattam velük. Arról nem is beszélve, hogy mindig volt mellettem valaki, tanárok, dadus, a nővérem vagy az apám. Viszont ez az illúzió mindössze 15 éves koromig volt fenntartható. Mindössze ki akartam nézni az ablakon, gyermekded kíváncsiság volt. Akkor kaptam életemben először pofont, és akkor tudtam meg igazán, hogy ki is vagyok.

Sokáig visszacsengett a gondolataimban, áldozat, anya gyilkos... Az ezeket követő évek nehezebbek voltak mint eddig bármikor. Eddig egy gyermek kíváncsisága buzgolódott bennem, mostanra mindössze a bűntudat, és az önutálat. Lenyugodtam, soha többet nem vágytam rá, hogy tudjam, milyen is az ég kékje. A könyvekbe temetkeztem, tudni akartam, hogy mégis melyik démon is tehet róla, hogy idáig jutottunk. Mert a szívem mélyén tudtam, hogy nem a családom, és nem is az én hibám. A démon tehet róla. Viszont apámnak már soha többé nem mertem felhozni, hogy engedjen ki. A nővérem viszont ott volt, erős volt, és olyan hatalom birtokában van, amivel úgy éreztem, hogy minden megváltozhat, de az ő szemében sem voltam más, mint egy kisfiú.

Pedig nem volt szükségem védelemre. Nem vagyok a legerősebb, de azóta, hogy megtudtam, az életem mekkora veszélyben is van, edzettem. Soha nem érhettem a többi vadász nyomába, hiszen engem soha nem támogattak, engem nem edzett senki. Mindössze a könyvek voltak a számomra, de legalább az alapok elleshetőek belőle. Viszont, ha Lara hagyná, nekem is lehetne elég erőm. Viszont, amíg csak egy kölyökként tekint rám, esélyem sincs, hogy elérjem, hogy Beavatottá tegyen. Mindössze végső kétségbeesés volt, hogy megszöktem. Valamit lépnem kellett. Sarah eltűnt, talán a démon volt... Ki tudja? Ezek a démonok bármit kiszagolnak, ő meg elég sok időt töltött itt.

Azt pedig nem hagyhatom, hogy miattam haljon meg. Meg kell találnom, mielőtt még a démon teszi. Blair szerint még életben lehet, el kell jutnom egy boszorkányhoz, aki megkeresi nekem, hogy kiderüljön, mégis miért tűnt el minden szó nélkül. Ő nem az a típus, aki el se köszönne. Már gyerekkorunk óta ismerem, együtt nőttünk fel. Csak miattam lett vadász, megígérte, hogy együtt fogunk edzeni, amint végre kimehetek én is... Még akkor is tartotta bennem a lelket, amikor nem tudott meglátogatni. Mindig küldött egy vigasztaló üzenetet, vagy éppen képeket azokról a helyekről, ahol járt.

Mindig mellettem volt, mindig támogatott. Nem halhatott meg! Még nem sikerült elérnem, hogy együtt harcolhassunk, még mindig a saját sorsom áldozata vagyok. Ötletem sincs, mihez kezdhetnék akkor, ha még őt is elveszíteném. Az utolsó üzenete az, ami tartja bennem a lelket:

Azt hiszem találtam egy megoldást a problémádra. Kicsit utána kell járnom, lehet nem fogunk tudni találkozni egy darabig, de itt mindig utolérsz majd! ;)

Ui.: Eskü visszajövök!

Még csak két hét telt el, az nem olyan furcsa, ha azóta nem tudott írni... Ugye? Simán lehet, hogy csak valami nyomra lelt, vagy elveszett a telefonja. Add istenem, hogy csak ennyi legyen!

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

A soha nem volt fiú Empty
TémanyitásA soha nem volt fiú EmptyVas. Okt. 20, 2019 11:00 pm

Gratulálunk, elfogadva!
It's only been a lifetime

A legifjabb Blackwell

Drága Shawn!

Először is, nézd el nekem, ha bármi furcsát írnék, a fáradtságtól szinte már vakon pötyögök, viszont annyira megörültem annak, hogy elkészültél, hogy minél előbb (körbe szerettelek volna rajongani) el szerettelek volna fogadni. Szóval: üdvözöllek az oldalon, öcsi! A soha nem volt fiú 2566525366
Nem reméltem, hogy valaha jó kezekbe kerül majd a karakter, így elmondhatatlanul örülök annak, hogy végül megjelentél és magadévá tetted a legkisebb Blackwell tesót A soha nem volt fiú 846202165 Nagyon-nagyon jól sikerült megfognod jellemileg, egyszerűen imádom a lapod! Állítom, hogy a PB váltás is jót tett neki, látszik, hogy ezzel a pofival tényleg kényelmesebben mozogsz, így pedig az én boldogságom is sokkal nagyobb (bár már eleve alulról üti a fokozhatatlanság szintjét).
Nagyon tetszik, ahogy írsz! Szép, letisztult stílusod van, a lapod végig olvastatta magát, könnyen átéreztem Shawn helyzetét és beleéltem magam A soha nem volt fiú 3909542699 Borzasztóan tisztelem egyébként azért, hogy kibírt egy ilyen életvitelt és nem fordult ki teljesen magából.
A történeted nem kommentálnám túl sokat, hiszen kapott agyagból próbáltál tovább gyúrni valamit, nem hagytam neked túl sok teret sajnos, és még a kínjaid nagy részét is nekem köszönheted (habár szegény Sarah eltűnésével azért te sem kímélted túlságosan Shawnt, még akkor sem, ha esetlegesen ebből az újabb csapásból előnyt kovácsolhat és végre meglépheti azt a képletes és szó szerinti lépést a külvilág felé), elég, ha csendben szégyellem magam, amiért ilyen szomorú életet sikerült alakítanom neked. Egyedül csak annyit kérek, apára ne haragudj nagyon, hidd el, ő még nálam is rosszabbul érzi magát a történtek miatt, és bár nincs mindig ott mellettünk, ettől még nagyon szeret mindkettőnket!
Talán igazad van és tényleg ideje belátnom, hogy többé már nem vagy gyerek. Ha a kezedbe akarod venni a sorsod, többé már nem mondhatok nemet, ugye? Pedig borzasztóan féltelek ám! Nem tudom, mit tennék, ha valami bajod esne - tudom, tudom, ez nem mentség arra, hogy életed végéig bezárva tartsalak. Hidd el, ha valahogy átvállalhatnám minden terhed, gondolkodás nélkül megtenném, hiszen az egyetlen célom mindig is az volt, hogy boldog legyél.
Annyira örülök, hogy itt vagy és alig várom, hogy a játéktéren is rabolhassalak játszani! A soha nem volt fiú 2566525366 Nem is tartalak fel tovább, hess foglalózni gyorsan, aztán hadd vigyelek!  A soha nem volt fiú 897538487 Drukkolok, hogy mielőbb vadásszá válj és megtaláld Sarah-t is - mind játékost, mind a játéktéren!
Jó játékokat kívánok!  :<3:


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
A soha nem volt fiú 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

A soha nem volt fiú Empty
 

A soha nem volt fiú

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal