Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Half-Blood Prince - My son (AU Character)
ÜzenetSzerző
TémanyitásHalf-Blood Prince - My son (AU Character) EmptyPént. Okt. 02, 2020 10:39 pm


Rendhagyó hirdetés! Egy alternatív játékba szükségeltetik
a karakter, amit itt megtalálhattok. Half-Blood Prince - My son (AU Character) 2143335336
Elöljáróban jó annyit tudni, hogy dátumilag 2036-ot írunk.  Half-Blood Prince - My son (AU Character) 165619248  Half-Blood Prince - My son (AU Character) 564837130
Dommiel Parker
Szabad / Stoppolva / Foglalt


Faj:
Kambion
Rang:
Kambion
Kor:
15 év (2021-ben születtél, júniusban)
Play by:
Dylan O'Brien
Szerepkör:
A fiam, aki a trónra pályázik (vagy csak atyai figyelemre?)
Kapcsolatok:
Kai Parker (apa, aki nem tud rólad), Katherine Pierce (a pokol királynője, Kai párja)

A történetünk
strangers in your head

A félvér fiam vagy, avagy kambion, akiről nekem fogalmam sincs. Nem tudom, hogy létezel... igazából hosszú éveken át azt sem tudtam, hogy egy démonnak születhet gyermeke. Nos, tévedtem! Hisz az élő példa nem csak te, hanem sok más, hozzád hasonló kambion.
Az anyáddal akkoriban "ismerkedtem" meg, mikor Katherine túlságosan sokáig húzta az agyamat a 18+ -os témakörrel. Elkezdett érdekelni. Aztán fogalmazhatunk úgy, hogy némiképp belevetettem magamat a jóba... plusz volt az egészben, hogy bosszanthattam vele Katherinet.
Egyébként lényegtelen, ki az anyád, hisz a születésedkor megölted. Ezzel jár, hogy félvér vagy... gonosznak születtél.
Arra azonban még én sem számítok, hogy talán még nálam is gonoszabb és rosszabb, kegyetlenebb és vérengzősebb vagy. Egyáltalán lehetséges ez?!
12 voltál, mikor először megmutatkozott az erőd... az a démoni mágia, ami benned van - miattam.
Apropó, az utcán nevelkedtél... helyesbítve az utca nevelt. Loptál, csaltál, öltél, ha kellett. Kihasználtad, hogy gyerek vagy és ártatlannak tűnsz - látszólag. Kegyetlen vagy és talán semmi érzelem nem szorult beléd.
A világ romokban, és te még romosabbá teszed.
Aztán rájöttél, hogy ki az apád: a pokol királya. Én. Ekkor 15 éves voltál.
Eldöntötted, hogy hatalomra törsz és átveszed a helyem... de félvérként ez vajon lehetséges? Sőt, le tudsz engem söpörni a trónról? Apropó, említettem már, hogy lényegében  mostoha anyucid, Katherine Pierce a királynő...? Mégis mit gondolsz, Dom, mit csinálsz?
A guardianod nagyjából három hónapja talált rád - esélye sem volt ellened. Megkínoztad és megölted... habár azt még nem tudod, hogy a guardianok lelke új testbe kerül, ha a kambionja megöli. Látni fogod még őt, csak nem fogod egyből felismerni.



Mindenképp ajánlott átolvasni a Félvér herceg történet és információk topicot a karakter megalkotása előtt! Half-Blood Prince - My son (AU Character) 2985343060


as if you don't remember

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Half-Blood Prince - My son (AU Character) Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Half-Blood Prince - My son (AU Character) 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Half-Blood Prince - My son (AU Character) E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Half-Blood Prince - My son (AU Character) Empty
 

Half-Blood Prince - My son (AU Character)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» last blood
» wicked blood
» my enemy ♡ the other half