Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásScull Bár - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 22, 2017 12:46 am




Elena & Caroline




Azt hittem, mérgesebb lesz. Bár tény, hogy megtettem mindent, ami tőlem telt, de rossz volt, hogy végeredményben semmit nem értek az erőfeszítésem. Caroline ehhez képest elég megértően viselkedett és nem tudtam, hogyan kellene reagálnom rá. Sőt, azt sem tudtam, mi lenne, ha ő állna Stefan elé, hogy hazahozza. Valahol bennem volt, hogy talán ő sikerrel járna. Legjobb barátok és ennek azért számítania kellene. Sóhajtottam, de örültem, hogy sikerül a tématerelési manőverem, így újból elmosolyodtam.
- A legjobb barátnő mindig tudja, mire van szükséged, Caroline! - Bíztam benne, hogy nem csak az ő, de a saját gondolataim is terelve lesznek. A kezét fogva indultam el a Scull bárba. Ez volt a legközelebb és egész jó hely is volt, szóval nem volt kérdés, hogy hova ülünk be.
- Nos, mivel kezdjük? Bor vagy valami erősebb? Bourbon? - Remek, Elena, másra sem vágysz, csak egy olyan italra, ami Damonra emlékeztet? Gratuláltam magamnak, még a fejemet is megpaskoltam képzeletben. - Inkább... ajánlj te valamit. - Tettem hozzá, miközben egészen a pultig lépkedtem, ott ledobtam a táskámat az egyik üres székre, míg én magam felültem az egyikre. Amint kiválasztottuk, mit igyunk, megérkezett az első kör. Felemeltem és Carolinera néztem.
- Egészségünkre! Azt nem kérdezem meg, mire igyunk... - Vontam vállat, majd emeltem volna a számhoz, de végül csak eszembe jutott valami. - Arra igyunk, hogy itt vagyunk a fősulin és gőzerővel készülünk a vizsgákra, amiket eredményesen fogunk letenni! - Határozottan bólintottam és választ nem várva döntöttem magamba a pohár tartalmát.
Viszont kezdtem azt érezni, hogy előbb-utóbb kibuknak belőlem a Damon-hiánya miatt felgyülemlett érzések. Néha csak úgy a poharamra meredtem, jó hosszú pillanatokig, majd újra Carolinera pislogtam.
- Caroline, amúgy te... érzel valamit Stefan iránt? - Ez a kérdés egy ideje már foglalkoztatott. Lehet, csak rémeket láttam, de néha Care olyan volt, mintha nem csak és kizárólag a legjobb barátja miatt aggódna. De lehet, csak én képzelődtem. Mindenesetre jobb rákérdezni az ilyesmire a félreértések elkerülése végett.
Egy bulis, aktuális zene csendült fel a háttérben és késztetést éreztem arra, hogy felálljak táncolni, de egyelőre túl kíváncsi voltam a válaszra, így nem mozdultam, csak tovább figyeltem Carolinet.



Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Scull Bár - Page 2 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Scull Bár - Page 2 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Scull Bár - Page 2 Empty
TémanyitásScull Bár - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 08, 2017 5:12 pm

Scull Bár - Page 2 Vo106l10

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Scull Bár - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Scull Bár - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Scull Bár - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Scull Bár - Page 2 Empty
 

Scull Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal