Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAsami EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 12:19 am

Asami
A róka is tud valamit,
de a szerelmes leány többet tud.


Becenév:
Asa, Amy
Titulus:
The Fox Lady
Születési hely, dátum:
A pokollal együtt születtem
Faj:
Kitsune
Rang:
Kitsune
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Anya Chalotra

Átváltozás:
Furcsa egy tény, de bundában jöttem a világra. Rókaként. És ami még furább, hogy 100 teljes évig így is éltem! Érdekes, nem? De nem ez a legérdekesebb. Rókaként is volt tudatom, gondolkodtam, éreztem... tapasztaltam. Csak épp beszélni nem voltam képes. Még mindig jól emlékszem Akanera. Ő nevezett el engem és... és a többi rókát. Szeretett minket, ami valahogy furcsa volt, végtére is a pokolban születtünk. Valahogy irreális volt az egész.
Száz év után pedig emberi alakot öltöttünk. Akane még ekkor is látogatott minket, gondoskodott rólunk... mikor pedig meglátott minket új mivoltunkban, nem hitt a szemének. Ám többek voltunk egyszerű rókadémonoknál. Már rókaként is érzékeltük, miként működik a pokol. Szinte egyek voltunk a pokollal. Különös volt és még most is az.
Család:
Akane és a rókák. Habár teljesen mások vagyunk, mégis összetartozunk. Egyesekre mégsem testvérként tekintek. Jobban mondva egy valakire nem.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Hunyorogva bámultam el a barlang bejárata felé. Szinte vakított. Felálltam, kinyújtóztattam a végtagjaimat, majd pár szökkenés után Akanehoz bújtam. Mindig itt volt nekem. Nekünk. Próbáltam beszélni hozzá, de mindig csak értetlenül bámult rám, majd megsimogatta a fejemet, a bundámat. Hozott nekünk enni. Gondoskodott rólunk. Különös démon volt, ez már az első években lejött. Ahogy haladt az idő, ő semmit nem változott. Csak mi. Nyolcan voltunk rókák. Rókaszellemek, vagy rókadémonok, ki minek hív minket. Bár azt hiszem, a legendákban nem volt meghatározva, mennyien létezünk. A valóságban azonban nem lehettünk többen. Ennyien születtünk.
Mikor emberi alakot ölthettünk magunkra, először nagyon idegen volt a számomra. Egy valaminek örültem. Képes voltam végre beszélni Akanéval. Az ember gyerekeknek az első szava az „anya” vagy az „apa”, esetleg a „mama”, de nekem az volt, hogy „köszönöm”. Biztos voltam benne, hogy a démon nélkül is átvészeltük volna a róka éveinket, de megkönnyítette a számunkra. Rengeteget tanultunk az idő alatt, míg gondoskodott rólunk.

A szél felerősödött, a hajamba kapott és az arcom elé fújta azokat. Én pedig élveztem, hogy ezt teszi. Megnyugtató volt az udvaron állni, miközben a szél táncot járt a tincseimmel. Lehunytam a szemem. Éreztem, hogy valaki a pokolba lép. Egy ismeretlen alak, nem démon. De természetfeletti. Talán egy vámpír. Vagy boszorkány. Felpillantottam, majd elindultam kifelé az udvarból. A kaput mágiával nyitottam ki magam előtt. Olyan volt, mint egy önműködő ajtó az emberek világából. Vicces volt végigélni ennyi évet. Láttam, hogyan változik a világ. Egykor még barlangok falaira irkálták az üzeneteiket, ráadásul képek formájában, most pedig elég egy kisebb méretű tégla a kommunikációhoz. Én is tudom, hogy mobilnak hívják! De maga az, hogy mennyit változott a világ. Varázslatos. A mi világunk, az alvilág valahogy mindig ugyanolyan volt. Még az uralkodó sem változott, csak most, néhány évvel ezelőtt érkezett meg Katherine. Nem voltam oda érte, de Arcadius sem lopta be magát a szívembe. Mindig semmibe nézett minket, mintha egyáltalán nem érdekelnénk őt. Talán nem volt tisztában azzal, hogy mi valóban a pokolhoz tartozunk. Ő csak létrehozta azt.
Miközben a gondolataim záporoztak a fejemben, az utam egyenesen a betolakodóhoz vezetett. Már épp elkaptam volna egy varázslattal, mikor a szemem sarkából megpillantottam Arikát.
~ Te is érezted, igaz? ~ Költői kérdés volt, mégis feltettem neki. Bólintott, nem válaszolt másképp, telepatikus úton.
A kapcsolatom vele különös volt. Míg a többi rókadémon szinte a testvérem, ő sosem tartozott ebbe a kategóriába. Egyszerre vonzott a jelenléte és taszított. Jól éreztem magam vele és menekültem volna tőle.
Menekülnöm kellett volna, de az univerzum, mintha ezt mindig megakadályozta volna. A jelen példája is ezt támasztotta alá. Mégis mennyi az esélye annak, hogy az esetek 99%-ban mindig ugyanott vagyunk?

but tonight you're a stranger or some silhouette

Asami
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Asami



163
C szint:
Kalmithil
Asami GNB11UZ
E szint:
Izanami

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
Ravasz Rókalány
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Anya Chalotra
Tartózkodási helyem :
Indra
Keresem :
Az álarc mögött :
Amethyst

Asami Empty
TémanyitásAsami EmptyKedd Márc. 31, 2020 8:34 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Asami

Üdv a fórumon! Asami 3119678052

Nagyon örülök, hogy te is hamar elkészültél, Akira miatt téged vártalak a legjobban! Asami 3808243726 S nem hiába, tökéletesen ráéreztél a leányzóra, pedig nem sok minden volt megadva a canon leírásban - igaz, ezen a korábbi írásaid alapján meg sem kéne lepődnöm.  Asami 1036049602 Maga a faj is igazán érdekes, azt hiszem már most a kedvenceim közé tatozik, alig várom, hogy játéktéren is kipróbálhassam, annak pedig még inkább, hogy a te oldaladon.
Külön örülök neki, hogy Akanét ilyen szuperül beleírtad a lapodba, már csak bíznunk kell benne, őt is hamar elviszik, s akkor a játékainkba is belevonhatjuk majd őt. Tetszett a felállás, hogyan mutattad be milyen voltál rókaként, majd emberi formádból is kaptunk némi ízelítőt. Akirát is beleírtad, ez még egy plusz pont, ráadásul a jellemét is jól megragadtad ebben a pár sorban is, csak ahogy elképzeltem őt, őket.
A játéktéren találkozunk drága, s egész biztos vagyok benne, hogy pont annyira összhangban leszünk, mint a vöröskémmel és a te szőke hercegeddel! Asami 2985343060


Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Asami 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Asami F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Asami Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Asami Empty
 

Asami

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Asami
» Asami lakhelye