Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Freydis Runa Ahlstrom
ÜzenetSzerző
TémanyitásFreydis Runa Ahlstrom EmptySzer. Aug. 19, 2020 2:31 am

Freydis Runa Ahlstrom
Play by: Vanja Jagnic




Becenév
Frey, Runa

Titulus
Kaméleon

Születési hely, dátum
Svédország, Umeå, 1996.11.13

Csoport
Siren

Rang
Szirén

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Akkor történt amikor Amerikába költözött a szüleivel Svédországból, 2 éve. Részt vett néhány újonnan szerzett baráttal egy házibuliban, ahol több szórakozásra vágyó egyetemista figyelmét is felkeltette. Egymás után rohamozták meg, mindenki beszélgetni akart az új, svéd diákkal. Freydis nem figyelt oda sem az italára, sem arra, hogy honnan kapta és ezzel követte el élete legnagyobb hibáját. Nem sokkal később az egyik sráccal elment táncolni, de akkor már alig állt a lábain. Érezte, hogy zsibbadnak a combjai és a feje teteje, tipikus jele annak, hogy túl sokat ivott, pedig csak egy koktélt csusszant le a torkán. A srác... Erick..valami, felajánlotta, hogy felkíséri a mosdóba, hogy felfrissítse magát. Freydis hálásan elfogadta és botladozva, Erickbe kapaszkodva mentek fel az emeleten. Az ajtó kinyílott, de nem a mosdóban. Egy hálószoba volt, ahol ránézésre nem is tudta mennyien vártak már rá. Az ajtónak a csukódását hallotta és többre nem is emlékszik. Véletlenül túladagolták és Freydis, karcsú, törékeny teste nem bírta feldolgozni a hirtelen mennyiséget. Ott helybe elhunyt és magára hagyták. A hatalmas bosszúvágy és keserűség ami továbbra is benne dolgozott, nem kerülte el az Ő figyelmét sem. Katherine megjelent és Freydis egy pillanatra sem habozott. A bosszú reményében lepaktált vele szinte azonnal, nem érdekelte, hogy milyen áron de mindenkinek aki ebben részt vett meg kellett fizetnie és meg is történt, nagyon hamar. Azóta Freydis Ruma Ahlstrom megszűnt létezni és a helyébe lépett Freydis, a szirén.
Család
Apja Aleksei Ahlstrom, anyja pedig  Luisa Ahlstrom. Mind a ketten büszkék voltak a lányukra, aki kedves volt, szép és gyönyörűen énekelt. Miután a házibuliból sosem tért vissza, ők elkeseredtek és visszaköltöztek svédországba. Később lett egy fiuk, Magnus.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Umeåban láttam meg a napvilágot és nem panaszkodhatok, nyugodt szép életem volt a tengerparti városban. Mindenki ismert szinte mindenkit és az ott élő emberek is mind kedvesek voltak, megbíztunk egymásban. Az iskolákban sorra nyertem a díjakat a sport eredményeim miatt és az énekkar tagjaként is, én mégis festeni szerettem a legjobban, ami nem éppen egy biztos pont a megélhetéshez. A szüleim azt szerették volna, hogy híres énekes vagy színésznő legyen belőlem. Összegyűjtöttek annyi pénzt, hogy amerikába tudjunk költözni és nagyon nehezen ugyan de belenyugodtam, hogy ott kell hagyni a barátaimat. Mindig is szerettem, ha olyan emberek vesznek körbe akiket szeretek.
Igazából eléggé erősen ragaszkodó típus voltam, nehezen tértem el a megszokottól szóval reméltem, hogy az óceánon túl is sikerülhet valami hasonlót kialakítani mint Umeåban. Amerikábam viszont, mint tudjuk rövid életem véget is ért minden értelemben. Még a 24 évet sem sikerült elérni. Talán az volt a baj, hogy túlságosan is vágytam az elfogadásra, hogy ott is a közösség tagja legyek, hogy amikor a nevemet valaki kimomdja, akkor tudjanak arcot is társítani hozzá. Egy héten belül úgy tűnt, sikerrel jártam hiszen összebarátkoztam pár lánnyal és néhány sráccal akik meghívtak a tanév első házibulijába. Hatalmas megtiszteltetés, nem igaz? Nos, én mindenképpen annak vettem. Egek...mennyit készültem, hogy a lehető legjobban nézzek ki. Az egyik lány, Bertha apja vitt el minket a házhoz, meghagyta, hogy ha baj van, hívjuk azonnal. Hiszen "az ördög sosem alszik." Akkor a szemeinket forgattuk rajta, de tényleg igaza volt. A következő hibám a hatalmas naivitásom volt és a bátortalanságom. Csak nemet kellett volna mondani arra az italra, amit a kezembe adtak. Először ez meg is történt. Viszont elhangzott a kérdés.
"Nem bízol bennem?"
Nem, b***+. Mostmár egy pillanat tört része alatt, fapofával a képébe vágnám egy gúnyos nevetést követve. Csak akkor nem ez hangzott el, hanem egy gyenge, bizonytalan. "De..persze." A kezem a szám elé emelte a poharat és megittam, mind. Erick ártatlan tekimtete, büszke mosollyá vált és tapsolt mellé. "Ez igen." Még én milyen büszke voltam, ennek hallatán. Ennyi? Ennyi kellett ahhoz, hogy része legyek a barátikörnek? Minden további nélkül hagytam, hogy a táncoló testek közé vezessen, a vészjelző pirosan villogott a fejemben. Én pedig ikapcsoltam, élveztem tovább a partit arra a pár percre. A semmiből tört rám a zsibbadás. Pánikolni kezdtem, nem csak a zsibbadó combom, fejtetőm és arcom miatt, hanem mert tudtam, ha valaki megtámadna vagy belémkötne, nemhogy nem bírnám megvédeni magam, még egy értelmes mondatot sem tudnék felhozni amellett, hogy miért ne bántalmazzanak. Honnan tudtam ezt? "Nem érzem jól magam". Ehelyett kinyögtem egy roppant értelmes "Nnnérz gmam" műremeket az ajkaimon. Erick megértette és  felajánlotta, hogy elkísér a mosdóba. Felsegített a lépcsőn, engem pedig nem érdekeltek az eltévelyedő mancsai, csak jussak végre vízhez meg egy WC kagylóhoz. Kinyitotta az ajtót, én kihámoztam magam a kezei közül és indultam a csap irányába. Pár lépésig jutottam. Csap sehol, egy rakás ismeretlen arc azonban mindenhol. Az ajtó bezárult mögöttem és a tompa elmém is felfogta végre, mibe is csöppentem bele. Én belassultam de a szívem hevesen vert, a testem egyből felmondta a szolgálatot. A semmi közepén lebegve, tiszta tudattal, haraggal teli szívvel zokogtam. Még élni akartam, elérni, hogy a szüleim büszkék legyenek rám, megházasodni, szép házat azzal a kedves kis fehér kerítéssel, egy kutyát és gyerekeket. Hétvégéken sütit sütni...mindezt felváltotta pillanatok alatt a bosszúvágy, ami úgy perzselt belülről mintha Vulkán akarna kitörni belőlem, soha nem éltem még át semmit ilyen intenzíven. Mindezt azért... Azért kellett meghalnom, hogy egy nyamvadt strigulával több legyen a noteszeikben. Átkoztam őket, a családjukat, Berthát, mindenkit aki eszembe jutott és végül magamat is. De ha már meghaltam, miért nem jutottam a mennybe vagy pokolba? Mit követtem el, hogy a tehetetlen semmi az ami nekem jutott? A tátongó üresség mindent kiszívott belőlem ami jó és helyette azok a gondolatok áradtak túl amikben nem kívántam mást mint, hogy vissza tudjak térni csak egy pár órára az élők közé és ki tudjam tépni a szívüket lelketlen testükből. Mire azt hittem, hogy erre semmi esély, megjelent Katherina. Az egyetlen személy a Világon, aki olyan segítséget és megoldást tudott nyújtani ami megoldotta a problémámat. Nem érdekeltek a hátulütők, a feltételek. Erőt akartam és életet. Az enyémet és az övékét. Hála Katherinának ezt mind megkaptam.
Két éve már szirén vagyok és ráadásul egész jó is benne.

A legemlékezetesebb áldozatom egy vadász volt. Sejtettem ám, hogy nem vagyok emberégis eljött velem megenni egy-két gofrit az újonnan nyílt helyre. Gofri, limomádé, színes díszek és bohókás zene. Mi más dukálna ahhoz a mélyebb hangvételű beszélgetéshez, ami éppen zajlott?

- Én nem bízok az emberekben.
Mélyen néztem nyugodt, barna szemeibe és vártam a reakciót.
- Úgy mondtad ki az "ember" szót mintha alantasabbak lennének nálad vagy bárminél a világon.
- Gondolod, hogy nem vagyok ember?- Meg sem vártam a válaszát, kuncogva nyeltem le az utolsó falatot az "unikornis gofrimból". -Igaz, ha ember lennék, sokkal jobban vigyáznék arra, hogy ki akar hátba szúrni. Szó szerint.

Nem volt sok esélye szegénynek, de számon tartom mint a személyt, akivel eddig a legjobb volt randizni és mint akinek a húsa olyan volt akár egy falat kenyér az éhezők számára.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Freydis Runa Ahlstrom

Az álarc mögött: USERNEVE


Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
Freydis Runa Ahlstrom 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
Freydis Runa Ahlstrom 1584476003-6

Freydis Runa Ahlstrom Empty
TémanyitásFreydis Runa Ahlstrom EmptyPént. Aug. 21, 2020 3:03 pm

Ne félj, drágám!
a végén úgyis enyém lesz a lelked.

Freydis Runa Ahlstrom

Üdv a fórumon!  Freydis Runa Ahlstrom 3119678052

Nagyon szeretem, amikor gyarapodik a lenti népség, főleg ha csini szirénekkel, akivel jókat lehet játszani! Freydis Runa Ahlstrom 3808243726 Nem szokásom mellényúlni, csak alkalmas lelkeket választok ki erre a feladatra, a te esetedben is jól döntöttem, aki pedig ezt vitatni meri, az megkeserüli, a lányaimmal (és fiaimmal, bár jelenleg egy hím sincs közöttetek) senki se packázzon! Freydis Runa Ahlstrom 564837130
Az előtörténeted a bővítés után szuper lett, látszik mennyire ráéreztél a karakterre, amit kialakítottál a fejedben. Tetszik, ahogy leírtad, miként változott meg a szelíd kislány igazi fenevaddá, alig várom, hogy játék közben is megtapasztaljam ezt a viszonylag új személyiségét. Szomorú, ami veled történt (a királynő természetesen ezzel nem egészen ért egyet Freydis Runa Ahlstrom 3739568389), de kaptál egy második esélyt, újrakezdhetted, amit sokan nem engedhetnek meg maguknak. Szerencsés vagy... azt hiszem? Ezt neked kell tudnod.  
Amit én tudok, az az, hogy összességében az egész lap jól sikerült, panaszom egyáltalán nem lehet rá, sőt. Nem is tartanálak fel tovább, a játékunkat privátban még egyeztetjük, a többi pedig rád van bízva.  Freydis Runa Ahlstrom 2566525366
Azt csak úgy mellékesen megjegyzem, mennyire tetszik a választott neved és természetesen a pofid is! Freydis Runa Ahlstrom 3808243726

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Freydis Runa Ahlstrom 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Freydis Runa Ahlstrom F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Freydis Runa Ahlstrom Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Freydis Runa Ahlstrom Empty
 

Freydis Runa Ahlstrom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» shiny new toy - Freydis&Katherine
» Trónterem