Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMarla EmptyHétf. Okt. 05, 2020 11:51 pm

Mariella "Marla" DeAngelis
Play by: Willa Fitzgerald




Becenév
Marla

Titulus
Szelidítetlen démon

Születési hely, dátum
Denver, 1991. június 28.

Csoport
Demon

Rang
Démon

Beavatott vadászként ez a szimbólum volt a testén:
Kutya, mint a hűség jelképe - habár mikor kihez hű épp

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Vicces, avagy sem, de démonok öltek meg, majd egy démon tett… démonná. Hol ebben a logika? De kicsit bővebben is elmesélem, mi történt. Egy csapattal kimentünk, mert riasztást kaptunk, hogy néhány démon portyázik Denver határán… és elbuktunk. Egész egyszerűen elbuktunk, ami koránt sem volt meglepő, hisz a vezetőknek eleve több esélye van, avagy volt a démonokkal szemben a kard által, míg mi a varázskörökkel tudtunk csak bármit elérni.
Mikor meghaltam, egy férfival találtam szemben magam. Első ránézésre nem tudtam volna megmondani, ki az, de amint elmondta a nevét, tudtam, hogy talán a lehető legrosszabb helyen kötöttem ki.
Hatalmasat tévedtem.
Kai Parker látott bennem valamit, amiért úgy döntött, érdemes vagyok arra, hogy démonná tegyen. Mindez 2018-ban történt. Igen, alig 2 éve vagyok az, ami. De őszintén? Könnyű volt beleszoknom, még akkor is, ha mindezzel az Ötök ellenoldalára kerültem. Nem mernék áttáncolni hozzájuk – kockáztatva a saját halhatatlan mivoltomat. Ha Kai nem is, de Katherine képes lenne az életemet elvenni.
Család
A családom teljesen rendben volt, leszámítva, hogy apám kevés időt tudott velünk tölteni. A munkájába temetkezett és annak élt, mi anyámmal másodlagos szereplők voltunk az életében. Testvérem sosem született, habár anyám terhes lett, mikor én 2 éves voltam, de a baba úgy döntött, nem akar világra jönni. Talán jól tette. Én magam sosem vágytam igazán testvérre, lehetségesen azért, mert háziállatunk mindig akadt; eleinte macskák, később pedig egy kutya maradt meg, mint családtag. Dixie volt a neve. Velem jött az Ötök testvériségéhez is, mint a leghűbb társam, s végül velem együtt bukott el.
Azt hittem, végleg elveszítem, de ő is velem együtt változott át. Pokolkutya vált belőle, ami azt hiszem, elég ritka eset. Megváltozott a külseje ugyan és a természete is, de a hűsége irántam nem. Dix mindig velem van, és csak az én szavamra figyel. A legjobb társ, akit csak kívánhatnék magamnak.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

There's a time that I remember, when
I did not know no pain
When I believed in forever, and
everything would stay the same

- Dante, gyere ideeeeee – Szinte sipítottam a szavakat, de a kutya egyre inkább hátrált tőlem. Félt. Csak ezt 6 évesen még nem fogtam fel. Nekem csak az számított, hogy velem játsszon a kutya és ne meneküljön tőlem. Hát, menekült. Fekete bundás eb volt, keverék, de a legjobb.
- Mariella, kicsim, hagyd a kutyát. Majd odamegy hozzád, ha akar – Anya végigsimított az arcomon, aztán a karomon, majd odébb húzott, hogy valami mást csináljak. Elkezdtem rajzolgatni a teraszunkon ücsörögve. Halkan dudorásztam, jó kedvem volt. Aztán feltűnt, hogy Dante egyre közelebb merészkedik hozzám. Végül már ott feküdt közvetlenül a lábam mellett. Mosolyogtam, boldog voltam. Dante lett a legjobb barátom; habár öreg volt már, 13 éves.
Nem is volt már sokáig az életünk része; 2 évvel később elaludt. Jó kutya volt világéletében. Ezek után évekig nem volt kutyánk. Anyám nem akarta, hogy újra átmenjek a gyászon. Dantet ugyanis még hónapokkal később is sirattam, pedig gyerekként nem „kellett” volna annyira felfognom, mit jelent, ha elveszítek valakit. Egy érző kicsi lényt.

Toast to the ones that we lost on the way
'Cause the drinks bring back all the memories
And the memories bring back you

16 voltam, mikor anya végül úgy döntött, most már elég idős vagyok egy újabb kutyához. Ekkor kaptam meg Dixiet, a fehér kis bolyhos kutyát. Vele már sokkal tudatosabban bántam, mint Dantéval. A leghűbb társammá vált, mindent együtt csináltunk, mindenhová együtt mentünk. Neki mondtam el a legféltettebb titkaimat, amit még anyámnak sem említettem, vagy a legjobb barátnőmnek. Velem volt, mikor sírtam az első szakításomkor, vagy mikor Gabriel erőszakoskodott velem, ő volt az, aki megvédett. Még majdnem meg is harapta, de végül Gabe fogta magát és ott hagyott.
Dix sokmindenről tud. Ha beszélni tudna, akkor minden titkom napvilágot láthatna, avagy az életem legapróbb részleteit mindenki tudhatná.
Velem volt, mikor Gabriel, néhány évvel később újra felkeresett. Részeg volt, egyáltalán nem volt magánál. Bűzlött az alkoholtól és rossz szándékkal közeledett felénk. Dixie eszeveszetten ugatta, hogy távol tartsa tőlem.
- Ugyan már, Mars’, ne csináld… rég volt már, hogy… szóval gyere ide, legyél velem újra, vagy csak ma este, naaa – Tántorogva haladt felénk, én viszont hátráltam, Dixiet is húzva magammal.
- Bűzlesz a piától, Gabriel! És vésd az eszedbe, hogy sem most, sem máskor nem leszek veled! Hagyj a fenébe…! – A hangomat is megemeltem, mire Dix is hangosabban kezdett csaholni.
Azt hiszem, tényleg nekiugrott volna, ha nem történik meg mindaz, ami történt. Én és a kutyám is lesokkolódtunk, mikor egy vámpír a szemünk láttára ölte meg Gabrielt.
Vámpír?
Akkor jöttem rá, hogy léteznek olyan lények, amikről idáig csak meséket olvastam.

There's a time that I remember when I never felt so lost
When I felt all of the hatred was too powerful to stop

A lavina megállíthatatlan volt. Tudni akartam, miről nem tud még egy átlagos ember, mint én. Miféle lények élnek köztünk és miért, egyáltalán: hogyan lehetséges ez?
Később fedeztem fel a városban az Ötök Testvériségét. 24 voltam, mikor már nem éltem otthon és eldönthettem, hogy merre indulok tovább.
Csatlakoztam a vadászokhoz. Amikor odamentem, fogalmam sem volt róla, hogy mágiát is kapok majd – furcsa volt, hogy szinte én magam is természetfelettivé váltam. Különös volt, eleinte fel sem fogható.
Reagan Blair volt az, aki többé-kevésbé tanítani kezdett. Sosem faggattam őt semmiről, maximum a testvériséggel és a lényekkel kapcsolatban. Túl zárkózottnak tűnt, hogy bármi mást kiszedjek belőle.
Dixie is jelen volt velem minden edzésen, minden küldetésen. Nekem ő volt a legnagyobb segítségem és ő volt az, akiben a leginkább bíztam.



Everybody hurts sometimes
But everything gon' be alright

Aztán 2018-ban meghaltam vele együtt. Démontámadás volt és azt hiszem, esélyek nélkül vágtunk bele. Nem csak én, hanem több másik vadász is odaveszett azon a napon.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Isaac Lestrange

Az álarc mögött: Eliffe


Eliffe boszirén
Tribrid
vámpír, vérfarkas és boszorkány
Eliffe boszirén



163
C szint:
Kalmithil
Marla Cb311c8a6bcb5461ca18c3d25700f3984665a80f
E szint:
Soul eater

Az életem ennyi titkot rejt :
3
Titulus :
Untamed Demon ღ
Másik felem :
Everybody wants someone ღ
Ennyi éve vagyok a világon :
21
Akinek az arcát viselem :
Jo Bo Ah ღ
Tartózkodási helyem :
? ღ
Az álarc mögött :
Eliffe

Marla Empty
TémanyitásMarla EmptySzer. Okt. 07, 2020 2:55 pm

Ne félj, drágám!
a lelked már hozzám tartozik

Marla

Üdv a fórumon!  Marla 3119678052

Ekkora szerencsém is csak nekem lehet, hogy egymás után két démont is köszönthetek a pokolban. Marla 2142956176
Te aztán érdekes történettel álltál elő, nekem személy szerint eszembe nem jutott volna egy kutyát pokolfajzattá tenni, pedig micsoda ötlet! A hűségről mindenkinek ez az állat jut az eszébe, s ezt megragadva, miért is ne követné még a halálba, avagy az alvilágba a gazdáját, ugye? Bár nem szeretném a kis vakarcsot feldühíteni, lehet, hogy ki kéne tennem egy kutyáknak tilos táblát a kastélyom kapujára? Marla 1390903549
Viccet félretéve, alig várom, hogy játéktéren kicsit utálhassalak, ellenségekre mindig szükség van, nehogy unatkozzon az ember, hiszen Kai embere vagy, egész biztos nem jó szándékkal legyeskedsz körülöttem. Végül melyikünk oldalán fogsz kikötni?
Mindemellett pedig ötök tag voltál, ami talán segítségünkre lehet, már ha megosztod velünk a titkaidat, nem rejtegeted előlünk az információkat. Ritka alkalmak egyike, hogy egy különleges vadász démonná válik, emiatt meg kéne tapsolnom a teremtődet, amit nyilván nem fogok megtenni... Very Happy
Nagyon érdekes karaktert tártál elénk, a pofija pedig annyira illik hozzá, hogy mást el se tudnék képzelni, ő maga Marla. Alig várom az első játékunkat, emiatt nem is zengek ódákat, hiába tudnék, izgatottan utadra engedlek!  Marla 3808243726

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Marla 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Marla F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Marla Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Marla Empty
 

Marla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal