Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAshley Becker EmptySzomb. Jan. 04, 2020 5:05 am

Ashley Becker
Play by: Emily VanCamp




Becenév
Ash

Titulus
Blue Bird || A boldogság kék madara

Születési hely, dátum
Richmond, 1992. szeptember 9.

Csoport
Nephiel

Rang
Nephiel

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Sosem voltam egészen ember, habár erre csak 14 éves koromban jöttem rá. Akkor sem értettem igazán, s talán még most sem értem, de egy dolgot biztosan tudok: nem vagyok rossz, sosem voltam, s soha nem is leszek. Az erőmet, a természet elemeit megtanultam uralni, a saját akaratommal befolyásolni és... talán egy nap majd betoppan az életembe az a lény, akivel le kell valahogy számolnom. Már ha igazak a legendák. Hiába van ugyanis erőm; amíg nem látom a saját szememmel azt a félvért, nem hiszek a létezésében. Vagy talán csak nem szeretnék. Hisz az azt jelentené, hogy mégha nem is akarok ölni... lehet, vele le kellene számolnom. Ezt sugallják az elolvasott sorok, s ezt súgja minden porcikám is.
Család
Édesanyám Emily Dornan, egy nagyon kedves nő volt mindig is, de be kell vallanom, sosem volt túl okos. A vér szerinti apámat, Samuel Beckert megcsalta, így az ő kapcsolatuknak hamar vége lett... s végül anyám Raphael Cross mellett kötött ki, egy gazdag férfinál, aki nyilván a pénzével és a sármjával hamar levette a lábáról. Anyám pedig mindent megtett, amit kért... cserébe a kényelemért és egyebekért. Az öcsémet pedig még nem is említettem. Habár csak a féltestvérem: Thomas Cross.
Nem mondhatnám, hogy valaha is idilli család voltunk, mert hazudnék. De bármennyire is kifejezte a nemtetszését Raphael... sosem haragudtam rá. Pedig utált. Csak a saját fiát fogadta el teljes értékű gyereknek a családunkban, én másodlagos voltam, sőt... amint volt rá lehetősége, anyámat meggyőzte és elküldött bentlakásos iskolába egy szomszédos városba. De még ezért sem voltam képes haragudni. Mindig megtaláltam mindenben a jót...
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Egyszerűen érthetetlen volt, hogy az öcsém miért keveredik állandóan ilyen ügyletekbe. Jobban mondva miért nem száll ki? Miért kereskedik drogokkal, mikor úgyis úszik a pénzben? Velem ellentétben, persze, aki szinte ki lett tagadva a családból. Nem mintha bántam volna ezt egy percig is, de Thomasért mindig is aggódtam. Talán azért, mert a testvérem volt és fiatalabb… bennem volt a testvéri ösztön, hogy megóvjam attól, ha marhaságot akart csinálni. De nem voltam mindig itt, hogy megállítsam. S ha itt is voltam, süket fülekre találtam.
- Add azt ide! – Kikaptam a kezéből a fehér poros zacskót. Mindketten tudtuk, hogy nem porcukor van benne.
- Ne szórakozz velem, Ashley! – Rivallt rám, de egy kicsit sem ijedtem meg tőle. Dühösen lépett felém, majd meglökött a fal felé; én pedig elvesztve az egyensúlyomat nekiestem, a zacskó pedig kiesett a kezemből. Ő azonnal érte hajolt és felkapta, majd kiviharzott a szobából.
Az ajtón ezután Raphael lépett be. A tekintete dühös volt, ahogy engem figyelt.
- Legközelebb szólhatnál, ha haza akarsz látogatni. Közöltük volna, hogy ne gyere, nem vár senki – Fonta keresztbe a karjait maga előtt, én pedig megforgattam a szemeimet.
- Nem hozzád jöttem, hanem az öcsémhez és anyámhoz… de nyugi, néhány napnál tovább amúgy sem szándékoztam maradni – Rámosolyogtam, majd elléptem mellette és ezzel magára is hagytam őt a szobában.
Tényleg nem szándékoztam sok időt idehaza tölteni, hisz idegen volt számomra minden és mindenki. De egy valaki nagyon is érdekelt… az, hogy mi van vele. Viszont nem tudtam, mégis hogyan férkőzhetnék a közelébe. Thomas egyik „haverjáról” volt szó ugyanis, akit állandóan drogokkal látott el. Annak idején számtalan alkalommal néztem végig, mit csinálnak és mennyire üti ki magát. Határozottan úgy éreztem, rossz úton jár és segíteni akartam neki. De nem mehettem oda csak úgy… nem ismert. Igazából én sem őt. Thomas mesélt róla néhány dolgot, mikor egy-egy jobb pillanatban csíptem el és sikerült beszélgetnünk. De ezek a pillanatok is rég voltak már. Nagyon rég.

A tetőn ültem az utolsó este. Késő volt már, a szél erősen fújt, így fázósan összébb húztam magamon a kabátot. Arra gondoltam, hogy milyen lesz újra visszaköltözni a kollégiumba; majd arra, milyen lenne, ha végre saját lakásom lehetne. Egyelőre azonban nem gondolhattam erre. A gyakornoki időszak alatt nem fizettek semmit, így az a kevés pénz, amit suli és a gyakornoki meló mellett szereztem más alkalmi munkákkal, az csak a kollégiumra volt elég. Kezdett igazán aggasztani a helyzet.
Aztán a telefonom megszólalt. Meglepve olvastam el a nevet a kijelzőn: „Thomas”. Ritkán hívott, sőt… igazából idejét sem tudom megmondani, mikor beszéltünk telefonon utoljára. Talán akkor, mikor legutóbb New Yorkban járt. Pillanatokkal később vettem fel.
- Ash! Gyere kérlek… segítened kell, te nővér vagy… biztos tudod, hogy mi a teendő ilyenkor… siess… - A hangja zaklatott volt és összefüggéstelenül hadovált még ezután, mire ráncolni kezdtem a homlokomat.
- Várj, nyugodj meg egy pillanatra! Vegyél mély levegőt… ez az. Szóval. Mi a baj? Mondd el még egyszer és máris ott vagyok – Sosem kért tőlem segítséget. Ezért is volt különös ez az egész.
- Jeffersonnál vagyok és szerintem túl sok… sokat vett be… - A név hallatán egyből elképedtem. Még kiszedtem belőle a pontos címet és leraktam a telefont, azután a szobámba siettem és összeszedtem néhány dolgot a táskámba. A gyakornoki meló egyik előnye az volt, hogy számtalan gyógyszerhez férhettem hozzá az épületben. Nem voltam büszke magamra, de volt, mikor elloptam ezt-azt, hogy jó célokra tudjam felhasználni. Volt már, hogy egy idős nőnek tudtam segíteni. Ezekért a pillanatokért megérte az áldozat és a szabályszegés is.
Nagyjából tíz perc alatt értem oda. Kopogás nélkül téptem fel a kilincset és siettem be a lakásba.
- Tom?! – A hangom az egész házban visszhangot vert. Aztán az emeletről hallottam viszont az öcsém hangját, így felrohantam a lépcsőn. – Hogy van? Magánál van? Pulzus? – Bombáztam kérdésekkel Thomast, amint beléptem a szobába. Aztán Jefferson mellé léptem és anékül, hogy az öcsém válaszolt volna, elkezdtem én magam megnézni, mi a helyzet. Ami elsőre feltűnt, hogy egyre lassabb volt a légzése…
- Mit adtál neki? – A hangom élesen csengett, ahogy az öcsémre néztem. Azonban nem vártam választ, cselekednem kellett. A táskámból elővettem egy injekciót; ilyenkor áldottam magam, hogy bár loptam, de ilyenkor… tudtam, hogy ez segíthet. – Máskor a mentőket hívd, ha ekkora a baj, Thomas… - Kitapintottam a fiú vénáját és beadtam neki a szert.
- Rendbe fog jönni? – Éreztem a hangján, hogy aggódik. Talán pont ezért párolgott el azonnal a mérgem.
- Reménykedj benne – Szúrtam neki oda, majd előszedtem még két gyógyszert és az ágy melletti asztalra tettem. – Ezeket még vegye be, ha magához tért… és kérlek, hagyj fel ezzel a dílerkedéssel. Vagy mégis mikor állsz le? Ha meghal valaki? – Thomast figyeltem, aki erre egy szó nélkül felállt és elindult kifelé. – Hívj fel valakit, hogy jöjjön el hozzá! Nem hagyhatjuk most egyedül. – Fogalmam sem volt, meghallotta-e, mert nem válaszolt. Szerintem bűntudata volt, de ezt sosem vallotta volna be nekem. Talán még saját magának sem. Én még órákig Jefferson mellett maradtam; tudni akartam, rendben lesz-e. Az ágya mellett ücsörögtem, figyelve őt, néha a homlokára simítva, vagy a pulzusát figyelve. Aztán elkezdett magához térni.
Nem maradtam ott. Thomas által tudtam, hogy amúgy sem kérne a segítségemből, vagy máséból... így hát nem adtam meg az esélyt neki arra, hogy ő maga zavarjon el.
Ahogy kiléptem a kapun, még láttam, hogy az utcába egy ismerős alak fordul be. Jefferson talán egyetlen, legigazibb barátja.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Skyler Hastings

Az álarc mögött: Eliffe


Ashley Becker
Nephiel
angyali kiválasztott
Ashley Becker



163
C szint:
Kalmithil
Ashley Becker YT2c6T2
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
℘ Blue Bird
Másik felem :
℘ Waiting for you,
Ashley Becker Tumblr_phtck7njVd1uud4reo1_400
Jefferson Schilling
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ Emily VanCamp
Tartózkodási helyem :
℘ Who know?
℘ ℘ ℘ :
Ashley Becker Tumblr_phtck7njVd1uud4reo8_400
Az álarc mögött :
℘ Eliffe

Ashley Becker Empty
TémanyitásAshley Becker EmptyKedd Jan. 07, 2020 8:57 pm

Gratulálunk, elfogadva
I'm not like this and I won't be like that. If I were like this or that I wouldn't be what I am.

Welcome to this page, My Darls'

To: Ashley

Miss Becker!

Be kell azt valljam, miszerint igazán meglepett, hisz' nemcsak, hogy csodálatosan összeállította a karakterlapját, de olyan szinten fűzte egybe a velem való szálat, hogy csupán csak tátott szájjal olvastam a sorokat. Oké, igaz, ami igaz... hisz' hozzáteszem, miszerint én kértem a meglepetés varázsát, viszont, hogy ilyen jól legyen felépítve és még az életemből származó Tom is szerepel benne, nos... azt kell mondanom, miszerint le a kalappal ön előtt, hölgyem!
Thomas, mint féltestvér és mint drogdíler, aki nem mellesleg még gazdag is... egyáltalán minek csinálja ezt a kis bizniszt, ha ennyire jól megy neki?! Ugyanis kötve hiszem, hogy panaszkodhatna arra, miszerint enélkül nem tudna épp' olyan fényűzően élni, mintsem jelenleg is, nem igaz?
Aztán pedig ott van azon tény is, miként az ifjú hölgynek sem volt valami igazán klasszikus életvitele. Hisz' koránt sem mondanám mindennapos jelenségnek a "minél távolabb legyen ez a gyerek" körülményt, de még azt hiszem... ez mindig jobb, sőt... sokkal jobb, mintha a szülők semmibe vették volna a létezését. Azt mondván... 'ön nem alkalmas semmire', avagy pusztán kísérleti alanynak minősült volna, akit elzárnak a világ elől, mintsem egy...
Mindenesetre sajnálom, miként át kellett élnie az élet kegyetlenségének összjátékát, s ezáltal odakerült, ahová. Senki sincsen, aki támogatná, avagy pusztán ön mellé állna. S bár szép gondolat a hölgytől a "mindenkinek segítsünk önzetlenül" szál, de a sors egyáltalán nem ily' kegyes... Egyesek csak kihasználják az embereket, a helyzeteket és csupán átvágnak, avagy beléd rúgnak ott, ahol éppen tudnak. Ezért is olyan szörnyű a társadalmunk... és még akkor nem is beszéltem a természetfeletti világról, amely már önmagában is megér egy külön misét.
Egyébként pedig.. szeretném megköszönni az önzetlen segítségét, hiszen senki sem volt még ilyen jó hozzám sosem, főként nem... nem ismeretlenül. Tehát hálám jeléül fogadja el ezt a pár soros kis elgondolást;

"Ha valamit valóban elakar érni, akkor tegyen érte.
Ha valamit megakar magának szerezni, ne húzza az időt.
S ha valamire igazán szüksége volna; én mindig ott leszek öntől nem messze.
"

From: Jefferson


Well,

Kifejezetten remekül sikerült a lapod és ugyancsak kiemelendő az a megalkotott összkép, amelyben gyönyörűen felvázoltad azt, amit egyaránt gondolsz, érzel és Te magad alkotsz. Ashley karaktere kiválóan be lett mutatva és mindent tartalmaz, aminek benne kell lennie; család, múlt és célok. Így már csak építeni kell vele a kijelölt utat és aztán hátradőlve figyelni azt, hogy mi is lesz ebből az egészből..
Külön köszönöm neked az elfogadás lehetőségét, bár kezdetlegesen azt sem tudtam, miszerint hogyan is álljak neki. Egyrészt talán azért, mert elszoktam a hivatalos formalitásoktól és már rég adódott erre esélyem, másrészt, mert... mert a régi időkre emlékeztetett, amikor még volt 'ilyen' opciós eshetőségem.
De végül is itt vagyunk és engem ért, ekként a megtiszteltetés, miszerint tovább engedjelek a játéktérre és egyaránt hozzám... hiszen én már várlak, még, ha nem is élő emberként, de igenis szükségem van arra, hogy a közelemben legyél - s igen, még nem tudok róla, de sokkal jobban fogok hozzád ragaszkodni, mintsem azt elsőre gondolnánk!  Ashley Becker 2142956176

Play with me, babe'! Ashley Becker 748718716


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Ashley Becker Empty
 

Ashley Becker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal