Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásOliver Hemingway EmptyKedd Júl. 03, 2018 5:44 pm

Oliver Hemingway
Szabad


Play by:
D. J. Cotrona
Kor:
25-28 év
Faj:
Vámpír
Szerepkör:
A halottnak hitt (egykori) szerelmem, vagy Cassidy mostohatestvére, a bosszúálló vámpír... és így tovább
Kapcsolatok:
Én, mint egykori szerelem, s Cassidy, mint a mostohatestvéred. Mindketten nagyon várunk! Oliver Hemingway 3808243726
Történetünk:
Te és Cassidy nem vagytok édestestvérek - a szüleitek összeházasodtak, így mostohatestvérekké váltatok, de nekem erről soha sem meséltetek. Nem akartatok beavatni a családotok bonyolult hátterébe, én pedig, nos, elfogadtam, hogy tesók vagytok - miért is kételkedtem volna ebben?
Oliver, te belém szerettél. Tulajdonképpen együtt is lehettünk volna, mert szép lassan én is beléd szerettem (miközben kiszerettem a húgodból, Cassidyből - legalábbis azt hittem, teljesen elengedtem). De a Sors nem volt túl kegyes hozzánk. Először balesetet szenvedtél és kórházba kerültél. Nem tudok róla, de vámpírvérrel gyógyítottak meg. És aznap, amikor kiengedtek, elhívtalak magamhoz. Be akartam neked vallani az érzéseimet, hogy végre hivatalosan együtt lehessünk, azonban nem érkeztél meg. Sokáig nem tudtam, hogy a bátyám az, aki megölt téged. Ám sokáig nem tudta titkolni előlem, hiszen a képességem, mely kezdett megmutatkozni, lehetővé tette, hogy belelássak az elméjébe... gyűlölöm őt azért, amit tett.
Nem tudok róla, hogy vámpírként, de visszatértél. Még mindig fáj, hogy az történt, ami. Azóta Cassyt sem kerestem fel.
Valószínűleg gyűlölsz és a halálomat akarod, na meg a bátyámét. Hiszen... miért is ne hihetnéd azt, hogy közöm van a gyilkossághoz?
A mostohahúgod, Cassy szerelmes volt beléd, sőt, talán most is az. De sosem mondta el neked. Végignézte, hogy mi ketten egymásra találunk. Nem tudom, a kapcsolatotok jelenleg hogyan is áll.
S hogy most mégis miképp létezel, avagy mit forgatsz a fejedben... nem tudom. Ez teljességgel a te döntésed. Szeretsz vagy gyűlölsz, bosszút akarsz-e vagy sem. Nos, állok elébe, de kérlek, ha egy mód van rá, hallgasd meg a magyarázatom, rendben?

//A PB mindenképpen kötött, a nevet lehet módosítani, ha egyeztetsz velem. Ha megérkezel, mindenképp dobj egy pm-et, hogy még ötletelhessünk! Ezen felül ajánlott, hogy az én ET-met elolvasd, ugyanis abban rengeteg minden meg van magyarázva, ami a karakterhez szükséges. Gyere, siess, várlak!  Oliver Hemingway 3808243726 //

Alesea R. Hyland
Szirén
éneke elcsábít bárkit
Alesea R. Hyland



163
C szint:
Kalmithil
Oliver Hemingway Tumblr_inline_pq8uvvSMWv1wblodx_500
D szint:
Ligeia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
62
Titulus :
ღ I'm the queen ღ
Másik felem :
With the darkness
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ღ Eiza González ღ
Tartózkodási helyem :
ღ Mystic Falls ღ
Keresem :
Az álarc mögött :
ღ Eliffe ღ

Oliver Hemingway Empty
TémanyitásOliver Hemingway EmptySzer. Jún. 26, 2019 1:38 am

you're my brother, no matter what
but please, don't shut me out anymore

Azóta szeretlek, hogy először megláttalak. Gyűlöltem a szüleinket, amiért képesek ezt tenni velünk, képesek a bátyámmá avanzsálni a férfit, aki először megdobogtatta így a szívem. Tudod, hogy miattad gyűlöltem meg a legjobb barátnőmet is? Azt hinnéd, a szerelem tiszta dolog, az enyémhez mégis csupán rideg gyűlölet és harag kapcsolódik. Hiszen őt választottad. Lessa azt mondta, szeret, aztán összejött veled. Te azt mondtad, szeretsz, de sosem gondoltad úgy, ahogy én. Együtt látni titeket annyira fájdalmas volt, hogy végül teljesen bezártam előletek a szívem.

Aztán meghaltál.

Azt hittem, örökre elveszítettelek, de visszatértél és erősebb vagy, mint valaha, ezzel az új erőddel együtt azonban meg is változtál. Már nem az a kedves és gyengéd Oliver vagy, akibe beleszerettem, de ettől még mindig a bátyám maradtál, így eldöntöttem, hogy segítek neked. Megbosszulom azt, amit Lessáék veled tettek. Csakhogy lehet, Lessa mégis ártatlan... És lehet, hogy azért gyűlöltem őt, mert valójában nem rá voltam féltékeny, hanem rád... Hiszen azt mondta, szeret, aztán mégis téged választott.

Meg tudom ezt bocsátani valaha? És te nekem, ha őt választom?

where are you?

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Oliver Hemingway Empty
 

Oliver Hemingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal