Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAsami EmptyVas. Május 30, 2021 4:44 pm

Asami
Ajánlott Play by: Moon Ga Young


Státusz
Szabad

Csoport
Kitsune

Rang
A pokol őrzőinek egyike

Tartózkodási hely
Pokol

Foglalkozás
A pokol őrzőinek egyike

Kapcsolatok
Démonok, szirének, kitsunék
Ahogyan én látlak...

Társaddal mintha tükröt tartanátok egymás elé, annyira hasonlóak vagytok. Legalábbis ami a szeszélyességet illeti. Téged érdekelnek a körülötted lévő lények, a munkálatok amik odalent zajlanak, a királynő, s megvannak azok a személyek, akik információt szállítanak neked mindenről. Te magad is mozogsz olykor a démonok vagy épp szirének köreiben, már ha épp olyanod van. Közvetlen személyiség vagy, még akkor is, mikor dühöngsz. Őszinte vagy, részben azért, mert nem vagytok képesek a hazugságra, ugyanakkor félrevezetni is szeretsz másokat. Mintha két személyiség élne benned. Kegyetlen vagy, máskor viszont hízelegsz, ez a hangulatodtól, illetve a céljaidtól is függenek. Céltudatos vagy, mindig eléred amit akarsz, az ár általában nem számít. Harcias vagy, veszélyes, ám téged az érzelmek jobban befolyásolnak, mint a társadat, aki inkább az ösztöneire hallgat.
Akirával van köztetek valami, ámbár ti magatok sem tudjátok miféle viszonyban álltok. A kémia határozottan megvan köztetek, ahogy a bizalom is, számíthattok egymásra bármi is történjék, de a megállapodásban nem vagytok jók. Gyakran szívjátok egymás vérét, még az sem meglepő tőletek, ha olykor egymás torkának ugrotok. Talán nem is vagytok igazi társnak valóak, mégsem tudtok elszakadni egymástól, újra meg újra egymás mellett köttök ki, mintha nem volna más választásotok. Olyanok vagytok a másik fél számára, mint a drog, amiről ideig-óráig le tudtok mondani, csak épp véglegesen nem.

Adott képességek

Igazmondásra kényszerítés E szint Te és Akira képesek vagytok bárkiből kicsikarni az igazságot, s ehhez nem kell trükkökhöz folyamodnotok, hiszen bárkit rákényszeríthettek erre a legapróbb mozdulat nélkül. Ezáltal bármire fényt deríthettek, amire kíváncsiak vagytok, titkokat fedhettek fel, amiket aztán a saját előnyötökre fordíthattok.
Idő megállítás E szint Ezenfelül az idő megállítása is ott lapul a tarsolyotokban, így észrevétlenek lehettek bárki előtt, bármit megtehettek. A képesség addig áll fent, amíg van erőtök hozzá, így a pokolban bármeddig használhatjátok. Bármelyikőtök is alkalmazza a képességet, a társra nincs hatással, egymás ellen nem vethetitek be.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Asami Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Asami 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Asami F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Asami Empty
 

Asami

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Asami
» Asami lakhelye