Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHecate & Thelion EmptySzomb. Május 23, 2020 3:01 pm

Véget ért a játék
Archivált játéktér

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hecate & Thelion 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hecate & Thelion F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyPént. Május 15, 2020 12:38 am


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.


khmm... +18



Az íriszeimben tükröződő gonoszságba tudtam, hogy valamennyi vegyült a diadalittas érzésből, amely Thelion beleegyező szavai hatására áradt szét a testemben, elöntött, végig hullámzott rajtam, ám egyáltalán nem bántam, nem is érdekelt, ha ezt ki tudta olvasni a tekintetből a férfi. Már nem veszíthettem… S ha azt feltételezte, akár egyetlen pillanatig is, megelégszem majd a második hellyel, komoly meglepetések fogják még érni az én drága férjemet. De ez későbbi pillanatok édes és gyilkos mérge volt, és amelyért most hajlandó voltam bármire, s amelynek ára, igen kedvezőnek ígérkezett, kedvezőbbnek, mint azt korábban el mertem képzelni. Egyetlen pillanat után, amikor a démon tekintetében kutattam, felhagytam ellenállásommal, s hagytam neki, hogy belém csússzon, a keménysége kitöltsön, s a férfi mély nyögésével párhuzamosan, nekem benn ragadt a levegő a mellkasomban, és forróság árasztott el, amelytől libabőr bontakozott ki a bőrömön.
Ujjai a csípőmnek feszültek, szorosan tartott, közel magához, de éppen elég teret adott, hogy hátra dőlhessek, és csak hagyjam magamat, a testemet ösztönösen érezni és cselekedni. Távolinak tűnt, s mégis olyan élesnek Thelion minden mozdulata, ahogyan szájával a melleim között haladva szinte belém égette magát. Egy részem tisztában van vele, semmi esélyem sincs vele szemben, bármire képes lenne rávenni ő is engem, nem csak most, akármikor, ha ajkai vagy akár csak a lehelete becézni kezdené a testemet. Ez a felismerés pedig igenis, megijeszt, mert nem akartam megkönnyíteni a dolgát, mégis félő, hogy a saját húsom fog elárulni vele szemben. Egy percre tekintete az enyémbe kapaszkodott, nyögések keveredtek sóhajokkal és fordítva, nehezen körvonalazhatóan melyik kié volt, s melyik követte egyiket vagy másikat. Élveztem, hogy hagyott teret nekem, úgy mozdulhattam, ahogyan én akartam, ám ahogyan a hajamba túrtak az ujjai és fejem hátra billent a határozott mozdulatra, egész testem megrándult, hangos nyögés szállt ajkaimról, amelyek elnyíltak, amíg így tartott. Remegve élveztem nyelve puha érintését a melleimen, miközben átvette az irányítást tőlem, és keményen belém vágódott újra és újra és újra. Minden idegszálam égetően könyörgött azért, hogy folytassa, hogy ne hagyja abba, a testem üvöltött Thelionért. Lehetetlenül forrónak éreztem a bőrömet és a férjemét is, amint ujjai a combomba és a fenekembe nyomódtak be, a lehető legközelebb préselve a testünk egymáshoz. Ujjaim, amelyek eddig a vállán támaszkodtak, most felsiklottak a hajába, körmeim ingerlően karistolták végig a fejbőrét, míg tekintetem fókuszálatlanul kereste az ő pillantását. Azután éreztem, ahogy megfeszült a férfi teste, ujjaimmal a melleimhez húztam, miközben a bőrömbe sóhajtott elégedetten, s alig néhány lökéssel később én is átbillentem a csúcsponton, lüktetve feszültem Thelion köré, testem görcsösen feszült meg, míg ő még mindig kettőnket ringatott ütemesen. Az orgazmus elsöpört, mint valami végzetes vihar, ujjaim megfeszültek a hajában, kéjes, rekedt nyögés tört fel a torkomból, miközben ezernyi darabra hullottam a férjem ölelésében és ölében. Remegve borultam a férfira, ziháló lélegzettel, odalent jó pár percig lüktettem körülötte. Nem voltam képes azonnal felkelni róla, de úgy tűnt nem is bánja, a nyakamat égető csók elégedett, fáradt sóhajt csalt elő belőle. Karjaim Thelion nyakába és vállába kapaszkodtak, fejemet a nyakszirtjének támasztottam, éreztem a fülledt illatot, amely beburkolt minket, amiben keveredett az övé az enyémmel, amit olyan könnyű volt megszoknom. Szavai értelme csak lassan ért el hozzám, de azért egy elégedett hanggal és némi bólogatással reagáltam rá. Mivel engedte, nem siettem el felkelni róla, tetszett, hogy ennyire közel voltunk egymáshoz, ahogyan a combomon simítottak végig puhán az ujjai, s az is ahogy rám pillantott, amikor felemeltem a fejemet, s tekintete az enyémmel találkozott. Elégedett fény csillant a szemeiben, majd közelebb hajoltam és megcsókoltam, mélyen, szenvedélyesen, s mindezzel azt is kifejeztem, mennyire értékeltem a korábban tett ígéretét és őt.
Aztán elhúzódtam tőle, ha nem tartott vissza, elégedetten nyújtóztam egyet még mindig az ölében, ujjaimmal beletúrva megigazítottam barna tincseimet. Vaskos ajkaim szélén mosoly játszott és úgy, ahogyan tekintetemben is. Felemelkedtem a férfiról, figyelve a ruhámra, majd visszahajoltam az ölébe, és lenyaltam férfiasságáról mindkettőnk élvezetének bizonyítékát. Felegyenesedve kihívó pillantással illettem Theliont, majd elindultam a fürdő felé, míg visszahúztam a vállaimra a vörös anyagot.
– Pár perc és indulhatunk – szóltam vissza a férjemnek, de hangomon nem hallhatta a széles mosolyt, amely szétterült az arcomon és amely végtelen elégedettségről árulkodott.


670 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptySzomb. Május 09, 2020 9:01 pm

jaigen, +18

To: my dearest wife

Oh darling, put me through hell and call it love




Mintha mérget itatnánk egymással, valami visszavonhatatlannak éreztem a döntő súlyát a levegőben. A kimondott szónak, az elkövetett tetteknek nagyobb értékük volt, mint valaha. Hatalmat adtam Hecaténak nem csak magam felett, hanem a többi démon felett is, és ezt már senki sem vehette el tőle, ahogy azt is hiú ábránd lett volna feltételeznem, hogy ne vágyna ennél többre. Úgy éreztem, csak most kapott szárnyra, és még én sem tudtam megjósolni, hol lesz majd vége az uralmának, mikor éri el azt a pontot, ahonnét már nem tudom tovább engedni. Most azonban jobban lekötött a jelen a jövőre vonatkozó aggályok firtatásánál, ugyanis végre megkegyelmezett, a láthatatlan alkunk megköttetett és engedett a vágynak. Halk, öblös morranás tört fel belőlem, amint magába fogadott. Elengedtem a kezét és a csípőjére martam, hagytam, hogy kedve szerint mozogjon, míg lefoglalt megízlelni bőrének édes zamatát, csókokkal borítani be a szegycsontjától levezető völgyet, hasfala karcsú hullámát. Tekintetünk összeakadt, elvesztem szembogara mélységében, örvényként szippantott magába rajtam mozgó, kígyózó ölével együtt. Tenyerem felsiklott a gerince mentén, a hajába martam a tarkójánál, megrészegült sóhajokra cseréltem az ajkáról rebbenő nyögéseket, egészen odabújva, nyelvem hegyével végigszántva a telt párnákon.
Alámozdultam, egy-egy lökéssel beleszóltam kettőnk ütemébe, hogy alulról érkező döféseim végül átvegyék felette az uralmat. Az utolsó percekre magamnak akartam, éreztetni akartam vele a szenvedélyt, mit bennem generált. Keményen és kíméletlenül mozogtam benne, hajtottam kettőnket a beteljesülés felé. Ujjaim alatt apró völgyek süllyedtek be combján, egészen magamra húztam a fenekét. Az utolsó dobbanásokat ebben a forró ölelésben dobogtuk végig, nőiessége legmélyebb pontján ingereltem, míg át nem szakadt köztünk a gát. Gyönyöröm magja belerobbant, nem engedtem el, azt akartam, hogy minden cseppet elnyeljen, míg túlhevült sóhajjal fúrtam az arcom mellkasa illatfelhőjébe, egészen addig ringatva magamon, míg velem együtt nem szédült át a csillagok túlfelére, míg nem szorított annyira, hogy tudjam, ő is az enyém lett.
Ahogy a kéjhullámok lassan átvonaglottak rajtunk, úgy csúszott le róla a kezem, hosszában simogattam combja, térde puha vonalát, még egy utolsó, nagyon is elégedett csókot égetve a nyakára.
- Ne kend össze a ruhád. Még mindig el kell mennünk Sivába. - jegyeztem meg bármiféle sürgetés nélkül, rábízva, meddig kíván időzni rajtam. Együttlétünk lenyomata még ott fénylett az íriszem körül, ahogy őt fürkésztem, némileg lecsitulva már, ám még mindig nehezen titkolt csodálattal.


aláfestés ♞  :<3:


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyVas. Márc. 15, 2020 10:59 pm


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.


khmm... +18



Amíg halandóként éltem a földön folyton vágyakoztam valami után, amilye megvolt sok más embernek, tőlem sokkal kevésbé különlegeseknek is. Azután a lehető legocsmányabb módon felültettek, végül pedig a Pokolba kerültem, ahol a jelenleg alattam ülő férfi bármiféle kérdés nélkül közölte, én lettem a legújabb felesége. Most mégis… türelmetlen, szűnni nem akaró, mindent felperzselő vágyat éreztem Thelion iránt. Ebben a pillanatban nem csak egyszerűen a hatalmat akartam, amit adhatott nekem, és nem csak azt, hogy azonnal elégítse ki minden édes, fájó érzést, amit a testem kívánt, hanem őt magát is. Akartam, minden porcikám üvöltött érte, és ez az érzés meg is ijesztett kissé, de ahogyan ujjaival játszott rajtam, nem volt időm foglalkozni semmilyen félelmemmel. A nyögései csábító, édes dallamként hatottak rám, megrészegültem a férfi teste felett aratott győzelmemtől, éppen úgy, mint az első éjszakán, a másodikon vagy a harmadikon. Napok alatt hangolódtunk össze, mintha mindig is ismertük volna egymás igényeit, viszont ez nem jelentette azt, unalmas lett volna bármelyik együttlétünk, sőt úgy éreztem, újabb és újabb meglepetésekkel kecsegtetett a fődémon, belőlem is olyasmit előhozva, amit sohasem gondoltam volna. Halandóként egyetlen egyszer sem kerekedtem úgy férfi fölé, mint most a férjemmel szemben, soha nem éreztem olyan elégedettséget, mint most, ahogyan ujjaim a nyakának feszültek és forró nyílásomhoz igazítottam őt, ám ennél többet nem engedtem neki magamból. A széles elégedett vigyor Thelion arcán elárulta, még ha meg is őrjítettem, nagyon is tetszett neki és élvezettel figyelte minden rezdülésemet. Beharaptam az alsó ajkamat, ahogy a szája elnyílt és beleremegett alattam, ahogyan férfiassága hegyére ráereszkedtem, s kínzó köröket írtam le a csípőmmel. Éreztem, ahogyan ujjai belemélyedtek a bőrömbe, próbáld magára kényszeríteni, de nem engedtem neki, amíg nem volt hajlandó felelni nekem. Torkomból apró hang tört fel, mely szavak formálása nélkül is nemet jelentett. Pontosan tudtam, hogy nem fog megölni a tetteimért, mert élvezte, amit vele műveltem, szórakoztatta, hogy nem volt képes kiismerni, és ezt a tulajdonságomat még hosszú ideig meg is kívántam őrizni. Amíg izgalmas lehettem számára, megkaphattam tőle mindent, amit akartam. S bár könnyű volt kitapasztalni ezt a férjemnél, a felette való hatalmam túlságosan izgalmassá tette a számomra a viszonyunkat, hogy ne akarjam fenntartani a kíváncsiságát.
Vaskos, buja ajkaim mosolyra húzódtak a szavai nyomán, gonosz fény vibrált a szemeimben az élvezet szikrájával, ahogyan a tenyerei a melleimre borultak, és ingerlően masszírozni kezdte őket, amelytől elégedett sóhaj szakadt fel belőlem, a nyakam kissé hátra biccent, ám ennek ellenére sem adtam meg magamat neki, s nem fogadtam magamba lüktető férfiasságát, pedig ugyanannyira vágytam arra, hogy kitöltsön engem, mint ahogyan ő is vágyott erre. És akkor végre győztem. Egyik keze az enyémre simult, felszaladt a karomon egészen az arcomig, tenyere felé fordítottam a fejemet, a tekintetemben ülő gonoszság meglágyult. Élesen szívtam be a levegőt, ahogyan visszahúzódó kezével elkapta a csuklómat és magához rántott, miközben ígéretet tett nekem. Egyetlen másodpercig tartottam még magamat, amíg arra a hosszú pillanatig egymás tekintetét figyeltük. Mosolyom lassan eltűnt, ajkaim szétnyíltak és átadtam magamat Thelionnak, engedtem, hogy teljesen belém hatoljon, majd elfúló nyögéseim közben a szája után kaptam, szenvedélyesen csókolva őt. Ütemesen kezdtem mozogni rajta, fel s le csúszva, elhúzódtam, hogy azután újra belém vágódhasson. Bal kezemmel magam mögött, a férfi térdén megtámaszkodtam, a testem megfeszült, a fejem enyhén hátrabillentettem, ahogyan mozogtam, miközben odalent megfeszítettem magamat, ezáltal még szorosabban ölelhettem körbe. Hangosan nyögtem, levegő után kapkodva éreztem, alig néhány perc választott el az édes kielégüléstől, amelyet részben már megkaptam a férjemtől. Visszadőltem végül Thelionra, a vállain támaszkodtam meg, tekintetemet az övébe fúrtam szüntelenül mozogva rajta.


572 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyVas. Márc. 15, 2020 7:41 pm

jaigen, +18

To: my dearest wife

Oh darling, put me through hell and call it love




Idővel még a legősibb szenvedély is rutinná válik a test számára, főleg, ha egyszerre több nő tüzét kell évszázadokon keresztül ébren tartani. Megszokott mozdulatok, betanult rítusok, kitapasztalt játszmák sorozatává válik egy-egy éjszaka, a monotonitás pedig kioltja a kezdetleges szenvedélyt. Eddig a legtöbb asszonnyal ez így volt, Hecate viszont az újdonság erejével hatott rám, minden vele töltött perc meglepetésekkel és fordulatokkal volt teli; a reakciója, ahogy a nő maga is, teljesen kiszámíthatatlan volt, olyan rejtély, aminek képtelen voltam ellenállni. Tudtam, hogyan és hol kell érintenem ahhoz, hogy érzéki hangokat csaljak ki legifjabb feleségemből, ám hogy mi lesz a következő lépés, melyikünk fog végül uralkodni a másikon, azt még nullákkal megtűzdelt tapasztalattal a hátam mögött sem tudnám megmondani. Megéreztem a tenyerét a nadrágom alatt, csupasz érintése elégedett morranást csalt ki belőlem. Volt abban valami izgató, hogy egyszerre, szinte már versenyszerűen kényeztettük, hergeltük, hevítettük egymást, mintha itt és most fektettük volna le jövőbeli viszonyunk alapjait. Nem akartam veszíteni, ahogyan tovább várni sem.
Az ellenkezése meglepett. Elsőre ellenálltam, nem engedtem át a gyeplőt, hanem nonverbális paranccsal követeltem, hogy adja meg magát nekem, ám ahogy ujjait a torkomra fonta, csodálkozásom szadista mosolyba fulladt. Démon voltam, könnyedén kitéphettem volna a szívét az önfejűsége miatt, mégsem fordult meg semmi hasonló a fejemben; sőt, kifejezetten tetszett, milyen gyorsan és ügyesen tanul. Igazi királynőnek való. Azzá akartam tenni. A kaján görbület megremegett az arcomon, reszketeg sóhaj szakadt fel résnyire nyíló ajkaim közül, ahogy ördögien precízen magába igazított épp csak egy kóstolónyit, épp csak annyit, hogy józanságom elmosódjon és az őrület szélére sodorjon.
A derekára martam, ujjaim elfehéredtek a vörös anyag fedte csípőjén, ahogy megszorítottam. Magamra akartam kényszeríteni, de éreztem az ellenállását. Be akartam törni, mégis arra vágytam, hogy veszítsek. Ez a kettősség gyötrőbb volt csípője őrjítő hullámzásánál, s bár eddig tüntetőn hallgattam, most nedvesítettem nyelvemmel ajkamon és tekintetem lejjebb vándorolt szabaddá tett melleire.
- Oh, miféle megátalkodott nőt választottam magamnak... - Arcomra visszatért a mosoly, épp olyan gonosz és kedveskedő, mint eddig, elvéve kissé a szavak élét. Hiszen bóknak szántam. Démonként ádáznak és veszélyesnek lenni a legszebb jelző, amivel egy nőt itt lent illethetnék, és Hecate nagyon is kiérdemelte az elmúlt néhány napban. Hiába próbáltam minden idegszálammal ellenállni a női praktikának, annak hatalma lassan elmosta az akaratom. Két tenyerem a mellkasához emeltem, beborítottam a melleit, körző, masszírozó mozdulatokkal izgattam pontosan arra az ütemre, mellyel csípőjével gyötört. Hüvelykujjammal befedtem bimbóját, köröztem, ingereltem, mielőtt vágytól hevülten markomba szorítottam volna az igéző gömböket.
- Jól van. Te győztél. Akarlak, Hecate. - ismételtem az általa áhított szavakat. A nyakamon pihenő kezére fogtam, felsimítottam a karján, fel az arcéléig, amit gyöngéden megcirógattam hüvelykujjammal.
- Légy mellettem a világ összeomlásáig! A végtelenségig. - visszahúztam a kezem, tenyerem bejárta ugyanazt az ívet karja mentén, majd a csuklójára fogva eltéptem a kezét a nyakamtól. Helyette közelebb húztam magamhoz, jobbommal a csuklóját fogva, ballal lágyan melengetve tovább tenyeremben a mellét. - Vedd át Esbeth helyét. Mutasd meg, hogy szeret egy középső feleség. - Kihívó mosollyal fürkésztem hol az egyik, hol a másik szembogarát. Őrülten vágytam rá, hogy teljesen kitölthessem és elmerülhessek benne, és ez a sürgető ösztön arra késztetett, hogy elhamarkodott ítéleteket tegyek. Nem szoktam ilyen hamar feljebb léptetni senkit, most mégis megvillantottam a szándékot, hogy kettes számúvá tegyem a feleségeim közt; talán korai, talán elhamarkodott, talán meggondolatlan, de csakis rajta múlt, képes-e bizonyítani és megugrani a szintet. Az ehhez szükséges hatalom a kezében volt, ahogyan, egyelőre, én is.


aláfestés ♞  :<3:


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyPént. Márc. 13, 2020 6:55 pm


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.


khmm... ez már nagyon is +18-as



Széles mosoly terült el az arcomon a feleleltére, mert tudtam, nem akarja érteni a válaszomat, legalábbis nem akarja beismerni, hogy érti. Az ellenállásomnak ő volt az oka, ezzel tisztában lehetett, számtalanszor átkoztam el érte az első hetekben, amiért a fekete lelkemet nem eresztette el, hanem a pusztító fájdalomból kiragadva magához láncolt. Nem voltam hajlandó elfogadni, hogy a feleségének titulált, holott nem is ismertem, nem volt túl készséges a kérdéseimmel szemben a válaszokkal sem. Fogalmam sem volt, mit is várt tőlem igazán… Akkor még nem értettem, de ez mostanra megváltozott. Thelion ugyanazt akarta, amit én is, hatalmat. Legalábbis a nők felett, akiket maga köré gyűjtött ilyen-olyan okokból. Rá kellett jönnöm, nagyon is hasonlítottunk egymásra, még akkor is, ha indítékaink különböztek.
Ahogyan magához húzott, s újra elmondta a kis szabályait, szándékosan úgy helyezkedtem az ölébe, hogy könnyedén hozzáférjek a testéhez, amikor kedvem tartja. Ez persze fordítva is igaz volt, de egyelőre a fődémon valószínűleg még mindig azt tervezte, hogy megejtjük a látogatást Sivában. Kár, hogy nekem más terveim voltak.
Magamének akartam a férfit, mindenféle formában, azt akartam, hogy elfogadjon maga mellett, s ne akarjon lecserélni sohasem. Én akartam lenni az, aki minden formában ki tudom elégíteni a vágyait. Hatalmat akartam tőle kapni, szabadságot, és örömöt.
A kezei végig égették a bőrömet, ahogyan felsiklottak a hátamon és az oldalamon, majd vissza a combjaimra, ahol felgyűrték a vörös anyagot, így a bőr a bőrrel találkozott, amelytől kissé megremegtem, s ezt biztosan észrevette Thelion is. De már nem hagytam neki időt arra, hogy ennek a felfedezésnek örüljön, s nem válaszoltam a szavaira sem, amelyekkel kissé össze is zavart, hiszen alig néhány perce éppen ő jelentette ki, az a dolgom, hogy boldoggá tegyem. Bár lehetséges, számára nem az volt a boldogság, mint nekem, vagy amit én gondoltam eddigi halandó életemben annak. Nem akartam éppen most vitába bocsátkozni vele, hiszen sokkal fontosabb dolgokkal voltam elfoglalva, amelyeket szerettem volna a lehető legjobban és legintenzívebben megvalósítani, hogy aztán a férfi soha többé ne felejtse el ezt.
Egyik kezem a nyaka köré fonódott, még másik a nadrágján keresztül ingerelte a férfiasságát, amely percek alatt keményen simult az ujjaim közé. Élveztem, hogy a teste ennyire hevesen reagált rám, nem kellett kérlelnem sem, azonnal megadta, amit akartam. És bár szavakkal nem felelt a mondandómra, a reakciói elég beszédesek voltak a számomra. Mohó vágy csillogott a tekintetemben, a szembogaraim mélyén talán még az a fajta gonoszság is megült, amellyel Thelion rám vigyorgott. A testem forró volt, s csak tovább hevült, ahogyan hallgattam a férjem édes sóhajait, nyögéseit. Nem ellenkezett, hagyta leigázni magát, mert tudta, nem veszíthet, s valahogy így éreztem én is magamat, miközben megcsókoltam őt, egyre akaratosabban és türelmetlenebbül. Egymásnak feszültünk, keze a tarkómra siklott, úgy húzott közelebb magához akaratosan, hevesen, szinte rám parancsolva és én hagytam neki, mert én sem veszíthettem, nem bukhattam már el. Legalábbis ebben a helyzetben nem. Éreztem, csupán néhány érintésétől forró nedvesség árasztott el, a vágy türelmetlenül növekedett a bensőmben, minden mozdulattal egyre fokozódva. Hangja nem zökkentett ki, elégedett mosollyal nyugtáztam a néhány betűt, amelyet kiejtett a száját, amikor alig néhány centire elemelkedtem tőle, elszakítva az ajkait az enyémektől. Tekintetemet elhomályosodott, a férfi volt a fókusz, a körülöttünk lévő szoba elmosódott, talán forogni is kezdett, miközben a kezek a fenekemre siklottak, hogy elmozdítsák testemet a fődémonéról, hogy végül jobbja becsúszhasson egészen a combjaim találkozásáig, és elmerüljön bennem, sürgető kéjjel űzve engem. Ajkaira nyögtem, melyek szavakat formáltak, melyeket távolinak érzékeltem, kérdéseire remegő testtel és hanggal feleltem, körmeim belevájtak a vállába. – Igen – a feleletem nem volt több, mint elfúló nyögés, s talán pont ezért jelentett többet ezer szónál is. Nem tagadhattam volna, mennyire élveztem, amit velem művelt, hisz annyira tökéletes volt, annyira pontosan tudta, mire vágyok, pedig alig néhány napja még fogalma sem lehetett róla. Tekintetünk összefonódott, miközben mindkettőnk ujjai serényen kényeztették a másikat. Akkor egy röpke pillanatra elhúztam a kezemet, hogy a nadrágja alá férkőzzek, s meredő férfiasságát ujjaim közé zárhassam, szorosan, ellenkezést nem tűrve. Thelion végül a melleimhez hajolt, harapva, marva, szívva aratott felettem győzelmet, ahogyan a mellbimbóimmal játszott, s becézte őket. Kezem, amely eddig a vállán támaszkodott, most felsiklott a tarkóján, végig karistolva gyengéden a bőrét körmeimmel, s a hajába túrva húzta közelebb, ezzel is jelezve neki, mennyire élveztem minden mozdulatát, amit rajtam követett el, ellenem. Kapkodtam a levegőt, és belenyögtem, amikor elhúzta a kezét, a végtelenségig tudtam volna élvezni, ahogyan rajtam játszadozott, de hagytam neki, még segítettem is, hogy lekerüljön a nadrágja, s hogy magához húzzon, ám ekkor ellenálltam neki. Nem engedtem, hogy belém csússzon, magamat is megfosztva a vágy beteljesülésétől, ám mégis megérte, hogy ily’ módon elhúzhattam mindkettőnk gyönyörét. Ha küzdeni próbált, akkor sem engedtem neki, ujjaim újra nekifeszültek a torkának, jelezve számára, most én diktálok. A hatalom utáni sóvárgásom enyhülni látszott, miközben lágyan mozdítottam a csípőmet, hogy ingereljem befogadva kemény férfiassága hegyét.
– Akarlak a végtelenségig – lélegzet után kapkodva nyögtem a szavakat, amíg kibújtattam a karjaimat a ruhából, így kiszabadítva a melleimet a vörös anyag takarásából. – Tőled is hallani akarom, Férjem – nem kértem, nem meggyőzni kívántam. Hatalmat adott és én megrészegültem, Tőle és a vágytól is. Újra billentettem egyet a csípőmön, tovább izgatva Theliont. Nem volt vesztenivalója igazából a férfinak, talán csak a közöttünk feszülő őrjítő mámor tűnhetett el, talán még ez sem. Mégis hallani akartam, ahogyan kimondja ezt, látni akartam a tekintetét, ahogyan megteszi. Ösztönzésképpen finoman körözni kezdtem a csípőmmel, továbbra is ellen tartva neki, ha megpróbált beljebb hatolni a lucskos résbe. Kényszerítettem? Talán. Erről elégedett, győzelmes, széles mosolyom is árulkodott, amely pont olyan volt mint korábban a férjemé: gonoszkás.


