Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásPincék és kamrák - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2019 5:40 pm




Isabelle & Lara



A gyűrű nehezen adja meg magát, egészen megizzaszt a semlegesítése, a belőle kicsapó, démoni energiák pedig savként kimarják a bőrt a kézfejemen. Igyekszem nem foglalkozni vele, fogom a felszentelt tőrömet és egy utolsót sújtok vele az ékszerre, mire az kísérteties, fájdalmas sikolyt hallatva elveszti minden erejét. Eltolom magamtól az élettelen, hétköznapivá vált tárgyat és lerogyok a sarkaim közé a cella hűvös, dohos talajára. Halkan szisszenve emelem a gyertya nyújtotta fényhez a kezem (miért nem lehet ide rendes világítást beszerelni? Már annyit kampányoltam érte!), aztán az odakészített hátizsákomból kiemelem a kötszert és átkötöm vele a kézfejem. Semmi komoly, néhány órán belül talán nyoma sem lesz, bár addig kellemetlen, égő fájdalom emlékeztet a meglétére.
Hallom az ajtó tompa dörrenését, bizonytalan, óvatos lépteket, mire egyből felkapom a fejem. Elfelejtettem bezárni, de hát minden vadász tudja, hogy az Ötökön kívül a pincékbe idegen csak jó okkal merészkedhet. Először arra tippelek, valamelyik vezető társam lehet az, de a léptek túl puhának és védtelennek tűnnek, ami arra késztet, hogy felmarkoljam a démon mementóját a földről és a zsebembe süllyesztve felpattanjak ültömből. A táskámat a vállamra kanyarítom és a gyertyával a kezemben kilépek a folyosóra.
Nem kell messzire mennem, hogy megtaláljam a betolakodót, és a látványtól döbbenten elnyílik a szemem. Mit keres egy kislány, akit sosem láttam még korábban és a vadászösztönöm szerint érezhetően ember, az Ötök pincéiben?
- Eltévedtél? - Igyekszem barátságos mosolyt villantani rá, nem feltételezni egyből rosszat, de azért gyanakvón közelítem meg a gyertyával a kezemben. Nem emlékszem rá, hogy a többiek említették volna egy új beavatott érkeztét, de az is igaz, hogy ez a démonvadászat huzamosabb ideig a Testvériség rezidenciáján kívül tartott. A távollétemben bármi történhetett.
- Tudom, halálosan sablonos szöveg, a te korodban engem sem érdekelt, de... Nem a legbiztonságosabb idelent. - A gyertyával megvilágítom a falakat, amin repedések futnak végig, a sár és egyéb sötét foltok mellett itt-ott különös karcolatok és néhány vöröslő, rászáradt folt is tarkítja. Vér.
- Lara vagyok, egyébként. - átveszem a másik kezembe a gyertyát és a kezem nyújtom a lány felé. - Ne aggódj, általában odafent élek, csak dolgom akadt idelent. - teszem még hozzá, bár talán a hátizsákból és a vadászöltözetemből sejtheti, hogy nem az itt fogvatartott lények egyike vagyok.




Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Pincék és kamrák - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Pincék és kamrák - Page 2 Empty
TémanyitásPincék és kamrák - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2019 5:05 pm



Felfedezőtúra

A kíváncsiság borzalmas dolog, de emberi. Nagyon is emberi.

Lepakoltam a kapot szobába mindent, meghallgattam, amit mondtak, bár nem figyeltem oda, csak bólogattam, mert ez a szoba olyan nagy és tiszta és csak az enyém. Nem ébredek idegen férfival a kanapén meg ilyen apróságok. Kinyitom az ablakot, hogy a friss szellő az arcom megcsaphassa. Ez az én helyem, maradnom kell és mindent meg fogok tenni ennek érdekében. Miután magamra maradtam, csak leültem az ágyam szélér és egy nagy sóhajjal nyugtáztam, hogy most ott vagyok, ahol lennem kell. Biztos maradhatok, nagyon jó a fizikumom és vág az eszem is. A kipakolás még várhat magára, nem bírok a véremmel és ezért el is hagyom a szobámat, hogy elinduljak felfedező útra. Halkan közlekedem és ha lehet elbújok mindenki elől, mert senkivel sem szeretnék összefutni beszélgetni, hogy mit keresek én itt meg ilyenek. Egy kislányt csak nem bántana senki, olyan kis ártatlannak nézek ki. Egyszer lépteket hallok és csak nyúlok az ajtó után, ahová belépve észreveszem, hogy lefelé vezet egy lépcső. Mindig is érdekelt mit találhatok a pincében vagy kamrában egy ilyen helyen. mivel nem volt kulcsra zárva az ajtó, ne félek, hogy bajba keverednék. Elindulok a falat tapogatva lefelé, hogy felfedezzem mit rejt a ház legalsó szintje. Legalábbis gondolom, hogy nincs lentebb, mint a filmekben, mert az már durva lenne. Kicsit para a hely, de tetszik és az alsó ajkam harapdálva lépkedek előrefelé. Remélem vannak foglyok vagy valamik idelent, úgy megnéznék egy vámpírt vagy vérfarkast!
 ❀  kredit

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Pincék és kamrák - Page 2 Empty
TémanyitásPincék és kamrák - Page 2 EmptyCsüt. Május 24, 2018 1:46 am

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Pincék és kamrák - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Pincék és kamrák - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Pincék és kamrák - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Pincék és kamrák - Page 2 Empty
TémanyitásPincék és kamrák - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Pincék és kamrák - Page 2 Empty
 

Pincék és kamrák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kamrák