Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásSalvatore kripta EmptyPént. Okt. 16, 2020 11:10 pm

Véget ért a kör
Szabad játéktér

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Salvatore kripta 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Salvatore kripta F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyKedd Szept. 22, 2020 12:27 am




To: Damon Salvatore


I just wanna be by your side

Tudtam, hogy Damon nem erőltetné a hazamenetelt, ha én nem akarok menni, de mégis jó volt az ő szájából hallani. Tudta, min megyek keresztül és pont ezért volt annyira megértő. Jólesett, nagyon is. Szavakkal nem is tudtam volna kifejezni, mennyire. Azért a magyarázkodás sem maradt el, de csak gyengén megráztam a fejemet.
- Ezt azt hiszem, nekem kell feldolgoznom először… hogy tényleg én is elhiggyem, hogy mindent az őrült énem tett, akit Katherine irányított. Egyáltalán nem olyan volt, mintha ki lennék kapcsolva, ez sokkal másabb volt, sokkal valóságosabb és… túl élénk – Nagyot nyeltem, miközben Damon mellkasára simítottam, pontosan oda, ahol a szíve van. Jól emlékeztem arra, hogyan fogtam a markomban és hogy ő hogyan fogta az enyémet. Aztán az a mozdulat… Inkább elhúztam tőle a kezem a hirtelen jött jelenetre a fejemben. Nem akartam felidézni, de jött magától minden. Nem voltam túl rajta.
Aprót bólintottam, már halványan mosolyogva, majd felnéztem a férfira és megfogtam a kezét. A segítségével álltam talpra.
- Nem tudom, hogy bírom ki fél óráig nélküled – Nem akartam elengedni, de kocsi nélkül nem jutottunk volna túl messzire még a vámpírsebességgel sem. Aztán hagytam végül, hogy lassan elinduljon. Végül ő maga volt az, aki visszafordult egy csókra. Hosszan viszonoztam, mielőtt hagytam volna kisuhanni a kripta ajtaján.
Amíg ő távol volt, magamhoz vettem az üveget. Azt szorongatva jártam körbe néhányszor a kriptát, érintettem meg minden egyes pontját, miközben újra meg újra végiggondoltam az elmúlt éveket. Vagyis, amióta magamnál voltam. Sok dolog történt velem, és még több Damonékkel. Nem tudtam, valaha be tudunk-e pótolni mindent és valaha rendezni tudjuk-e a kapcsolatainkat. Féltem, hogy… hogy már teljesen kiestem az életükből és hogy talán nincs már benne úgy helyem, mint régen volt.
Ahogy végül végigsimítottam az ajtófélfán, arra lettem figyelmes, hogy ahol a napfénygyűrűmnek kellene lennie… azon az ujjamon nem volt semmi. Kétségbeestem. Hosszan keresgéltem a kriptában, de hiába, nem volt sehol. Azonban Damon megjött, és nem akartam elrontani a kiruccanásunkat. Kisuhantam a kriptából és az autóhoz lépve beszálltam mellé. Nagyot nyeltem. Furcsa volt újra itt lenni, majdnem „normálisan”. Csak akkor lettem volna boldogabb, ha a gyűrűm megvan és kibékültem a többiekkel. De nem kaphattam meg mindent, főleg nem azonnal. Az üveget leraktam a lábamhoz, én pedig kissé lejjebb csúsztam az ülésben. Nem volt annyira messze a nyaraló, de közel sem és fáradtnak éreztem kissé magam. Mégsem pihentem, csupán Damont figyeltem egész út alatt. Hiányzott.


From: Elena Gilbert


393 words ❀ silhouette ❀ note: i love you Salvatore kripta 3993946357kredit




Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyVas. Szept. 13, 2020 10:23 pm





my one and only, Elena



Élveztem, hogy olyan hosszú idő után ennyire szorosan ölelhettem magamhoz, és nem akart eltávolodni tőlem, velem volt, s úgy éreztem, velem is marad végre. Bármire képes lettem volna, hogy Elenát soha többé ne kelljen elengednem ezek után. Túl sok volt a külön töltött idő, túl sok minden törlődött el kettőnkről, és ez több volt, mint amit el tudtam volna viselni épp ésszel, éppen ezért nem voltam képes elereszteni. Úgy éreztem a világ végre visszabillent a helyére, hogy visszakaptam őt.
A ragaszkodásom ellenére is elhúzódtam végül tőle, mert időszerűnek láttam, hogy kilépjünk ebből a lehangoló kriptából, ahol annyi barátunktól búcsúztunk már el. Őszintén nem szerettem ide járni, s az elmúlt időszakban kerültem is a temetőt, azt sem tudnám megmondani, hogy ma miért éppen ide indultam el.
– Rendben, akkor nem megyünk haza – szögeztem le, mert nem állt szándékomban erőltetni a dolgot. Én, a család abszolút fekete báránya tökéletesen megértettem, hogy számára milyen megpróbáltatás lenne most belépni abba a házba és a többiek elé állni. – De hidd el Elena, mindannyian tudják, hogy nem voltál önmagad, és józanul soha nem tették volna hasonlókat sem – szerettem volna, ha elhiszi nekem, hogy mindez a valóság. Bármi is történt, bármit mondott vagy tett, nem számítottam, mert Katherine belenyúlt a fejébe egy szirén segítségével. Márpedig olyasmiért nem hibáztathattuk a nőt, amit normál esetben nem tett volna meg. Mert Elena jobb volt annál, hogy hasonló szörnyűségeket kövessen el ellenünk.
– Nincs az olyan messze – mosolyodtam el, amikor megemlítette a tóparti nyaralót, ahol olyan régen voltunk már, mert hát nem igazán volt miért odamenni. Egyedül csak egyszer látogattam el oda, közvetlenül az előtt, hogy a kedvenc boszorkányom elindult egymaga Mystic Falls-ból, és szükségem volt valamire, ami Elenára emlékeztetett. Felkeltem a kripta padlójáról és a barátnőm felé nyújtottam a kezemet.
– Találkozzunk az út mellett fél óra múlva. Hozom a kocsit, és elmegyünk a tóparti házba – azt már nem tettem hozzá, hogy az öcsémnek meghagyom, hogy hová mentem, de nem akartam szó nélkül lelépni, elvégre ígéretet tettem neki. Ha Elena beleegyezett a kripta bejáratából még visszafordultam:
– Azt az üveget azért hozd magaddal – rákacsintottam a lányra, megcsókoltam, s már ott sem voltam: vámpírsebességgel rohantam vissza a Salvatore villához. Hagytam egy levelet Stefannak, meghagytam, hogy mobilon elér bármikor, de szükségem volt egy kis levegőváltozásra, s nemsokára visszatérek. Elenát nem említettem egyelőre. Néhány nap múlva talán, úgyis visszatérünk valószínűleg Mystic Falls-ba.
Pontosan huszonhét perccel később az út szélére húzódtam az autómmal és vártam, hogy Elena előbukkanjon a fák közül, s elindulhassunk a Gilbert nyaralóba.



under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyHétf. Aug. 31, 2020 1:34 am




To: Damon Salvatore


I just wanna be by your side

A megjegyzésére és a nevetésére kicsit elmosolyodtam. Szusszantam. Igaza volt, tényleg elég zűrös életük volt, de nem hittem, hogy én is emelni fogom a zűrös esetek számát. Bár talán én eleve egy problémás tényező voltam ebben az egész egyenletben. Káoszban. Ha én nem lettem volna, talán semmi rossz nem történik. Úgy értem… Stefan annak idején miattam jött a városba. Klaus engem üldözött annak idején, az én hasonmásvéremet akarta. Aztán… nem tudom, minden jött magától, és az események központjában általában én álltam. Értem hoztak áldozatot, engem mentettek.
Caolinenak igaza volt. Mindig ott voltak nekem. Ugrottak, hogy nekem jó legyen, mégsem emlékeztem rá Katherine és Sierra hatása alatt. Elképzelésem sem volt, miket fog a fejemhez vágni, ha találkozunk. Vele akartam utoljára találkozni, épp ezért. Bár egészen eddig abban sem voltam biztos, hogy vissza akarok menni. De Damon mellettem volt és kezdtem megnyugodni. Legalábbis egy részem. Hisz Bonniet és Stefant illetően kicsit sem voltam nyugodt. Nem akartam, hogy bármi baj történjen, de megállítani sem állítottam volna Bonniet. Még jól emlékeztem arra, mikor visszahozta Jeremyt… helyet cserélt vele.
Ahogy Damon magyarázkodásba fogott, őt kezdtem figyelni. Egyszerre tett szomorúvá és boldoggá, amit mondott. Tényleg azt kívántam neki akkor és ott, az út közepén táncolva, hogy legyen boldog nélkülem. Mégis… önző voltam és jólesett, hogy a hiányom ezt mégsem tudta neki megengedni. Tényleg szeretett. És én is őt.
- Most már itt vagyok, hogy betöltsem azt az űrt… - Suttogtam, miközben szorosabban öleltem át. Nem haragudtam rá semmiért, hisz én voltam, aki kijátszotta őt, aki átverte őt. Ő csak áldozat volt ebben az egészben. Nagyot nyeltem a csendes feleletére és elidőztem a karjaiban. Nem akartam percek múltán sem elszakadni tőle, főleg a nyakcsókot érezve, ami ismerős volt és mégis, vagy talán pont ezért bizsergést váltott ki belőlem. De mégis eltávolodott tőlem, így kissé csalódottan néztem fel rá.
Tényleg nem akartam találkozni velük, és pont ezért nem tudtam, mit akar kihozni ebből az egészből.
- A házba? A vámpírhallásuk miatt egyből lebuknánk, hogy ott vagyok és… még nem állok erre készen. Még nem tudom, hogyan kellene eléjük állnom és hogy… hogy mit mondjak? Még én sem tudom elfelejteni magamnak azt, amit tettem. Bántottalak titeket, akik mindig mellettem álltatok… és amiket Caroline fejéhez vágtam, én… - Megráztam a fejemet, majd a földre pillantottam. – Biztos, hogy ő lesz az utolsó, akivel beszélek. Addig… át kell gondolnom, mit mondok neki – Nehéz volt. Nem a bocsánatkérés, hanem sokkal inkább az, hogy tényleg nem tudtam, merre tovább.
- De elmehetünk máshová… - Eszembe jutott valami, így lassan ránéztem. – Talán kicsit messze van, de a tóparti ház most üresen áll – Ezer éve nem voltunk ott, de most jó ötletnek tűnt odamenni.


