Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSon of Lust EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 10:41 pm

Dante D'Angelo
idézet helye


Becenév:
nem tűri a nyomdafestéket
Titulus:
ez sem (egyébként: a Bujaság gyermeke)
Születési hely, dátum:
ki emlékszik már rá? az 1600-as években lehetett, valahol Skócia környékén
Faj:
kambion
Rang:
kambion
Beállítottság:
pánszexuális
Play by:
Thomas Doherty

Család:
Az apám maga a Bujaság démona, így talán nem olyan meglepő, hogy egy alvilági pokolfajzattól fogantam... Az azonban egy fokkal meglepőbb lehet, hogy anyám halála után Aglarnir meg is tartott. Fel ugyan nem ő nevelt, hanem egy idősebb házaspár, akiknek a gondjaira bízott, de állandó felügyelet alatt tartott. Meglátott bennem valamit, aminek azóta is igyekszem megfelelni. Az ő irányításával hoztuk létre New Orleansban a kéjbarlangot, ami azóta is töretlenül üzemel. Ma már nagyobb teret ad az irányításában, de az ott megszerzett információk még mindig hozzá szivárognak le. A kapcsolatunk... Én nem nevezném apa-fiának. Inkább üzleti, abból viszont kölcsönösen profitáló a miénk. Viszont ő a legteljesebb példakép, akire az elmúlt négyszáz évben felnéztem és akit azóta is követni próbálok.

Aztán itt van a guardianom... Nevezhetem őt családtagnak? Már négyszáz éve próbál jó útra téríteni, és eddig egyszer sem sikerült neki. Újra és újra elesett a kezem által, és mégis újra és újra visszatalált hozzám. Mit tegyek, hogy végre örökre megszabaduljak tőle? Miért nem érti meg, hogy a lehető legjobb úton vagyok?

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

18+ Emberrel hálni - volt idő, mikor a démonok el sem tudtak képzelni ennél szégyenteljesebb tettet. Az erkölcsök azonban mára már fellazultak, a Pokol törvényei enyhültek, noha a kambionokat még mindig lenézik a lenti berkeken belül, már nem számít főbenjáró vétségnek idefent keresni a gyönyört. Apámnak egyébként sem számított soha. A Bujaság fődémonját nem lehet a nadrágjában tartani. Alig lehettem húsz, amikor apám először bevezettetett a testi gyönyör rejtelmeibe az akkor még csak sokkal kisebb formában és sokkal másabb funkciót ellátó Desert Rose falain belül. Azt kell mondjam, négyszáz év telt el, és nomen est omen, a hús-vér élvezetek szerelmese lettem.
Azóta a Desert Rose a saját gyermekemmé vált. Hellyel-közzel. Mindenki tudja, hogy apám nevén fut, hogy a kliensekből kiszedett információ egyenes úton jut el a fülébe, hogy ő intézi az anyagi oldalát és ő mossa tisztára a működést a többi démon előtt is. De én teperek ott éjjel-nappal, én adom el a testem és a lelkem is, hogy kiszedjek egy-egy féltve őrizgetett titkot a legaljább démonokból is, én választom ki, kiből lehet éjjeli rózsa és milyen italokat szolgáljunk fel, milyen zene szóljon... Legyek bár csak féldémon, a dicsőség akkor is az enyém.
Kicsit messzire kalandoztam. Pillantásom a fotelban ücsörgő démonra siklik, aki várakozón pillant fel rám. Magamra öltöm a legszebb mosolyom, és a halk zene ritmusára közelebb húzódom hozzá, az ölébe kígyózok. Láthatóan megilletődik, amiért nem vittem hátra a vörös szobák egyikébe, hanem itt, a háttérben táncoló lányok és az iszogató vendégek előtt esek neki az ingének. Mintha számítana. A wc-ben is csinálhatnánk, akkor is én lennék a legjobb.
- Ritkán jársz erre mostanság. - Hangom enyhén durcás, az inggombok sorra adják meg magukat ügyes ujjaim alatt. - Már kezdtem azt hinni, velem van a baj és Kaylee-t kéne hozzád küldenem inkább...
- Nem, nem... Dehogy! Lefoglal a munka, ez minden. Tudod, hogy megy ez. Démonlét - szabadkozik, ádámcsutkája megugrik, ahogy az egyre lejjebb matató kezemet figyeli. Az ing puha anyaga szétnyílik a mellkasán a mesterkedésem révén, ajkaimmal mohón a felszabadult bőrfelületre tapadok.
- Ah, igen... Azok a tervek, ugye? - felvillan rá a mellkasáról a tekintetem, de nem figyel, lehunyt szemmel élvezkedik.
- Nem mintha gond lenne a királynővel, csak... - Elcsuklik a hangja, ahogy körzök egyet a csípőmmel. Fenekemet enyhén merevedő férfiasságának feszítem, mire halkan felnyög. Hazudnék, ha azt mondanám, rám semmiféle hatással sincs a mozdulat, de rég megtanultam már különválasztani a munkát az érzelmektől - márpedig az információszerzés igenis kemény munka. Heh. Aljas vicc, bocs.
- Teljesen érthető. - Helyeslőn hümmentek, a nyaka egyik oldaláról a másikra térek a csókjaimmal, majd céltudatosan lefelé indulok meg, bejárva a mellkasát. Kezem már előrébb jár, a nadrágjába siklik épp be. - Mégis csak nő...
- Néhányan úgy gondoljuk, hogy... Ahh. Erről nem kéne...
A légzése kapkodóvá válik, a nyelve összeakad. Udvarias mosolyom mögött mélységes elégtételt érzek, amiért ennyi izgatástól máris kedvem szerint dalol. Ó, démonok... A világ leggonoszabb, legerősebb lényei, és pont olyan esendőek, mint egy halandó ember.
- De nem kell mindent egyedül csinálnod, ugye? Csak nem hagyják, hogy tiéd legyen minden felelősség... - Hízelegve simulok hozzá, majd lassan ereszkedni kezdek lefelé, míg térdre nem zuhanok előtte.
- Dehogy, a fő ötletgazda... - kezdene bele, de aztán észbe kap és a nyelvére harap. - Jobb, ha nem mondok többet, már így is... Túl sokat... - Kipirulva figyeli, hogyan bontom meg a nadrágját. Másodpercekre vagyok tőle, hogy neveket köpjön. Ha csak egyet is ki tudok szedni belőle azok közül, akik Katherine ellen áskálódnak, apám már boldog lesz. Mielőtt azonban elsüllyedhetnék a combjai között, Kaylee a semmiből belerondít a jelenetbe. Hosszú, szőke haja fedetlen kebleit veri, olyan hévvel fékez le mellettem, hogy kis híján elsodor.
- Dante, van valaki, aki látni akar. Azonnal. Azt mondja, élet-halál kérdése, annyira sürgős.
- Kaylee, szívem, nem látod, hogy épp... - kezdenék bele ingerülten, ám ahogy felnézek rá és meglátom az arcát, elhallgatok egy pillanatra. Körbenézek, nem kell sokáig keresnem, mire megpillantom a pultnál ácsorgót. Jeges félelem önt el, a menekülési ösztönöm bekapcsol, minden porcikám azt súgja, el kell tűnnöm innen. Különös nosztalgiával önt el ez az érzés, elmosolyodom azon, hogy szinte már hiányzott. Egy pillanat alatt átadom a lánynak a démont, aki lelkesen veti rá magát a friss húsra, én pedig enyhén hiányos öltözetemet rendezgetve megindulok a pult felé.
Alig, hogy megközelítem, máris rám néz. A tekintete a csontjaimig hatol, erős undor és tartózkodás fog el tőle, az adrenalin elárasztja a testem. Elvigyorodom. Tetszik az érzés.
- Mi tartott eddig? Már azt hittem, sosem találsz rám, drága guardianom...

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Son of Lust Empty
TémanyitásSon of Lust EmptyPént. Okt. 16, 2020 6:19 pm

Hello-hello, te kis
démon ivadék Son of Lust 69927724

Dante D'Angelo

Yeey, Dante! Son of Lust 1390903549

Nem vagyok túl jártas az irodalomban, de Dantéról az Isteni színjáték az, ami elsőként beugrik. Hát öregem, te szerintem minden egyes bugyrát megjárod majd a pokolnak, ha meghalsz.  Son of Lust 520095828 Apropó, egy kérdés, Aglarnir aggatta rád ezt a nevet, ha már megpróbált apa figura lenni a számodra? Bár őszintén meglep, hogy képes ilyesmire. Oh, viszont mondanám, hogy adok egy piros pontot, amiért a Katherine ellen szövetkezőket akarod felkutatni, de... jelenleg én is azon tábort erősítem. Vérig sértett a kisasszony. Son of Lust 2557959562
Visszatérve Rád... öhm, mondhatom, hogy kissé kínosan éreztem magam, miközben te meg az a...? Szóval... hm. Oké, ízlések és pofonok. *Elmereng egy pillanatra azon, hogy Sera is felajánlotta neki ezt a...*
Kétségkívül jó figyelemelterelő, vagy ellazító, amit művelsz. De ha rám mászol valaha... kinyiffantalak! Son of Lust 2194623376
Kíváncsi leszek, merre vezet az utad és arra is, hogy milyen kapcsolatot fogsz ápolni Aglarnirral, ha végre ő is idetolja a pofiját. Katherine biztos örülne, és most már te is itt vagy. Szükség van rá most már tényleg! Son of Lust 3353380639


Foglalózás után azt javaslom, kapd el a guardiant és öld meg. Akkor büszke leszek rád! Son of Lust 69927724 (Egyébként én... még nem is tudok arról, hogy létezhetnek hozzátok hasonlók. Nagyon képben vagyok, ugye? Son of Lust 1390903549 )
Érezd jól magad, kicsi Dante! Son of Lust 3808243726


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Son of Lust Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Son of Lust 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Son of Lust E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Son of Lust Empty
 

Son of Lust

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal