Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásNauron EmptyVas. Május 30, 2021 4:19 pm

Nauron
Kötött Play by: Mark Pellegrino


Státusz
Szabad

Csoport
Demon

Rang
A harag démona

Tartózkodási hely
Pokol (Indra) mélyén egy csinos kis ketrec

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
Nem sok kapcsolattal rendelkezik jelenleg, hisz évek óta el van zárva; jövőbeni kapcsolat, szövetséges: @Thersez
Ahogyan én látlak...

Nálad jobban senki és semmi sem ismerheti a sötétség fogalmát, a magány valós megtestesülését és az egyedüllét kegyetlenségét. Hisz' bőven volt időd megismerni mindezt, s ahogy az évek teltek; úgy te magad is megváltoztál. Valami egészen más lett benned, mintha belülről törtek volna meg, s mintha... elvesztetted volna egykori fényedet a messzeség zálogában. Persze, ez csak képletes, tekintve, hogy nem érintkezhetsz másokkal és így tanúja sincs az esetnek, de aki régen ismert, sőt.. aki sejtette a létezésed tényének apró rezzenését; most teljesen másképp nézne rád..
Hajdanán lenyűgözőnek vélted a kis játékod, miszerint felforgasd mások életét és ezzel tegyél számukra keresztbe, de az a több száz év... egyetlen egy cellában töltve, s önmagadra hagyatkozva.. Nem mondanám, hogy élvezed, de ennek ellenére semmit sem tehetsz és ez a világ legkegyetlenebbik felismerése. Ugyanis régen megvolt mindened; hatalom, tekintély, szabadság... Kedvedre trükközhettél cselfesen, átverve őket, szinte egymás ellen szítva, de most... ebből egyáltalán mi maradt meg? Ugye, hogy semmi?!
S íme... lám, ott tartasz, ahol a part szakad! Hiába is ért célt a végső küzdelmed, miként a saját fajtársaid vígan kelhetnek a föld színén, ha Te mégsem vagy rá képes. De igazából, ami a legborzasztóbb, az az, miszerint hiába is halt meg Cade; Te ugyanúgy be vagy zárva.
Viszont; démon legyen a talpán, ha egyszer arra jár -, mert az a sok évnyi düh és keserű őrület, mely téged körülvesz -, s lám, ha nem vigyáz, akkor könnyedén cafatok válhatnak belőle!

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Nauron Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Nauron 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Nauron F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Nauron Empty
 

Nauron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nauron
» Nauron hálóterme