Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásDarren Fray EmptySzomb. Nov. 30, 2019 7:03 pm

Darren Fray
Play by: Nathan Kress




Becenév
Dash, Fray

Titulus
A névtelen (hisz Astrid ellopta a nevem) / The Light in The Darkness

Születési hely, dátum
New Orleans, 1992. július 11.

Csoport
Human

Rang
Ember (vérfarkas génekkel)

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Még nem változtam át semmivé, de vérfarkas génekkel rendelkezem, ezért... nagyon is vigyáznom kell arra, hogy ne okozzam senkinek sem a halálát.
Család
Évek óta nem tartom velük a kapcsolatot. Valahogy sosem volt jó eleve a kapcsolatunk, így amint lehetett, leléptem tőlük - a munkámnak élek, és mondhatni, nekem már a munkatársak a családtagjaim. Tudom, elég szánalmas, de valakinek csak ez jut, nem?
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Megvan az a szitu, amikor mindent el akarsz tervezni tökéletesen? A legjobbat akarod kihozni magadból, a helyzetből… de végül egy balszerencsés eset miatt nem sikerül. Külső hatások, olyan tényezők, melyeket nem befolyásolhatsz. Vagy egyszerűen csak… történik valami olyan, ami miatt visszahátrálsz az egésztől. A kukába vágod a tökéletes randi ötletet, lehúzol egy üveg whiskyt és elvonulsz jó messzire, mert úgy érzed, hogy megbánthatod a szeretett nőt és a végén te is kapsz egy adagot a mágiájának erejéből. Ja, várjunk. Ez megtörtént! Pontosabban… tekerjük csak vissza az idővonalat...

Az iskola udvaron álltunk és Skylert figyeltem, aki az egyik barátnőjével csacsogott. Egészen addig vártam, míg a barátnője lelépett. Skyler is elindult volna kifelé a kapun, hisz vége volt az óráinak, de én sietős léptekkel értem be, majd kaptam el a karját.
- Skye! Figyu… bocs. De szeretném, ha még segítenél. Van időd rám? – Reménykedve tekintettem rá, mire ő elmosolyodott. Bólintott.
- Persze. Astridról akarsz még valamit tudni? Mit vettél neki? – Kíváncsiskodott, miközben belém karolt. Zavartan köszörültem meg a torkomat, ahogy együtt léptünk ki a kapun.
- Igen, róla. Ki másról? – Nevettem. – Hát, egyelőre csak kinéztem neki valamit. De nem akarom lerohanni. Még az sem biztos, hogy eljön velem randizni, nem? – Frusztráltan fújtam ki a bent tartott levegőt.
- Ne írd le magad. Tudom, hogy van esélyed nála. – Értetlenül bámultam rá és csodáltam a magabiztosságát. – Női megérzés, na. Higgy nekem, Dash! – Oldalba bökött.
Talán órákig beszélgettünk, de mindvégig Astrid volt a téma. Talán túlzottan is a megszállottja lettem annak, hogy tökéletesen alakítsak mindent. Pont ez volt az, ami miatt elromlott minden. Ha nem akarom annyira görcsösen tudni már jó előre, mit szeret, mi a kedvenc helye, mit utál, mi a kedvenc együttese és a többi, akkor talán minden… minden megelőzhető lett volna.
Hazáig kísértem Skylert, és ott búcsúztam el tőle, az ajtónál. Még meg is öleltem, szorosan. Megszorongattam. Olyan volt nekem, mintha a testvérem lenne, vagy a legjobb barátom. Számíthattam rá és boldog voltam, hogy segít nekem.
- Köszönök mindent, te lány! – Még egy puszit is nyomtam az arcára, mire felnevetett és végül elszakadt tőlem.
- Nincs mit, Darren. Csak hívd el végre! – Nézett rám mosolygósan. Bólintottam, majd hátráltam, és megigazítottam a vállamon a táskám pántját.
- Úgy lesz. Szia, Skye! – Intettem és sarkon fordulva elindultam. Azonban nem jutottam messzire, csak a legközelebbi utcasarkon fordultam be, mikor sikoltást hallottam.
Visszafelé kezdtem rohanni, de a látvány, ami fogadott, sokkolt. Astrid rátámadt Skylerre. Fogalmam sem volt róla, miért. Közbe akartam lépni, de láttam, ahogy Skye int nekem, egyfajta jelzésként, hogy ne tegyem, ne menjek oda.
Még mindig emlékszem Astrid tekintetére. Tüzes volt és heves, némi csalódottsággal fűszerezve. Akkor még nem értettem, miért.
Aznap sutba vágtam a randi ötleteket és mindent, amit elterveztem. Egyszerűen attól féltem, hogy megbánthatom Astridot. Nem ismertem őt, hiába tudtam róla ezer meg egy dolgot, nem tudtam a lelkéről semmit. Arról, hogy mi zajlik le Ő benne. Nem akartam neki rosszat.

