Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzer. Júl. 03, 2019 9:15 pm

Lezárt játék.

@Kai Parker: 10 minireagot írt, azaz 2 reag pontot kap
@Elisabeth Saltzman: 10 minireagot írt, azaz 2 reag pontot kap


2020.03.02.: Mindkét karakter 10 reaggal végezte el a kört. (+8 reag a számlálón!)

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
uncle and niece | so nice to see you again 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
uncle and niece | so nice to see you again F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzer. Júl. 03, 2019 3:12 pm



To: Little Lizzie
Olyan volt Lizzie hirtelen jött félelme és aggodalma, mintha juharszirupos palacsintát eszegetnék; felettébb édes. Fürkésztem a tekintetét, azt a dacos kis szempárt.
- Felesleges ellenkezned, mikor a valóság ettől még nem változik meg. Olyan vagy, mint én. Pontosan ugyanolyan, s ez… ez borzalmas, ugye? Ezt gondolod? – Érdeklődtem, majd az undort látva az arcán, egy fokkal talán feszültebb is lettem. Mindannyian így néztek rám. A saját családom. Undorral és félelemmel, mintha valami kis szörnyeteg lettem volna. Ők tettek azzá.
- Nem, nem leszel: már olyan vagy. Nézz magadra, Elisabeth Parker! – Direkt nem Saltzmant mondtam, hanem Parkert. Hiszen az volt. Ízig-vérig Parker vér csörgedezett az ereiben, s ez tette őt azzá, ami. Egy olyan személlyé, aki a listámon tagadhatatlanul rajta volt.
Hagytam, hogy eltaszítson magától, de nem azért, mert ő akarta. Én nem szándékoztam tovább a közelében lenni. Ránevettem, majd kitártam a karjaimat.
- Ezúttal elmehetek, Törpilla, de visszatérek. Első sorból fogom végignézni, miként teszel tönkre magad körül mindent. S ott leszek, mikor a saját kezedde végzel az ikreddel… mindig ott leszek, veled, a fejedben, a tetteidben… - Magabiztosan, nevetve magyaráztam neki, téve néhány lépést hátrafelé. – Még látjuk egymást. S ne felejts el semmit abból, amit meséltem… senkinek sem vagy fontos. – Ezt még egyszer, utoljára ki kellett emelnem. Aztán, ha nem volt semmi, amivel itt tarthatott volna, akkor eltűntem a szemei elől, szinte köddé válva párologtam el, s jelentem meg máshol, a sikátoron kívül már.

...the defective twin that nobody wanted

233 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzer. Júl. 03, 2019 2:56 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Próbálom kizárni a szavait, a sok sületlenséget, amit összehord, nem figyelni rá, úgy kezelni, mintha csak valami irritáló háttérzaj lenne, de sajnos épp elég igazság is van a mondanivalójában ahhoz, hogy ne tudjak teljesen süket lenni a hallottakra. A Gemini-átokkal kapcsolatos új információk felborították az eddig oly' gondosan összekapargatott lelki nyugalmam, az önmagamba vetett hitemet, és átjár a félelem, az aggodalom, a zavarodottság, valahányszor megemlíti Josiet és a ránk váró próbatételt. A szám összepréselem, a szemem árulkodón villan benne ijedtséggel és haraggal. Nem akarok felelni. Nincs is már mit mondanom. Ám akkor közli velem, hogy hasonlítok rá, és a világ ismét fordul velem egyet, a gyomrom bukfencezik a hasüregemben. Tiltakozásképpen, enyhén rémülten rázni kezdem a fejemet.
- Nem. Nem. Ez nem igaz. Nem. - Nézek dacosan a szemeibe, és igyekszem határozottnak tűnni, azonban korábban bennem is megfogalmazódott már ugyanez. Stefannal beszéltünk is róla. Ő megnyugtatott, hogy szó sincs erről. De most undorodva gondolok bele abba, hogy talán mégis így van. - Még csak nem is ismersz. Ezek mind csak feltételezések. Csak ki akarsz borítani. Én sosem leszek olyan mint te. - Felhúzom a nyakam, fintort vágok, mintha próbálnám magamról lerázni ezt az érzést, ezt az undort, az egésznek a puszta lehetőségét is. Tudom, mit csinál. Meg akar fertőzni a mérgező gondolataival. - Szállj ki a fejemből! Elég volt! Keress valaki mást, akivel szórakozhatsz – nézek vele farkasszemet egészen közelről, szinte köpöm felé a dühös szavakat. Aztán megpróbálom eltaszítani őt, elszakítani tőle magamat. Elegem van a közelségéből. A sötétség árad belőle.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzer. Júl. 03, 2019 1:02 pm



To: Little Lizzie
Nagyjából bóknak vettem azokat a szavakat, melyekkel engem illetett. Nos, már réges-rég nem zavart, hogy miféle mocskos szavakat aggatnak rám. Nem érdekelt, ki hogyan vélekedik rólam, avagy mennyire vet meg, s gyűlöl. Hiszen ez volt az általános… s én is gyűlöltem mindenkit magam körül. Ez volt az egyetlen érzelem, amibe kapaszkodni óhajtottam. Bár össze voltam kötve Zack Reeddel, mégsem akartam magamat átadni azoknak a dolgoknak, melyeket ezáltal Tőle kaptam. Nem, egyszerűen igyekeztem kizárni. Nem akartam hülyén érezni magam.
Érdeklődve, sőt, vigyorogva hallgattam Lizzie kérdéseit, melyeket felém intézett.
- Ugyan, ne áltasd magad, Törpilla… ez nem rólam szól. Hanem arról, hogy az egyikőtök mindenképpen meghal, s nem általam. Egymás által fogtok odaveszni… ez az, amire gondolnod kell, s ez az, amivel mostantól együtt kell élned minden egyes nap, míg elérkezik az Ítélet napja. – Nevettem, hasonlóképpen, mint ő.
- De egy valamit megsúgok neked, Lizzie… - Elkaptam, s újfent magamhoz rántottam, ezúttal az állánál fogva. A tekintetébe fúrtam a magamét. – Hasonlítasz rám. Ez pedig… gondold csak át, mit jelent. – Valójában nem tudom, tényleg hasonlóak voltunk-e, de szerettem volna elültetni a kis buksijában ezt a tényt. Kíváncsi voltam, mihez kezd vele.

...the defective twin that nobody wanted

188 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzomb. Jún. 22, 2019 4:05 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Nem felelek a szavaira, mert azzal csak tovább adnám alá a lovat, és már így is túl sokat beszél. Mégis mit tudhat ő a mi családunkról? Legfeljebb kihallgatott pár beszélgetést, meglesett egy-két vitát, na és? Az életünk nem ennyi. Majd pont neki fogom elhinni, hogy Josie vagy apa nem szeretnek, és nem a saját szeretteimnek?! Nem mondom, az tényleg övön aluli ütés volt, így megtudni, hogy egy hülye átok miatt szembe kell szállnom a testvéremmel, de nem fogok itt és most teljesen kétségbeesni. Azzal megvárom, amíg hazaérek, és majd utána is ráérek. Nem adnám meg neki ezt az örömöt. Így is túlságosan élvezi a helyzetet.
- Eressz el, te undorító démon! - sziszegem, és közben ütöm, ahol érem, míg ő a hajamat tépi. Fáj, amit csinál, és részben ösztönből cselekszem, részben csupán nem akarom hagyni magam, hogy bábként rángasson, ezért folyamatos csapkodással próbálok kiszabadulni a szorításából. Végül aztán taktikát váltok, elkapom a hajamat rángató karját, és mágiát szívok el belőle. Először nem vagyok benne biztos, hogy sikerülhet, de feltételezem, hogy mivel ő is természetfeletti lény, és láttam már varázsolni is, amikor köddé vált előttem, vagy egy tőrt kerített elő a semmiből, szóval kell lennie benne mágiának. Vajon ha eleget szívok el tőle, akkor megdöglik végre? Örökre? Ám váratlanul eltaszít magától, én meg nyekkenve érek földet a falnál. Felnyögök a fájdalomtól, és egyelőre fel sem tudok állni. Lentről, kuporogva nézek fel rá gúnyos-haragos tekintettel.
- Miért érdekel téged annyira, hogy Josie és én mit teszünk egymással? Miért nem keresel magadnak valami más szórakozást? Mondjuk valakit a saját súlycsoportodban? Szekálj inkább egy másik démont, az méltó ellenfél lenne, és biztos szórakoztatóbb is. Vagy ennyire telik tőled csupán? Két gyenge tinilánynál erősebbel nem mersz kikezdeni? - röhögöm képen.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzomb. Jún. 22, 2019 2:25 am



To: Little Lizzie
Magabiztos volt és ez szórakoztatott. Mintha egy kabaré műsor főszereplője lett volna, olyan hatást nyújtott nekem az alakítása, s egyben a makacssága. Tetszett. Csak nevetni tudtam rajta.
- Oh, alig várom a napot, hogy „lealázz”, kicsikém – Fürkésztem tovább, majd hallgattam a szavait. Még hogy nem tudok ráijeszteni, mi? Ebben kételkedtem. Ingattam némileg a fejemet, mikor azt mondta, mindent megtesz, hogy visszamenjek oda, ahonnan jöttem. Hát, nem akartam elkeseríteni, de véglegesen aligha sikerült volna a kis tervecskéje.
Magamhoz húztam a hajánál fogva, így pillantva rá, s így intézve hozzá a további szavakat.
- Te tévedsz. Senki sem szeret téged… sem Josie-t. Naiv kis fruska vagy, ha abba a hitbe ringatod magad, miszerint Alaric papának fontos vagy. Hope fontos neki. Őt imádja. Titeket nem – Ebben szentül hittem, de komolyan. Mondjuk engem alapvetően nem zavart, hogy az apuci nem törődött a lányaival…
- Inkább mesélj arról, miként fogsz megküzdeni a testvérkéddel… vagy hogyan küzdöd le a túlélő ösztönöket, amik benned is ott vannak, mint mindenki másban… de hidd el, meg fogod őt ölni. Mert élni akarsz – Fürkésztem, egyre szorosabban fogva, majd a következő pillanatban a falnak vágtam a lányt, ezáltal végül elengedve.

...the defective twin that nobody wanted

189  words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptyKedd Jún. 11, 2019 3:42 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Gyakran érzem azt ebben a családban, ebben a torz mesevilágban, amiben élek, hogy túl korán kell felnőnöm. Ez is egy ilyen pillanat. Nem lehetek egy megtört vagy hisztis gyerek, miközben szembe kell néznem a ténnyel, hogy egy átok miatt el kell pusztítanom a testvéremet. A legfontosabb személyt az életemben. Pedig nem állok messze attól, hogy összeroppanjak, és Kai mesterien locsolgatja tovább olajjal ezt a tüzet. Nem hagy esélyt lenyugodni, megemészteni a hallottakat, elhitetni magammal, a saját épelméjűségem megtartása érdekében, hogy találni fogunk megoldást erre a problémára. Egyik pillanatról a másikra kirobban belőlem a harag, rátámadok, a falhoz taszítom, és ő ezt láthatóan még élvezi is, de nem számít. Nem érdekel, mert jól esett megtenni. És valamelyest le is csillapított.
- Nem... nem várom, hogy megijedj. Jól tudom, nem félsz senkitől és semmitől, pláne nem egy „töpszlitől”. De annál nagyobb lesz a meglepetés, amikor a földbe döngöllek, és lealázlak – vágok vissza makacsul, és nem fogok meginogni akkor sem, ha kinevet, a képembe röhög. Mert ő ilyen. Ezt már kezdem kitapasztalni. De éppen ez a lényeg...
- De már te sem tudsz úgy rám ijeszteni, mint az első alkalommal. És meg fogok tenni mindent annak érdekében, hogy visszaküldjelek oda, ahonnan jöttél – sziszegem határozottan, félelem nélkül nézve a szemeibe, miközben ő a hajamnál fogva kap el. - Nem számít, mit mondasz a családomról. Nem ismered őket. Megpróbálsz oda szúrni, ahol a legjobban fájhat, de tévedsz. Mert mi szeretjük egymást. Meghalnánk egymásért. Ez az, amit te sohasem fogsz megérteni. - Hajolok hozzá közelebb ezúttal én. Dobálózik a szavakkal, megpróbálja elhitetni velem, hogy nem bízhatok senkiben. Vagy talán ő maga tényleg így gondolkodik. Sosem szeretett senkit, saját magán kívül, de én nem vagyok olyan, mint ő.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptyCsüt. Jún. 06, 2019 3:30 am



To: Little Lizzie
A düh, ami szép lassan átjárta a töpörtyűt, egyszerűen olyan volt, akár a méz. Édes és ragacsos és... számtalan szót idesorolhattam volna még, de inkább csak szívtam magamba a finom érzéseket belőle. Átkozott volt, akárcsak a kis testvérkéje és olyan… csodálatos volt felnyitni a kis szemecskéit! Látni, ahogyan darabokra törik a ténytől, miszerint bántania kell az ő szeretett tesókáját. Milyen szomorú, ugye? Én örömmel nézem végig a műsort, annyi szent.
A kérdésére bólintottam egyet, majd nevetve estem a falnak, aminek odalökött. Aztán tovább nevettem.
- Gyerünk, Lizzie. Ereszd ki a gőzt. Fáj az igazság, ugye? A gonosz nagybácsi olyat mondott, ami nem tetszik, igaz? De legbelül tudod, hogy igazam van – Ezúttal nem ütöttem vissza, még csak a mágiámat sem használtam, csak őt figyeltem. Már csak pillanatok kérdése volt, mikor robban fel ez a kis időzített bomba.
- Azt gondolod, megijedek tőled, töpszli? – Vontam fel a szemöldökömet, továbbra is vigyorogva, jókedvűen. S ekkor löktem el magamtól a mágiám segítségével, majd léptem utána és kaptam el a hajánál fogva.
- Na jó, kicsikém… beszéljünk komolyan – Néztem rá már mosoly nélkül és az ujjaim fogása is enyhült a haján. – Mikor foglalkozott 3 percnél többet veled apuci? – Aztán közelebb hajoltam hozzá, a füléhez és suttogni kezdtem. – Egyébként… a Gemini koven már csak ilyen. Soha se bízz senkiben, ugyanis senkinek sem számítasz… csakis saját maguk. A testvérkédnek sem jelentesz semmit. Meg fog ölni, ha eljön az ideje… …ez már csak egy ilyen, elcseszett család, törpilla – Elhajoltam tőle, így nézve rá.

...the defective twin that nobody wanted

245 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptyVas. Jún. 02, 2019 11:52 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Kai magyarázása, kárörvendő hangja folyamatos irritáló háttérzajjá válik. Minden amit mond, csak növeli a zavaromat, a haragomat, a frusztráltságomat. És ő ezt pontosan tudja. Ezért is nem fogja be. Uralkodnom kéne magamon, egy kis önkontroll, ahogy tanultam, de ez most nagyon nem megy. Nem minden nap tudja meg az ember lánya, hogy valami családi átok vagy akármi miatt köteles megölni a testvérét. Vagy az teszi meg ugyanezt vele. Nem tudom, melyik a rosszabb. Sosem akarnám Josiet bántani, de meghalni sem szeretnék. Én meg már azt hittem, a családom nem lehet ennél elcs*szettebb.
- Engedjem szabadon?! - fordulok hirtelen dühtől izzó tekintettel Kai felé a hátborzongató biztatását hallva, majd a következő pillanatban már a belőlem kitöri energialökettel taszítom őt a falhoz, és préselem oda. - Ez hogy tetszik?? – Ordítani tudnék. Tombolni. Miért nem fogja már be?! Tényleg meg akarja keseríteni az életünket. Azt a keveset is, ami valószínűleg még hátravan.
- Ne. Merészeld. A szádra venni. Apánkat! - sziszegem a fogam között a szavakat felé. - Te nem tudsz semmit. SEMMIT! - kiáltok rá. Pedig részben igenis igaza van. Apa tényleg jóval több időt szán Hope-ra, mint kéne, miközben azzal kéne foglalkoznia, hogy erre az egész őrültségre felkészítsen bennünket.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptyVas. Jún. 02, 2019 3:51 pm



To: Little Lizzie
Dühös lett, ami nekem nagyon is tetszett, sőt, szinte magamba szívtam ezeket a csodálatos kis érzéseket. Olyan volt, mintha fagyit nyalnék egy forró, nyári napon: édes és mámorító egyaránt. Élveztem hallgatni a dühös kis szavacskáit, amiket hozzám vágott. Tudtam, hogy nem akar hinni nekem, ahogyan azt is, hogy a szíve mélyén viszont pontosan tudta, miszerint… igazam van. Miért szórakoznék ezzel? Bár… nem, ez felettébb ostoba kérdés.
- Mert ez sokkal jobb szórakozás, Lizzentyű! Titeket nézni, ahogyan felnyársaljátok egymást. Csak egy maradhat. Fogd fel ezt úgy, mint egy játékot… amiben, aki veszít, az meghal – Magyaráztam tovább. – Elveszíted lassan az uralmat magad felett, ugye? Engedd el… hagyd magad tombolni, kicsi lány! Engedd szabadjára a benned lakozó kis szörnyet… hiszen mindketten tudjuk, hogy az vagy – Nevettem rá, majd felemeltem némileg a kezeimet, védekezőn.
- Nem, kicsikém… a szüleid csupán hazugok. Nem hinném, hogy érdekli őket a sorsod, vagy a másik Törpilláé. Sőt mi több, Ric papa inkább a Remény kölyökkel törődik helyettetek, nem igaz? – Vontam fel a szemöldökömet. Ekkortájt taszíthatott rajtam egyet, de én csak nevetve léptem hátrébb néhány lépést. Szórakoztam rajta és a helyzeten. – Két kis selejt vagytok… apátok nem valami büszke rátok. Nem hiába nem figyel rátok, picim.

...the defective twin that nobody wanted

197 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzomb. Jún. 01, 2019 6:04 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Kai nem hagy nyugtot, nem lép tovább, nem hagy békében merengeni, nem hagy időt rendesen felfogni és megemészteni az elhangzottakat, inkább üti a vasat, amíg meleg. Csak mondja és mondja, hogy kezdek beleszédülni a sok infóba. Ismét a fejemet ingatom tiltakozásképpen. Ez túl sok nekem. Csak fogná már be!
- Hallgass! Hallgass el! Elég! - villantom rá a dühös tekintetem. - Mit akarsz ezzel? Most komolyan! A múltkor még az életemre törtél, élvezettel nyársaltál fel. Rám akartál ijeszteni. Meg akartál ölni. Most meg már jó lenne úgy is, ha egymást gyilkoljuk le? Valami terved van ezzel, igaz? Azért jössz ilyenekkel. - Ingatom tovább a fejem. Kezdem elveszíteni a kontrollt. Összezavarodtam. Dühös vagyok, és ideges.
- Ha... ha ez igaz... ha ez igaz, és a szüleim tényleg tudnak róla, biztos okuk van rá, hogy nem mondták el. Biztos találtak rá megoldást, vagy azt keresik... - Ez inkább úgy hangzik, mintha magamat próbálnám megnyugtatni. Talán így is van. - Szóval... akármit is próbálsz elérni, nem fog menni, oké? - fakadok ki ingerülten, és taszítok egyet Kai mellkasán.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:40 pm



To: Little Lizzie
Habár azt mondta, hazugság, látszott rajta, hogy mégiscsak elgondolkozott rajta. Sőt, elkezdte meglátni az igazságot a szavaimban. Helyes, csak így tovább, picikém.
- Bogaram… hiába tagadod, a valóság itt van az orrod előtt – Az orrára koppintottam játékosan, majd vissza is húztam a kezemet nevetve.
- Úgy hiszem, hogy a drága apucid nem avatott be a részletekbe… ez elég csúnya dolog tőle, nem gondolod? Elhallgatni egy olyan fontos dolgot, hogy meg kell ölnötök egymást a testvérkéddel… - A fejemet ingattam, nagyot sóhajtva, mint aki olyan gondterhelt. – A helyedben… számonkérném ám rajta ezt a húzását – Bólogattam komolyan, a szemeit fürkészve.
- Bár ami még jobb… ha nem is kérdezel semmit tőle, csak megteszed, amit már te is tudsz, Lizzie… - Először a fejére, majd a mellkasára böktem. – Elkerülhetetlen… meg fog ölni, ha nem cselekszel.

...the defective twin that nobody wanted

132 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

uncle and niece | so nice to see you again Empty
 

uncle and niece | so nice to see you again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next