From: Elena Gilbert


438 words ❀ silhouette ❀ note: i love you Salvatore kripta 3993946357kredit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptySzomb. Aug. 29, 2020 11:46 pm





my one and only, Elena



– A mi életünk Stefannal mindig is rohadt zűrös volt – vontam vállat, s röviden felnevettem, mert igaz volt, amit mondtam, hiszen mindig belefutottunk egy újabb ellenfélbe, valamilyen problémába, amit meg kellett oldanunk, ráadásul a világon nem is volt senki élő, akitől érdemben lehetett volna segítséget kérni. Nevetségesen sok csontváz volt a szekrényünkben, annak ellenére is, hogy nyilvánvalóan egy részét mi magunk raktuk bele, csak hogy ne kelljen foglalkozni vele.
Elena döbbenetére nem is feleltem, mert nem tudtam volna mit mondani. A tény, az tény volt, márpedig jelen esetben az öcsém oltári baromságot csinált, és persze én vagyok az első, aki fel is mentettem azzal, hogy ki voltak kapcsolva az érzései, de valahol mélyen én is tudtam, hogy ez nem mentség, legalábbis nem elégséges. A mellettem ülő nő szavaira kissé fáradtan bólintottam, s ezzel igazat is adtam Elenának. Bonbon a végsőkig elment volna, hogy valamelyik számára fontos személyt megmentse, Enzo pedig az első volt ezen a listán jelenleg.
– Igen, ettől félek én is – mármint a rohadt egyensúly megborításától. Mert nagyon úgy nézett ki, hogyha talál valamit a boszorkány, akkor azzal megint valami végérvényesen megváltozik… Nekem pedig kezdett elegem lenni a természet és a mágia törvényeiből, meg az elcseszett kiskapukból, amiknél mindig van egy nem várt apróbetűs rész.
– Félreértesz: nagyon is örültem nekik – kezdtem a magyarázatot. Valóban örültem az öcsém és a szöszi boldogságának, őszintén nem irigyeltem azt, ami az övék volt, de hát… – Csak tudod, minden nap arra emlékeztettek, hogy mi nem vagyunk együtt. Hogy nélküled kell felkelnem nap, mint nap. Akármennyire próbálkoztam nem a hiányodra koncentrálni, akkor is mindig ott volt az az üresség, amit csak te tudsz megtölteni – megvontam a vállamat, belefúrtam az orromat a hajába. Bocsánatot akartam kérni tőle azért, ami New Yorkban történt, de nem hagyta, ráadásul átvállalta a felelősséget is, amivel nem értettem egyet. Nem lett volna szabad belemélyesztenem az ujjaimat a mellkasába, akkor nem történhetett volna meg, ami megtörtént a hídon. Közelebb húzott magához, én pedig hagytam magamat, szorosan öleltem őt, arcomat a nyakába fúrtam, és csak belélegeztem az édeskés illatát, ami annyira hiányzott már.
– Én is szeretlek – feleltem csendesen, közben karjaimat Elena köré fontam. Nem akartam elengedni, soha többé nem akartam távol kerülni tőle, azt akartam, hogy mindig itt legyen velem, a karomban, ahol meg tudtam óvni. Végül belecsókoltam a nyakába, és egy kicsit eltávolodtam tőle hosszú percek elteltével.
– Tudom, hogy nem akarsz a többiekkel még találkozni, de mi lenne, ha elmennénk valami kevésbé gyászos helyre? – körbepillantottam, elvégre a családi kriptában voltunk, ami nem a legideálisabb sok szempontból. – Vagy nagyon szívesen becsempészlek a házba, otthon még megvan minden ruhád – jegyeztem meg nevetős hangon, félmosolyt villantva Elenára, a szemem pedig cinkosan csillogott, mert nagyon szerettem volna kicsit csak élvezni a tényt, hogy visszakaptam a lányt, akire mindig is vártam. Ám nem akartam ráerőltetni semmit sem, így ez csak egy egyszerű ajánlat volt.
  


under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyPént. Aug. 21, 2020 1:40 am


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Nem voltam biztos abban, amit Damont mondott. Kai sokkal agyafúrtabb volt, mint hittük és lehet, hogy őrült, de talán pont emiatt nagyon is tisztában volt azzal, mit miért tett. Ettől még nem örültem, hogy bármit is akar tőlünk, de egyelőre volt nagyobb gondunk is nála. Katherine. Nem, valójában ők egy csomag voltak és ez csak még elkeserítőbb volt.
Damon szavaira értetlenül, kissé megijedve pillantottam rá. Stefan és Bonnie túl régóta voltak barátok ahhoz, hogy mindez semmissé váljon. Hosszú utat tettek meg azért, hogy barátok legyenek. Elképzelésem sem volt, mi történt, így nem szóltam közbe, csak hallgattam a vámpírt. Enzo és Bonnie? Rá akartam kérdezni, hogy történt, de végül nem tettem, mert sokkal jobban lekötött az, ami Damon ezután mondott.
- Hogy mit csinált…? – Nem hittem a fülemnek. – Damon, ez… - Nem találtam szavakat, a megrökönyödésem érzékelhetően nagy volt. Nagyot nyeltem, ahogy folytatta. – Egy részem azt hitte, ha én nem leszek, nyugodtabban fogtok élni… - Jegyeztem meg magam elé pillantva. Érthetetlen volt az egész a számomra. Miért történtek ilyen rossz dolgok, amíg nem voltam itt? – Ha vissza lehet hozni Enzot, Bonnie megtalálja rá a módot és… őt ismerve nem fog törődni a következményekkel, pedig ha valaki visszahoz egy halottat az élők sorába, az… azzal felborítja az egyensúlyt – Nem mintha engem érdekelt volna ez, főleg, ha olyan emberről lett volna szó, akit szeretek. Damonért is bármit megtettem volna, de… gyenge voltam és inkább kitöröltettem annak idején a fejemből. Hiba volt. Rettentően nagy hiba.
Aztán a számat húztam, mikor témát váltottunk. Azt akartam, hogy boldog legyen… nem csak ő, mindenki. De hiába reméltem ezt.
- Elhiszem, ez tényleg nehéz lehetett, de együtt is örülhettél volna velük… - Suttogtam halkan, közbeékelve a mondandójába, majd nagyot nyeltem. Szabadkozni kezdett végül, így meglepődtem és megsimítottam az arcát. – Damon, kérlek… nem a te hibád volt. Én tettem – Már tisztán emlékeztem arra a napra. Habár ő volt az, aki szándékosan szakította át a mellkasomat és fogta meg a szívemet, de én voltam az, aki kirántotta a kezét. – Te vagy az utolsó, aki ártana nekem… pontosan tudom – Odabújtam hozzá és szorosan megölelgettem. Azt szerettem volna, ha érzi, mennyire szeretem; hisz így volt. Csak eddig… eddig mélyre volt zárva bennem mindez. Nekem volt okom bocsánatot kérni nem csak tőle, hanem a többiektől is. – Szeretlek, Damon – Motyogtam a nyakába és reméltem, hogy ez a vallomás megnyugtatja teljesen

386 words ❀ wings ❀ note:  Salvatore kripta 3993946357kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptySzer. Júl. 22, 2020 5:30 pm





my one and only, Elena



Felszabadító érzés volt átölelni a nőt, újra megcsókolni, és csak élvezni egy kis ideig a jelenlétét. Hiányzott, rettenetesen és elmondhatatlanul magányos voltam nélküli, az elmúlt hónapok eseményei pedig nem segítettek a depresszív hangulatomon. Ennek következménye volt az is, hogy elhagyta Mystic Falls-t és lekapcsoltam az emberségemet. De amikor újra szembe találtam magamat Elenával, a múltammal valami megmozdult bennem. És hirtelen nem tudtam mit kezdeni ezzel. Az egész, mióta a Brooklyn-hídon álltunk vele rémálomnak tűnt most, nem valóságnak. Persze józan ésszel kénytelen voltam felfogni, hogy ez nem ilyen egyszerű, és ezért értettem meg Elenát, de azért jó volt csak úgy beleveszni a csókba, mintha semmi más nem számítana.
Aztán ahogy a kis ikerpárra terelődött a szó, és beszélni kezdtem, majd a mellettem ülő nő visszakérdezett, rájöttem, hogy bár Elena az elmúlt hónapokban már nem szendergett az álomátok miatt, de nem is tudja mi történt velünk azóta.
– Valószínűleg csak unatkozik mióta démon lett – jegyeztem meg, majd meghúztam újra a whiskys üveget, miközben már azon gondolkodtam, hogy vázoljam a Stefan-Bonnie ellentétet a barátnőmnek. Aztán végül úgy döntöttem, ezen nincs mit szépíteni egyszerűen.
– Tudod, én ebben most először nem vagyok biztos. Amíg nem voltál velünk, történt pár dolog – letettem az üveget Elena számára is karnyújtásnyi távolságra. – Bonbon számomra ismeretlen okból összejött Enzoval, és elég jól ki is jöttek, meg is érdemelték mindketten, hogy boldogok legyenek. Viszont abban az időben Stef éppen nem volt önmaga, nagyon nem, és egy elborult pillanatában, amikor úgy gondolta a gerlepár az útjában állt, kitépte Enzo szívét – kicsit csaltam a történeten, de azt hiszem, mindenkinek jobb, ha nem magyaráztam hosszasan mit kerestek ugyanannál a háznál Bonniék és Stefan is… – Viszont Bonnie fájdalma valahogy, ezt még annyira sem értem, hogyan, átlökte Enzo lelkét egy másik dimenzióba, ahol csak a boszink érzékeli. Szóval a jó hír, hogy nem halt meg, a rossz pedig az, hogy fogalmunk sincs, vissza lehet-e hozni – folytattam, majd még hozzátettem: – De Bonnie azóta nem igazán kíváncsi az öcsémre, és nem tudom, képes lesz-e megbocsájtani ezt valaha is – fejeztem be, és reméltem, hogy Elena számára érthetően felvázoltam nagy vonalakban, hogy mi a probléma a testvérem és a boszi között. Abba már nem is mentem bele, hogy egy darabig a sógornőmmé avanzsált szöszit is komolyan érintette ez az egész.
Végül Elena váltott témát, aminek részben örültem, részben pedig nem akartam beszélni a találkozásunkról New York-ban. Életem legszörnyűbb ostobaságát követtem el, és bár úgy tűnt a nő nem haragudott rám, én azért nem tettem még túl magamat a történteken.
– Hidd el, én megpróbáltam – mondtam, arcomon keserű mosoly jelent meg. – De aztán Bonnie lelépett, hogy megoldást találjon Enzo-nak, és én meg ott maradtam Stefan és Caroline boldog házasságának közepén az ikrekkel… és nem bírtam ezt tovább nézni. Aztán egyszer csak ott voltál, és emlékszem, hogy nevetségesnek tűnt, sokáig azt hittem, nem is te vagy az, és csak odaképzellek. De amikor a hídon voltunk… Kérlek ne haragudj rám, sohasem akartam neked ártani, és én… nem is tudom felidézni mi történt akkor – éreztem, ahogyan könnyek kezdték el szúrni a szemeimet, közelebb vontam magamhoz Elenát, s kellett néhány perc, hogy összeszedjem magamat.
  


under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyHétf. Júl. 13, 2020 1:25 pm


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Nem voltam egy szent, de sosem gondoltam volna, hogy hasonló gonoszságokat művelek majd egyszer, mint azok, akiket az ellenségeinknek hívtunk. Valahol olyanná váltam, mint Katherine, sőt, talán csak felszabadította azt az énem, aki kegyetlenebb is tud lenni a kelleténél. De az, hogy a szeretteimet bántottam, az nem csak rajtuk ejtett sebet, hanem rajtam is. Fogalmam sem volt, hogyan álljak a többiek elé, pedig mindannyian tettünk már rosszabbnál rosszabb dolgokat. Bántottuk egymást így vagy úgy, kikapcsolt, de még nem kikapcsolt állapotban is. Valahogy… a fájdalom az életünk része volt, s mégis talán pont ez volt, ami össze is kovácsolt minket. Talán nem kellett volna félnem Stefantól és a lányokról. Még szerencse, hogy az ikrek nem láttak úgy, abban az állapotban. Látni akartam őket, megismerni, de nem tudtam, Caroline a közelükbe enged-e egyáltalán. Aggódtam.
Hosszan feledkeztünk egymásba Damonnel és újra élőnek éreztem magam a csókjától, az érintésétől. Nem kellett bizonygatnom neki semmit, ismert. Tudta, hogy nem szándékosan bántottam és nem akartam őt elengedni, főleg nem úgy. Bár az igaz, hogy a múltban számtalan szakításunk volt, de pont ezért… talán nem is hitte el, amikor kimondtam.
Ahogy rövidre fogta a választ, már nyitottam is a számat, hogy újból kérdezzek, de végül magától is folytatta. Nagyot nyeltem.
- El sem tudom képzelni, mit akarhat tőlük… - Megráztam a fejemet gyengén, magam elé nézve. Ahogy pedig a következőket mondta, értetlenül néztem a férfira. – Összevesztek? Majd úgyis kibékülnek, bármi is történt – Halványan elmosolyodtam. Emlékeztem még rá, hogy Bonnie mennyire nem szívlelte egyiküket sem annak idején. Sem Damont, sem Stefant… de aztán megtört a jég és valahogy minden a helyére billent. Reméltem, sőt, hittem benne, hogy ezúttal is így lesz. Mindig minden helyrejön, ugye?
A kezünkre tévedt a tekintetem és eszembe jutott, hogy milyen állapotban találkoztam Damonnel.
- Damon… nem hittem, hogy kikapcsolod az érzéseidet, miután Kai rám szórta azt az álomátkot… azt akartam, hogy élj és boldog legyél akkor is, amikor nem vagyok veled – Suttogtam, ujjbegyemmel a tenyerét simogatva, körözve rajta.

325 words ❀ wings ❀ note:  Salvatore kripta 3993946357kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 1:08 pm





my one and only, Elena



A kérdésemre valójában nem vártam választ tőle. Nyilvánvalóan nem volt magánál, amíg azokat a szörnyű és kegyetlen dolgokat tette. Nem tudtam rá haragudni és tudtam, hogy a többiek sem tennék ezt, hiszen mind találkoztunk vele agymosott állapotban, mindannyian tisztában voltunk vele, s szép lassan megértettük mit tettek Elenával. Dühöt csak Katherine és a szirénnel kapcsolatban éreztünk. Nem feleltem, csak halvány mosolyra húztam a számat, miközben figyeltem az arcának minden rezdülését, az íriszei változását. Olyan nagyon sok ideje vártam erre, hogy végre újra ébren legyen, hogy mellettem legyen és érezhessem.
Ahogy belekezdtem a kérdésbe rögtön el is hallgattam. Nem volt igazán jelentősége, főleg azután nem, hogy azt mondta szeret. Ez mindent jelentett, ő maga mindent jelentett. A puszta tény, hogy visszakaptam, sértetlenül, hogy átölelhettem, és nem taszított el magától, elég volt, hogy mindent el tudjak felejteni… Egyszerűen nem számított ez az egész. Elmúlt és csak azon járt az eszem, hogyan tudnám elfeledtetni Elenával is, hogy ne hibáztassa magát. Ennek ellenére a szavai egészen átmelegítették élettelen testemet, és az óvatoskodó csókom, egészen gyorsan alakult át vaddá és mohóvá. Annyira nagyon hiányzott, és annyira boldog voltam ebben a pillanatban, hogy az sem érdekelt volna, ha Katherine és Kai Parker ezt valamiféle csapdának szánta volna. Végre, évek óta egyszerűen csak boldog voltam. S még ha ez csak pár percig is tarthatott, a megkönnyebbülés miatt megérte.
– Tudom – feleltem röviden, amikor kifejtette, hogy magát okolja mindenért. És persze, értettem, miért gondolkodik így, de közben meg azzal is tisztában voltam, mennyire tehetetlen ez a helyzet, és mennyire kiszolgáltatott. Nagyon pontosan emlékeztem mennyi ideig cseszegetett a sógornőm, mire bármi is derengeni kezdett. Azután csak hallgattam, hagytam, hogy mindent elmondjon, néhány részlet a helyére került, bár a legtöbb dolgot Elena elszólásaiból már kikövetkeztettük, meg abból, hogy Kai megpróbált ártani az ikreknek, még úgy is, hogy már semmit sem érhet el vele.
– Jól… nagyjából – feleltem röviden, aztán megnyugtatólag folytattam. – Mielőtt visszatértem volna Mystic Fallsba, Parker megpróbálta megölni Lizzie-t, de Stefanék időben közbe avatkoztak. Azóta pedig szemmel tartjuk a lányokat – én is, mert megígértem az öcsémnek, hogy nem engedem meg senkinek, hogy ártson a gyerekeinek. Hiszen bármennyire is nem a vérszerinti rokonai voltak, és nekem sem, az unokahúgaimként kezeltem a két kis boszorkányt. – És Bonnie is rendben van, sokadjára kibékültünk, bár Stefant továbbra sem kedveli – mondtam mindezt teljes természetességgel, hirtelen eszembe sem jutott, hogy valószínűleg Elenának fogalma sincs róla mi történt az elmúlt években, mert Katherine és a kis démoni csapata nem avatta be valószínűleg. Sok mindent kell bepótolnia, ami a kapcsolati hálónkat illeti.
  



under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptyHétf. Május 25, 2020 12:07 am


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Gyengén megráztam a fejemet; nem versenyezni akartam, egyáltalán nem. Pusztán haragudtam magamra mindenért. Talán, ha erősebben küzdöttem volna Katherine és Sierra ellen, akkor nem történik meg ez az egész. Belegondolni abba, hogy majdnem megöltem a szeretteimet; pokoli volt. Ráadásul, amit Damonnel tettem, annál nem is volt rosszabb. S míg őt állandóan felmentettem minden hibája alól, úgy magamat nem tudtam. Olyan volt, mintha képtelen lennék megbocsátani magamnak. Talán pont így volt.
- Nem, én… sajnálom – Suttogtam végül a kérdésre válaszként, miközben a szemeit figyeltem.
Ahogy letörölte a kézfejével a könnyeimet, a halott szívembe, mintha újra élet költözött volna. Nagyot nyeltem; az érintése mindennél többet jelentett, ahogyan ő maga is. Reméltem, bíztam benne, hogy nem szúrtam el végleg azt, ami köztünk volt. Tudtam, mit mondtam neki kikapcsolt állapotban, miközben még az agyam is át volt mosva. Szakítottam vele. De nem akartam, hogy ez valóság legyen. Szerettem. Mindig is szerettem. Még akkor is, mikor az érzéseim el voltak zárva egy dobozba bennem.
- Nem, Damon… - Nagyot nyeltem. – Az az énem, aki szakított veled, nem is létezik… már nem – Suttogásba fulladt végül a hangom. Ajkai végül elérték az enyémet és megcsókolt, én pedig úgy viszonoztam, mintha csak a legelső csókunk lett volna. Mohón és türelmetlenül, szenvedéllyel és vággyal. Csillogó szemekkel néztem rá ezután, majd közelebb csúsztam hozzá, hogy a vállára hajthassam a fejem. Szükségem volt a közelségére. Érezni akartam, hogy velem van, mellettem van és hogy talán… minden rendben lehet. A puszira nagyot nyeltem.
- Nehéz nem magamat hibáztatni, Damon. Talán pont te tudod a legjobban, mennyire borzalmas ez az állapot… - Közöltem halkan, a kezünket figyelve.
Mindent elmondtam Damonnek, amire emlékeztem vagy amit összeraktam. Bár a legtöbb dologról talán már ő maga is tudott, kezdve azzal, hogy Katherine uralta a poklot, vagy hogy Kai is benne volt ebben az egészben. A magam részéről mondjuk nem értettem, hogyan képesek azok ketten összejátszani, de amikor mélyebben belegondoltam, rájöttem, hogy egyformák és a hasonló vonzza a hasonlót. Ettől még nem gondoltam, hogy „jó” páros lettek volna, mert biztos voltam benne, hogy két őrült nem tűri meg egymást hosszútávon.
- Caroline és… és az ikrek jól vannak? – Kérdeztem halkan, hisz Kairól eszembe jutottak az ikrek. Nem volt nehéz összeraknom, hogy a férfi célpontjai elsősorban ők lehettek.

370 words ❀ wings ❀ note:  Salvatore kripta 3993946357kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptySzomb. Május 23, 2020 8:20 pm





my one and only, Elena



Fogalmam sem volt, mi is járhatott a nő fejében, miközben mellé telepedtem, miután elsuhantam az üveg whiskyért, s visszatértem hozzá. Bár nem emiatt nyitottam ki a ritkaságként és félve őrzött italt, mégis úgy éreztem, amikor ma kiválasztottam az otthonomban, hogy valamiért jelentősége volt ennek a döntésnek… Nevetségesnek is gondoltam, hiszen én, Damon Salvatore, a nagy gonosz vámpír sohasem hitt az efféle jelekben, ám életemben először olyan nagyon el voltam foglalva a sajátos nyomorommal, ami eddig mindent elsöprően ült rajtam, hogy egészen mulatságosnak gondoltam a tényt, a választásom talán valamiféle égi jel, hogy van értelme éppen ezt az üveget megbontanom. S talán tényleg volt, talán hinnem kellene a jelekben.
– Velem akarsz versenyezni? – kérdeztem vissza enyhe gunyoros éllel a hangomban, amikor a tekintetét az enyémbe fúrta, és kijelentette, milyen sokat ártott nekem és a barátainknak. Ám az volt a szomorú helyzet, hogy ezt a „versenyt” magasan vezettem, még akkor is, ha Elena valóban ártott az elmúlt hónapokban mindannyiuknak. Fontos különbség azonban kettőnk között, hogy őt megvezették mindvégig, én azonban sokszor önszántamból tettem mindezt.
Élveztem, ahogy az ujjaink és tenyerünk egymásnak feszültek, olyan nagyon régen érintettem már meg, olyan nagyon távolinak tűnt az a pillanat, amikor rácsuktam a koporsó fedelét, és messzire vitettem magam elől, s a pokolba kívántam Kai Parkert… a kívánságom pedig, talán most először valósággá vált, ha nem számítom azt is kívánságnak, mennyire szerettem volna, ha Elena belém szerelmes, nem pedig az öcsémbe évekkel ezelőtt. Láttam, ahogyan a nő engem figyelt, miközben előszedtem a zsebemből a nyakláncát, amit aztán átadtam neki. Szabad kezem hátával letöröltem a legördülő könnycseppeket Elena arcára, elsuttogott szavaira mosolyra húzódott a szám egy rövid időre, azután pedig segítettem visszaakasztani a nyakába a medált.
– Ezek szerint… – meg akartam kérdezni tőle, hogy még mindig a barátnőm-e, de aztán megráztam a fejemet, és csak közelebb hajoltam hozzá, finoman az övéire tapasztva a saját ajkaimat, és évek távlata után először, megcsókoltam Elenát. Vámpírléten leghosszabb évei voltak, amíg nem ölelhettem magamhoz, nem csókolhattam, nem érinthettem meg Elenát. – Szeretlek én is – mormogtam kettőnk közé, amikor elhúzódtam a lánytól, a homlokomat az övének támasztottam egy percre, belélegeztem az illatát, amely végre ismét beburkolt, megnyugvást adott, és éreztem, ahogyan szikkadt vérereimbe visszatér az élet anélkül is, hogy megöltem volna valakit. Azután elhúzódtam tőle és hagytam, hogy mesélni kezdjen. Átadtam neki a whiskys üveget, csendben figyeltem és hallgattam, élveztem, ahogyan közelebb csúszott hozzám és a kezemet szorította, mintha attól félt volna eltűnök, ha nem így tesz. Amikor fejét a vállamra hajtotta, nyomtam a fejére egy puszit, így pihentettem egy darabig a fejemet az övén. Orromat csiklandozták a hosszú barna hajszálak, de nem törődtem vele, jól esett, hogy végre belélegezhettem Elena illatát.
– Ne hibáztasd magadat, egy szirén akarata alól nehéz kiszabadulni – hüvelykujjammal simogattam a kezét, miközben ujjaink még mindig szorosan össze voltak fűzve. – Nem a te hibád, csak játszottak veled – teljesen komolyan gondoltam a szavaimat, amelyeket jóformán a hajába suttogtam el, alig volt a hangom hangosabb a mormogásnál. Aztán csak hagytam, hadd beszéljen Elena, kíváncsi voltam ő hogyan emlékezett a történtekre.   



under glorious suns
with the freedom that
comes with the truth

i was and you were happy




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Salvatore kripta Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Salvatore kripta Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta EmptySzer. Május 13, 2020 2:15 pm


To: Damon Salvatore

I just wanna be by your side



Egyszerre töltött egy jó érzéssel Damon közelsége és egyszerre akartam volna tőle menekülni is. Jó érzés volt, mert mindennél többet jelentett nekem és menekültem volna azért, mert úgy viselkedtem vele, ahogyan sosem tettem volna, ha józan vagyok. Túlságosan manipuláltak és képtelen voltam ellenállni nekik; Katherine és Sierra olyan játékot űztek velem, amiről nekem fogalmam sem volt. Még jól emlékeztem arra a napra, mikor magamhoz tértem a koporsóban… Katherine és Kai voltak ott, bár a férfi hamar távozott és ekkor kezdődött tulajdonképpen minden. A gonosz hasonmásom játéka, amiben én lettem a főszereplő és amiben a barátaim, a szeretteim az áldozatok. Vagy… valójában én voltam végig az igazi áldozat, amiért átmosták a fejemet? Nehéz lett volna „igazságot” tenni a kérdésben.
Szorosan öleltem, néhány hosszú másodpercig, aztán muszáj volt elszakadnom tőle, hisz tudtam, hogy így… nem mehetek vissza. Biztos voltam benne, hogy mindegyikük utál azért, amit tettem. Damon egy pillanatra eltűnt mellőlem, aztán egy üveg whiskyvel tért vissza. Damonra emeltem a tekintetemet, mikor arra kért, de képtelen voltam megnyugodni. Nem ment. Megfogtam végül a kezét, tenyerünk egymáséba simult. A kezünket kezdtem figyelni, majd lassan ránéztem, egyenesen a tekintetébe fúrva a magamét.
- Túl sokat ártottam nektek… - Suttogtam, majd kíváncsivá váltam, mikor a zsebében kezdett el kutakodni. Fogalmam sem volt, mit vesz elő, de amint megláttam a nyakláncot, bevillant a pillanat, mikor hozzávágtam. Akkor… szakítottam vele. – Damon… - Újabb könnycseppek folytak végig az arcomon, majd a markomba zártam a nyakláncot. – Szeretlek – Suttogva ejtettem ki ezt a szót, vallomást, amit rég nem tettem már. Utoljára akkor mondtam neki, mikor táncoltunk; a búcsúnkkor. Jó ég! Mennyi idő eltelt azóta. Mennyi ideje nem érintettem meg őt… hiányzott. Nagyot nyeltem, majd a nyakláncot visszaakasztottam a nyakamba, már ha Damon is segített. Talán régóta nem hordtam már ezt a nyakláncot, de most úgy éreztem, szükségem van rá.
- Minden… akkor kezdődött, mikor a pokolban magamhoz tértem. Ott volt Kai… és Katherine – Magyaráztam, majd a whiskyért nyúltam, miután ő ivott. Igyekeztem összeszedni a gondolataimat és némileg megnyugodni. Megszorítottam a vámpír kezét, majd közelebb csúsztam hozzá és a vállára hajtottam a fejemet. Nekem is hiányzott Ő. Ezt mondanom sem kellett. Tovább szorongattam a kezét, majd vettem egy mély levegőt. – A pokolban lenni ijesztő volt… főleg, miután rájöttem, hogy Katherine miféle hatalomra tett szert. Próbáltam elmenekülni, de nem tudtam… aztán ott volt az a szirén és onnantól… minden megváltozott bennem – Keserűen csengett a hangom. – Valahol mélyen mindig kételkedtem. De nem találtam semmire sem ésszerű magyarázatot… a gyűlölet elhomályosította az ítélőképességem – Vallottam be halkan. Tényleg szégyelltem, hogy így kifordultam magamból.

418 words ❀ wings ❀ note:  Salvatore kripta 3993946357kredit

Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Salvatore kripta Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Salvatore kripta Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Salvatore kripta Empty
TémanyitásSalvatore kripta Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Salvatore kripta Empty
 

Salvatore kripta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Romos Lafayette Kripta
» Damon Salvatore
» Stefan Salvatore
» Stefan Salvatore
» Damon Salvatore