Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCaleb Planchart EmptyHétf. Júl. 27, 2020 2:15 pm

Caleb Planchart
Play by: Daniel Sharman




Becenév
Cal

Titulus
A középső gyerek

Születési hely, dátum
Denver, 1993. július 17.

Csoport
Warlock (egyelőre alig érzékeli a mágiáját)

Rang
Vadász

Beállítottság
Biszexuális (nem felvállaltan)

Egyedi képesség
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
Nem mondanám, hogy bármivé is átváltoztam volna. Chris közelében mondjuk elő tudom kapni a cuki kölyökkutya szemeimet, de ez... nem valódi átváltozás, ugye?
Család
Van egy nővérem, Cynthia és egy húgom, Chloe. Én meg vagyok a középső gyerek; de így, hogy fiúnak születtem, legalább nincsenek túl nagy cicaharcok a lányok között.
A szüleink átlagos polgárok Denverben, apa üzletember, anya pedig óvónő. Oh, a nővérem meg amúgy gyerek pszichológus! Menő. Nekem nincsenek ilyen ambícióim, mit ne mondjak. Inkább megyek démonokat kiűzni a chr----legjobb barátomból. Az jobb buli. Oké, talán ideje lenne valami igazi életcélt találnom... de olyan nehéz.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Nem szabadott volna belekevernem ebbe az egészbe. Bár azt hiszem, ha akartam volna sem tudtam volna kizárni őt. A város mindkettőnknek a szívügye volt. De azt álmaimban sem gondoltam, hogy megszállja egy démon. Egy… egy valódi, kicseszett, ijesztő démon!
Halálfélelmem volt. Nem a démon miatt, az a lény a legkevésbé sem érdekelt. Sokkal inkább rémisztett meg az a tudat, hogy elveszíthetem Christ. Nem voltam hajlandó belenyugodni, így minden erőmmel azon voltam, hogy megmentsem őt, bármibe is kerüljön. Az életemet is feláldoztam volna érte.
Remegő kézzel, mégis magabiztos vonalakkal rajzoltam fel a pentagrammot a földre, miközben szemem sarkából a démoni Christ figyeltem. Tombolt, rá sem ismertem. De nem hagyhattam, hogy a démon teljesen magába kebelezze…
Miután végeztem a rajzzal, felkeltem a földről és a démonhoz szóltam. Azt hiszem, még meg is dobáltam valamivel, hogy figyeljen rám. Hisz ez volt a célom: én érdekeljem, ne mások. Ne a pusztítás, vagy egy újabb ártatlan. Magamhoz édesgettem, egészen addig, míg bele nem sétált a felrajzolt csapdámba.
Ekkor pedig gondolkodás nélkül kezdtem el mormolni a démonűző igét, megállás nélkül:
- Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica... Ergo, draco maledicte et omnis legio diabolica, adjuramus te... – A földre rogytam, ahogy lábaim megremegtek és megadták magukat. Magam előtt támaszkodva moroltam tovább a latin, érthetetlen szövegmorzsát. - …cessa decipere humanas creaturas, eisque ?tern? perdition?s venenum propinare... Vade, satana, inventor et magister omnis fallaci?, hostis human? – Farkasszemet néztem a démonnal és egyben Chrissel. Láttam, hogy Chris küzd… mintha már egy kis része újra itt lenne. - salutis... Humiliare sub potenti manu Dei; contremisce et effuge, invocato a nobis sancto et terribili nomine... quem inferi tremunt... Ab insidiis diaboli, libera nos, Domine. Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos. – Aztán a démon elhagyta a testét, de mielőtt távozott volna a Földről, még felém suhant; átment rajtam. Úgy éreztem, mintha kiszívott volna belőlem valamit… az erőmet. Igen, tuti, hogy az erőm volt. A lendülete lesodort és a földre zuhantam, erőtlenül, ájultan.
Napokig nem tértem magamhoz.

Az ablak előtt álltam a reggeli kávémmal a kezemben. Kifelé bámultam, teljesen belefeledkezve a gondolataimba. Egy belső hangba, ami azt súgta, hogy varázsoljak. Újra és újra. Ahogy a kezemre pillantottam, érzékeltem, hogy két ujjam közt szinte szikrázik a mágia. Ekkor tértem magamhoz, egy gyenge fejrázás kíséretében.
Mi az ördög van velem?
Azóta a nap óta… olyan furcsa minden.
Az enyém vagy, kölyök.
Hogy mi?

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Isaac Lestrange

Az álarc mögött: Eliffe


Caleb Planchart
Vadász
aki fegyvert ragadva védelmez
Caleb Planchart



163
C szint:
Kalmithil
Caleb Planchart ZcVTTSG
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
6
Titulus :
Toffifee ~Nutella Milkshake
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Daniel Sharman
Tartózkodási helyem :
Denver
Keresem :

Caleb Planchart Empty
TémanyitásCaleb Planchart EmptyKedd Aug. 18, 2020 3:16 pm

Az embernek választania
nem pedig elfogadni kell a sorsát.

Caleb Planchart

Valamiért azt érzem, kifejezetten kedvelni foglak téged, ha valaha is találkozunk. Magyarázatot ne várj, rendben? Nem szeretem a fölösleges kérdéseket, legyen elég ennyi.
Valakinek meg kellett volna tanítania, hogyan űzz ki egy démont emberi testből, mert ez bizony nem játék. Kíváncsian várom, mihez fogsz kezdeni, de ha jót akarsz magadnak, keress fel egy szakembert, ne titkolózz. Szakember alatt természetesen nem pszichiátert értek! Miért gondolom úgy, hogy nem így fogsz tenni? Caleb Planchart 520095828 Azért remélem a megérzésem ezúttal csal, mert hatalmas bajba keveredtél, kölyök.
A lapod szuperül sikerült, Caleb egészen biztosan egy érdekes karakter, ebben nem is lehet kételkedni. Az előtörténet rész sokat sejtető, viszont elég információ volt benne ahhoz, hogy ne csak a sötétben tapogatózzon az olvasója, szóval így volt tökéletes. Nem lep meg, tőled mást nem is vártam! Caleb Planchart 1036049602
Mi még biztosan találkozni fogunk, majd teszek róla, azt pedig talán neked mondanom sem kell, hogy érezd jól magad nálunk... nálad, de azért érezd jól magad! Very Happy


ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Caleb Planchart AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Caleb Planchart Empty
 

Caleb Planchart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb Planchart
» Caleb szobája
» Caleb Planchart
» Ipswich, USA, Danvers kúria - Caleb & Amarilla