Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2020 9:00 pm

Fülemnek édes muzsika az a morgás, amelyben a kéj apró örvényeit vélem felfedni, amikor felszólít, hogy fejezzem be a rejtőzködő életmódot és mutassam magam. Aprócska kuncogás közepette öltöm fel róka alakját magamra, amikor kimondja nevemet és tudtomra adja nem vevő a királyi köntösre. Pedig varázsoltam volna neki még tiarát is, jól illett volna ében fürtjei közé. Eltudnám képzelni Ő Halálosságát az oldalamon, mint királynő, kivel felfalhatjuk a világot. Ujjai érintése, a simogatás amellyel fejemet érinti, jól eső, már-már leplezetlen kéjes morgást vált ki belőlem. Ördög a tanúm rá, hogy mennyire dörgölődznék hozzá, hogy körülfonnám. De ajaj, van egy kis afférunk. Az iménti incidens azzal a boszival. Amikor észleltem lelkének rezdüléseit felfalni készültem éppen, erre betoppant két róka.
- Szégyen, szégyen! - tettetett bosszúsággal ökölbe szorítom jobbomat. - Egy démon épp hódolni készül a legszebbnek, s máris mérget emlegetnek. Sakura, Pokolnak Izzó Szirma, az Őrzők legkiválóbbja, hát mikor próbáltam én mérget csepegtetni elmédbe? Próbáltalak én téged, valaha, olcsó trükkökkel palira venni? - ha őszintén akarnék válaszolni a saját kérdésemre, akkor éppen ebben a pillanatban. De, történetesen nem magamat kérdezem és korábban soha, egyetlen alkalommal se környékeztem meg a rókák egyetlen tagját sem. Most sem azért járok egynek a nyomában, hogy lakmározni próbáljak belőle.

Első kérdésére, már a falnak támaszkodva válaszolok, miközben megigazítom a nem létező szemüvegemet is. Tulajdonképpen csak abból következtettem rá, hogy eléggé el volt mélyülve saját gondolataiban ahhoz, hogy az utolsó pillanatokban eszméljen rá, hogy a nyomában járok. Sőt! Testvéréről ugyan nem tudok nyilatkozni, lehet, csak magára hagyta kicsit a vén tébolyulttal Sakurát, de már akkor figyeltem őket, amikor szórakozni kezdtek a boszorka lelkével. S az aranyló, mézédes méreg csepegtetése, továbbra sem marad el.
- Kecses lépteid nem kerülhették el figyelmemet, ahogyan az sem, hogy elmélyültél gondolataidban. Indra legszörnyűbb vihara sem tudta volna azt a finom rezdülést palástolni, amely átjárt, mikor tudatában lettél, hogy követlek. Mikor is kerestél utoljára? Mindezekből kiindulva, bolond lennék, ha nem tudnám összerakni, hogy nem arra készültél, hogy megoszd velem a téged őrlő malom lisztjét, ha úgy tetszik, a gondolataid. Ha tévednék ... nos, megengedem, hogy fülem vakargatása közben, megoszd velem gondolataid. - csábos kacsintással és szemeim kecses alakján való legeltetésével toldom meg utolsó mondatom. Ohh, igen, mégis elárultam neki, hogy settenkedtem utána, követtem és lestem minden lépését. De hát melyik démonnak ne lenne sajátja eme viselkedés?

Második kérdésére egyet előrelépek irányába és kezeimet széttárom, miközben elsőnek csak széles vigyor ül arcomra, majd tébolyult kuncogást hallatok. - Haha, HAHAHA, HAhahahaha! - semmi ellenséges mozdulatot nem teszek, sem pedig olyasmit, ami azt a félreértést eredményezné, hogy bántani akarnám. Jelentőségteljesen rápillantok, egyenesen bele a szemeibe. A következő pillanatban saját tengelyem körül fordulok meg és változok a szeme előtt tükörré. Saját magát láthatja benne. Majd én lépek a tükörképe mögé, lassú mozdulattal húzom le, bal válláról ruhájának pántját és illetem bőrét szenvedélyes csókkal. Az illúzió Sakura dorombolva hajtja fejét oldalra, hogy ajkammal kényelmesebben szánthassam illatos bőrét. Halkan, elégedetten sóhajt, lehunyt szemekkel élvezi azt, mi történik. Tükörképe felpillant, egyenesen Sakura szemeibe és fejében hallhatja saját gondolatait: te is ezt akarod, pontosan ezt, valld be! Tulajdonképpen nem a saját gondolatai, csak amit annak vél hallani, elvégre illúzió. Szólni sincs ideje és a tükör szertefoszlik. Ismét én állok előtte, de megtoldom egy kis csavarral.
- A minap, két róka megzavarta a vadászatomat. Az egyikük elcsavarta az orromat illatával és közreműködött a vacsorám távozásához. Különös késztetést éreztem, hogy idáig kövessem. S most itt vagyok, az új hold égisze alatt, a csillagtalan éjszaka közepén. Kérdés még, hogy mit keresek itt, hol a kóbor lélek sem jár? Állítólag a jövőbe látsz. Hogyan végződik találkozásunk?

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2020 6:11 pm

To: Esotephres
Fallen
A romok közt otthonosan mozogva elmém ritkán látogatott, pókhálós sarkaiban járok gondolatban. Nem szoktam emészteni magam, elég könnyen engedek el dolgokat, de most valahogy hiányérzetem van. Túl gyorsan engedtük el a hívatlan vendégünket, és túl könnyedén megúszta. Igazán kínozhattuk volna még egy kicsit tovább, játszhattunk volna vele, mint macska a zsákmányával. Mint a kardszárnyú delfinek a sebzett fókákkal. Ez perverz dolog? Hogy szeretem, ha reszketnek? Hogy borzongás járja át a testem még csak a gondolatra is, hogy valakinek az élete a kezemben van, és én döntök a sorsáról? Hogy szeretem, ha félnek? Sőt, rettegnek. Hogy a halál számomra nem a gyásszal jár kéz a kézben, hanem az ünnepléssel? A boldogsággal? Kielégüléssel… Na, jó, lehet, hogy ez már tényleg perverz. De leszarom, ez is én vagyok. Sőt, ez vagyok én!
Égnek állnak a pihék a tarkómon, bőrömön érzem, ahogy körülölel, mindenhol ott van egyszerre, és sehol sincs. Halk morgás készülődik kitörni belőlem, egyelőre csak a gyomrom tájékán gyűlik, lassan kúszik fel a torkomig, még várok, kíváncsi vagyok, mit eszelt ki a pokol legőrültebb lakója. Lassan fordítom a fejem jobbra, majd balra, próbálom belőni, hol kezdődik, és hol ér véget, bármi kiindulási alapot, de mesterien űzi az illúziókeltést. Morgásom megrezegteti az egész mellkasom, a gyomorszájamtól a tüdőmön át egész a szájpadlásomig. Minden frekvenciáját érzem magamban, ahogy ide-oda verődik, hangszálaimat pengeti, mint egy túlfeszített húrt a lágy szellő. Gyűlölöm, ha nem tudok annak a szemébe nézni, akivel dolgom van. Legtöbbször a rettegést akarom látni, ám most arra nem fog sor kerülni, és én sem azt kergetem. A kis boszi megadta, amit megadhatott, ugyanakkor felkorbácsolt bennem valami mást, ami kielégületlenül égeti a bensőmet, és ami nyughatatlanná tesz.
- Esotephres… - mély torokhangon búgom a nevét. A veszett kutya maga, ki más is lehetne? – Mutasd magad, ne kelljen az emlékeimre hagyatkoznom. Tudod, az idő megszépít mindent, hadd frissítsem a képemet rólad! – félmosoly bujkál a szám sarkában, kiélesednek az érzékeim, minden apró részlet fontos. Egy démonnal nem lehet csak úgy büntetlenül játszmázni. Hirtelen hideg lesz, ahogy megszűnik körülöttem örvényleni, ám a várttól eltérően róka képében jelenik meg. Egy újabb bravúrosan kivitelezett trükk. Ujjaim a dús rókabunda illúziójába mélyednek; jár a buksi simi a bókért. Folytatja az egóm simogatását, bár egy szavát sem hiszem, pontosan tudom, hogy akar valamit tőlem, másképp minek is udvarolna körbe? A boszorka kiszolgáltatott helyzete felébresztett bennem valamit, a tűz már hamvadni kezdett a csontjaimban azóta, de most ezek a szavak mintha újra lángra lobbantottak volna belülről. Mint amikor lágy szél támad, és felizzítja a parazsat az összeomlott máglya romjain. Istenem, a jó kis boszorkányégetéses időszakok! Pezsdítő látvány volt ám, de manapság már nem találsz ilyesfajta szórakozást a Felszínen.
- Szavaid édesek, mint a mézbe kevert méreg. – ujjaim a tarkójára csúsznak, és megszorongatják róka nyakát. Vajon az enyém is ilyen törékeny hatást kelt, amikor eredeti formámban vagyok jelen? Ilyen kecses és finom ívű, puha bundával védve és titkolva gyengeségét? Hogy elég lenne egy erősebb szorítás, egy roppanás, és elhagyná tüdőmet az utolsó lehelet… A halál édes meséje szertefoszlik, ahogy eltűnik a meleg puhaság az ujjaim alól, és testet ölt, immáron a sajátját, nem messze tőlem. Éget a tekintete, perzseli a bőröm, de ellenállok a kísértésnek, hogy belelessek a gondolataiba. Csalás volna, elvenné a játék ízét. Elrontanám. Megrontanám.
Belső vívódásom szemmel látható lehet, ha mindent tudó, analitikus szerepbe kényszerítem vele. Tetőtől talpig végigmérem, eszembe jut a boszorkány, és legtitkosabb vágyai. Veszélyes másnak a fejében turkálni, könnyedén átemelhetsz elméleteket, tudást, és nem vágyott gondolatokat egyaránt.
- Miből gondolod, hogy nem töltök el szívesen egy kis időt a kedvenc bomlott elméjű szomszédommal? – billentem félre a fejem. Kockázatos játékot űzök, nem tudhatom, milyen hangulatban van, és mikor változik ez meg. Ugyanakkor szeretem feszegetni a határokat, és legrosszabb esetben begyűjtök néhány karcolást, semmi többet. Nem féltem a bőröm, felfokozott állapotomban még jól is esne valamiféle feszültség levezetés. Ennek több módja is van, és én a legtöbbet szívesen alkalmazom. Például levadászhatnánk egy újabb lelket. Az biztosan nem élné túl a találkozást, de nem is lenne annyira összehangolt a csapatmunka, mint Megumival. Persze ennek is meglenne a szépsége…
- Mégis, mi járatban erre, ahol egy lélek sem jár? – tisztában vagyok vele, hogy hasonlóképpen élvezi a lelkek kínlódását, mint én. Sőt! De ez a hely most rendkívül kihalt, nincs kit becserkészni, de pláne megkínozni, ha csak nem engem, de odáig csak nem vetemedne. Ha meg mégis ez a terv, akkor jobb, ha felköti a gatyáját, mert nem lesz könnyű dolga! No persze percekkel ezelőtt még volt itt, vagyis ott mit látni és hallani, de az fél fogára sem lehetett elég egy ilyen vénséges démonnak, mint amilyen ő.
756 words ❖ I’m crazy ❖ megjegyzés

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 EmptyVas. Márc. 29, 2020 4:59 am

Indra éjsötét, kopár földjén az egyetlen komoly hiba, amit elkövethet egy lélek, ha a látására akar hagyatkozni. Sok démont is viszolygás kerülgeti, ha arra gondol, hogy eme szentségtelen birodalom földjét kell tapodnia. Pedig jó környék. Mindig találni valamit, ami kíváncsiságra adhat okot. Az esetek többségében, a nagyon szép és békés dolgok, halálos veszélyt jelentenek. Már persze attól függ, hogy mi számít halálosnak a pokolban. A királynő vánkosa hmmm, na az halálos. Egy romos épület, üszkös elkorhadt maradványai, már kevésbé. Apropó hangok. Nem kellett sokat fülelnem a sötétben, hogy kiszúrjam annak a felszíni léleknek a kétségbeesett vergődését. Jómagam, aki megtanult tájékozódni eme ében világban, könnyen kiszúrtam, nem csak jelenlétét, de azt is, hogy valakik összefutottak vele. Sírás, jajveszékelés, kínok, fájdalom és rémület. Ezeknek mind finom hullámai vannak, a démonnak, csak rá kell jönnie, hogy mire figyeljen és a lelkek apró rezdülései is fáklyafényként világítanak számára. nem tagadom, hogy így cserkészem be áldozataimat, akikkel aztán elszórakozom egy kicsit. Tisztes távolból figyeltem a két rókát, amint elszórakoznak a betolakodó lélekkel majd hagyják, hogy távozzon szabadon. Micsoda pazarlás, micsoda felelőtlenség. Nem különösebben aggódom, hogy megérzik jelenlétem, elvégre a pokolban vagyunk, nap mint nap, évről évre találkozhatnak megannyi fajtársammal. A két róka közül az egyik hamar megy a dolgára, a másik viszont még a közelben téblábol, láthatóan céltalanul. Bár a fene se tudhatja, elvégre a pokol őrzői soha semmit sem csinálnak véletlenül. Bolond lennék bármi olyasmivel próbálkozni, ami ártó szándéknak minősülne a rókák egyike felé. Tény, hogy őrült vagyok, de nem hülye. Viszont ... cuki rókuci, hát nem vetted észre mily édesen illatozol attól az élő lélektől? Hozzá simultál? Úgy vezeted orromat, mint világítótorony egy hajót a viharos éjben.

Egy kastély sötét, ódon romjainál érem be. nem valószínű, hogy különösebben be kellene mutatkoznom neki, ahogyan mi démonok ismerjük a rókák mindegyikét névről, úgy ők maguk is ismerhetnek bennünket. Bársonytapintású halotti lepelként lengem körbe, ahogy előszivárgok a rom egyik falának repedéséből. Démoni alakváltás semmi több, de a körbe lengéssel nem titkolt szándékom van, hogy az édes illatot, mely ki tudja, hogy magáé a léleké vagy eme különös róka lény nektárgyanús parfümje, mélyen magamba szívjam. Határozottan kellemesebb társaság, mint bármely fajtársam.

Ahogyan én ismerem őt, úgy ő is ismer névről. Tudja jól, hogy a vénséges tébolyult, Esotephres, a Pokol Veszett Kutyája vagyok. Elvégre ők már akkor is léteztek, mikor engem Arcadius, Indrában való bolyongásra ítélt. A démonok többsége viszolyog tőlem, elvégre szilánkokra hullott elmém, még a pokolban sem állt össze, annyira sem, mint bármelyiküké. Ha nem rivall rám vagy utasít határozottan, hogy öltsek rendes alakot, hát bíborvörös királyi palástként borulok vállaira s illúzió tükröt jelenítek meg előtte, melyben láthatja magát. Amennyiben szól, hogy ne játszadozzak vele, úgy rendes alakot öltök, bár a játszadozást nem tudom kihagyni s róka alakjában tűnök föl, annyi különbséggel, hogy nekem lángnyelvekből áll a kilenc farkam. Üdvözlő szavaim, azonban mindkét esetben ugyan azok.

- Üdv néked Sakura, a rókák legszebbike! Indrai sétám közben, óvhatatlanul is feltűnt, hogy szebb vagy, mint a múlt évezredben valaha. Ez a mostani dresszed, valami szenzációs. - pimaszság? Határozottan. Szemtelenség? Bizonyítottan. Mégis ki más volna annyira merész, hogy jól érzékelhetően vizslasson egy pokolrókát? Nyilvánvalóan ÉN! Még az se izgat különösebben, hogy van-e hangulata hozzám. Ha bosszantónak talál, majd elhesseget, addig is; köszönöm szépen én kiválóan érzem magam.
- Nehezen tudnám titkolni, hogy mindnyájatok közül, téged csodállak a leginkább. - tudom, egy gusztustalan, hízelgő állat vagyok. Rajtakaptak, elfogtak, beismerem: Én, pont így imádom magam. Démoni becsület szavamra, semmi olyat nem akarok tenni, amit az édes Sakura ne kívánna tőlem. Mielőtt azonban a róka rájön, hogy egy folyamatban lévő zaklatás alanya, némi sercegés és füstölgést követően, tőle alig pár méterre öltök alakot. Remélem nem tud gondolatot olvasni, mert akkor most komoly bajban lennék. Bár, az is előfordulhat, hogy megragad a galléromnál fogva, a szemembe néz és édes, bársonyos hangján azt búgja: Tégy magadévá te mocskos állat!

A gondolatmenetet végül felfüggesztem, mert ha történetesen kitudná olvasni a gondolataimat, egy nagyon sikamlós mese főszereplőjeként találná magát. Határozottan kevesebb ruhában.
- Látom kevésbé vevő társaságomra, úgy tűnik, mintha nyomasztaná valami. - mondom és kényelmesen, hátamat a falnak vetem, mintha egy fizetett pszichológus lennék. Igen, ez már egy határozottan másik Esotephres, bár továbbra sem vagyok épelméjűbb, legfeljebb óvatosabb, ami a róka felé tanúsított viselkedésemet illeti.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 EmptySzomb. Márc. 28, 2020 8:19 pm

To: Esotephres
Fallen
Boszorkány kitessékelve, feladat elvégezve. Nem szoktam senkivel együtt lógni csak csupán az idő eltöltése érdekében, Megumit is hamar magára hagyom. Semmi hasznom nem származna belőle, ha továbbra is vállvetve járnánk a Pokol útjait. Nem vagyunk már tinik, hogy nem merünk egymás nélkül elmenni pisilni, vagy hogy órákig ecseteljük az iménti eseményeket. Ott voltunk mindketten, megéltük, és most lapozzunk! Az alagútrendszert a hátam mögött hagyva engedem, hogy lépteim maguktól vigyenek. Ismerem a Pokol minden szegletét, ezeken az ösvényeken nőtt be a fejem lágya, itt barangoltam, mióta csak az eszemet tudom. Az pedig egy másik tény, hogy véletlenek nem léteznek, így pontosan tudom, bárhol is fogok kikötni, annak oka lesz. Vagy már van, csak még nem tudok róla.
Mire belső önismereti merengésemből felszínre bukkanok, a romoknál találom magam. Nincs igazán messze az előző tettem helyszínétől, de meglep, hogy ennyire elmerültem saját magamban. Melyik útvonalon jöttem? Nem tudnám megmondani. Bosszant, hogy elrévedtem, ki tudja, mit nem vettem még észre. Feszültség kúszik fel a gyomromból a torkomba, vasmarokkal szorít rá a gégémre, és hangosan ki kell fújnom a levegőt, hogy megszabaduljak tőle. Ami történt, megtörtént, ha elmulasztottam volna valami fontosat, már bizonyára ordítanának a fejemben, szóval igazából leszarom. Végig simítok egy kőrakáson, valaha fal lehetett. A hideg kövek olyan halottak, mint a test, amiből elszállt a lélek. Mosoly suhan át az arcomon, a halál gondolata mindig kedves volt nekem. Nem tudom, miért, de van benne valami szép. Valami, ami elbűvöl, izgatja a fantáziámat. Milyen érzés lehet meghalni? Félre értés ne essék, nem akarok, és nem is fogok meghalni. De már sok mindent éreztem, átéltem, sok fejben megfordultam, ismerem a halál misztériumához tartozó gondolatokat, félelmeket, vágyakat és módszerek pontos technikáját. De még soha nem éreztem, milyen az, amikor elszáll belőled az erő, ahogy kihűlsz, elalszik a lángod. Izgalmas lenne. Ha tudnám, hogy épp csak a határon megállnak… de kiben bízhatnék egy ilyen kényes témában? Magamban sem bíznék meg ennyire, hasonló helyzetben túl csábító lenne az utolsó lépés…
322 words ❖ Darkness in my soul ❖ megjegyzés

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 8:50 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Egy kastély romjai - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Egy kastély romjai - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Egy kastély romjai - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
TémanyitásEgy kastély romjai - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Egy kastély romjai - Page 2 Empty
 

Egy kastély romjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Fell Templomának romjai
» A mûvészeti múzeum romjai
» Pere Antoine étterem romjai
» A kastély udvara
» A kastély bejárata