907 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyPént. Márc. 13, 2020 12:14 am


To: my dearest wife

Oh darling, put me through hell and call it love




Talán ezért születtünk a Pokollal együtt, ezért formáltak minket a halandók negatív érzelmei és ezért kaptuk az örökkévalóságot: hogy felhagyjunk azon, a lét és a létezés alapkérdéseit firtató kérdésekkel, melyekre nincs válasz. A világ egyensúlya azt kívánta, hogy ha a mérleg egyik nyelvét terhelik, a másikra is tegyenek valamit, ám sem a létezésem okát, sem a Hecate viselkedésében és természetében rejlő rejtélyeket nem sikerült megfejtenem. Sokáig egy oldalon kezeltem e kettőt, ám ahogy újdonsült feleségemet figyeltem, felmerült bennem, hogy talán épp hogy egymás válaszai. Talán pont azért teremtődtem, hogy tanuljak, hogy megértsem, miben rejlik az Úr teremtményeinek varázsa. Talán azért lettem démon, hogy megöljem bennük ezt a varázst és magamfajtává alakíthassam őket. Talán pont azért nem értem Hecatét, mert olyasmit birtokol, ami bennem sosem lesz: ő emberből lett démon, belőlem Thelion előtt nem volt semmi. Ez a plusz az, ami vonzott benne és amit képtelen voltam megérteni.
- Pedig többet kaptál tőlem, mint Kalitól. - Ha a démoni létet gyűlölte volna vagy a Pokol egyhangúságát, azt értettem volna, de hogy ellenem miért lázadozott, azt büszkeségemből adódóan is nehezemre esett megemészteni. Hiszen megadtam számára mindent, amire halandó csak vágyhat: szerelmet és hatalmat, noha utóbbit én korlátoztam, törékeny ajándék volt csupán a kezében, előbbit pedig mifelénk egészen más nyelven beszélték, mint amit odafönt tapasztalhatott.
Egyre kevésbé hittem, hogy bármi is lesz a diplomáciai látogatásunkból. Ahogy elhelyezkedett az ölemben, bőre mágnesként vonzotta két tenyerem. Előbb a derekán simítottam fel, végig a gerince mentén, majd lassan vissza, míg két oldalán át csupasz combokat nem értek ujjaim. Nem, egész biztosan nem hagyhattam, hogy a bujaság démona akár csak egy kósza pillantást is vessen Hecatére.
- Boldoggá? - visszhangoztam, egyik szemöldököm a magasba szaladt, ahogy láthatóan értelmezni próbáltam a szót. Ismertem a lexikai jelentését, de nem emlékszem, tapasztaltam-e valaha a saját bőrömön az ízét. Elégedett sokszor voltam, nevettem mások tréfáin, ám úgy hittem, démonként képtelen vagyok ennél nemesebb érzelmekre. Őszintén szólva nem is hiányzott. - Nem várom el, hogy boldoggá tégy. - Azzal persze, hogy bevallotta, az enyém akar lenni, máris elérte azt, amit az ő világában talán boldogságként könyvelnek el. Elégedett voltam, ezt kaján mosolyom is elárulta. Pontosan erre vágytam, hogy behódoljon és uralkodhassak rajta, hogy alávesse magát minden akaratomnak és hozzám tartozzon, egyedül hozzám, az idők végezetéig, vagy míg rá nem unok. Hecate esetében ez könnyen lehetett az öröklét.
Torkomból halk, jóleső morranás tört fel, ahogy hozzám simult, enyhe nyomást helyezve az ágyékomra. A lélek örömforrásairól talán semmit sem tudhattam, hiszen lelkem sem volt, nem olyan, mint amiben a feleségeim talán reménykedtek, a test gyönyöre ellen azonban én sem voltam kivétel; ennek legszembetűnőbb jelét Hecate is érezhette, ahogy tenyerével érintett, fűtött sóhajt csalva ki belőlem. Tetszett ujjainak enyhe szorítása a nyakamon, ajkam görbülete gonoszkássá vált. Hagytam, hogy irányítson, azt akartam, hogy megízlelje a hatalmat és függőjévé váljon, ne tudjon és ne is akarjon szabadulni tőle, sem pedig tőlem. Csókja édes méreg volt, én pedig bedőltem neki. Ördögien ingerlő keze, érintése alatt nehezemre esett visszafognom magam, hevesen viszonoztam a csókját, a tarkójára marva vontam közelebb magamhoz, éhesen, parancsolón, és bármennyire is gyűlöltem érte, testem elárult. Tisztán érezhette, mesterkedése milyen hatással van rám, milyen keményen feszített az iránta érzett vágy már egyetlen csókjától. El is felejtettem, hogy tiltakozni akartam az ellen, hogy valaha is teljesen az övé lehessek. Emlékeztetni akartam rá, hogy nem ő az egyetlen nő az életemben, varázslata mégis kitörölt minden mást a fejemből, a vörös köd, mint a testét fedő fátyol, teljesen ráborult az agyamra. Egyedül őt láttam, egyedül őt éreztem, egyedül őt akartam. Csapdába ejtett.
- Téged. - Feszes félgömbjeinél fogva emeltem fel az ölemről annyira, hogy fájó távolságot ékelhessek kettőnk közé. Egy pillanatra sem vettem le a szemem Hecatéról, látni akartam, hogyan változnak a fények a szemében, ahogy jobb kezem az oldalán kalandozva besiklott a combjai közé, eltűnt az áttetsző anyag rejtekében, hogy ujjaim a szirmok közé merülve felfedezhessék, megigézhessék, megőrjíthessék. - Téged kívánlak. Átkozott legyek, de ez a tűz sosem múlik... Te is érzed? Téged is megőrjít? - Mohón ittam az arcán átfutó jelek és érzelmek látványát, miközben érzékien szerettem leggyengédebb részét, pont ott és pont úgy érintve, ahogy az elmúlt éjszakák tapasztalatai alapján tudtam, hogy szereti. Csak akkor törtem meg a szemkontaktust, mikor enyhén domborítva mellkasához bújtam, a leheletnyi ruhán keresztül csókolva előbb keble egyik, majd másik bimbóját, nyelvemmel obszcén jeleket festve rá, fogaimmal gyengéden karcolva, ajkaimmal enyhe nyomás alá helyezve, szívva, csókolva, szopogatva.
- Hecate... Legédesebb, legveszedelmesebb feleségem... - Hízelgő, karcos baritonon foglaltam sóhajba a nevét, balommal derekát támasztva továbbra is, jobbommal azonban visszahúzódtam gyönyöre nedves kelyhéből, hogy tőlem megszokott, kimért, ám vágytól sürgető mozdulatokkal kilazítsam nadrágom övét. Csípőcsont alá gyűrve szabaddá tettem magam, majd derekára marva húztam le a csípőjét, nekifeszülve, lassan, akár az általa diktált tempóban, azt sem bántam, ha ő irányít, csak azt akartam, hogy mielőbb befogadjon, mielőbb elmerülhessek benne, mielőbb rajta hagyhassam összetartozásunk jelét.


aláfestés ♞  :<3:


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptySzer. Márc. 11, 2020 11:31 pm


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.




Nehéz volt megmagyaráznom saját magamnak a belsőmben viaskodó kettősséget: egyfelől hajlandó lettem volna eljátszani a kezesbárányt a férfinak, csak hogy elérjem a hatalmat, amelyre olyannyira sóvárgott a lelkem töredéke, ami megmaradt az újjászületésemből, és ez azt is jelentette, elfogadom Thelion feltételeit a viselkedésem, a létezésem tekintetében; másfelől azonban úgy véltem, az önbecsülésem még most is többet ért, és ha a fődémon akart engem – márpedig jelenleg akart – akkor kimondatlan elvárás volt a részemről, hogy tegyen érte, én is akarjam őt. Halandó létezésemben megjártam az egyetlen férfival, akivel dolgom volt, éppen ezért nem kívántam könnyen adni magamat. Természetesen láttam, mennyire ragaszkodik az újdonsült férjem saját elképzeléseihez, miszerint a feleségeinek semmi más dolga nincs, csupán őt elszórakoztatni az öröklétben. Nem voltam képes belátni, miért hitte azt, hogy ez így szórakoztató lenne? Sokkal élvezetesebb és izgalmasabb volt egy kölcsönösségen alapuló kapcsolat, amelyre én akartam megtanítani Theliont, fel akartam nyitni a szemét, megmutatni neki, hogy a világa lehet izgalmasabb is. Erre is gondoltam, amikor az égő kanócra kérdeztem rá, s a válaszára csupán sokat sejtető, elégedett mosoly volt a válaszom. Nem titkolta, mennyire megváltoztattam, mennyire hatással voltam rá, és ez tetszett, simogatta a hiúságomat is, ám az igazság az volt, hogy a nyíltságával képes volt levenni a lábamról, amire nem készültem fel. Azt gondoltam, az előttem álló démon is csak egy azon férfiak közül, akiket korábban, még életemben megismertem, akik csak használni akartak, ellenben Thelion szemében folyton ott láttam a kíváncsiságot irántam, a szeretkezéseink közben a vágyat, hogy nem akar elereszteni, és az imént a leplezetlen féltékenységet is. Azon túl, hogy vonzó férfinak tartottam, igazán ezek az apróságok számítottak, amikor elgondolkodtam azon, talán mégis képes lennék a feleségeként leélni az örökkévalóságot.
– Ez nem a helyes válasz, hanem az egyetlen válasz – ezt teljesen komolyan gondoltam, s most csak a szemem mosolygott, ahogyan egy szőlőszemet a számhoz emeltem. Természetesen hajlandó voltam gesztusokra, máskülönben nem győzhettem volna meg az én  igazamról, ám azt hiszem ez számomra sem egyszerűen nagyvonalú megjegyzés volt, s nem is csak azért mondtam, hogy elhitessem vele ezt az álláspontot. Egyszerűen csak, nem is tudom… a Kevélység bemászott a bőröm alá, és folyton ott motoszkált a gondolataim peremén, éppen ott, ahol elvesztem, amikor megérintett, hogy lenne esélyem többre is, mint csupán egy ágyas szerepét betölteni. Ettől függetlenül persze tisztában voltam vele, a válaszom kielégítő volt a számára. A ruhám kiválasztása közben is azon járt az eszem, vajon ez a mostani állapot átmeneti vagy huzamosabb ideig fennállhat-e majd. Miközben előhúztam a vörös selyem anyagot megannyi másik ruha közül, halottam a válaszát, amire felnevettem, ám ennyi volt minden reakcióm. Tudtam, hogy engem figyelt, ám szándékosan nem pillantottam a férfira egészen addig, míg nem kezdtem el előtte öltözködni. Nem vártam tőle dicséretet, nem azért említettem meg a földre való felemelkedéssel kapcsolatos szabályt, inkább csak jelzésértékűnek szántam.
– Szívesen körül néznék odafönt, de az elutasításomnak semmi köze nem volt a kastélyodhoz – jegyeztem meg, miközben visszaaggattam súlyos ékszereimet a fülembe. – Azt hittem, ezzel tisztában vagy – tettem hozzá vaskos, érzéki ajkaimhoz emelve az üvegpoharat, amelyből kiittam a maradék bort. Az ellenszenvem bizonyos szempontból Thelionnak szólt, amiért csak úgy közölte velem, hogy a felesége lettem és ebbe nincs beleszólásom, s őszintén nem értettem, mit várt el egy ilyen kijelentést követően, ám mindemellett ott volt a kínzó érzés, hogy elvesztettem mindenemet, ami igazán az enyém volt. Nehezen küzdöttem meg ezzel, hiszen a mágiám volt az egyetlen sokáig, ami valóban a tulajdonom volt, most viszont valami sokkal inkább kézzelfoghatót akartam megszerezni magamnak… Tekintetem a férfin pihent, amíg hallgattam a véleményét a ruhaválasztásommal kapcsolatban. A bókja kissé meglepett, elég erős kép volt, s széles mosolyra húzódtak ajkaim, a fejem kissé oldalra billent.
– Ez esetben indulhatunk – mondtam egyszerre a diplomáciai látogatásra és a fenti világ megszemlélésére is utalva. Ez utóbbival kapcsolatos megjegyzésére bólintottam, majd intésére készségesen közelebb léptem, végül pedig felhúzva a ruhám anyagát, combjaimat széttárva ültem az ölébe, szemtől szembe Thelionnal, ujjaimat a mellkasán és a vállán támasztottam meg. Amíg a démon beszélt, csendben maradtam, sokkal inkább lekötött az érintése, mint a szavai, melyeket már sokszor meghallgattam, s bármennyire nem érdekeltek, figyeltem rájuk, amely egy újabb gesztus volt a férfi felé. Nem értettem velük egyet persze, valahol talán a férjem is tudta már ekkor is, hogy sohasem fogok meghajolni ezek előtt az elképzelései előtt; de nem szakítottam félbe. Amikor befejezte lesütöttem a tekintetemet, beharapva az alsó ajkamat, ujjaim az inge gallérját piszkáltál. Egy pillanatra átvillant az elmémen, talán túl korai kimondanom mindazt, ami kikívánkozott belőlem, de végül úgy döntöttem, vállalom a kockázatot, hiszen talán éppen ezzel nyerhettem meg magamnak az öröklétben a férfit. Néhány barna hajtincs omlott előre a hajamból, kissé eltakarva az arcomat, amint beszélni kezdtem:
– A hosszú hetek alatt a szobámban arra jutottam, valóban boldoggá akarlak tenni, különben nem jöttem volna önként hozzád – kezdtem, s talán azt várta, hogy meghunyászkodom majd előtte, megadva neki magamat teljes mértékben, de persze nem ez volt a tervem. – Az elmúlt három éjszaka során pedig rájöttem arra is, a tiéd akarok lenni – ez egy többé-kevésbé helytálló kijelentés volt, még ha nem is hitte volna el. Testemmel hozzásimultam, csípőmet megdöntve az ágyékához dörgölőztem, ingével babráló ujjaim a nyakára siklottak, nem fenyegetően, ám kissé megszorítva, szabad kezem az arcélére szaladt, hüvelykujjamat végig húztam ajkain. – És azt akarom, te is az enyém legyél, Férjem – a szám széles mosolyra húzódott, ahogyan beszéltem – hogy a világ összeomlásáig szolgálhassalak – mindezt már csak suttogtam, a bőrére leheltem, olyan közel hajoltam hozzá, ajkaimmal az övéit súroltam, lazítva a nyakának feszülő ujjaim ingerlő szorításán, bal kezem pedig kettőnk közé siklott megérintve Theliont a legérzékenyebb pontján. A számat az ő szájára tapasztottam puhán, mintha csak becézgetni akartam volna, hogy aztán egyre érzékibbé mélyítsem az érintést, miközben ujjaimmal bebarangoltam a már ismerős testet. Végül hosszú percekkel később fátyolos tekintettel emelkedtem el tőle kissé, éppen hogy a szemébe nézhessek, s hogy megismételjem egy korábbi kérdésemet: – Mit kíván tőlem, Férjem? – kezeim a tarkóján pihentek, éhes, mohó tekintetem az övébe fúrtam, melyben éppúgy mint a szám szélén mosoly játszott. Kíváncsian vártam az ítéletét a kis játékom felett.


986 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptySzer. Feb. 19, 2020 5:42 pm


To: my dearest wife

Oh darling, put me through hell and call it love




Merészsége kétélű kard volt: most még imponált, ám tartottam tőle, eljön majd a nap, amikor nehezemre esik tolerálni. Bármilyen izgalmas is egy betöretlen, szabadelvű nő, ha nem tarthatom teljes mértékben az irányításom alatt, kettőnknek nem lehet jövője - legalábbis teljes mértékig meg voltam győződve e frázisba táplált igazamról, arról, hogy a tűz, ha hagyjuk burjánzani, végül nem válogat, elpusztítja azt is, mi életet és erőt adott neki. Most azonban még elégedett félmosollyal fogadtam a visszavágását, hagytam, hogy lenyűgözzön a bátorsága és a szépsége.
- Akkor azt hiszem, már mindegy. Előbb-utóbb robbanni fog. - Akár elé is mehettem volna a katasztrófának, próbálhattam volna minimalizálni a kárt és az esetleges veszteségeket, de valahogy az agyam racionálisabb fele nem működött megfelelően. Démonok esetében nehéz erről beszélni, ám társaimhoz képest mindig is földhözragadtabb gondolkodással bírtam, amire kifejezetten büszke voltam évszázadokon át. Hecate megjelenése felkavart, negatív és pozitív értelemben egyszerre; ezek az újszerű, elrugaszkodott gondolatok teljesen ismeretlen erővel hatottak rám.
- Tudod, mikor kell helyes választ adni. - Elismerő biccentéssel adtam tudtára, hogy tetszett a megnyilatkozása. Nem mintha kinéztem volna bármelyik feleségemből is, hogy nyíltan másvalaki pártjára álljanak, ám az, hogy Hecate erre verbálisan is ráerősített, csak jobban imponált. Nem véletlenül születtem a kevélységből; az oxigénnél is jobban éltetett, hogy tudjam, több vagyok másoknál.
- Mindkettőnknek szüksége lesz rá. - Az én idegrendszeremnek, hogy épségben elbírja ezt a különös, makacs nőszemélyt, és az övének is, hogy szép lassan meggörbüljön akaratom súlya alatt. Egyelőre fogalmam sem volt, melyikünk állt nyerésre. Ahogy elrévedtem a könyv felett meztelen vonalain, egyáltalán nem éreztem úgy, hogy én lennék az.
- Nem is. - helyeseltem, készségesen elsiklottam a tény felett, hogy ismeri a halandók világára vonatkozó szabályainkat. Még mindig jobb, mintha tudatlanságára hivatkozva szegné meg őket. - Kivéve, ha egy fődémon asszonya vagy. - Vállat vontam, mintha semmiség lenne, és az is volt. Számomra a fenti világ hosszú ideje nem jelentett már semmit; csak akkor léptem a felszínre, ha Arcadius megbízott valamivel, vagy önnön céljaim, érdekeim űztek az emberek közé. Halandó létükre rengeteg lélekben csírázott ott a sötétség, az a fajta gonoszság, aminek nagyon is hasznát vesszük a Pokolban. Habár engem az ellentettje vonzott, a megrontásra váró tisztaság, a törésre ítélt galambszív.
- A legtöbben szeretnek itt lenni, a te ellenállásodból azonban azt szűrtem le, vágynál a változatosságra. - Sokáig elutasított, és úgy láttam, inkább tekintette börtönnek a palotát, mint otthonának. Bár hirtelen jellemváltása egyelőre a kedvem szerint zajlott, semmi sem garantálta, hogy a viselkedésével együtt a lelke is formálódott. Noha nem erősségem az empátia és nem is igazán foglalkoztat, a feleségeim hogyan érzik magukat, most mégis úgy véltem, ennyit megtehetek Hecatéért, ha óhajtja.
- Ha lökhetne ennél lejjebb a kísértés, úgy már zuhannék. - A vörös tökéletesen állt neki, nehezemre esett elnyomni a csodálatomat. Nem csak az nyűgözött le, ahogy festett, hanem a gondolat is, milyen tökéletes kiegészítő lesz mellettem; valami, amire megéri büszkének lennem és amivel szívesen eldicsekednék. - Szépséged mit sem kopott, mióta elvettelek. - ledobtam a könyvet a helyére és a fotelben hátradőlve figyeltem, hogyan babrál a borral. Hiába sürgetett az indulás, túlságosan elkényelmesedtem és nem akaródzott megmozdulnom, inkább hosszú órákig gyönyörködtem volna a látványban.
- Persze, csakis velem mehetsz fel. - kanyarodtam vissza az iménti témánkra, és a kezemet nyújtottam felé: intettem, hogy jöjjön közelebb. Ha megtette, szerettem volna az ölembe ültetni, hogy szemből vagy oldalról, az mindegy volt, amíg érezhettem kellemes súlyát magamon és átkarolhattam a derekát, kitapintva a vörös anyag alatt sejtelmesen megbújó íveket és vonalakat. - Az önállóságot nem díjazom. Nem dolgod bármit is egymagad csinálni. Azért vagy, hogy engem boldoggá tegyél. - Bár ittléte óta számtalanszor lefektettem már előtte a szabályokat, úgy éreztem, nem árt, ha újra és újra hallja. Csak azért, mert néhány éjszakára felhagyott az ellenkezéssel, még nem hittem benne, hogy nem forgat valamit abban a gyönyörű és veszélyesen okos kis fejében. - A gondolataid, az érzéseid, a vágyaid - minden az enyém, ahogy a szabadságod is. - Nem feltétlenül vártam tőle választ, inkább csak emlékeztetni akartam rá, hol a helye. Képtelen voltam leplezni, mennyire levett a lábamról és hogy már most elkezdtem kötődni hozzá és iránta, ám ez még nem változtatott a tényen, mi ő, mi az, amivé válhat és mi az, amivé sosem fog.
Akkoriban legalábbis szentül hittem.

aláfestés ♞  :<3:


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyCsüt. Jan. 02, 2020 6:19 pm


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.




Láttam, hogy felkeltettem a kíváncsiságát, amikor élcelődve válaszoltam neki. Az elmúlt néhány nap alatt is rengeteget tanultam Thelionról, arról mit szeret, mi az, ami felizgatja mind a testét, mind az elméjét. Én magam is szerettem ezt a játékot, élveztem, hogy akár minden pillanatban képes voltam meglepni, ha úgy akartam, s még inkább élveztem az összes reakcióját. Szórakoztató férfi volt, bár ezt nem kívántam egyelőre az orrára kötni. Jobbnak láttam még nem nyílt lapokkal játszanom vele, hogy ne veszítsem el egyetlen pillanatra sem az érdeklődését. A másik két nő, akik pökhendi módon feleségeknek hívták magukat, mert a fődémon engedte nekik, nem taktikáztak, úgy tűnt, belenyugodtak és belekényelmesedtek a sorsukba, és mindent a férfinak adtak, amilyük volt. Talán pont ezért éreztem azt, hogy könnyebb dolgom volt az elmúlt napokban, mint hittem.
– Miért ne lenne? – kérdeztem vissza szemrebbenés nélkül, miközben vaskos ajkaimat széles mosolyra húztam, azután felnevettem. Tekintetem Thelionéba fúrtam, ahogy válaszoltam, egyik szemöldökömet kissé megemeltem, mintha azt jeleztem volna neki: „kapj el, ha tudsz”. Nem engedtem, hogy bátorságomon és merészségemen átvillanjon az a cseppnyi kétely, hogy biztosan jó úton haladtam-e a férfiért folytatott titkos magánhadjáratomon. Pedig ott volt, minden mozdulatomban, minden kiejtett hangban. Hatalmat akartam, és ehhez a Kevélység kellett. Mégis azt éreztem, nem csak az erő és tekintély utáni sóvárgásom hajt, s nem csak ezek miatt érzek némi félelmet, hogy túlságosan élesen jegyzek majd meg valamit, amire a férfi kipenderít a kastélyból. Egy másik érzés is bujkált már bennem, amit még halandó létemből ismertem. Ennek felismerése meglepetés volt számomra is, de nem hagytam, hogy kizökkentsen az eddigi sikerszériámból mindez. Majd elszámolok magammal, ha egy percre egyedül maradok majd a gondolataimmal.
– És ha az a kanóc már szikrázik? – kissé oldalra billentettem a fejemet, és lassan végigmértem Theliont, alsó ajkamat beharapva, majd amikor visszatért tekintetem az arcára és a férfi pillantásával találkozott az enyém, ajkaimat hagytam szétnyílni, míg a szám szélén mosoly bújt meg. A kérdéssel már egyáltalán nem Arcadius-ra utaltam, őszintén szólva a Pokol királya nem érdekelt, az elmúlt három éjszaka után főként nem. Amennyit ittlétem alatt hallottam róla, nem győztek meg, hogy a Kevélységség helyett őt kéne jobban kedvelnem. És egyébként is… nekem éppen elég volt újdonsült férjem hatalma és pozíciója, és az ezzel járó kivételes lehetőségek, amelyeket magamnak akartam. A második szőlőszemet és szétroppantottam a számban, míg azt vártam, mit fog felelni a férfi, az előző kihívó megjegyzésemre. Felnevettem a felcsillanó féltékenységén. Ahogyan a korábban tanúsított puhaságára, gyengédségére sem számítottam, úgy erre sem, de nagyon is tetszett s elégedetté tett. A nyelvem hegyén volt, hogy nekem sincs ínyemre az osztozkodás, ám gyorsan rájöttem, hogy ez nem lenne kellőképpen szofisztikált válasz, tekintettel, hogy a férfi igenis háremet akart fenntartani. Végül hümmögtem egyet, míg újabb szőlőszemért nyúltam, a fényes kis gyümölcsöket néztem a tálban.
– Nem kell aggódnod – kezdtem szemeimet újfent a démonra emelve – nekem a Kevélység a kedvencem – megvontam a vállamat, mintha semmilyen különösebb dolgot nem közöltem volna vele, és nem is igazán számított volna mindez.
Ahogy magához húzott, a testem elernyedt, átadtam magamat a férfi minden érintésének, minden lélegzetvételének. A kijelentésemre hasonló választ kaptam, mely okán röviden felnevettem. – Igazán? – kérdeztem vissza tovább incselkedve Thelionnal, majd kissé gúnyosan hozzátettem: – Sok sikert – igazából kicsit akartam, megpróbáljon betörni, és tudtam, hogy meg is fogja kísérelni. Felizgatott a gondolat, hogy az ellenállásom mit hoz majd ki belőle, és milyen harc fog kialakulni kettőnk között. Ezért is volt izgalmas nem ismerni az ő lapjait sem. Biztos voltam benne, hogy mindkettőnk egyik legnagyobb fegyvere a másik ellen a meglepetés. Mindezt előre élveztem. Végül a megszólításra magához rántott, kezei a fenekembe markoltak, majd bal lábamat maga köré igazította. A testem nekifeszült az övének, a selyemköntös szétbomlott rajtam. Egy pillanatra a lélegzetem is elakadt. Számíthattam volna efféle reakcióra, ám mégis sikerült hirtelen letaglóznia. Kaján vigyorát látva én magam is elmosolyodtam. Az ígéretével gyakorlatilag aláírta, hogy megnyertem magamnak a negyedik éjszakát is, és pontosan ez volt a célom. De nem engedtem meg, hogy mindez megrészegítsen és a fejembe szálljon, hiszen az a bukásomhoz vezetett volna. Én pedig vágytam a démon adta hatalomra, s most már magára a démonra is. A finom csókkal az arcomon eresztett el, melyet kissé vonakodtam elfogadni először, ám azt már tudtam, hogy Thelion valóban szerette elintézni a dolgait mielőtt, hogy aztán kényelmesen töltse a szabadidejét, s azt is megtanultam már, nem jó pont, ha ebben korlátozni akartam őt. Így hát ahelyett, hogy ellen tartottam volna neki, hagytam ellépni tőlem, és a selyemköntösnek sem álltam útjába, hogy a padlóra hulljon, amikor a férjem felszólított, hogy öltözzek fel. Anyaszült meztelenül léptem el előle, megindulva a szekrény felé. Csak egye a fene, mit hagy ki most egy udvariassági látogatás miatt.
Hallottam, amint leült, de nem pillantottam rá, ellenben éreztem a tekintetét, ami engem követett. Helyes, gondoltam, mielőtt megszólított volna. Éppen a szekrényből húztam elő egy vörös tógaszerű ruhát. Tudtam, hogy ez nem csak miattam volt itt, de ezzel nem törődtem, tudtam hogyan fogom emlékezetessé tenni ennek a viselését. A férfi kérdésére visszafordultam felé, a kezemben a puha textillel. Értettem mire célzott az odafenttel, mindenki így hívta a halandók világát itt lent, a Pokolban.
– Azt hittem, nem járhatunk a halandók világában – jegyeztem meg, megvillantva Thelion számára, hogy az elmúlt hónapokat, amelyekben elutasítottam őt, főként az új világom megismerésével töltöttem. A ruhával a kezemben a férjem elé sétáltam, majd őelőtte bújtam bele. Csak a vérvörös színű, leomló anyag takarta a bőrömet, semmi mást nem akartam alávenni. Úgy sejtettem, ezt izgalmasnak fogja találni a fődémonom. – Megfelelő lesz? – kérdeztem oldalra billentve a fejemet, az öltözékemre célozva, majd az asztalon álló üveg felé nyúltam és töltöttem magamnak egy kevés bort.


916 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyPént. Dec. 13, 2019 7:42 pm


To: my dearest wife

Oh darling, put me through hell and call it love




- Lenne hozzá merszed? - Szemöldököm ívbe futott, alatta sötéten fénylett kihívó pillantásom. Nem tudott rossz választ adni; ha csak heccelt, úgy pimaszsága imponáló, ha viszont őszintén hitte, hogy kisétálhatna csak úgy az ágyamból, büntetlenül hátat fordíthatna nekem anélkül, hogy kiszolgálná vágyaim és beteljesítené a dolgát, úgy bátorsága előtt voltam kénytelen fejet hajtani. Őszintén érdekelt, melyik válasz mögött bújik meg a valódi Hecate - magam sem tudtam, melyiket találom vonzóbbnak.
- Ha nem félnék, hogy csak felerősítenétek egymás makacsságát, még össze is eresztenélek titeket. A kanócot érdemes azonban minél messze tartani a tűztől. - Arcadius a legszeszélyesebb mindünk közül, az kéne még, hogy Hecate valamit elszóljon; ki tudja, őnagysága az indulat hevében miféle büntetést szabna ki rá. Vagy épp ellenkezőleg, talán számára is rokonszenvessé válna az élcelődése ezen éles nyelvű nőszemélynek...
Előbb féltés, aztán féltékenység? Egészen elszörnyülködöm azon, mennyire kiforgatott ez a néhány, vele töltött éjszaka magamból. Talán nem osztoztam a társaim indokolatlan brutalitásán és keménykezűségén, de azt sem hagyhattam, hogy túlságosan elpuhítson. A végén még én leszek az, aki megégeti magát.
- Attól tartok, Arcadius kereshetne új Bujaságot magának. - villantottam meg egy karcsú szeletét a féltékenységemnek, fakó mosolyba bújtatva. - Nem szeretek osztozkodni. - Ez is a gőgöm, a lényem része, mondhatnánk akár. Hiába teremtődtünk egyetlen bűn köré, azzal, hogy démonná váltunk, nem zárhatjuk ki a többit sem magunkból. Még szerencse, pusztán gőggel ugyanis nem sokra mennék három nő mellett...
A közelsége ellazított, kötelességem kőbe vésett betűi elkopni tűntek Hecate mellett. Erős volt a kísértés, hogy visszabújjak vele az ágyba és újrafessük a múlt éjszaka történéseit, démonként azonban az én tisztem volt bűnbe csalni másokat, nem pedig fordítva. Bármennyire is vonzott a selyem alatti melegség, beértem a bőre, a haja illatával és néhány lopott csókkal.
- Rossz a hangsúly. Még nem vagy az. - Attól még, hogy behódolt nekem az ágyban, ez nem jelentette azt, hogy teljesen kész voltam a betörésével. Noha pont az a tűz és ellenállás tetszett benne annyira, amit felém tanúsított, attól még kénytelen voltam rendes feleséggé nevelni, aki pontosan ismeri a határait. Még fogalmam sem volt, hogyan tehetem ezt úgy, hogy közben megőrizzem Hecate lényét és sajátos jellemét... De izgatott a gondolat, így kíváncsian vártam, mi sül ki belőle.
Jól hallottam? Fel kellett hagynom nyaka becézésével, hogy az arcára pillantva ellenőrizhessem, nem a hallásom csalatott-e meg. Kaján, elégedett vigyor jelent meg az arcomon, kezem lejjebb vándorolt a derekáról, félgömbjeibe markolva húztam az ölemre, egyik combját derekam köré simítva.
- Tartsd meg ezt a készségességet estére. Ki tudja, talán a ma éjszakát is egyedül veled töltöm. - Hízelgő, kedveskedő csókot nyomtam az arcára, mielőtt elengedtem őt és elhúzódtam volna tőle, megőrizve önmegtartóztatásom utolsó erejét. - Kapj magadra valamit! Minél előbb le akarom futni az udvariassági köröket Aglarnirral. - letéptem egy szőlőt a fürtről és a számba dobtam. Ledobtam magam az egyik karosszékbe és a kezembe vettem az asztalon hagyott könyvet, amit még a minap kezdtem el olvasni. Fél szemmel azért még mindig Hecatét figyeltem és azt, hogy merre jár. Tagadhatatlanul vonzott.
- Hecate. - szólítottam meg végül, bármerre is járt, becsukva az épp csak kinyitott könyvet. - Nem kívánsz körbenézni odafent? - Nem kellett részleteznem, hogy "fent" alatt az emberek világát értettem. Most gondoltam csak bele, hogy a nő hónapok óta nem hagyta el a kastélyt, még nem látta megújult szemmel azt, amit olyan kegyetlen módon maga mögött hagyott annak idején.


aláfestés ♞  :<3:


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion EmptyHétf. Dec. 02, 2019 9:29 am


to my perfect Husband



be different.
be unique.
be the first.



Halandóságomban megfogadtam, hogy egyetlen férfiban sem fogok megbízni soha többé, és ehhez tartottam is magamat, a szellemek pedig mindig segítettek távol tartani az olyan férfiakat, akik úgy véltem árthatnak nekem. A szellemek, akik pontosan olyan gonosz lelkek lehettek, mint itt a Pokolban bármelyik férfi… Nem véletlenül haltam bele a segítségükbe. Éppen ezért voltam bizalmatlan és távolságtartó Thelionnal is, akit még most is nehezemre esett férjemnek hívni, hiába éltem vele – az eddigiek alapján inkább mellette – hónapok óta Kaliban. A helyzetem ugyan finomodott, de továbbra sem voltam hajlandó elhinni minden szavát, ahogyan egyik-másik felesége tette ezt. Azok a nők ostobák voltak, mert nem azért voltak a férfi mellett, amiért valójában megérte: a tekintélye és a hatalma miatt… egyszerűen belé bolondultak, és remélhették csupán, nem járnak majd úgy, mint elődeik. Én ezt nem akartam kockáztatni, éppen ezért döntöttem úgy, hogy már kielégítem Thelion vágyait, ám csak akkor, ha látom rajta az elszántságot és a hajlandóságot, hogy küzdjön értem. Egyelőre nem vártam, hogy partnerként tekintsen rám, az a sokadik lépcsőfok volt a terveim között.
Ahogy fölé kerültem, felnevetett, én pedig élveztem, hogy megleptem. Ahogyan azt is, hogy faképnél hagyhattam, éppen akkor, amikor már elhitte, mindent megkaphat egyszerűen a létezése jogán. A szavait hallva felnevettem, éreztem a mély baritonban a kielégületlen vágyat az ajkaim után. Elégedetten burkolóztam a finom selyembe, melyen átsejlett minden domborulatom. Nevettem a kijelentésén… milyen drámai volt.
– Ugyan, ha meg akarnálak fosztani az örömtől, kisétáltam volna az ajtón. Ám még itt vagyok – feleltem, elégedett tekintetemet az övébe fúrva, míg az első szőlőszemet lassan emeltem csak a számhoz, hagytam hadd eméssze magát, hogy nem ő érinti ajkaimat, hanem a gyümölcs. Az éhes szempár szinte felnyársalt. Be kellett vallanom, a férfi kisajátításáért indult hadjáratom sokkal élvezetesebbnek ígérkezett, mint hittem; élveztem azt a fajta játékot és évődést, ami Thelion és köztem alakult ki és sokkal vonzóbbá tette a férfit.
Láttam rajta, nem tudja hová tenni az érdeklődésemet a munkája iránt, és biztos voltam benne, hogy kétségek merültek fel benne, miért is voltam itt. Nem bántam, azt akartam, hogy csak velem foglalkozzon, rajtam járjon az esze, hogy minden percben én jussak az eszébe, s hogy én legyek az egyetlen, akivel az udvar dolgairól is tudjon és merjen nyíltan beszélni. Minden akartam lenni, az egyetlen.
– Akkor Arcadiusszal megértenénk egymást, az ellentmondásban nekem is nagy gyakorlatom van – húztam mosolyra az ajkaimat újabb szőlőszemet véve az ajkaim közé. Figyeltem, ahogyan felkelt az ágyból, hogy azután meztelen lábbal induljon az ablak felé. A függönyön át is beszivárgott Kali fénye, s bár odakint nem igen jártam, újjászületésem óta, kíváncsi voltam a férfi birodalmára. Ajánlata rángatott ki a gondolataim közül, amelyek éppen elkanyarodtam a Pokol politikájáról kizárólag Thelionra. Némiképp csodálkoztam, hogy magával vinne, de úgy döntöttem, ha már felajánlotta kihasználom a lehetőséget. A megérzésem azt súgta, mindez próbatétel, s hogy a férfi minden rezdülésemet figyelemmel kíséri, ha már ebbe az irányba tereltem a beszélgetésünket.
– Épp ideje jobban megismernem az új otthonomat, úgyhogy veled tartanék – bólintottam, ajkaimon halvány mosoly játszott, amely kiszélesedett, amikor megjegyzést tett az öltözékemre. – Pedig milyen prózai lenne, ha épp a Bujaság látna így – feleltem és elnevettem magamat. Kihallhatta a hangomból, hogy cseppet sem gondoltam komolyan, amit mondtam. Nem kívántam másnak mutogatni a bájaimat, csupán neki. Pontosan tudtam, hogy Thelionnal szemben egyetlen esélyem van, s ha azt eljátszottam, kérlelhetetlen lesz. Megértettem, hisz én magam is így álltam a világhoz. Végül felém indult, egy nagymacska lassúságával, aki éppen a prédáját cserkészi be, én pedig hagytam magamat áldozattá válni. Élveztem a tekintetét, amivel szinte felnyársalt, és amitől a szívem hevesebben kezdett verni, s minden porcikámat izgalom járta át. Ujjai derekamra kulcsolódtak, magához rántott, szorosan tartva, nehogy elszökhessek. Nem mintha ezúttal akartam volna. Finom érintései nyomán sóhaj szökött ki az ajkaimon, a testem ellazult, mégis minden izmom megfeszülni látszott, felkészülve minden elképzelhetőre. Égett a bőröm az érintése nyomán. Körmeimmel ingerlően végig szántottam az oldalán, ahol még az ing takarta a bőrét, fel egészen a nyakáig, onnan pedig a tarkóján át a hajába siklottak ujjaim.
– Ha nem tudnád még, nem vagyok az a szófogadó fajta – vontam fel az egyik szemöldökömet és széles mosolyra húzódtak buja ajkaim, miközben egyre inkább felizgatott a férfi közelsége. A hangomból kihallhatta, hogy incselkedem vele, s ez részemről nem csak megjátszott gesztus volt, valóban tapogattam a határaimat. Kíváncsi voltam mit enged és mit nem, és ezeket akartam elpuhítani. A szemeibe fúrtam az enyémeket, ha rám pillantott.
– És most? Mit kíván tőlem, Férjem? – az elmúlt három nap és éj alatt most először hivatkoztam rá fennhangon is ekképpen, s kíváncsian vártam, mit felel majd erre.


743 ■ zene ■  Hecate & Thelion 897538487
■■


Hecate
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hecate



163
C szint:
Kalmithil
Hecate & Thelion HtENNZn
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
ϫ the first and eternal
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
625
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
angelina jolie
Tartózkodási helyem :
Kali
Az álarc mögött :
szuszu

Hecate & Thelion Empty
TémanyitásHecate & Thelion Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hecate & Thelion Empty
 

Hecate & Thelion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Hecate
» infernal deal - Tatiana & Thelion
» Thelion
» Thelion
» Thelion hálószobája