Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHope Mikaelson EmptyVas. Május 30, 2021 2:24 pm

Hope Mikaelson Marshall
Kötött Play by: Danielle Rose Russel


Státusz

Csoport
Trybrid

Rang
A legelső tribrid

Tartózkodási hely
Mystic Falls / New Orleans

Foglalkozás
Diák a Salvatore Boarding Schoolban

Kapcsolatok
A sorozatbeli kapcsolatai

Ahogyan én látlak...

Mindig is te voltál a Mikaelson család reményének jelképe. Nem hiába lett az a neved, ami. Mindenki úgy vélte, hogyha valaki, akkor te képes vagy arra, hogy Klaust, az édesapádat megváltoztasd, avagy kivezesd a fénybe. Amikor megfogantál, senki sem hitte, hogy lehetséges. Egy hibridnek és egy vérfarkasnak mégis hogyan lehetne gyermeke? Egy félig halott férfi hogyan képes nemzeni? Ám a csoda megtörtént. Megérkeztél. Azzal, hogy a vezetékneved Mikaelson, máris temérdek ellenségre tettél szert. Nem konkrétan te, hanem maga a név az, ami az ellenségeket köréd gyűjtötte. Majdnem meghaltál. Ám a családod, tudod, nagyon erős. Összetartó, annak ellenére, hogy olykor képesek karót döfni egymás szívébe (leginkább a te apád képes erre)… képesek voltak összedolgozni érted. Mindig képesek voltak erre. Sivár megtámadott téged, megszállt, s lépniük kellett. Ezáltal elszakadtál az apádtól, Klaustól, valamint Elijahtól, Koltól és Rebekahtól is. Tudod, hogy okkal tették azt, amit. Mégis szomorúsággal tölt el téged, hiszen még fiatal vagy, kicsi és azt várnád, hogy veled lesznek. Hiszen édesanyád már épp elégszer sulykolta beléd azt, hogy a család az első. Sőt, az „Always and forever” csábító ígéretét is megannyiszor hallhattad már. Most mégis… távol vannak tőled. A legjobban az fáj, hogy édesapád teljesen kizárt az életéből. Viszont el akarod érni, hogy visszatérjen. Talán tudod, hogy veszélyes, de nem tudsz ellenállni a kísértésnek, hogy újra egy család lehessetek. Bár ott van Declan, édesanyád udvarlója. Kedveled a férfit, rengeteget segít neked, s tanítgat. Ám ő mégsem az apád… talán pont Declan és az édesanyád közt kialakuló románc az, ami még inkább arra sarkall, hogy hazahívd édesapádat valamiféleképp?

Adott képességek

Hybrid Nem szintképesség A véreddel képes vagy egy vérfarkast hibriddé tenni. Nyilván a procedúra ugyanaz, mint egy embernél: a véreddel a szervezetében kell meghalnia, hogy visszatérve hibriddé válhasson, miután embervért fogyasztott.
Trybrid Nem szintképesség A haláloddal kiváltottad a vámpír éned, így ezentúl a mágiáddal képes vagy hibridet és eretneket tribriddé változtatni.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hope Mikaelson Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hope Mikaelson 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hope Mikaelson F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hope Mikaelson Empty
 

Hope Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hope Mikaelson
» Hope szobája
» Hope tetõtéri szobája
» Kol Mikaelson
» Kol Mikaelson