Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásRaessa EmptySzomb. Jan. 16, 2021 3:54 pm

Raessa
If you are causing trouble, look for allies.


Becenév:
Avery Keene
Titulus:
vengeful queen
Születési hely, dátum:
1470. 11. 14. Anglia.
Fajcsoport:
szirén
Rang:
szirén
Beállítottság:
pánszexuális
Play by:
eline powell

Átváltozás:
Úgy hittem a halál lesz számomra az utolsó állomás, hogy az életemnek vége, és után már csak az üresség, a Pokol, vagy a Menny vár. Nagyot nem tévedtem, a Pokol volt az, ami várt minket és egy alku, aminek köszönhetően az életemet nem vesztettem el. Mármint ez nem igaz, már nem úgy élek, mint egykoron, az emberségemből túl sokat elvesztettem már, de a helyzet az, hogy nem biztos, hogy ez akkora gond lenne. Szirénné válásom egyszerre éltem meg, mint egy átkot, és mint egy áldást. Nem vesztettem el a bátyámat, ahogy az életemet sem, de mégsem volt már ugyanaz minden, ezt pedig az elején borzasztóan nehéz volt megszokni. Nehezebb, mint azt, hogy csak úgy elrepülnek mellettünk az évek.
Család:
A szüleink rég meghaltak, a bátyám és én vagyunk egymásnak, ő az aki mindig mellettem állt, és én is mellette. Mindig azt hittem, hogy ez így lesz, én vigyázok rá, ő pedig én rám, és boldogok leszünk életünk végéig. Részben így is volt, csak sajnos történt egy-két dolog, és a halál lett a mi társunk. Még itt is együtt voltunk, mindenben mellette álltam, de nem jutottunk közös nevezőre sajnos egy dologban már jó ideje. Katherina Petrova. Elvesztettük az életünk miatta, amit talán még lenyelhetnénk, talán, de jelenleg ő az aki köztem, és a testvérem között áll, ő az, aki miatt már nincs meg köztünk az a bensőséges kapcsolat, mint rég. Ő isteníti, én meg megvetem őt, és ezért kezdünk széthúzni. Nem akarom elveszteni az egyetlenem rokonom, az egyetlen olyan embert, aki még létezik a számomra, és ezért mindent megtennék.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Te mit mondanál, ha azt mondaná valaki neked, hogy a halálod után is van élet? Keresztény gyerek voltam, és ebben a mentalitásban nőttem fel, tudtam, hogy van túlvilág, és azon túli élet, de nem úgy képzeltem el, ahogy az elém tárult. Édesanyám mindig mondta, ha rosszak vagyunk, a Pokolban fogunk kikötni. Nem voltunk kifejezetten rossz gyerekek, és mégis a halálunk után a Pokol várt minket. Lehet mert mások voltunk, nem olyanok, mint a többi ember, és ez nem tetszett Istennek. De az is lehet, hogy soha nem is volt mennyország és mindenkire a Pokol vár, nem tudom, mi azt a felét nem láthattuk meg soha.
Szóval. Te mit tennél, ha a Pokolban kapnál egy újabb esélyt? Amit vállalnod kell érte az elején nem tűnik soknak, hűség. Az egy vállalható kérés érte, nem igaz? Dehogynem, mindenki igent mondana, egy ilyen lehetőségre, ahogy mi is tettük, és azt hittük csak a hűségünk kell, semmi más, és boldogok lehetünk a testvéremmel együtt megint. Bár csak elolvastuk volna azokat a bizonyos apróbetűket amik még ehhez az "áldáshoz" jártak. Az elején igen nehezemre esett az, hogy emberhúson éljek, sosem akartam ártani senkinek, de ez kellett ahhoz, hogy úgy maradjak, ahogy most látható vagyok. A bátyámnak ez nem esett annyira nehezére, ő talán sokkal őrültebb volt, mint anno gondoltam, de szeretem, és a mai napig az életemet is odaadnám érte.
És ez mind szép és jó is lenne, miután beletanultunk mindenbe könnyű volt, sőt elkezdtem élvezni is, és éreztem, hogy megváltozom, hogy elveszítem egy részemet, amit talán fontos lett volna nem elveszíteni. Az emberségem. Már nem az a fiatal lány voltam, aki meghalt valaki miatt, hanem az a lány, akiért meghalna valakit, mert otthagyná. Pont ahogy velünk tették, de sosem tettem volna. A Pokol az otthonom, innen nem is megyek sehova. Éppen ez volt az, ami akkor beütött, mikor Katherine megjelent a Pokolban. Persze, itt is megtalálta a módot arra, hogy megint körülötte forogjon az egész hely, és ha ez nem lett volna elég még a "főnök" is ő lett.
A helyzet az, hogy ezeket mind még talán le tudtam volna nyelni, el tudtam volna engedni, sosem voltam igazán haragtartó, és ha jobban belegondolok meg is értettem volna, azt amit akkor tett. Mégsem volt olyan sok választása, vagy velünk hal, vagy ő túléli, és ha ezt megbeszéljük, én is azt mondtam volna, hogy meneküljön. Ez még talán megbocsátható lett volna. De a bátyám most egyre messzebb kerül tőlem, mind miatta, és a bája miatt. Olyan, mintha megígézte volna azt a félkenyelmű bátyámat, aki ugrik minden megszólalására a mai napig. Nem tudom mit tehetnék, hogy visszakapjam őt, a családomat, az egyetlent aki még van nekem, de azt tudom, hogy valamit tennünk kell a helyzet ellen, nem hagyhatom, hogy elszakítsa tőlem a testvéremet. Amíg ott ül a trónon, és urralkodik a kis birodalmán, addig nem lesz semmi sem rendben. El akarom innen tüntetni, és nem riadok meg semmitől, megteszem, amit csak kell azért, hogy eltűnjön innen, és soha többet ne lássam, se én se a testvérem.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Raessa
Szirén
éneke elcsábít bárkit
Raessa



163
C szint:
Kalmithil
Raessa Tumblr_inline_p8q7c24vmC1v9hy9g_400
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
❖ vengeful queen
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❖ eline powell
Tartózkodási helyem :
❖ hell

Raessa Empty
TémanyitásRaessa EmptySzer. Jan. 20, 2021 1:33 pm

Ne félj, drágám!
már úgyis enyém a lelked.

Raessa

Kedves Avery! Raessa 1250325136

Nocsak, ki toppant be! Raessa 1505513385 Úgy néz ki, Cade egy kicsit sem volt válogatós, ha sziréneket toborzott, meg kell mondjam, nem volt túl jó ízlése. Amint megtudtam, hogy nem haltál meg 1492-ben, helyette szirénként tengeted a napjaidat, rögtön tudtam, még bajt hozol a fejemre. A egyetlen szerencse, hogy a fivéred sem halt meg, s ő szinte bálványoz engem, ami... téged kifejezetten zavar. Azt mondom, mihamarabb játszuk ezt le, mint túlélő a túlélővel, mielőtt még veszélybe kerül, ami fontos a számunkra; nekem a birodalom, neked a bátyád.  Raessa 2909147992

Már nagyon vártam a testvérpárt, hiszen nem lehet izgalmas a játék, ha nem rondít bele néha a karakterek életébe a múlt. Rae pedig a két lábon járó emlékeztető arra, mennyi borzalmat élt át Katherine, s mennyi szörnyűséget tett a túlélésért. Ugyanez elmondható Raessáról is, hiszen átváltozása előtt át kellett élnie a szenvedést a pokolban, még akkor is, ha csak néhány pillanatig vagy percig voltak halottak a fivérével.
Örülök, hogy megtartottad a pb-t, szerintem illik a karakterhez, s annak is, hogy a sorokból visszaköszönt mindaz, amit elképzeltem, sőt, még több is. Alig várom, hogy játéktéren hogyan bontod ki a szálakat, mert abban egészen biztos vagyok, szuperül helyt fogsz állni a karakterrel, még a lapod is ezt bizonyítja. Hiszen megragadtad a lényeget, mind Rae jellemében, mind a történetében. Raessa 2566525366

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Raessa 1036049602


ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
Raessa F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
Raessa Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

Raessa Empty
 

Raessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal