Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásWalker lakás EmptyCsüt. Ápr. 08, 2021 2:23 pm

To: Theseus


- Remélem, nem csak összeöntögetett random mindent, amit talált, aki csinálta - gyanakvó pillantást vetek üres poharamra, de amikor nem kapok választ a kérdésemre tőle, csak megrántom a vállam. Végül is tök mindegy. Annyit inni úgyse fogok, hogy fejre álljak tőle, egy kis gyomorfájással meg meg tudok birkózni, volt már sokkal rosszabb is.
Együttérzően horkantok fel barátja említésére. Ismerős szituáció, nem egyszer volt benne részem nekem is, hogy az, akivel érkeztem menet közben felszívódott, bármennyire is esküdözött előtte, hogy ezúttal tényleg velem fog bulizni. Az egyetlen szerencsém, hogy nem vagyok rest leszólítani bárkit, aki szimpatikusnak tűnik, még ha egyébként igyekszem is kerülni a lehetséges balhékat és ezzel együtt többnyire az idegeneket is.
- Én se járok gyakran ilyen helyekre, de időnként nem árthat - őszintén reménykedek benne legalábbis, hogy semmi nem fog történni, ami megcáfolná ezt a megnyugtató gondolatot. De végtére is mi történhetne? Maximum egy kisebb nézeteltérés, azt meg valószínűleg annyi súlyos következményekkel nem járhat. - Mindenesetre örülök, hogy elkaptalak, mielőtt leléptél volna - kacsintok rá vigyorogva. Persze valószínűleg találtam volna más társaságot, de ő speciel érdekesnek tűnik és még hasonlít is rám ebben, meg abban, nem bánom hát, hogy végül megkörnyékeztem.
- Köszi - habozás nélkül veszem át a felém nyújtott poharat, bele is kortyolva egyből, elégedetten véve tudomásul, még mindig ugyanazt a furcsa löttyöt kínálják, mint korábban. Míg azon merengek, mihez kezdjük ezután, teljesen elkerüli figyelmem a vaksi pár, gondolataimból csak a nyakamba loccsanó pia rángat ki.
- Mi a fasz? - egy pillanat alatt önti el agyamat a vörös köd, kipenderítve minden olyan gondolatot, miszerint ez igazán semmiség, nem éri meg felkapni a vizet miatta. A cucc persze pillanatokon belül ragadni fog, a felsőm is menthetetlen valószínűleg, de se nem pótolhatatlan, se nem drága, ráadásul az ilyesmi előfordul a részeg alakokkal vagy körülvéve. - Nem láttok a szemetektől? - kiáltom utánuk, teljesen feleslegesen. Valószínűleg még csak fel se tűnt nekik, hogy nekimentek valakinek. Ez a gondolat nyugtat le végül valamennyire. Nem direkt volt, minek ugranék nekik, na meg már úgyis túl messze vannak ahhoz, hogy megérje utánuk menni.
- Mi lenne ha lelépnénk? Tudok egy csendesebb helyet a közelben - fordulok Theseus irányába reménykedőn. Attól tartok, épp itt az ideje elhúznom, mielőtt még egy hasonló baleset előfordul, én pedig tényleg nekiugrok valakinek, bízok benne ugyanakkor, minden társaságról azért nem kell lemondanom.


Adryan Dwein
Ember
vérfarkas átokkal sújtva
Adryan Dwein



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Ennyi éve vagyok a világon :
25
Akinek az arcát viselem :
Noah Centineo

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptyPént. Ápr. 02, 2021 11:41 am


egyszer volt egy házibuli

Adryan  && Theseus

Sosem voltam egy társasági lény, se nem népszerű. Nem tudom, hogyan kell viselkedni emberek közt, vagy hogyan kell barátkozni. Nem is akarok barátokat. Mindegy. Ez már egyéni szoc. probléma. De ha már itt vagyok és leszólított ez a srác, talán nem kéne faképnél hagynom. Ezért is kérdezem meg, iszik-e valamit. Bólintok, bár egyelőre nem indulok el. Olyan kínos az egész. Neki is? Vagy csak nekem?
- Ez valami koktél… tudod, amolyan… amit találsz a hűtőben, öntsd össze féle ital – Vállat vonok. – Bár sok alkohol összekeverése csúnya dolgokra képes a gyomorban – Meg az agyban. Nem voltam életemben túl sokszor részeg, de azért néhányszor megtapasztaltam már, milyen, ha az ember kiüti magát. Ma nem akarok odáig eljutni. Helyesbítve rég nem akarok eljutni ilyen szintre és helyekre.
Elindulok a fiú után, hisz igen, inni akartunk. Ahhoz pedig elengedhetetlen kellék maga a pia.
- Nem vagy egyedül. Én elkerülöm az ilyen hangos… és nagy összejöveteleket. Az egyik „haverom” – még idézőjeleket is mutatok az ujjammal – rángatott el, mondván, király lesz, aztán ő… nos, azóta nem láttam, hogy megjöttünk – Sóhajtok. Nem kellene panaszkodnom, nem is tartozik másra a nyűgöm.
- Jól látod. Ha titulust kéne aggatnom magamra, én lennék az „ünneprontó” vagy „a srác, aki mindig otthon kuksol” – Újabb vállvonás, majd kíváncsian, érdeklődve emelem rá a tekintetemet. – Ha nem jöttél volna ide, el is mentem volna a buliról – Teszem hozzá egy sóhajjal. Ez a valóság, a tény, vagy az igazság. Ahogy tetszik.
Amint elérünk az italokig, magamhoz szólítok egy újabb pohárral, a régit kidobva. Egy másikat pedig a fiú kezébe nyomok, akinek amúgy szégyenszemre, de el is felejtettem a nevét azzal a lendülettel, hogy kimondta. Ez az én formám. De hogyan kérdezhetnék rá, hogy hé, mi a neved? Már elmondta. Mindegy. Egyszerű: nem szólítom a nevén.
- Szóval… - Körbenézek, azon törve a fejem, hogyan tovább. Iszunk, beszélgetünk, és… ennyi? Épp koccintásra emelném a poharamat, mikor egy táncoló párocska szinte fellök, így ha a srác nem figyel, szegényt nyakon is borítom az itallal, meg én is nekiborulok. Aztán az asztalban kapaszkodva meg fordulok a párocska felé, morogva. – Nem kellene figyelnetek esetleg?! – De ők csak vihorásznak, mint két eszelős és egy bocsánatkérés nélkül tipegnek odébb, hogy folytassák, amit eddig is csináltak.

364 words ● aláfestő ● note: haver Walker lakás 3808243726

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Walker lakás Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Walker lakás Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptySzomb. Márc. 20, 2021 1:28 pm

To: Theseus


Amint tekintetem végigszánkázik a helyen, néha akadva csak meg egy-egy érdekesebbnek, ismerősebbnek látszó fejbúbon, szinte nosztalgikus érzés kerít hatalmába. Mielőtt még szüleim túlféltése számomra is valódi értelmet nyert, jóval gyakrabban fordultam meg efféle helyeken. Akkoriban őszintén, bármiféle hátráltató tényező nélkül tudtam élvezni, gyakorlatilag mindent. Igyekszek most se teljesen elvágni magam az élettől, de tisztában vagyok a ponttal, ameddig még különösebb veszély nélkül elmehetek. Márpedig az ehhez hasonló házibulik többnyire a határon túlra esnek.
Teljesen biztos abban, jó döntést hoztam, még most se vagyok. Igaz, hogy az utóbbi időben meglepően ügyesen fogtam vissza túlságosan heves vérmérsékletemet, ez azonban nem jelent semmit, ettől még bármikor történhet olyasmi, amitől kevéske önuralmam is világgá megy.
A mai nap kellemessége, a folyamatos kérlelések fárasztósága, s persze az egyértelmű vágy, hogy legalább időnként koromnak megfelelően viselkedhessek és élvezhessem az életet a barátaimmal, végül elnyomta aggódásomat, a következő pillanatban pedig már itt találtam magam. Ha pedig már úgyis eljöttem idáig, miért ne használhatnám ki? Ez persze messze se jelenti azt, hogy nem igyekszek majd észnél maradni, de azt se, hogy teljesen józannak kell lennem. Már a harmadik pohár ital csúszik le, mikor elég bátorságot gyűjtök ahhoz, hogy ismét végignézzek a felhozatalon, ezúttal azonban nem azt lesem, kit kell mindenáron elkerülnöm, épp ellenkezőleg, azt igyekszem kitalálni, kinek a társaságát keressem fel, ha már azok közül, akikkel érkeztem, mindenki elvonult, ki tudja merre és épp csak elsuhanó alakjukat szúrhatom ki időnként.
Kutatásom végül eredményesnek bizonyul. Tekintetem egy ígéretesnek látszó beszélgetőpartneren állapodik meg, kihez nem is vagyok rest odasétálni. Idegességem levetkőzni teljesen azonban képtelen vagyok, nyitásom ennek köszönhetően, természetesen, szánalmas és a folytatás se sokkal jobb, nem lepődnék meg, ha a srác úgy téve, mintha nem hallott volna, hátat fordítana és elsomfordálna, az már sokkal inkább, hogy ennek az ellenkezője történik. Ez abban nem akadályoz meg persze, hogy arcomra a korábbinál is szélesebb vigyor költözzön.
- Naná. Fogalmam sincs, mi az, amivel mérgeznek itt minket, de jónak tűnt - egy-két pohár még egész biztosan belefér, ott azonban már tényleg meg kell húznom a határt.  - Nem rossz, - elgondolkozva vakarom meg tarkómat, miközben, remélve, csatlakozik hozzám, megindulok abba az irányba, ahonnan az előbb az italomat szereztem - de egy kicsit elszoktam az ilyesmiktől - nehéz bevallani, de egyelőre még mindig nem tudom, mihez is kezdjek magammal. -  Na mindegy, talán még valami jó is kisülhet belőle - rántom meg vállamat, igyekezve elővenni a pozitív oldalamat.
- Te se tűnsz kifejezetten... - a mondatot félbehagyva, nem tudva igazán, miképp fejezzem be, hogy nehogy megsértsem vele, csupán egy furcsa mozdulatot teszek kezeimmel, reménykedve abban, érteni fogja így is, hogy miről beszélek.

419 words ❖   Walker lakás 2909147992

Adryan Dwein
Ember
vérfarkas átokkal sújtva
Adryan Dwein



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Ennyi éve vagyok a világon :
25
Akinek az arcát viselem :
Noah Centineo

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptyCsüt. Márc. 18, 2021 10:33 pm


egyszer volt egy házibuli

Adryan  && Theseus

Aki ismer, tudja, hogy a legutolsó hely, ahová mennék, az egy kicseszett házibuli. A lehető legjobban igyekszem kerülni a tömeget, és a veszélyesnek bizonyuló helyzeteket, amióta kiváltottam az átkom, kvázi megöltem a húgomat. De mit ad isten? Az egyik újdonsült haverom (isten óvjon több „baráttól”) elrángatott és most…
Én itt ülök egymagamban, egy pohár valamit iszogatva, míg ő eltűnt néhány lánnyal az egyik szobában. Ezért igazán jó ötlet volt elhoznia magával. Mondjuk én sem tudom, mit gondoltam, mikor végül rábólintottam az ostoba kérésére. Mindegy, már úgysem tudom mindezt semmissé tenni, de most szó szerint megiszom a levét. Csak abban reménykedek, hogy egy részeg sem talál meg és nem keveredek felesleges balhéba. Hisz mint tudjuk, az elég szépen követ engem, mintha csak az árnyékom volna.
Miután konstatálom, hogy elfogyott az alkohol a poharamból, felállok, hogy újabbat szerezzek, hiszen ha már eljöttem, akkor legalább ennyi örömöm legyen. Bár megfordul a fejemben, hogy lelépek, de ekkor szólít meg egy srác. Érdeklődve nézek el felé, először azon kattogva, ismerem-e valahonnan, a Salvatore suliból vagy máshonnan, de kicsit sem ismerős, így meglepő, hogy hozzám szólt. Vagy… vagy egy buliban talán tökre oké, ha másokhoz hozzászólsz. Persze. Csak nekem nem egyértelmű, akinek emberundora van nagyjából.
- Öhm, szia – Kapok észbe, mielőtt neveletlen tuskónak néz (bár az vagyok). – Én Theseus – Motyogom, majd nagyot nyelve megemelem a poharam. – Épp piáért indultam. Te iszol valamit? – Érdeklődöm, jómodort erőltetve magamra, na meg abban reménykedve, hogy nem balhézni jött. Bár a szélesedő vigyorral az arcán kétlem, hogy akár egy légynek is ártani tudna. Legalábbis jelen formájában. – Hogy tetszik a buli? – Újabb kérdést szegezek neki, csak hogy ne higgye azt, nem akarom a társaságát, bár valahol… nem akarom. Csak jó lenne elhúzni innen. Nem az én asztalom ez a bulizgatás, meg tömeg.
A lelkem mélyén talán csak félek, hogy újra megtörténik az elkerülhetetlen. Mintha képtelen lennék uralkodni magamon.

306 words ● aláfestő ● note: szia, haver Walker lakás 3808243726

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Walker lakás Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Walker lakás Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptyKedd Márc. 16, 2021 6:47 pm

To: Theseus


Kifejezetten jól indult  a mai nap és meglepően kellemesen folytatódott, ami akár gyanús is lehetne, de hát mégse lehet törvényszerű, hogy mindig történik valami velem. Éppen ezért jutottam arra a döntésre, nem árthat meg, ha épp csak annyira elengedem magam, hogy élvezni tudjam a házibulit, amit a többiek már napok óta emlegetnek, lelkesen kihagyhatatlan és felejthetetlen jelzőkkel illetve, abban a reményben, ez meghozza hozzá a kedvem. A beharangozás ellenére tudom persze, hogy pontosan ugyanazon sablon mentén megy majd ezt is, mint az összes többi, nem lesz se érdekesebb, se izgalmasabb, de, bízva abban, ez a nap rossz már nem lehet és tudva, ha időnként nem vonszolom magam társaságban, megkattanok, nagy kegyesen rábólintok az ezredik kérdésre.
A helyszínt nem ismerem és valószínűleg a házigazdát se, ami nem meglepő, szökőévente egyszer ha megfordulok ilyen bulikban, akkor pedig többnyire épp csak halovány sejtelmem van arról, kihez megyünk. A többiek ugyanakkor régi cimborákként üdvözlik a már összegyűltek majdnem felét, jelezve, legalább ők biztosak abban, jó helyen vagyunk. Ez teljesen nem nyugtat meg persze, a feszültség, mint mindig, most is szinte tapintható körülöttem. Pillantásom gyanakvón siklik végig a felhozatalon. Rossz szokásaim képtelen vagyok levetkőzni, esélytelen, hogy ellazuljak, míg szemügyre nem veszek mindent és mindenkit, felmérve, kiket jobb elkerülni, kikkel nem tanácsos összevitázni, na meg, ha bekövetkezik amitől ilyenkor mindig tartok, merre menekülhetek el.
A feltérképezésnél arcom elé tolt műanyag partipohár rángat ki, eltakarva a külvilágot teljesen. Homlokom ráncolva emelem feljebb pillantásom, nehezményező tekintetet vetve a merénylőre, de végül mégiscsak elfogadom a felajánlást, ha már idáig elhozta nekem. Elmormogott köszönetemre csak felszínest vállveregetést és jelentőségteljes lökést kapok válaszul. Nem kéretem tovább magam, egyetlen levegővel hajtom le a pohár tartalmát, megindulva közben társai felé. Az első adag nehezen csúszik, a második se sokkal könnyebben, amint azonban a harmadikat szorongatom már kezemben, egyből jobb kedvre derülök. A teljes lerészegedést sose engedtem meg magamnak, nem is ma fogom elkezdeni, de, ha már idáig eljöttem, lecsúszhat annyi ital, mi épp csak annyira tompít el, hogy ne a következményeken járjon az eszem folyamatosan. Ráérősen, de a kezdetihez képest nagyobb bátorsággal vetem bele magam a tömegbe, a zenére billegetve a fejem.
Tekintetem ismételten végigpásztázza a felhozatalt, ezúttal egész más, sokkal kellemesebb gondolatból, míg végül megáll egy velem körülbelül egyidősnek látszó srácon. A nyugodtság és lazaság látszatát magamra ölve indulok meg felé, valahol félúton elméletileg sármos mosolyt varázsolva arcomra.
- Hali - indítok roppant lenyűgözően, miközben vállal arrébb tolok ki tudja, kit, az útból - Adryan vagyok - teszem még hozzá, megjátszott vidámsággal, szélesedő vigyorral, magamban abban reménykedve, hogy egy lesújtó pillantásnál többel honorálja próbálkozásomat.

Lesz ez még jobb is

Adryan Dwein
Ember
vérfarkas átokkal sújtva
Adryan Dwein



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Ennyi éve vagyok a világon :
25
Akinek az arcát viselem :
Noah Centineo

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptyVas. Szept. 01, 2019 8:03 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Walker lakás Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Walker lakás 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Walker lakás F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptySzomb. Jún. 15, 2019 1:12 am




Sonja & Scarlett




Mennyi idővel a szakítás után illik felkeresni az exünket? Napok, hetek, hónapok? Ezen gondolkodtam Sonja ajtaja előtt toporogva. Igaz, hogy nem haragban váltunk el, sokkal inkább barátokként, de attól még nem igazán találkoztunk azóta, hogy búcsút mondtunk egymásnak. Talán mert időt kellett hagynunk, hogy megszokjuk ezt az új, különös felállást, vagy mert kicsit még fájt mindkettőnknek, nem tudom. Most azonban itt álltam a lakása előtt, egyik kezemben frissen csomagolt sütemény a legközelebbi cukrászdából, a másikban meg egy szatyor, benne gyümölcsös sörrel, és azon haboztam, jó ötlet-e bekopognom. Az átváltozásom óta már semmiben sem voltam biztos. Még csak nem is üzentem neki előtte, lehet, hogy épp volt nála valaki, vagy programja volt és itthon sincs, feleslegesen vezettem el idáig... Legalább több süti marad nekem!
Mély levegőt vettem, megráztam a fejem, helyükre rendezve sötét tincseim, aztán a szatyros kezemmel bekopogtam. Füleltem, hallok-e mozgolódást bentről élénkebb vérfarkas érzékeimnek köszönhetően, de olyan zaklatottan dübörgött a szívem, hogy elnyomott minden más zajt.
Már majdnem feladtam a várakozást és sutba vágtam az egész ötletet, hagyva, hogy a gyávaságom győzzön, amikor meghallottam őt közeledni és kinyílt az ajtó. Fel sem mértem, egyedül van-e, hogy néz ki vagy minek a közepén találtam őt, annyira megilletődtem azon, hogy viszont láthatom, hogy elakadt a lélegzetem. Kis fáziskéséssel rámosolyogtam és megemeltem felé a sütit.
- Dupla csokis, ahogy szeretjük. - Bár nem haragban váltunk el, mégis mintha békejobbot kínáltam volna neki. Mindenesetre nem mozdultam, hogy más módon üdvözöljem, csak álltam ott és halvány mosollyal az arcomon figyeltem.
- Ráérsz? Bemehetek? - Nem sértődtem volna meg, ha a váratlan betoppanásomra való tekintettel elutasít, de azért reméltem, tud rám időt szakítani és benne van egy csajos estében, mint régen. Hisz már akkor is barátok voltunk, mielőtt összejöttünk volna, és reméltem, a jövőben is azok maradhatunk.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás EmptySzomb. Jún. 15, 2019 12:55 am

***

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Walker lakás Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Walker lakás 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Walker lakás F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Walker lakás Empty
TémanyitásWalker lakás Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Walker lakás Empty
 

Walker lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Henry Walker
» Deveraux lakás
» Constance Walker
» Hewitt lakás
» Macnair lakás