Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásClaire Hodgson EmptyVas. Május 30, 2021 12:55 pm

Claire Hodgson
Ajánlott Play by: Olivia Dudley


Státusz
Szabad

Csoport
Hunter

Rang
Beavatott vadász

Tartózkodási hely
Denver

Foglalkozás
Vadász

Kapcsolatok
Quentin Gilroy

Ahogyan én látlak...

Vadász családból származol, így egész életedben magas elvárásoknak kellett megfelelned. A fivéreid mellett nem igazán tudtál kitörni és elismerést szerezni magadnak, hiszen bármilyen keményen is edzettél, bármilyen erős vadásszá is váltál, apád szemében sosem tudtad megváltoztatni a tényt: lány vagy. Márpedig egy lány sosem lehet egyenrangú egy férfival. Így hát néhány éve eleged lett és eljöttél otthonról. Hallottál az Ötök Testvériségéről, ahol a vadászlét mellé varázserő is jár, és úgy döntöttél, átesel a beavatási szertartáson. Az így szerzett varázserővel túlszárnyalhatod a fivéreidet és talán még apád elismerését is elnyered. Nem éppen az az elv, mint amire az Ötök felesküdtek... A terved azonban így sem vált be, apád nem hogy büszke nem lett rád, hanem még ki is tagadott téged, amiért így elárultad a családot és csatlakoztál holmi "idegen szektához". A varázserődet pedig egyenesen undorítónak tartják - vagy csak titkon félnek a hatalmadtól?
A Testvériségnél ismerted meg Quentint, és habár nem volt szerelem első látásra, jó módszernek tűnt, hogy ezzel is bosszantsd a családod. Nem kellett nagy tudomány, hogy rájöjj, Quentin sem szerelemből van veled, hiszen másfél éve vagytok együtt, kézfogásnál mégsem nagyon vittétek többre. De ez nem zavar téged, egyrészt mert kedveled a férfit és szeretsz időt tölteni vele, másrészt mert a szerelemnél nagyobb gondjaid is vannak. Még mindig mások elismeréséért küzdesz, egyre nagyobb hatalomra vágysz, hiszen minél erősebbé válsz, annál inkább belátják majd körülötted, hogy nem érdemes téged lebecsülni. Egy nap talán apád is... Csak arról feledkezel meg, hogy mi volt az eredeti cél: a város egyensúlyának megóvása, az elesettek védelmezése, a gonosz kiirtása. Ezek valahogy kezdenek elhalványulni előtted, ahogy egyre nagyobb hangsúlyt adsz saját hatalmadnak; egyre kevésbé riadsz vissza attól, hogy az Ötök által nem igazán támogatott módszerekkel és forrásokból szerezz magadnak még több erőt. Meddig vagy hajlandó elmenni apád elismeréséért? Mi lesz az a pont, ahonnét már túl késő lesz visszafordulni?

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Claire Hodgson Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Claire Hodgson 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Claire Hodgson F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Claire Hodgson Empty
 

Claire Hodgson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Davina Claire
» Davina Claire
» Davina Claire
» Miss Davina Claire