Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEnrique Salvador EmptyKedd Aug. 17, 2021 1:09 am

Enrique Salvador
Kötött Play by: Álvaro Morte


Státusz
Szabad

Csoport
Human

Rang
Maffiavezér

Tartózkodási hely
McKinley

Foglalkozás
A spanyol maffia feje

Kapcsolatok
Valami

Ahogyan én látlak...

Sosem készültél fel igazán arra, hogy egyszer majd Neked kell átvenned a család vezető szerepét. Mindig úgy gondoltad, hogy a fivéred, Baltazar lesz az, aki méltó rá - apátok mégis rád hagyott mindent. Úgy gondolta, a te eszed kell a család élére; nyilván karöltve Baltazarral, de az ő forrófejűségére nem bízhatta az irányítást.
Éveken keresztül sikerült mindent úgy tenned, ahogyan az apátoknak. Aztán beütött az igazi probléma: a szerelem. Triana annyira elvette az eszed, hogy elhanyagoltad a teendőidet és az egyik akció során emiatt a ballépésed miatt a csapat lebukott. A rendőrség pedig a nyakatokban kezdett lihegni és egyre közelebb került hozzátok. Döntened kellett: vagy felveszed a harcot az igazságszolgáltatás ellen és a biztos halálba vezényled a családod, és a maffia többi tagját, vagy inkább most az egyszer menekülőre fogjátok. A fivéred nem értett egyet a döntéseddel. Amerikába vándoroltatok.
A menekülés során viszont több embereteket elveszítettétek: Julio Salazar, a tanácsadód és közvetítőd vagy épp Ricardo Antunez, aki a pénzügyeket rendezte, odaveszett. Nehezen emésztetted meg a halálukat, hiszen mindkettejüket testvéredként szeretted - igazából Julio az is volt, csak épp senki sem tudott róla rajtad és Baltazaron kívül. Amerikába érve Seth volt az, aki segített nektek letelepedni, és végül csatlakozott is a szervezethez, mint pénzügyi tanácsadó. A tőkéje is megvolt hozzá, hogy segítsen benneteket és apádnak tartozott ezzel, mivel annak idején megmentette az életét. Valamint Triana, a szerelmed vált a közvetítővé és tanácsadóvá, sokak ellenszenvét kivívva. Hosszú ideje melletted volt már a nő, így nem volt kérdés, beveszed-e a "buliba".
Közel 4 éve csendben ténykedtetek McKinleyben. Mostanság minden rendben megy, a várost már teljesen bevettétek és a legjobb pénzforrásotok maga a helyi iskola: a diákok. A legtöbb drogot ugyanis ők veszik át tőletek és még csak nem is sejtik, hogy kivel állnak szemben.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Enrique Salvador Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Enrique Salvador 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Enrique Salvador F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Enrique Salvador Empty
 

Enrique Salvador

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Soraya Salvador
» Baltazar Salvador
» Constanza Salvador