Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

A little party never killed nobody

Sonja Sinclair
Yesterday at 4:55 pm

Igenis létezik fiú-lány barátság

Alexis Callaway
Yesterday at 1:49 am

Jennifer Summers

Larissa Blackwell
Yesterday at 12:57 am

Shawn Blackwell

Larissa Blackwell
Yesterday at 12:16 am

Városi temetõ

Larissa Blackwell
Pént. Okt. 19, 2018 8:32 pm

Nappali

Cassidy Hemingway
Pént. Okt. 19, 2018 7:25 pm

Mosdó

Stephanie Stafford
Csüt. Okt. 18, 2018 4:25 pm

Aneliath

Always and Forever
Csüt. Okt. 18, 2018 12:44 pm

Jossie & Lizzie szobája

Elisabeth Saltzman
Kedd Okt. 16, 2018 5:42 pm

Galatoire's étterem

Stephanie Stafford
Kedd Okt. 16, 2018 3:51 pm
Nyerteseink
avagy a nyár díjazottjai
A nyár őrangyala
Always and Forever

A nyár női karaktere
Lara Blackwell & Lizzie Saltzman

A nyár férfi karaktere
Theodore Storm

A nyár párosa
Caroline & Stefan

A nyár játéka

A nyár előtörténete

A nyár alkotója
Elena Gilbert
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 7 6
Boszorkányok 9 2
Vérfarkasok 2 4
Hibridek 1 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 1 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 3 2
Emberek 1 2
Összesen 26 19

Share | 

Scull Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Scull Bár   Szomb. Ápr. 22, 2017 12:46 am

Elena & Caroline

Azt hittem, mérgesebb lesz. Bár tény, hogy megtettem mindent, ami tőlem telt, de rossz volt, hogy végeredményben semmit nem értek az erőfeszítésem. Caroline ehhez képest elég megértően viselkedett és nem tudtam, hogyan kellene reagálnom rá. Sőt, azt sem tudtam, mi lenne, ha ő állna Stefan elé, hogy hazahozza. Valahol bennem volt, hogy talán ő sikerrel járna. Legjobb barátok és ennek azért számítania kellene. Sóhajtottam, de örültem, hogy sikerül a tématerelési manőverem, így újból elmosolyodtam.
- A legjobb barátnő mindig tudja, mire van szükséged, Caroline! - Bíztam benne, hogy nem csak az ő, de a saját gondolataim is terelve lesznek. A kezét fogva indultam el a Scull bárba. Ez volt a legközelebb és egész jó hely is volt, szóval nem volt kérdés, hogy hova ülünk be.
- Nos, mivel kezdjük? Bor vagy valami erősebb? Bourbon? - Remek, Elena, másra sem vágysz, csak egy olyan italra, ami Damonra emlékeztet? Gratuláltam magamnak, még a fejemet is megpaskoltam képzeletben. - Inkább... ajánlj te valamit. - Tettem hozzá, miközben egészen a pultig lépkedtem, ott ledobtam a táskámat az egyik üres székre, míg én magam felültem az egyikre. Amint kiválasztottuk, mit igyunk, megérkezett az első kör. Felemeltem és Carolinera néztem.
- Egészségünkre! Azt nem kérdezem meg, mire igyunk... - Vontam vállat, majd emeltem volna a számhoz, de végül csak eszembe jutott valami. - Arra igyunk, hogy itt vagyunk a fősulin és gőzerővel készülünk a vizsgákra, amiket eredményesen fogunk letenni! - Határozottan bólintottam és választ nem várva döntöttem magamba a pohár tartalmát.
Viszont kezdtem azt érezni, hogy előbb-utóbb kibuknak belőlem a Damon-hiánya miatt felgyülemlett érzések. Néha csak úgy a poharamra meredtem, jó hosszú pillanatokig, majd újra Carolinera pislogtam.
- Caroline, amúgy te... érzel valamit Stefan iránt? - Ez a kérdés egy ideje már foglalkoztatott. Lehet, csak rémeket láttam, de néha Care olyan volt, mintha nem csak és kizárólag a legjobb barátja miatt aggódna. De lehet, csak én képzelődtem. Mindenesetre jobb rákérdezni az ilyesmire a félreértések elkerülése végett.
Egy bulis, aktuális zene csendült fel a háttérben és késztetést éreztem arra, hogy felálljak táncolni, de egyelőre túl kíváncsi voltam a válaszra, így nem mozdultam, csak tovább figyeltem Carolinet.

Remember the day

Cause this is what dreams should always be

Vámpír vagyok
Kapcsolatban :
.•° Damon Salvatore (?) ♥
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
74
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down