Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLola Greenwood EmptyCsüt. Aug. 20, 2020 5:50 pm

Lola Greenwood
Az ember, ha kap egy kis időt, mindenhez hozzászokik.


Becenév:
nincs, Lola
Titulus:
-
Születési hely, dátum:
New Orleans, 1947. 02. 16.
Faj:
Kambion
Rang:
-
Beállítottság:
hetero
Play by:
Emma Dumont

Család:
Bizonyára apám, meg anyám is volt. Mégis az egyetlen családtagomnak. Dalia Rosewoodot tekintem, aki annak idején kiszedett a temetőben lévő kukából, s miután sok nyomozás is sikertelennek bizonyult, magához vett. Ő egyébként boszorkány, így kicsit talán előnnyel indulok a hozzám hasonlókhoz képest, mivel amióta az eszem tudom, azzal is tisztában vagyok, miféle elfajzott szörnyetegnek szültek.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


- Koncentrálj – s koncentrálok is én, amennyire csak tőlem telik, de az a rohadt gyertyatartó még csak meg se moccan.
- Faszság… figyelj már? Öreg vagy. Nem lehet, hogy összekeverted ott a betűket, én meg nem is vagy olyan…. kamakármicsoda? – mi másra tudnék gondolni? Nem akarom megkérdőjelezni őt. Nagy boszorkány, erre már rájöttem, mert egy csomó szerencsétlen felkeresi, meg a nyamvadt gyülekezetnek is folyton ontja az igét, de ember… tévedhet.
- Kicsivel több tiszteletet kisasszony. És nem… kizárt dolognak tartom, hogy tévedjek… volt szerencsém hozzád hasonlóval – fájdalmas pillantást lövel a falon lévő hatalmas bekeretezett képre, ahol egy boldog család vigyorog. A szememet forgatom, és hátra dőlök a kényelmes székben, mert a nosztalgiához nekem egyáltalán nincs kedvem.
- Az élet szar… elvesz tőled dolgokat… van, hogy úgy, hogy egy pillanatra se élvezheted, van, hogy kibasznak a kukába, mint egy ócska, megunt, selejtes dolgot. De… ez van – talán itt döntöttem el, hogy Bryan Tracy nyomdokaiba lépve, motivációs idiótaként fogok meggazdagodni, de találtam szerencsére jobb melót, így nem kellett erre fanyalodnom.

A hely kong az ürességtől, bár az utóbbi napok megfigyelései alapján, a nyitvatartási időben sem más a helyzet. Tény, az antikváriumok nem élik fénykorukat egyáltalán, de jól ellehet dugni dolgokat, ezt meg a nem túl eszes pojáca is tudta, aki kibérelte a helyet, hogy próbálja eladni a lomját. Nem, ami nekem kell, az bezzeg nem eladó, és már itt sincs, ami azt illeti.
Leülök szépen a fotelbe, amire ráférne némi VD-40, viszont a nyikorgása hót biztos ráhozza a frászt az illetőre, aki hamarosan betéved a nyitásra készülve.
- Még zárva vagyunk – hallatszik is nemsokára a várt hang, keményen, mégis értetlenül. Betörésnek nyoma sincs, akkor én, hogy kerülhettem be, ugye? Megvannak a kis trükkjeim, és az alkalmi főnököm is megmondta, tolvajként még jövőm is lehetne. Kár hogy ez engem nem mozgat meg. És úgy voltaképp semmi. Alkalmi melókból élek, eltűntetek ezt-azt, jobb belátásra bírok másokat, felárért cserébe pedig versenyeket is megbundázok, ha kell. Kipróbáltam tűnékeny életem során a McDonaldsot is – mert hát a jövő ott kezdődik -, de kénytelen voltam rövid időn belül búcsút venni, miután a kedves vendég torkán akasztottam meg a rendelt burgerét. Igen, türelem… na, az, ami nekem nincs. Meg lojalitásom sem, mivel amint lehetőségem lett rá, meg is pattantam anyám mellől, kiirtva magamról alkotott utolsó emlékmorzsáját is. Szoktam néha ránézni ennek ellenére.
- Ne is fáradozz azzal, hogy kinyitsz… mindketten tudjuk, felesleges – negédesen mosolygok, és nézem végig, ahogy az ember férfi ereiben meghűl a vér. Tudja, ki vagyok. Számított rá, hogy valaki felkeresi, csak nem sejtette, hogy hozzám lesz szerencséje.
- Joseph, Joseph… pedig én tényleg kedveltelek – nyomom meg a három szót, csalódottan ingatva a fejem, lassan kelve fel helyemről, s lépdelek felé.
- Csak még pár nap….
- Miiiiiindig, miiiiindig csak a haladék – forgatom meg a szemem, nagyot sóhajtva.
- De tudod, Joseph… a dolgok nem így működnek, a határidő pedig határidő – ezzel egy időben a falon függő kardok egytől egyig rá szegeződnek, mintha állna mögöttük valaki, én pedig keselyűként körzök körülötte.
- Talán nem kellett volna tegnap is kurvázni – ragadom hirtelen az állát, kényszerítve arra, hogy a szemembe nézzen. Ilyenkor mindig elgondolkodok, vajon mit láthatnak benne, amitől ennyire lesápadnak? De most foglalkozok ezzel sokáig, mint egy rongyot, lököm el, hogy aztán a földre érve, már egy tűpárnára hasonlítson.
Kilépve a kis boltból, ki is veszem az autómból az ELADÓ feliratot tartalmazó plakátot, jelenlegi főnököm elérhetőségével, és ráhelyezem az üzletre.
- És még élvezted is… gratulálok – szólal meg egy hang, közvetlen mögöttem. A gúny már szinte mar, az a vontatott taps pedig feljebb tornássza a vérnyomásom, így szikrákat szóró tekintettel fordulok meg, hogy megnézzem, kit kell az előbbi férfi sorsára juttatni.
De lemerevedek egy kósza pillanatra, talán kicsit meg is illetődök. Nagyon jól tudom, ki ő… az anyámnak igaza volt… ezt megérzi a féldémon.
- Szóval tényleg létezel, kár… - döntöm oldalra a fejem, amint visszanyerem a hangom, a lélekjelenlétemmel együtt.
- Örvendtem, pá édes – még egy puszit is küldök felé, mielőtt beülök az autómba. Indítok, a motort egyből felpörgetem, és meg sem állok a lakhelyemig.
 
 

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Lola Greenwood Empty
TémanyitásLola Greenwood EmptyCsüt. Aug. 20, 2020 7:07 pm

Ne félj, drágám!
a végén úgyis enyém lesz a lelked.

Lola Greenwood

Üdv a fórumon!  Lola Greenwood 3119678052

Véégre egy kambion, aki nőből van!  Lola Greenwood 3808243726 Félig démon vagy, úgyhogy remélem mi még találkozni fogunk.. Lola Greenwood 165619248 Egészen biztosan jó társaság lennél, s talán nem illő ilyet kérdezni, de nem szeretnél mihamarabb meghalni, hogy lekerülj hozzám a pokolba? Lola Greenwood 3007160773 Csak viccelek, kivárom a sorom. ;)
Hú, nem is tudom mivel kezdjem... a pofid egyszerűen imádom, a stílusod szuper(a karakteredé is, meg a te írási stílusod is), ennél jobban nem is rakhattad volna össze a lapodat, de komolyan. Egy élmény volt olvasni, a vége pedig... van egy sejtésem, kicsoda ő, remélem játéktéren bővebben is írsz majd róla, vagy esetleg meghirdeted az illetőt, mert pokolian kíváncsivá tettél. Very Happy Későbbiek folyamán majd biztosan zargatlak játékfelkéréssel, mert ki ne akarna megismerni egy ennyire jólelkű vagány csajszit?
Ne törődj azokkal, akik messzire kerülnének téged, csak irigyek.  Lola Greenwood 1505513385

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Lola Greenwood 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Lola Greenwood F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Lola Greenwood Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Lola Greenwood Empty
 

Lola Greenwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal