Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Törlések, figyelmeztetések

Yesterday at 11:45 pm

Lara & Lio hálószobája

Yesterday at 2:39 pm

#002. 2017.09.30. - 2017.10.14.

Vas. Okt. 15, 2017 12:04 am

Poison After Bite

Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm

Christian E. Gray

Szomb. Okt. 14, 2017 12:53 pm

Elkészültem!

Szomb. Okt. 14, 2017 11:07 am

Lafayette temető

Szomb. Okt. 14, 2017 12:42 am

Valami cím - folyamatban

Pént. Okt. 13, 2017 11:47 pm

Jazz club

Csüt. Okt. 12, 2017 12:35 pm

Aaron Boone

írta: Evelyn Cox
Szer. Okt. 11, 2017 11:54 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 2
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 1 1
Vadászok 3 1
Emberek 9 5
Összesen 35 30
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok   Vas. Okt. 08, 2017 11:10 am

Raymond & Arielle
Ha Nathan azt hiszi, bezárva tarthat, nem ismer eléggé. Nem fogok a hotelszobámban kuksolni. Oké, nappal persze nem megyek sehova, mert nem szeretnék ropogósra sülni. Egyszer elég volt megpróbálnom, és süvítettem is vissza a szobába. Nem poén. Vámpírként már nem is érheti többé napfény a bőrömet? Szívás. Gyűlölöm, hogy ebben az állapotomban alapjaiban változott meg az életem. Még Nathannel is olyan...más lett minden. Mondjuk ahogy így belegondolok, ez a gondolat már évek óta érlelődik bennem, szóval semmi köze a vámpírrá válásomhoz, de már eleve bonyolult volt minden körülöttünk, ez pedig végképp nem jött jól. Nate egy vadász, akinek az lenne a dolga, hogy megszabadítsa a világot a hozzám hasonlóktól. Értem, hogy bűntudata van, holott egyáltalán nem az ő hibája, ami történt...de akkor is csodálom, hogy még nem őriz hét lakat alatt. Egyelőre még nem öltem meg senkit, de ezzel azt is kockáztatja, hogy előbb-utóbb megtörténik a baj. Próbálom visszafogni magam, mert az utolsó, amit akarok, hogy kioltsak egy életet, de nincs könnyű dolgom, amikor a fülemben visszhangzik minden egyes ember artériájának lüktetése. Mint valami rossz tuc-tuc zene. Nathan már megint későig elvan, én viszont megbuggyanok idebent, szóval kicsit felfedezem a város elhagyatott helyeit, nehogy összefussak valakivel. New Orleans elég zsúfolt, mondjuk ezt nem csodálom, baromi sok errefelé a turista. Érdekes belegondolni amúgy, hogy pár éve még be nem tettem volna a lábam egy sikátorba sem, sőt inkább kerülőúton mentem, mint hogy átvágjak egy ilyen sötét és ijesztő helyen, most pedig rendszeresen ehhez hasonló helyeken bolyongok, ezzel is a halandókat óvva önmagamtól. Ironikus. Hirtelen zajt hallok a közelből, és riadtan fordulok a hang irányába. Bár elég sötét van, de tökéletesen kivehető az árnyék. Ez egy ember. A francba. Már megint érzem ezt a mérhetetlen éhséget, ami egyre sűrűbben uralkodik el felettem. Mély levegő Arielle, ne menj a közelébe, inkább távolodj el szépen. Elvégre kb. húsz méterre áll tőlem, simán elfuthatok. A rohadt életbe, nem megy. A következő pillanatban máris ott termek előtte, és még nagyon azt sincs időm szemügyre venni, hogy nő vagy férfi, idős vagy fiatal, azonnal a nyakára hajolok, ám mielőtt belemélyeszteném a fogaim, észhez térek és óriási erővel lököm el magam a faltól, ezzel a túloldalon kötök ki, ahol aztán feszültséglevezetés gyanánt akkorát ütök a téglafalba, hogy egy ponton megreped. A kezemen hamar begyógyul a sérülés, és a mély levegővételek is segítenek. Azt hiszem, most büszke lehetek magamra. A szemem sarkából rásandítok a majdnem áldozatomra, aztán leülök a földre, mert úgy érzem, a lábaim teljesen elernyedtek. Nem igazán tudom, hogy most mit tegyek. Megszólalni nyilván nem fogok, hiszen mégis mi a fenét mondhatnék? "Ez a szerencsenapod?" De nem tudom eldönteni, hogy némán ücsörögjek itt továbbra is vagy inkább tűnjek el a sötét éjszakában. Utóbbi valószínűleg bölcsebb döntés lenne, de megmozdulni sem tudok. A vámpírok kaphatnak sokkot? Nem tudom, hogy a srác mennyit fogott fel a történtekből, de Nate ezután az akcióm után már tuti ki fog nyírni. És nem is fogom hibáztatni érte.
remélem, megfelel  ∗ kis zenecredit

Vámpír vagyok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Sikátorok   Kedd Szept. 12, 2017 11:57 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-