Skylerrel azonban tartottam a kapcsolatot. Számtalan alkalommal noszogatott, hogy próbáljam meg mégis a testvérét elhívni randizni, de féltem. Bár ne tettem volna. Talán elkerülhettük volna azt, ami ezután jött…
Ott voltam, mikor Astrid mindent felégetett maga körül. Képletesen, persze. Későn értem oda, már nem tudtam megállítani és visszafogni őt.
- Astrid, ne!! – Kiabáltam rá, ahogy a lakásba rontottam. Az ablakból láttam, hogy a szüleivel veszekszik és a kezével hadonászik. Sejtettem, hogy a mágiáját akarja használni. Nem, igazából tudtam. De elkéstem. A szüleit kiütötte a mágiájával. A földre kerültek, de fogalmam sem volt róla, hogy élnek-e még vagy sem. Ezután Skylert akarta bántani, de újból rászóltam.
- Kérlek, hagyd ezt abba! Bármit is csinálsz, hagyd… abba… kérlek… - A kezeimet védekezőn emeltem fel, így léptem felé. Skyler óvva intett, jelezve, hogy tűnjek el, mielőtt baj lesz, de nem hallgattam rá. Talán hiba volt. Astrid mágiája olyan szinten elszabadult, hogy engem is ledöntött a lábamról. Az eszméletemet vesztve feküdtem a földön, miközben körülöttem tovább tomboltak az indulatok.
Mikor magamhoz tértem, teljesen egyedül voltam. Sem Astrid, sem Skyler, sem a szülők nem voltak sehol. Fogalmam sincs, mi történt velük, vagy hol vannak, élnek-e még…

Évek teltek el az incidens óta. Azóta kijártam a sulit, sőt, jelenleg egy kutatócsoport tagja vagyok. Denverben van a központunk és eltűnt személyek után nyomozunk. Számtalan emberre bukkantam már rá, csak arra nem, akit valójában én keresek. Astrid Hastings. Olyan, mintha a föld nyelte volna el. Egyszerűen nem találom, fogalmam sincs, hol kereshetném. New Orleansban biztos, hogy nem volt, ezért is álltam tovább és helyeztettem át magamat Denverbe.
- Dash?! Itt van egy hölgy, akinek talán tudnál segíteni – Felpillantottam a fotóról, amit a kezemben tartottam és elnéztem George felé, aki az ajtóban állt.
- Küldd csak be – Rámosolyogtam szelíden, majd visszapillantottam a képre, amiről Astrid mosolygott vissza rám. Az egyik osztályfotózás után kértem el Skylertől… muszáj volt. Egy sóhajjal a fiókba csúsztattam a képet.
- Szia! Heather Blanchard vagyok és szükségem lenne a segítségedre – A kisasszony felé fordultam a forgó székemmel, majd felálltam és a kezemet nyújtottam neki.
- Darren Fray. Ülj csak le és mesélj, ki tűnt el – Egymásra mosolyogtunk. Minden erőmmel azon voltam, hogy segítsek másoknak, ha már magamon képtelen voltam.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Skyler Hastings

Az álarc mögött: Eliffe


Darren Fray
Ember
ártatlansága nem biztos
Darren Fray



163
C szint:
Kalmithil
Darren Fray HtzdcSx
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Body aches, I'm bound in chains
Darren Fray Tumblr_inline_ouv4r6DOtM1srwll0_400
Well there's a fire in my veins and
Can you hear the drumming?
Az életem ennyi titkot rejt :
22
Titulus :
The Light in The Darkness
Másik felem :
I been waitin' all my life
Run down what I've
always been chasing
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nathan Kress
Tartózkodási helyem :
Denver
Az álarc mögött :
Eliffe

Darren Fray Empty
TémanyitásDarren Fray EmptyVas. Dec. 01, 2019 12:14 pm

Gratulálunk, elfogadva!
It's only been a lifetime

Darren Fray

Kedves Darren!
Hmm, mintha ismerős lenne a családneved... Átnézted a foglalót?  Darren Fray 165619248 Csak ugratlak, ne ijedj meg. Nagyon örülök, hogy végre megérkezett az első ember Astridék szálához. Tudom, hogy nagyon vártak rád, ezért nem is tartalak fel túl sokáig, csak azt engedd meg, hogy néhány kedves szóval megajándékozzalak, mielőtt utadra bocsátanálak! Örülök, hogy én fogadhatlak el, ugyanis szeretem az egész Ellenállás-szálat, a ti plototokat pedig különösen. Ritka manapság, amikor egy férfinak küzdenie kell a nőért, a legtöbben feladják, vagy úgy hiszik, felesleges az egész és nem ér annyit. Kíváncsi vagyok, te melyik tábort fogod erősíteni, beletörik-e a fegyvered, vagy olyasmit találsz, amiért tűzön-vízen is megéri majd átmenned.
Öröm volt olvasni a lapod, mármint öröm alatt egyfajta sajátos mazochizmust értek, ugyanis elég tragikus történetetek van. Az a rengeteg félreértés, bonyodalom... Sehogyan sem sikerül elérned, pedig olyan közel vagytok egymáshoz! Az ilyesmit nem bírom ép idegekkel, már most is érzem a késztetést magamban, hogy menjek és segítsek nektek egymásra találni, de hát elég furán venné ki magát, főleg azok után, Astrid miket plotol ellenünk Very Happy
Szeretem, ahogy írsz, nagyon átadja a karaktert és a lapod is végig olvastatta magát. Szívesen olvastalak volna még, sajnáltam, hogy már nincs tovább, viszont remélhetőleg a játéktéren mielőbb viszont láthatlak majd téged. Egy apró kis megjegyzés a végére: ne érezd rosszul magad azért, mert a munkád a mindened. Persze, a magánélet is fontos, de annyi embernek, családnak segítettél már újra egymásra találni! Egy ilyen szép hivatásba nem szégyen beleölni szíved-lelked. Úgyhogy csak így tovább!
Nem is tartalak fel ennél tovább, már csak arra kérlek, hogy foglald le az arcod, neved, rangod, kedvenc színed, amit csak jól esik, és utána mehetsz is Denverbe! Kívánom, hogy megtaláld, amit keresel!
Jó játékot!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Darren Fray 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Darren Fray Empty
 

Darren Fray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Darren Fray
» Astrid Fray
» Fray lakás
» Astrid Fray
» Astrid Fray