Share | 

Friends and enemies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Boszorkány vagyok
Play by :
Tyler Hoechlin
Léptek száma :
9

TémanyitásTárgy: Friends and enemies   Szomb. Nov. 25, 2017 10:21 pm

____ Walker
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Faj:
Boszorkány
Kor:
23-26
Play by:
A pb igazából szabadon választható, Drew Roy csak egy ajánlat Very Happy
Szerepkör:
Az öcsém, és a kovenünk másik potenciális vezetője
Ki várja?
Természetesen én, de Grace-szel is lehetnek izgi játékaid majd Very Happy

A történetünk
strangers in your head

A mi kapcsolatunk nagyon szoros volt gyerekkorunkban eleinte, elvégre csak egymásra számíthattunk, miután anyánk meghalt. Neked őt nem is volt lehetőséged megismerni, mint ahogy apánkat sem, hiszen akivé vált anyánk halála után, az már nem ugyanaz az ember volt. Így én segítettem neked felnőni, nemcsak a bátyád voltam, de az egyik legközelebbi barátod is. Mindig számíthattunk egymásra, és ez megnyugvással töltött el. De aztán eljött az a pont, amikor a mi kapcsolatunk is romlásnak indult, s eleinte talán még visszafordítható lett volna a folyamat, de én nem vettem észre, téged pedig teljesen magába szippantott a féltékenység, majd a gyűlölet.
Én, te és Grace, mi hárman nagyon jó barátok voltunk, de valahogy én voltam az, aki közelebb állt Grace-hez mindig is, és te elkezdted úgy érezni, hogy hátrahagyunk. Szerelmes voltál belé te is, tudtad azonban, hogy mellettem nincs esélyed, elvégre én voltam a koven örököse, nálad erősebb boszorkány is voltam, és mindenhogy tökéletesnek gondoltál. A féltékenység épp ezért lassan, de biztosan vette át az uralmat az elméd felett, ami aztán gyűlöletté kezdett torzulni. Amikor megtudtad, hogy engem és Grace-t egymásnak szánnak, talán ez volt a törés pillanata. Gyűlöltél engem, amiért mindent megkaptam, és gyűlölted Grace-t, amiért a szemében mindig csak az öcsém voltál. Ezután jöttek a bonyodalmak, kiderült, hogy Grace elszívó boszorkány, és üldözni kezdték, én azonban ahelyett, hogy csatlakoztam volna a koven többi tagjához, végig kitartottam Grace mellett. Te viszont nem. Úgy voltál vele, hogy ha nem lehet a tiéd, akkor senkié se legyen, és igazából, örültél, hogy én sem kaphattam meg őt.
A benned lakozó sötétség csak még jobban kiteljesedett akkor, amikor elhagytam a kovent, az apánk azonban nem volt hajlandó letenni rólam. Továbbra is én voltam az örökös a szemében, akinek a koven vezetését szánta, és nem érdekelte azt, hogy ott voltál te, aki éppúgy alkalmas jelölt volt. Nem, az apánk nem volt hajlandó árulónak kikiáltani engem, hanem ragaszkodott ahhoz, hogy csak a szerelem vette el az eszem, hogy Grace valahogy megbűvölt, és ezért szakítottam meg a hozzájuk fűződő kapcsolataimat. Mondanom sem kell, hogy te ezen mennyire felháborodtál, s elhatároztad, hogy megkeresel engem, megölsz, és megszerzed a koven vezetését.  

//A leírtakon felül bármit szabadon ki lehet találni, a pb-hez nem ragaszkodom, a nkeresztnév is választható, úgyhogy ha megérkezel, mindenképp dobj meg egy pm-mel wink  //

as if you don't remember

Csodás neved
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Faj:
Boszorkány
Kor:
20-27
Play by:
Teljesen a megalkotóra van bízva, mint ahogy a nem is
Szerepkör:
A legjobb barátom, aki információkkal lát el a koven dolgai kapcsán
Ki várja?
Legfőképp én, de Grace-szel és a leendő öcsémmel is biztosan játszhatsz Very Happy

A történetünk
strangers in your head

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, Grace-hez hasonlóan te is mindig a barátom voltál, és ennél többet soha nem is jelentettünk egymásnak. Veled mindent megoszthattam, szabadon beszélhettem az érzelmeimről, az aggodalmaimról, tudtam, hogy mindig számíthattam rád, s miután a kapcsolatom romlani kezdett az öcsémmel, úgy veled egyre szorosabb kötelék kezdett el kialakulni. Azt nem mondanám, hogy tudsz rólam mindent, mert nem épp az a fajta vagyok, aki csak úgy elkezd másoknak az érzelmeiről és hasonlókról beszélni, de ha segítség kellett, te ott voltál. Így amikor elhagytam a kovent, hogy megkeressem Grace-t és biztonságba tudjam őt, te voltál az, aki továbbra is kiállt mellettem. Azóta amolyan kettős ügynökként tevékenykedsz - ellátsz engem információkkal a koven tevékenységeit illetően, meg persze Grace kovenjét is szemmel tartod nekem. Vigyáznod kell, nehogy lebukj, ezért nagyon ritkán vesszük csak fel egymással a kapcsolatot, de ha baj van, tudom, hogy az első adandó alkalommal figyelmeztetsz valamilyen úton-módon.

//A leírtakon kívül bármit kitalálhatsz, ez igazából csak a kapcsolatunk alapja, de nem szeretném megkötni senki kezét semmiben. A lényeg, hogy ennyi maradjon, a múltadat nyugodtan formáld a kedved szerint, a jövőt pedig majd együtt kitaláljuk. Ha megérkezel, mindenképp dobj meg egy pm-mel Very Happy//

as if you don't remember

don't feel bad for making a
decision that upset other people

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Friends and enemies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal