Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLothrin EmptySzer. Márc. 25, 2020 7:20 pm

Lothrin
some legends are told some turn to dust or to gold, but you will remember me for centuries


Becenév:
Loth, Hercegnő
Titulus:
princess of fuckin' Hell
Születési hely, dátum:
egy hölgytől nem kérdezünk ilyet!
Faj:
fődémon, mi más?
Rang:
a restség démona
Beállítottság:
felfedező alkat vagyok
Play by:
Katheryn Winnick

Átváltozás:
Átváltozás? Nem, szó sem volt róla. Inkább tömörülés és egyesülés volt, mint amikor egy szupernóva robban, s utána az univerzumban elszabadult részecskék a gravitáció hatására összesűrűsödnek, valami újat és nagyon fényes dolgot létrehozva. Én így lettem, az emberi kényelmesség milliónyi darabkájából préselődtem össze, hogy azóta is megkísérthessem a halandókat a belőlem áradó energiával.
Család:
Nem tudom, mire gondolsz. A fenn járókhoz hasonlóm sohasem volt, hiszen én valamiből lettem, hanem a semmiből teremtődtem meg a Pokollal együtt. Olyan volt, mint egy csettintés, semmi több. A hat másik főbűn démona… nem, nekem nincs, soha nem is volt olyasmim, mint amire a család kifejezéssel gondolsz. A Pokol ura pedig, nos, tudom miféléket suttogtak rólam és róla. Akartam-e királynő lenni? Ki nem akar? Hm? Megvetem-e azt a nőt, aki megbolondította Arcadius-t és ezzel keresztbe tett minden ambíciómnak? Igen. Hajlandó lennék-e kockáztatni a hatalmamat, hogy megbuktathassam? Nem ér annyit az a sehonnan szalajtott némber.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Mindenki azt hitte, tombolni fogok, gyűlölködni fogok, ellenállni fogok, küzdeni fogok. Mindenki azt gondolta, én voltam hozzá illő, én voltam a párja, én voltam csak képes megszelídíteni. Minden szempár rám szegeződött, amikor nem engem választott annyi év után, amikor suttogni kezdték: elbuktam, amikor azt feltételezték: megtörtem, ahogy rezzenéstelen arccal fordultam el a Pokol urától és csalódottság volt a belsőmben. Csalódottság, amelyet azért éreztem, mert naiv voltam és elhittem, Arcadius méltó párom lehetne, ám a felkapaszkodott oly’ könnyedén vette ki a kormányzást a férfi kezéből, mintha soha sem akarta volna megtartani. Szánalmat éreztem a „király” iránt, aki elvesztette a tiszteletemet, s többé nem is voltam hajlandó elfogadni a meghívásait. Látszólagos ellenállásom, mely valójában érdektelenség volt, nem szűnt meg, míg el nem távozott sötét lelke a Pokolból.
Az új időszámítás számomra semmit sem jelent. Mindenki azt hitte, fel fogok lázadni, nyíltan szembe szállok, felforgatom Indrát, Sivát és Kalit, az egész Alvilágot, hogy elpusztíthassam a „királynőt”. De mi hasznom származna abból, ha kihívnám magam ellen? Lehetséges, hogy nem szereztem meg a trónt, ám annak csak úgy lett volna értelme, ha felért volna hozzám, aki rajta ült. Lehetséges, hogy nem szereztem meg a trónt, azonban nem is vesztettem semmit sem, hiszen még mindig én voltam a Pokol hercegnője. A hatalmamat nem vehette el sem Arcadius, sem pedig Katherine.

Mindent látok, olyasmit is, amelyet elvakultak nem. Egyik oldal fanatikusai sem veszik észre a pusztítást maguk körül, amely talán önnön vesztükbe sodorja őket. Én azonban mindet látok, s csupán figyelek. Csendben. Pártatlanul. Tudom, hogy el fog jönni az a kor, amelyben több leszek, mint egyszerű hercegnő, ám most türelmesnek kell lennem, hagynom kell, hogy a dolgok összecsapjanak, s később elsimuljanak a hullámok. Akkor következem majd én. Mindent látok, s figyelek, csendesen és türelmesen. Táplálkozom a halandókból, minden lélekből, mely az én bűnömbe esik, gyarapodom belőlük, s kivárom a megfelelő pillanatot, elvégre ráérek, a fenti világ társadalmát látva, egyre inkább kényelmes lehetek.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Lothrin Empty
TémanyitásLothrin EmptyHétf. Márc. 30, 2020 6:58 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Lothrin

Üdvözlet, hercegnő! Lothrin 2566525366

Bár én nem vagyok odáig a fajtátokért, de hát üsse kő: itt vagyok és mégis csak örömmel fogadlak el Téged. Miért? Mert tényleg örülök neked. Jó kezekbe került végre ez a démőni nőszemély és tudom, hogy hosszú ideig itt leszel és felforgatod a világunkat. Lothrin 564837130 A PB váltásod, amit végül is átbeszéltünk és engedélyeztem: jó ötlet volt. Margot Robbie is passzolt a szerepre, de Katheryn talán egy fokkal jobban. Lothrin 3634486886 (Máskülönben nem is szívesen engedtem volna a váltást. Tudod. Lothrin 3353380639 )
A történeted bár rövid volt, mégis benne volt minden, amire kíváncsi voltam. Tetszik, ahogyan bemutattad, ki is vagy és előrevetítetted azt is, mit várhatunk a kedves kis személyedtől. Egyébként érthető a gyűlöleted Katherine iránt, ahogyan az is, hogy úgy érzed, Arcadius nem volt hozzád méltó. Tényleg nem, ha nem téged választott. Bár az azért meglep, hogy nem lázadsz nyíltan.
Hé, esetleg nincs kedved szövetkezni velünk, vadászokkal?  Lothrin 564837130 Na jó, csak viccelek. Nem tartalak fel tovább, még egyszer mondom: örülök, hogy megérkeztél! Lothrin 3779015013


Foglalózz és kapd el valamelyik démont egy játékra, vagy... akit csak szeretnél! Lothrin 165619248


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Lothrin Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Lothrin 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Lothrin 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Lothrin 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Lothrin Empty
 

Lothrin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lothrin
» Lothrin hálóterme
» Indra kietlen pusztaságában // Esotephres && Lothrin
» a vörös tenger szirtjein // Thersez && Lothrin