Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásShawn Blackwell  szobája EmptySzomb. Nov. 14, 2020 2:01 pm

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Shawn Blackwell  szobája Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Shawn Blackwell  szobája 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Shawn Blackwell  szobája F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Shawn Blackwell  szobája Empty
TémanyitásShawn Blackwell  szobája EmptySzomb. Júl. 11, 2020 8:07 pm




Shawn & Lara




Annyi minden történt ma, hogy biztonságban tudni az öcsémet egészen szürreálisnak hat. Az pedig, hogy a házunk ismert falai helyett a második otthonommá vált bázis folyosóin sétálok vele végig, szinte befogadhatatlan tény az agyam számára. Csak szótlanul fürkészem Shawn hátát, ahogy magam előtt terelem, és próbálom feldolgozni a nap történéseit. Az adrenalin még ott pezseg a véremben, ám ahogy kezd kimenni belőlem, végtelenül fáradtnak és gyengének érzem tőle magam. Ma közel voltunk hozzá, hogy elveszítsem; még ha a démon nem is mutatta meg magát, bármikor rajtunk üthetett volna, és az Ötök épületét ugyan erős varázslatok védik, ám a holléte már nem lehet ismeretlen számára. Az öcsém többé már nem burokban él, és azt hiszem, még ha reméltem is, hogy egyszer eljön ez a nap, titkon mindig rettegtem tőle.
Most sem érzek mást, csak félelmet és enyhe meghatottságot, ahogy a hátát fürkészve tudatosul bennem, hogy szinte már magasabb nálam. Képtelen vagyok elsiklani a fizikai változások felett, mintha most látnám először, úgy elemzem a testfelépítését. Otthon mindig úgy tűnt, mintha ugyanaz a kisfiú lenne, aki a nyolcadik születésnapján olyan lelkesen csüngött a derekamon. Most már fel kell néznem rá, ha szemben állunk egymással. Már nem gyerek... De még mindig az öcsém.
- Ez lett volna a bázis, nagyjából. - megállok a neki szánt szoba ajtaja előtt, barátságos mosollyal várva, hogy ő is így tegyen. A pillantását kutatom, próbálom kipuhatolni, haragszik-e rám, vagy hogyan is érez most irántam. Nem lepne meg, ha neheztelne, hiszen jó oka volt elszökni otthonról, én pedig ismét akaratán kívül rángatom egyik ketrecből a másikba. Tudom, hogy Isaacnek igaza van és ki kell őt képeznünk, de szívem szerint örökké megvédeném.
- Ami otthon maradt holmid, azért majd visszamegyek, ha kell még esetleg valami. - Túl gyorsan kellett összepakolnia, nem vártam el tőle, hogy az egész életét negyed óra alatt indulásra késszé tegye. A szobájába lépve, már ha beenged, kissé kritikus szemmel nézek körbe a berendezési tárgyakon, mintha azt mérlegelném, elég jó-e ez a szoba a testvéremnek, nem teremthetnék-e neki jobb körülményeket a bázison belül. Értem, Isaac miért ezt adta neki, de mégis csak a testvére vagyok.
- Ha bármi kérdésed van még a bázisról, csak szólj. Engem egy szinttel feljebb találsz meg, ha szükséged lenne rám, de akár itt is maradhatok veled, míg akklimatizálódsz - Nem hiszem, hogy az én társaságomra vágyna, mégsem tudom nem felajánlani neki. Ez a szoba amúgy is elég nagy... Ah. Már megint megpróbálom a közelségemmel megfojtani? Kissé idegesen fonom össze a karom a mellkasom előtt és lehuppanok az ágya szélére, kieresztve egy nagy és fáradt sóhajt.
- Ne haragudj. Fogalmam sincs, hogyan viselkedjek vagy mit mondjak neked. - Magam elé meredek, a szőnyeg barázdáit bámulom. Cipőm orrával megpiszkálom az egyik rojtot, majd a pótcselekvésbe beleunva őt kutatja a pillantásom. - Ha anya itt lenne, ő biztos tudná. Valahogy mindig ráérzett az ilyesmire. - Fásult mosolyt küldök neki, bárhol is legyen a szobán belül. Nincs sok emlékem anyáról, főként apa történetein keresztül él az emlékeimben, most mégis nagyon érzem a hiányát. Megpaskolom magam mellett az ágyat, némán kérve, üljön le mellém egy kicsit. Jó lenne beszélgetni vele, még ha nem is tudom pontosan, mit akarok mondani.

:<3:  
@


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Shawn Blackwell  szobája 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Shawn Blackwell  szobája Empty
TémanyitásShawn Blackwell  szobája EmptyVas. Nov. 03, 2019 7:29 pm

Még nem beavatott, de helyet kap a vadászok szervezetében.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Shawn Blackwell  szobája Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Shawn Blackwell  szobája 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Shawn Blackwell  szobája F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Shawn Blackwell  szobája Empty
TémanyitásShawn Blackwell  szobája Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Shawn Blackwell  szobája Empty
 

Shawn Blackwell szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shawn Blackwell
» Shawn Blackwell
» Shawn szobája
» Larissa Blackwell szobája
» Blackwell ház