Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJamie Mosley EmptySzomb. Okt. 17, 2020 2:50 pm

Jamie Mosley
don't you fucking know what you are?


Becenév:
J.
Titulus:
-
Születési hely, dátum:
Tampa (Florida állam), USA; 1966. 08. 09.
Faj:
kambion
Rang:
kambion
Beállítottság:
biszexuális
Play by:
Tom Rhys Harries

Család:
Kíváncsi vagy mi? Tudod, kurvára nincs mit mondanom.. Bár az elég izgalmas, hogy apám egy démon, igaz, életemben nem találkoztam vele, de úgy hallottam Drezath-nak hívják. Minek kerestem volna? De édes, azt hiszed, érdekelt valaha is, hogy megismerjem?! A nő, aki megszült, belehalt... a létezésembe. Aurora Mosley - ironikus, hogy éppen ez volt a neve, nem gondolod? Költői kérdés volt, ne is válaszolj, kurvára nem érdekelnek a gondolataid. Senki nem érdekelt soha, önmagamon kívül: sem az árvaház többi lakója, sem a nevelőim, senki... vagyis majdnem senki. Mert Dante sok szempontból érdekel, és nem csak azért mert ő is ugyanolyan elbaszott mint én. De erre jobb, ha nem emlékszel...

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


1997. november 2-án, egy tampai klubban

A tompa fények között láthatod meg igazán mire vágynak emberek, és elárulom neked, de csak mert ilyen csinos vagy, édes, hogy bármit ki lehet szedni bárkiből, ha a megfelelő ellenszolgáltatást nyújtod neki. És a legtöbbeknek még csak szex sem kell, csak néhány kedvesen csengő szó. Ne légy naiv, mindenki megvásárolható… Ó persze, el is felejtettem, szerinted mindenki jó útra téríthető! Ma jó napom van, úgyhogy elmondom neked én mit gondolok erről. Korábban sosem beszélgettünk a létezésünkből adódó különbségekről, jól emlékszem ugye? Hmm, talán már kellett volna, akkor kevésbé lennél ilyen akaratos. Nem, igazából kurvára nem gondolom így, mert tudom, hogy agyadra ment a lelkem megmentéséért való küzdelmed, de tudod, engem ez a lehető legnagyobb mértékben hidegen hagy.
Szóval az én elméletem egyszerű: mindenki vágyik valamire, amiért akármire hajlandó lenne, és igenis alkut kötne az Ördöggel, ha ezért cserébe megkaphatja azt. Nem, nem, várj egy kicsit! Ez sokkal bonyolultabb néhány ingóságnál, persze nem zárom ki, hogy az emberek között vannak olyan sekélyeseknek, akiknek semmi más nem kell mint egy sportkocsi vagy egy kurva nagy ház medencével, de vannak olyanok, akik számára ez nem lenne kielégítő. És ez a lényeg, érted édes? A kielégülés. Mert kielégülni sokféleképpen lehet, nem csak egy orgazmussal… bár az sem elhanyagolható. Jajj ugyan már! Ha nem az lenne az életcélod, hogy megments, – amire továbbra sincs szükségem! – akkor már rég megdugtalak volna. De távol álljon tőlem, hogy megrontsalak! Visszatérve az itt lévők fejében sokkal több minden fordul meg! Vegyük például azt a párocskát ott… Na jó, ők pont dugni akarnak, egész konkrétan velem, huhh; ki gondolta volna, hogy ilyen kelendő leszek pultosként. Tudom, hogy te sem! Na de, valójában nem a szex a lényeg… A csaj meg akarja menteni a kapcsolatát, amiért még abba is belemenne, hogy egy idegen pasival feküdjön le, a srác meg, oh, egyem meg, de cukker, szerelmes a lányba, de nem áll fel neki. Viszont ha arra gondol, hogy én mit művelnék vele, egyből egészen más a helyzet. Ja, gondoltam, hogy szerinted csak kitalálom, de tudod, kurvára nem érdekel, ha nem hiszed el, édes, mert a műszakom végén én elmegyek velük, és ha nem kopsz le, végig hallgathatod, hogy fog könyörögni nekem mindkettő, hogy ne hagyjam abba… Tudom, hogy igazából kíváncsi vagy rá! Na, ne légy olyan morcos, majd talán egyszer lesz időm rád is, édes!

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jamie Mosley Empty
TémanyitásJamie Mosley EmptyHétf. Okt. 19, 2020 8:09 pm

Magam ellen beszélek,
de jó látni, hogy végre bővül az Ellenállás!

Jamie Mosley

Drága Jamie!

Óóó, hát hogy én mennyire elmondhatatlanul szerettem olvasni a lapod! Jamie Mosley 743986622 Nehéz karakterhű elfogadót írnom neked, mert annyira kiforgattál a bugyimból, hogy az valami hihetetlen, még ha vadászi büszkeségemnél fogva tartanom is kéne magam ahhoz, melyik oldalt képviselem veled szemben. Jamie-ben van valami ellenállhatatlan vonzerő azonban, és igen, lehet, hogy nem épp pozitív, de hát nem véletlenül bukik mindenki a rosszfiúkra - már kezdem érteni Jamie Mosley 1396136600 No, de, hogy lejjebb vegyek az ömlengésből, engedd meg, hogy néhány hivatalosabb sorban kifejezzem, mennyire örülök annak, hogy itt vagy! Mivel tudom, milyen nagyon várnak már rád, sőt, egyenesen árgus szemmel bámulnak rám amiatt, meddig tartalak még fel, ezért igyekszem rövid lenni Very Happy

Gyönyörűen fogalmazol! Mondtam valaha? Amennyiben még nem, úgy engedd meg, hogy ezt most pótoljam: a stílusod annyira olvasmányos, izgalmas és eredeti, olyan szívesen olvasnék tőled még és még többet! A PB is nagyon illik az általad lefestett jellemhez, nem nagyon láttam még máshol a fiatalembert, de már most teljesen oda vagyok érte. Kambionnak lenni eleve nem jár egyszerű élettel, ott van a tragikus születés, aztán az apa kiléte, és még a guardianod is a nyakadba szakad, de te különösen nehéz utat választottál azzal, hogy egy másik kambion mellé szegődtél. Ha nem két várossal odébb dolgoznál, még egy esetleges razziától is tarthatnál a vadászok részéről, így viszont értem, New Orleans miért lehet ennyire jó táptalaj a démoni aktivitásnak. Na, ha majd egyszer odáig is elér a kezünk... :P

Egy szó mint száz, örülök, hogy olvashattam a lapod és annak még jobban, hogy egy ilyen szuper karakterrel színesíted a körünket. És mivel hátulról egy bizonyos őúrfisága már így  Jamie Mosley 1952847726 szekál, hogy engedjelek hozzá játszani, ezért nem is tartalak fel tovább: foglald le ezt a gyönyörű arcodat (nem mintha hagynám bárki másnak, hogy elvegye tőled!), aztán irány a játéktér! Addig élvezd a romlást, amíg még tart! Jamie Mosley 165619248

Jó játékokat kívánok!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Jamie Mosley 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Jamie Mosley Empty
 

Jamie Mosley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal