Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásIsabelle Ward EmptySzer. Jan. 15, 2020 11:39 pm

Isabelle Ward
Be somebody nobody thought you could be


Becenév:
Izzy
Titulus:
Broken butterfly
Születési hely, dátum:
2002. február 21
Faj:
Ember
Rang:
ember
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Virginia Gardner

Család:
Még gyerekkoromban volt egy álmom, azt hiszem, életem legszebb álma volt az - egy teljes és szerető család tagja voltam, volt anyám és apám is, mindketten szerettek és törődtek velem. Amikor felébredtem, könnyes volt a szemem, mert tudtam, hogy a valóságban ez soha nem lesz lehetséges. Az apámat soha nem ismertem, anyától csupán egy nevet tudtam, Isaac Lestrange. Anyám, Angela Ward pedig egy prostituált volt, és az apám egyike volt a sok kuncsaftjának. Én is pusztán azért születtem meg, mert már késő volt a beavatkozásnak, és anya félt is attól, hogy milyen következményekkel járna egy abortusz, így hát megtartott. Sokszor azt kívántam azonban, bár ne tett volna így. Az iskolában soha nem voltak barátaim, mindenki kigúnyolt és cikizett, azért, ami az anyám volt. Egyszer sírva elpanaszoltam neki ezt, és hogy engem is lekurváztak, mire ő nyugtatólag simogatta a fejemet, és azt mondta, hogy szükségünk van a pénzre, ezért legyek jó kislány, és türjem el most ezeket a szavakat. Én pedig igyekeztem is így tenni - eltürtem minden megaláztatást, elviseltem azt, hogy anyám nem törődett velem úgy, ahogy normális lett volna, még egyes vendégei viselkedése ellen sem emeltem szót, amikor láttam, hogyan bánnak anyával vagy velem. Próbáltam meggyőzni, hogy keressen másik munkát, hogy ne tűrje el ezt a bánásmódot, a veréseket, de ő nem hallgatott meg. Aztán, amikor az egyik visszatérő vendége majdnem halálra vert, ő pedig végignézte ezt, rájöttem, hogy képtelen vagyok továbbfolytatni ezt az életet. Eldöntöttem, hogy elszökök innen, hogy soha vissza sem jövök, hanem felkeresem apámat Denverben, vagy legyen bárhol, hiszen volt egy nevem, ami alapján elindulhattam.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Késő este volt, már éjfél is elmúlt, én azonban még mindig álmatlanul forgolódtam az ágyban. Anya jól az orromra kötötte, hogy ma este reggelig ne menjek le az emeletről, mert megint Ő volt itt. Persze, a figyelmeztetése nélkül is ugyanígy cselekedtem volna. A mai napig, ha visszaemlékeztem a legutóbbi esetre, fájdalmasan lüktetni kezdett minden porcikám, ahol erősen megütött. Nem szerettem volna még egyszer így járni, nekem elhihetitek. Azonban, bármennyire is próbáltam álomra hunyni szemeit, az csak nem akart eljönni, én pedig egyre erősebben éreztem, hogy mennyire pisilnem kell. Az ajkaimat rágcsálva évődtem azon, hogy most mi tévő legyek. Felültem az ágyban, és egy pillantást vetettem az éjjeli szekrényemen álló órára.
01.34.
Tekintetemet ismét előre szegeztem, majd fülelni kezdtem, hátha hallok valami neszt lentről, ami arra utalt volna, hogy anya és a kuncsaftja ébren lett volna, ám a házon tökéletes csend uralkodott. Meghoztam hát a döntésemet. Mint a macska, olyan csendben lopakodtam ki a szobámból, még az ajtót sem csuktam be, csak behajtottam, nehogy az kiadjon valamilyen hangot. A lépcső minden fokára olyan óvatosággal léptem, mint még életemben soha. Már majdnem leértem, amikor véletlenül rossz helyre tettem a lábamat, és a fa hangosan reccsent egyet. A szívverésem hirtelen az egekbe szökött, én pedig egyből megdermedtem, torokban dobogó szívvel várva a sorsomat. Nem mertem még levegőt sem venni, attól félve, hogy ennyi elég ahhoz, hogy felébresszem őt. A másodpercek kínkeservesen teltek, anya szobájából azonban nem hallatszódott mozgolódás, így megnyugodtam, hogy biztonságban vagyok. A WC-hez vezető hátralevő utat teljes csendben tettem meg, s már-már el is hittem azt, hogy a tervem sikeres volt, és épségben megúszom ezt a ma esti kis manővert. Régebben, amikor megkérdeztem anyát, hogy ez a férfi miért ilyen erőszakos folyton, ő csak annyit felelt, hogy nagyon sok stressz éri, évek óta nem tud nyugodtan aludni, így nagyon érzékeny, és könnyen fel lehet ébreszteni, azt pedig nagyon nem szereti. Nem vágtam vissza, hogy ez még nem ok arra, hogy úgy viselkedjen bárki is, mint ez az alak, de véleményemet inkább magamban tartottam, és igyekeztem annyira meghúzni magamat, amennyire csak tudtam, amikor itt volt.
Boldogan hagytam el a helyiséget, azonban emlékeztettem magamat, hogy az akciómnak még nem volt vége, hiszen a szobámig tartó utat az előbbihez hasonló csendességgel kellett megtennem. Lekapcsoltam a mosdóban a lámpát, és kiléptem onnan. Nem gondoltam volna, hogy bárki vár rám a sötétben, így nem is néztem a hátam mögé, csupán nesztelenül becsuktam magam mögött az ajtót, és amikor megfordultam, megpillantottam Őt.  A kanapén ült, félhomályban, az ottani kislámpát ugyanis felkapcsolta, és látszólag engem várt. Szemei ugyanis rám szegeződtek, tekintete pedig semmi jót nem sugallt. Tudtam, hogy bajban vagyok.
- Hová, hová, kisasszony? – kérdezte gúnyos hangon, igyekezve mérgét nem mutatni, én azonban éreztem, hogy féktelen dühe hamarosan a felszínre tör. Nyeltem egy nagyot, mert nem tudtam, erre mit válaszolják. Féltem, hogy bármit is mondanék, az csupán olaj lenne a tűzre. Mivel én nem beszéltem, ezért ő folytatta.
- Az anyád nem megmondta, hogy ki ne merészelj jönni a szobádból ma este, hm? – kérdezte fojtott hangon, miközben felállt a kanapéról, és közeledni kezdett. Hátráltam volna, csak hogy nem volt hova – a mosdó ajtajának kilincse egyenesen a hátamba fúródott. Ismét nyeltem egy nagyot.
- Csak nem tudtam elaludni, és nagyon kellett pisilnem – szólaltam meg végül remegő hangon, és ha akartam volna se tudtam volna elrejteni, hogy mennyire féltem tőle. Tudtam, hogy nekem végem van most.
- Engedetlen, taknyos kölyök. Ha húgyoznod kell, tartsd magadban, vagy pisáld össze magad, mintsem, hogy engem felébressz! – üvöltött rám végre torka szakadtából, majd ugyanezzel a lendülettel belemarkolt a hajamba, és annál fogva húzni kezdett maga után. Úgy éreztem, hogy menten kitépi az összes hajamat, ezért kezeimmel megragadtam az övét, megpróbálva kiszabadítani tincseimet szorításából, ám ő vasmarokkal tartott, ez ellen pedig esélyem sem volt. Könnyek kezdték el marni a szememet, majd amikor a nappaliba értünk, erősen a földre lökött maga elé. Olyan hirtelen ért ez, hogy esélyem sem volt tompítani az esésemen. A fejem hangosan koppant a padlón, még a térdemet is lenyúztam valószínűleg, ám mindez csak szenvedéseimnek a kezdete volt.
- Azt hittem, a legutóbbi lecke elég volt, de úgy látszik, neked kell még egy! – üvöltözött tovább, miközben hallottam, hogy elővesz valahonnan egy nadrágszíjat. – De majd ma megtanulod, hogy hol a helyed, ostoba fruska! – Szerettem volna mondani valamit, könyörögni azért, hogy bocsásson meg nekem, hogy többet nem fog előfordulni, azonban mondandója végén akkorát rúgott a hasamba, hogy kiszaladt minden levegő a tüdőmből. Ösztönösen húzódtam össze magzat pózba, megpróbálva karommal védeni a testemet, azonban tudtam, hogy mit sem ér. Minden felesleges volt ellene – a szavak, a könyörgés, a sírás, az ellenállás. Nem lehetett megállítani.
És aztán a nadrágszíj nagyot csattant a hátamon, újra és újra, olybá tűnt, mintha az idők végezetéig ezt csinálta volna. A fájdalom ködén és könnyeimen keresztül nem láttam semmit, de olyan volt, mintha anya is felébredt volna az üvöltözésre és saját sikolyaimra. Nem értettem pontosan, de mintha megpróbálta volna megnyugtatni a férfit, ő azonban félrelökte őt is. Nem gondoltam volna, hogy lehetett volna ennél is mérgesebb, de pontosan ez történt – félredobva a nadrágszíjat ismét rugdosni kezdett mindenhol, ahol ért. Minden porcikám égett a kínoktól, szerintem nem volt olyan hely a testemen, ahol ne ütött volna már meg valamilyen módon. Már alig kaptam levegőt, és az is felért a tűszúrással, mintha a bordám törött volna el. Mindennél azonban sokkal jobban fájt anyámnak a szánakozó tekintete, amivel azt sugallta, hogy csak magamnak köszönhetem ezt, ő figyelmeztetett, én hoztam a bajt a fejemre. Aztán a következő pillanatban egy akkora rúgás érte a fejemet, hogy azt hittem, kész, vége, én meghaltam. Elsötétült előttem a világ.

Valamilyen gépeknek a csipogása volt az, amit először meghallottam, ahogy kezdett a tudatom visszatérni, bár már ez is meglepő ténynek számított, hiszen azt hittem, az a férfi halálra vert az este. Vagy lehet, hogy ez lenne a túlvilág? Nem éppen ilyennek képzeltem el…
Lassan nyitottam ki szemeimet, és ekkor tudatosult bennem, hogy tényleg nem haltam meg. Fehér mennyezet és falak fogadtak, láttam bent pár nővért is, és anya is itt volt, aggódva figyelt. Egy kórházban voltam, azonban nem értettem semmit. Hogy kerültem ide? Kimentett meg? Mi történt velem?
Ahogy a kérdések megzáporozták elmémet, én egyből fel akartam ülni, és hangot akartam adni mindannak, ami lelkemet nyomasztotta, ám ekkor konstatáltam, hogy nem tudok felülni. Lélegeztető gépre voltam csatolva, és testem mindenféle egyéb masinára volt kötve. Egyből pánikba estem, és szabadulni akartam. Ekkor jelentek meg az orvosok mellettem, és még valamilyen szert belém nyomtak, ugyanis a következő pillanatban ismét elmerültem a sötétségben. Ami azonban megmaradt, hogy anyám arcán nyomát se láttam annak, hogy sírt volna aggodalmában értem. Ennyit számított az életem a számára.

Amikor legközelebb felébredtem, már sokkal nyugodtabb voltam, és a lélegeztető gépre se volt már szükség. Az orvosoktól megtudtam, hogy jó pár bordám eltört, ami miatt nem kaptam rendesen levegőt, és hogy nem sokon múlott az életem. Próbálták megkérdezni tőlem, hogy mi történt, amiért ilyen súlyosan megsérültem, mivel az anyám csak annyit mondott, hogy csúnyán leestem a lépcsőről, ők azonban tudták, a sérüléseim sokkal komolyabbak voltak egy sima esésnél. Szívem szerint elmeséltem volna nekik mindent arról a férfiról, hogy mit tett velem, és hogy nem ez volt az első alkalom, hogy olykor anyát is bántotta, ám csukva tartottam a számat, mert nem akartam ennél is nagyobb bajba keveredni. Ha anya nem mondta meg nekik az igazságot, akkor én sem tettem.
A kórházban töltött napjaim kínkeservesen teltek, de még így is jobb volt, mint otthon lenni. Mivel nem volt semmi dolgom, és igazából a fekvésen és alváson kívül mást nem is tudtam tenni, gondolkodtam, elmélkedtem és álmodoztam. Nem tudom, miért, de eszembe jutott az apám. Eleinte azzal szórakoztattam magam, hogy megpróbáltam magam elé képzelni, vajon hogyan nézhet ki, milyen lehet ő, míg ez lassan odáig nem fajult, hogy úgy éreztem, mellette sokkal jobb helyem lenne. Ő nem tudott a létezésemről sem, de engem ez nem tántorított el egy percig sem. Tudtam a nevét, és hogy hol van, és ennyi pont elég volt. A fejemben elkezdett egy olyan személyként létezni, aki megfelelő apa lehetne a számomra, aki meg tudná nekem adni azt, amit az anyám nem tudott, vagy legalábbis jobban törődött volna velem, mint ő. Lehet, hogy egy álomképbe ringattam magamat, ez azonban nem számított – megszületett az elhatározásom. Denverbe fogok menni, megkeresni az apámat. Itt New Yorkban úgy sem várt rám semmi és senki – képes voltam megbánás nélkül hátrahagyni az eddigi életemet egy jobb reményében.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Isabelle Ward Empty
TémanyitásIsabelle Ward EmptyPént. Jan. 17, 2020 12:12 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Isabelle Ward

Drága Isabelle! Isabelle Ward 2566525366

Tudod... nagyon régóta várom már a lányomat; azt, aki igazán elém tudja tárni, amit én magam elképzeltem. Egy kissé meggyötört, megtört lelkületű lányt, akinek a múltja koránt sem tartogat szép dolgokat. Na de... hogy ennyire nem, mint a történetedben elmesélted?!  o_o Azt mindjárt sejtettem, hogy egy olyan anya mellett, mint Angela, nem vár rád semmi jó, de az a férfi... most mondanék valami csúnyát, de mindenféle káromkodás nélkül: megölném azért, amit művelt veled. Apám sem volt semmi, bántott és vert, sőt, egyszer majdnem meg is ölt, de nem kerültem mégsem kórházba miatta. Valahogy erre mindig is ügyelt... addig szenvedtetett, míg elértem a határaimat és az előtt egy milliméterrel megállt. Így pedig ő nyert, a rendszer nem tudta meg, miféle ember ő, én meg miért is meséltem volna bárkinek? Nem hittek volna nekem. Sad
Egyébként, így kettőnk közt szólva... bármilyen munkát is végez Angela és bármilyen ember is ő... annak idején én láttam benne valamit, máskülönben... biztos, hogy nem nyíltam volna meg neki. Ezek szerint hülye voltam és valami illúzióba ringattam magamat vele kapcsolatban, mert... ez őrület. Nem hiszem el, hogy ennyire nem törődik a saját lányával. Bár nem mondom, hogy én jobb apa leszek... mert nem. Isabelle Ward 3739568389
Nekem sincs egy csodás családi hátterem, múltam és az utamat valahogy mindig vér keresztezi, vagy épp díszíti. Nem tudom, hogy jó ötlet-e hozzám fordulnod, Isabelle... félek, csalódást okozok majd neked. De az is lehet, hogy idővel eljutunk egy olyan szintre, ami mindkettőnknek jó lesz, nem? Egyébként sosem gondoltam, hogy valaha gyerekem lesz. Ez valahogy... távolinak tűnt. Most pedig a nyakamba szakad egy 17 éves lány. Hát, az élet tele van meglepetésekkel, ugye?! De vigyázz, mikor elindulsz Denverbe... sosem tudhatod, milyen veszélyekkel kell szembenézned. Nézz mindig a hátad mögé, kedves! Isabelle Ward 897538487


És végezetül... hivatalosan is üdvözöllek itt, Izzy! Érezd jól magad és ne keveredj túl sok bajba! És... és legyél elnéző velem.  Isabelle Ward 3739568389  Isabelle Ward 2142956176


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Isabelle Ward Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Isabelle Ward 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Isabelle Ward 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Isabelle Ward 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Isabelle Ward Empty
 

Isabelle Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabelle Ward
» My daughter: Isabelle Ward
» Lydia Ward
» Imogen Ward
» Imogen Ward