Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLoreley EmptyHétf. Jan. 04, 2021 10:36 pm

Loreley
Nem azzal van a baj, amit az idő felemészt, hanem azzal, amit meghagy: amit nem lehet elfelejteni.


Becenév:
Lorie
Titulus:
Loriebaba
Születési hely, dátum:
nem kell ezt tudni senkinek
Faj:
szirén
Rang:
szirén
Beállítottság:
heteroszexuális
Play by:
Amy Jackson

Átváltozás:
Mindig mindenben és mindenkiben a jót akartam látni, az emberekben is. Azt hittem, ők képtelenek a gyilkosságra, ám mégis beigazolódott az emberségről az, amit addig nem hittem el. Megöltek engem. A halálom után alkut kötöttem, Arcadius adott egy esélyt nekem szirénként, hogy én is tönkretehessem azokat, akik ezt tették velem. Tudtam, mivel jár az egész átváltozás, valahol mélyen örültem, hogy tovább élhetek, persze, nem volt könnyű, sok olyan dolgot kellett bevállalnom, amit előtte csak gondolatban hallottam.
Család:
Család? Közel egy évezrede annak, hogy volt családom, de úgy igazából ők sosem szerettek, talán édesanyám babusgatott, míg pici gyermek voltam, meg tanított egy-két alap orvoslásra tizenéves koromban, viszont az apám... Ő sosem tisztelt, sosem akart lánygyermeket, neki a fia volt a mindene, én bármit tettem, sosem volt jó neki semmi. Rászedte anyámat is, hogy velem csak minimálisan törődjön, mert csak egy lány vagyok. Mindezt ki sem kellett mondaniuk, mert tudtam, mit gondolnak.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

"Loreley! Azt azonnal tedd le, azokhoz az íjakhoz csak én és a bátyád érhetünk hozzá... Te nem. Hányszor kell még elmondanom, hogy felfogd végre már?! Anyád is csalódik benned mindig. Képtelen vagy arra, hogy meghúzd magad, és ne barátkozz azzal a falu szélén lakó öreggel, rossz ember! "
A mai napig bennem élnek apám dermesztően rideg szavai, a lánygyermeke iránti idegenkedés, a csöppet sem kedves gondolatai rám irányulva... Én sosem tudtam felérni odáig, hogy apám foglalkozzon velem is, és tizennégy lehettem, amikor ellenem fordította anyámat. Senki nem szeretett a szülőfalumban, mert beszélgettem mindig azokkal, akikről úgy hittem, nem tehetnek semmiről sem, mégis mindenki kiutálta őket. Pszichikusi erőm erősödött folyamatosan, mindenki gondolatát ismertem. Nem tettem olyat, amiért meg kellett volna engem ölni bárkinek is. Nem érdemeltem meg.

" Adok neked egy esélyt, hogy újra élhess. Újra lehess valaki, de ahhoz tenned kell olyanokat, amiket nem tagadhatsz meg! "
Ezen szavak azonban csillogást hoztak a szemeimbe. Élhetek, de feltételekkel. Bármit megtettem volna, hogy a bennem forrongó bosszúvágy előtörhessen. Arcadius adott egy esélyt: szirénné változtatott. Beteljesítettem a bosszúmat, a gyilkosokból áldozatok váltak. Én pedig mondhatni akkor éreztem magam a legjobban, amikor megtehettem azt velük, amit ők is velem és más ártatlanokkal.

***

Mystic Falls. Ez az a hely, ahol mostanában elég sűrűn megfordulok. Lélektelenül, feltűnést nem keltve, csupán érdeklődően viszonyulok mindenhez. Azaz hamarosan el fogom kezdeni azt, amit már el kellett volna, azonban félresiklott ezelőtt valami, s abba kellett hagynom az újdonsült hobbimat: Stefan Salvatore követését, "barátságot" köttetni vele. A tervem nem túl könnyed és laza, mégis egy részét annak veszem, hiszen a bosszúállásból már mutattam: kitűnő vagyok.

Pár évvel ezelőtt újabb fájdalom ért engem. Megölték azt, aki új életet adott nekem. Amikor tudatosult bennem, hogy Arcadius halott, én egy kissé összeomlottam, de láthatatlanul. Ő volt számomra az, akit jobban tiszteltem a saját édesapámnál is, még úgy is, hogy nem volt leányálom az, amire kért, viszont megtettem, mert tudtam, nincs más választásom...
Belemartak a lelkembe azzal, hogy olyannak vették el az életét, akit én mondhatni szerettem. Én pedig az övékbe fogok. Terveket szövögetek Stefan ellen leginkább. Közelébe próbálok férkőzni iszonyatos módszerrel, de talán kellene egy igazán erős szövetséges nekem, akiben megbízhatnék úgy, hogy ne kelljen csalódást éreznem.

Tudom is, hogy ki lenne jó szövetségesemnek, de azt hiszem olyan kell, aki szimpatikus számomra, ez pedig Kai Parker. Bizony-bizony, nem valami könnyű eset ő, de valahogy úgy érzem, ő is hasonlóan van egyes dolgokkal, akárcsak én. Például a drágalátos Katherine is egy közös téma lehetne köztünk, meg talán az én vendettám célszemélye is, bár még én sem vagyok tisztában azzal, hogy kivel mennyire legyek kegyes és kedves...


but tonight you're a stranger or some silhouette




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Loreley Empty
TémanyitásLoreley EmptySzer. Jan. 06, 2021 2:26 pm

“We choose our own path.
Our values and our actions
they define who we are."

Loreley

Kedves Loreley! Loreley 2909147992

Mindig nagy öröm, mikor megérkezik egy canon karakter a fórumra, főleg akkor, ha nekem is közöm van hozzá. Very Happy
Stefan élete sosem volt fenékig tejfel, valami általában belerondított a boldogságába, a hétkönapjaiba, de épp emiatt nem vált soha unalmassá a története. Te pedig úgy érzem csak rontani fogsz a helyzeten, vagy ahogy én látom, izgalmassá fogod tenni. Loreley 3808243726 Hiszen ki ne örülne annak, ha egy szirén betoppan az életébe, aki éppenséggel mérges, mert a pokol előző uralkodója halott?  Loreley 153812636

Sok nehézséget kellett kiállnod már emberként, a képességeidnek és a nemednek hála, így nem lehetett könnyű életed. Arcadius viszont rád talált, meghallotta a segélykiáltásodat, s kiemelt a porból, hogy valami jobbá változtasson. Érthető, miért ragaszkodtál hozzá, miért volt ő számodra az apafigura, de vajon megéri miatta belevágni egy bosszúhadjáratba? Loreley 1390903549
Azt hiszem ez már csak a játéktéren derül ki. Loreley 2395127797
A lapodban benne volt a lényeg, külön megfogott, hogy kiemelted az életedetet meghatározó személyek mondatait, összességében pedig igazán elnyerte a tetszésemet, sőt, meghozta a kedvemet egy jó kis szirén-vámpír játékhoz!  Loreley 450640341 A részleteket már megbeszéltük, a játékra pedig hamarosan sor kerül, így nem is húznám tovább az időt.  Loreley 2909147992
U.i.: A királynő is kíváncsi rád, így amennyiben nem bánod, majd ő is felkeres a közeljövőben. Loreley 165619248


Foglald le a lefoglalni valót és érezd jól magad nálunk !  Loreley 1036049602



ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Loreley K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Loreley Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Loreley Empty
 

Loreley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal