Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:25 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Lefogadom, humorosnak hiszi magát a kéményes beszólásával, meg a többivel. De nekem cseppet sincs vicces kedvem. A következők után meg pláne nincs. Képtelenségnek tartom, amiket mond. Meggyőződésem, hogy az egészet csak kitalálta. Baromság. Az a célja, hogy összezavarja a fejemet, hogy összeugrasszon a húgommal, de ezzel nagyon melléfogott, mert mi az életünk árán is védenénk egymást. Persze vitázunk néha, de melyik családban nincsenek viták?
- Hazugság! Ezt az egészet csak most találtad ki – reflektálok heves fejrázással. Ám egy egészen kicsi részem már kezdi elhinni, kezdi látni az igazságot a szavaiban. A dühkitörések, az a sok feszültség, amit gyakran nem tudok kezelni... Még mindig a fejemet ingatom, de már nem olyan erős meggyőződéssel. De ez nem lehet igaz. Anyáék már mondták volna, ha így lenne. Nem tudok mit felelni neki, reagálni az utolsó szavaira, mert teljesen a gondolataimba süppedek. Próbálom feldolgozni a hallottakat, felfogni az értelmüket, végiggondolni, hogy ez mennyire lehet valóság, és... ha valóban az, biztos létezik valami kibúvó... Mert ennek így nagyon nincs értelme.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:12 pm



To: Little Lizzie
A tőrös megjegyzésére már nem reagáltam, hiszen felesleges volt; úgysem sikerülne neki. Nincs olyan eszköz, amivel akár csak ártani tudna nekem, tehát… kár a gőzért, picim! A „pff” hallatán csak felnevettem.
- Ne puffogj, nem vagy te kémény – Vettem rá egy fura pillantást, majd elmeséltem neki, amit kellett. Persze, nem minden részletet, de ahhoz pontosan elég volt, hogy felkeltsem a kíváncsiságát. Azonban elléptem tőle, egészen a másik falig, majd annak dőltem neki lazán, a karjaimat összefonva magam előtt. Oldalra biccentett fejjel, mosollyal az ajkaimon bámultam a drága kis, tudatlan, ártatlan unokahúgomra.
- Önszántából talán nem. De az, hogy a Gemini koven tagjai vagytok, nos, jár némi kötelezettséggel – Magyaráztam lazán, mint aki épp az időjárásról diskurál valakivel. – Kimondatlan, sőt, íratlan szabály, hogy a gemini ikreknek meg kell ölniük egymást. Avagy… fogalmazzunk úgy, hogy a jobbik túléli és megkap mindent, amire csak vágyik – Ingattam a fejemet, ahogy az égre emeltem a tekintetemet. Oh, az a felhő pont olyan, mint egy bárány! Egy halott, felnyársalt bárány… Összevontam a szemöldökömet, majd gyengén megráztam a fejemet és újfent Lizziet kezdtem figyelni.
- Ez elkerülhetetlen, tudod – Kezdtem el gesztikulálni a kezeimmel, mutogatni, miként ez mennyire végleges helyzet. Az, hogy ők ketten… igen. Csakis az egyikük éli túl. – Mondd csak, nem érzed úgy… hogy időről-időre eluralkodik rajtad valami titokzatos erő, Törpilla? A kitörni készülő erőd… a hatalomvágyad… vagy csak a düh, ami majd’ megfojt téged… - Ellöktem magamat a faltól és tettem felé néhány lépést. – Nincs egy belső hang… ami arra késztet, hogy tombolj, Lizzentyű? – A kérdésem komoly volt, mégis… felnevettem végül. Szegény kislány. Fogalma sincs, miféle családba született bele.

...the defective twin that nobody wanted

263 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 3:00 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

- Persze, hogyne, majd legközelebbre beszerzek egyet neked. Vagy legfeljebb magam vésem a mellkasodba egy tőrrel – vonok vállat lazának mutatkozva. De jelenleg nincs nagyobb vágyam, minthogy megszabaduljak tőle, és elhúzhassam a csíkot. Kár, hogy erre nem hagy semmi esélyt. Vasbilincskét fog satuba a keze. Aztán még el is vonszol a közeli sikátorhoz. Nem bánom, hogy egy kevésbé forgalmas helyen kötünk ki. Nem kell a feltűnés. Úgysem tudna segíteni senki, de ha mégis megpróbálna, esélyes, hogy az életével fizetne ezért a lovagiasságért, én pedig ezt nem szeretném. Épp elég, hogy a szeretteim állandó veszélyben vannak ez az őrült miatt.
- Pff – csúszik ki a számon az ingerült reakció a „csodálatos” szót hallva. Nincs abban semmi csodálatos, amit a családunkkal művelt. Továbbra sem akarom meghallgatni őt, de mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy nincs más választásom. A falhoz présel, közel hajol... Kívülről nézve olyan lehet, mintha ki akarna kezdeni velem. Vajon egy démon visszahőkölne egy ágyékon rúgástól? Talán ki kellene próbálnom. Ám mielőtt ezt kivitelezhetném, eljutnak hozzám a szavai, és értetlenséget rajzolnak az arcomra.
- Te meg miről beszélsz? - kerekednek el a szemeim, majd szalad ráncba a homlokom. - Josie sosem tenne ilyet. Sosem bántanánk egymást. Nem mindenki olyan beteges, mint te – rázom a fejemet hevesen, amennyire ebben a helyzetben ez lehetséges.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 2:16 pm



To: Little Lizzie
Miért nem fél? Éreznem kellene a félelmét és magamba szívnom, mint a levegőt… táplálkozhatnék a félelméből, mégis, olyannyira elrejti, hogy szinte lehetetlen. Hiszen csak erről lehet szó, nem igaz?
- Oh, kitüntetést is kapok? Kérlek! Vagy egy plecsnit ide, a mellkasomra – Mutattam is neki szórakozottan a kezemmel, hová is szeretném a plecsnit, aztán csak megvontam a vállamat.
- Nem foglak elereszteni, hiszen ez fontos, Liz! – Erősebben szorítottam, szinte erőszakosan húzva magamhoz, a karjaimba. Nem igazán érdekelt, hogy néhány, arra kószált emberke elnézett felénk mert… hát a fenébe is, szépen, lazán tovább is sétáltak. Talán nem is láttak minket, huh? Talán valami bűbájt vontam magunk köré, amitől láthatatlanok lettünk? Jó trükk, nem? Ez persze egészen addig működik, amíg valaki nem jön belénk. De ezt egyelőre hagyjuk is.
- A-a-a! Virágom, nem, nem csak erről van szó. Persze, ez csodálatos, amit elmondtál, de most nem ez a legfőbb témakör, amit érintenünk kell – Őt fürkésztem, majd behúztam egy sikátorba, ott pedig a falnak nyomtam.
- Tudsz róla, hogy az ikrednek meg kell ölnie téged? – Közelebb hajoltam hozzá, a füléhez, így suttogva a szavakat. – Vagy… neked őt. De nyilván a másik pöttöm erősebb nálad és okosabb is, tehát… - Elhajoltam tőle, ráemelve a tekintetemet. Ezzel még mindig nem árultam el voltaképpen semmit, mégis minden benne volt ebben a pár mondatban, amit tudnia kellett. Csak ugye, a részletek…
- S ezúttal nem azért, mert én erre kérlek... - Tettem hozzá egy mosollyal.

...the defective twin that nobody wanted

235 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 2:04 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Igyekszem bátornak, rendíthetetlennek látszani. Nem szeretném ismét megadni neki azt az örömöt, hogy lásson rettegni, remegni, hogy lássa, milyen hatással van rám a puszta jelenléte is. Semmiképpen nem szeretnék ismét annyira kiszolgáltatott helyzetbe kerülni, mint legutóbb... amikor majdnem sikerült megölnie. Ezért a haragomra, az undoromra összpontosítok, illetve mindazokra, amiket tanultam, az óvintézkedésekre, amiket elvégeztem, a gyűrűre az ujjamon, ami megvéd. De persze legbelül még mindig félek, tartok tőle. Hülye lennék, ha nem így volna.
- Hát ez nagyon megható. Lassan ki is kiálthatnánk a világ legjobb nagybátyjának téged - ejtem ki gúnyosan a szavakat. Nem akarom tudni, mit akar, nem akarom megvárni, hogy bármit is tegyen, ezért teszek egy bátor lépést, és kikerülöm őt, majd tovább haladok, mintha mi sem történt volna. Persze várható volt, hogy ez nem fog tetszeni neki. A karomnál fogva ragad meg, és tart vissza.
- Eressz el! – szisszenek fel. - Vagy ha ismét megpróbálnál megölni, csak essünk túl rajta! Nem kell a körítés – teszem hozzá, amikor belekezd valami mesébe. - És nem vagyok kíváncsi a mondandódra. A Geminikről már tudom, amit tudnom kell: hogy rajtunk kívül mindenkivel végeztél – vetem oda dühösen, és igyekszem kiszabadítani a karomat.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 1:16 pm



To: Little Lizzie
Feltűnt a magabiztossága, azonban egyelőre nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet. Bár… hé. Reszketnie kéne, csupán attól a ténytől, hogy megjelentem előtte, sőt, hozzáértem! Hol marad a félelem? Kissé felvontam a szemöldökömet, ahogy visszahúztam a kezemet tőle.
- Oh, pontosan erről van szó! Tudod, kicsi virágszál, veled álmodtam és… és muszáj volt eljönnöm hozzád. – Magyaráztam neki tök komoly ábrázattal, őszinte tekintettel, majd elmosolyodtam és megcsóváltam a fejemet. Utána lépve elkaptam a karját, hogy ezzel megállítsam őt.
- Na jó, valójában… azért jöttem, hogy emeséljek valamit Neked. – Oldalra biccentettem a fejemet. – Mondd csak, kislány… mennyit tudsz a Gemini koven működéséről? – Elvigyorodtam, így várva az első reakciókat tőle.

...the defective twin that nobody wanted

105 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 1:11 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

Legfeljebb néhány métert tehettem meg csak az utcán, vállamra igazgatva a táskámat, nyújtózkodva, fél karommal a nyakam masszírozva, amely elgémberedett a több órányi fejtámasztástól, és épp magam mögött hagynám a főutcát, amikor egyik pillanatról a másikra egy alak jelenik meg mellettem. Nem is akármilyen alak: egy mocskos, undorító démon. Nevezetesen a nagybátyám, akit a hátam közepére sem kívánok. De a felbukkanása már nem hat rám úgy, mint legutóbb. Nem a félelemtől remegve állok már előtte, hanem magabiztosan kihúzva magam.
- Te... - Ejtem ki csupán ezt az egy szót, miután felismerem, elég megvetést sűrítve bele ahhoz, hogy nyilvánvalóak legyenek az érzéseim. - Nekem nem tűnt az annyira régnek. Csak nem így akarod közölni, hogy hiányoztam? - vonom fel a szemöldököm kétkedéssel, miközben kikerülöm őt, és tovább haladok az utcán.


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 12:58 pm



To: Little Lizzie
Nem kellett sokat morfondíroznom azon, hogyan tegyem pokollá a drága kis unokahúgaim életét. Habár Josie-t még nem volt alkalmam felkutatni, de rájöttem, hogy sokkal jobb ötlet Lizzie elméjét megbomlasztani, ezáltal… a saját kis ikre ellen fordítani. Nem pompás? Elég hozzá néhány szó és máris tudni fogja, mi a dolga. Hiszen… nyilvánvalóan nincs kedve meghalni, ugye?
Nem kellett sokáig kutakodnom, hogy ráleljek a kis virágszálra. Oh, tényleg, olyan virágszál, mint amit nem régiben porrá égettem, s olyan… olyan egyszerű volna vele is ezt tenni! A kis zavaró tényezővel, de sokkal jobban is elszórakozhatok vele. Oldalra döntöttem a fejemet, ahogy messziről kiszúrtam, majd pillanatokkal később mellette jelentem meg.
- Hello, Lizzie – Megérintettem a kis arcát, majd a fejét is. – Régen találkoztunk, manócska. – Kissé talán furcsán mosolyogtam rá, hiszen lelkiszemeim előtt őt és az ikrét láttam, ahogyan megküzdenek egymással, s igen… igazából fogadni mertem volna rá, hogy Lizzie marad életben, nem pedig a másik pöttöm.

...the defective twin that nobody wanted

152 words ◆ unsteady ◆ note: real time, little girl uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 3808243726credit


Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 12:46 pm


to the world's greatest uncle
No, I'm just kidding. You are the worst.

A Kai-jal való találkozás óta nem vesztegettem sok időt. Tekintve, hogy az életem, az életünk a tét, hiszen bármikor ismét felbukkanhat, hogy ártson nekünk, bármilyen neki tetsző módon, nem sajnálom a szabad időmet arra áldozni, hogy a lehető legjobban felvértezzem magamat ellene. És erre minden alkalmat megragadok. Mindig tartok magamnál valamit, amiből mágiát nyerhetek, ha szükség lenne rá, és igyekszem gyakorolni is azokat a varázslatokat, amik segíthetnek, de ezen kívül készítettem is egy olyan gyűrűt, mint ami apáé volt, azzal a különbséggel, hogy ez nem a halandókat óvja meg, hanem a vérünket felhasználva konkrétan ránk, Josie-ra és rám van hatással. Valahogy úgy hat a dolog, hogy össze vagyunk kapcsolva, és amíg az egyikünk életben marad, addig a másik is visszatérhet a halálból. Aztán ott van Blair is, akivel amolyan íratlan szövetséget kötöttünk, és megígérte, hogy segít harcolni tanulni, hisz bármikor előfordulhat, hogy kifogyok a mágiából, de a vadászúr mostanában sajnos eléggé elfoglaltnak bizonyult, ezért kicsit magamra vagyok utalva ezen a téren. Illetve apára, akitől szintén lenne mit tanulni, csakhogy ő sem épp arról híres, hogy tengernyi ideje volna. És aztán még ott a sok írott tudás, amit magamba szippanthatok, a suli könyvei, vagy épp a városi könyvtár. Főleg a démonokról igyekszem minél többet megtudni. Egyesek számára talán kicsit meglepő is lehet, hogy ennyire stréber lettem mostanában, de nem érdekel, ki mit gondol. Az egyetlen, ami foglalkoztat az az, hogy Kai-t kiiktassam, megtaláljam a módját, hogy megszabaduljunk tőle. Ezért múlattam a ma délutánt is Mystic Falls könyvtárának dohos félhomályában; és az idő úgy elröppent, hogy szinte észre sem vettem. Végül nyúzottan hagyom el az épületet, hogy visszainduljak a Salvatore suli falai közé. Azt hiszem, a friss levegő még jót is fog tenni...


Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Elisabeth Saltzman



163
C szint:
Kalmithil
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 JRywwO3
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Az életem ennyi titkot rejt :
90
Titulus :
✩ the rebellious gemini witch
Másik felem :
✩ there's a crazy warlock in my future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
22
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Shelley Hennig
Tartózkodási helyem :
✩ here, there and everywhere

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
Témanyitásuncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

uncle and niece | so nice to see you again - Page 2 Empty
 

uncle and niece | so nice to see you again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2