Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
A vén róka | Jonathan D. Linden
ÜzenetSzerző
TémanyitásA vén róka | Jonathan D. Linden EmptyPént. Jan. 29, 2021 11:43 pm

Jonathan Drake Linden
Play by: Dominic Cooper




Becenév
Próbáld csak meg.

Titulus
Black Fox

Születési hely, dátum
1978.június 2. (42 év)  Texas, El Paso

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkánymester

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Átváltozás
Nem azzá lettem, aki voltam és nem az vagyok, aki leszek.
A tapasztalat és az idő tenyerében formálódunk napról napra. Nem mondom, hogy mindig pozitív irányba, de végtére is rajtunk múlik bármivé is válunk.
Család
Wester - Egy 115 év körüli alkoholista és drogfüggő vámpír, aki a nőket és férfiakat sem veti meg igazán. Nem mondanám, hogy a kapcsolatunk felhőtlen, vagy hogy, bátran kijelenthetném, hogy pozitív, mert nem így van. Én nem bántom őt és ő sem engem. Amolyan adok-kapok kapcsolat ez. Persze nyilván ehhez is kell némi bizalom, de mindketten tudjuk, hogy bármelyikünk feladná a másikat, ha úgy adódna. De a kölcsönös segítés mindkettőnknek előnyére szolgál, így ezidáig csak jót tudnék róla mondani.
A vén róka | Jonathan D. Linden A6f965d55dd3d8fd9dcd3949d243c366
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Hangos csaholásra és morgásra lettem figyelmes odakintről, mialatt a szobámban tettem vettem, mert ugye, akinek nincs házvezetőnője... Az ablakhoz sietve megpróbáltam kinézni az ugatás irányába, ám mindhiába, mert a szoba ablakból nem látok a kapuba. Általában nem aggódom, mert - lévén, hogy az erdő mellett élünk - gyakorta lépnek a területre vadak vagy kóbor állatok. De Odin figyelmét még egy mókus sem kerüli el, ha átlépi azokat a bizonyos határ vonalakat. Most azonban a kapu felől jött a zaj és nem maradt abba, ami annyit tesz, hogy az őrző védőm egy idegennel - vagy kevésbé szimpatikus valakivel - találta szembe magát. S mivel manapság az ember fia nem tudhatja, hogy vérfarkas vagy csak egy kavicsokat hajigáló gyerekről van szó, jobb az elővigyázatosság. Ha az előbbi, akkor azért, mert Odin egy jól megtermett kangal, aki bizony könnyen türelmét veszti, ha valaki belerondít a munkájába... vagy a békés délutáni szunyálásába. Utóbbi pedig azért kockázatos, mert a hiedelmekkel ellentétben, hiába termetes és erős kutyáról beszélünk, nem bírkózna meg egy nagyobb farkassal, hátha még falkában is vannak, szóval egy vérfarkas problémás lenne.
Ám ahogy kiléptem a bejárati ajtón, akkor láttam meg, hogy veszélynek éppenséggel nyoma sincs, ellenben Wester barátunk már megint kerítés mászott, ahelyett, hogy esetleg szólt volna, hogy jön. Úgy veszteségek nélkül bejöhetett volna. Így azonban a felsője cafatokban és egyik karja is Odin áldozatául esett, aki azóta békésen rágcsálja az újonnan szerzett vacsi előtti nasiját. Le kell szoktatnom erről Westert, mert ha ilyen gyakran próbál meglepni, Odin miatta fog elhízni.
A piás vámpírt azonban nem zavarja a végtag hiánya, mondhatni hozzászokott. Ráadásul állatbarának vallja magát. Odint legalábbis szereti és azt hiszem kijelenthetem, amilyen jóízűen ropogtatja a kézfejen lévő ujjakat, szerintem Odin is szereti a vámpírt, csak kicsit másképp.
 - Nem igazán számítottam rád... - vallottam be kényelmetlenül, a hajamba túrva, hol ott neki kéne szarul éreznie magát, amiért csak úgy megjelent. De nem ő lenne ő, ha ilyenkor a legkevésbé is szarul érezné magát.
 - Helyes! Nem ke' rám számítani! - biccentett felém köszönésképp vagy inkább csak így adta tudtomra, hogy álljak már el az ajtóból. Beengedtem, bár a baráti mosolyom ellenére nem szívesen. Nincs vele bajom, de mióta úgy alakult, hogy van egy "új lakótársam", nem szívesen fogadok vendégeket, Westert pedig pláne nem. Nem azért, mert titkolnom kéne előtte a dolgot, de utálom, mikor az őszinte véleményeivel jön vagy beleszól mit hogy kéne csinálnom. Úgy tesz, mintha szimpatizálna a fogvatartottal, és rendes fogvatartót akarna belőlem nevelni. Nevetséges, már kimondani is!
 - Na és miújság van veletek? - kérdezte vastag szemöldökeit meg-meg emelgetve, miután lehuppant egy konyhai bárszékre, s én töltöttem neki egy kis vörösbort. Mert hogy vért nem tartok otthon, meg különben is, magának okozta a bajt. De most csak azért sem forgatom a szemeim kérdésére.
 - Miért vagy itt, Wes? Minek jöttél? - kérdésre kérdéssel. Nem mintha nem szokott volna "csakúgy" jönni. De Iris ittléte óta egyre ritkábbak ezek a pillanatok. És igen, mi van, ha terelek is közben?
Iris nem azért foglyom, hogy tőrbe csaljak vele bárki mást vagy mert szükségem volna egy szobalányra - bár amúgy... -, hanem mert jelenleg meghatározatlan idejű büntetését tölti. Helytelen dolgot tett. Ő és a testvére is. Ellenem fordították azon képességeiket, melyekben osztozkodunk, mint boszorkányok. Ígyhát móresre tanítom őket. Testvére ugyanis azt hiszi, hogy Iris meghalt, a lány pedig emlékeit vesztette egy bűbájom által és a házam foglyává vált, amit nem tud elhagyni.
Eleinte persze nehezteltem rá, ezt pedig érzékeltettem is vele, mégis csak büntetésből van itt. De azért nem vagyok akkora szörnyeteg, hogy egy külsőre fiatal boszorkányt láncra verve a pincémben tartsak. Pláne a pincében tartott minőségi italok, és a mágiához használatos dolgaim miatt. Nem. Megkapta az egyik vendégszobát, de azért mindig kiszabtam a feladatait is. Szerintem ez így fer. Szerinte nem, főleg, mert azt sem tudja, miért van itt és miért kezelem úgy, ahogy. De ahogy teltek a napok, hetek, hónapok, valahogy a ház - és az életem - részévé vált olyan mértékig, hogy enyhülni látszott szigorom felé. Meghagytam neki, hogy kimehessen a ház kertjébe, vagy elmehessen a kapuig, így még Odin is megszokhatta, hogy nem kell minden alkalommal csaholásba kezdenie, ha meglátja Irist akár az ablakban. Aztán ugye jöttek az ünnepek, amiket egymagam ugyan sose ünneplek - vagy nem abban a formában -, de így, hogy itt van ő is, valahogy megszállt a karácsony szelleme, de még hálaadáskor is kedveskedtem neki ajándékkal. Az idő elteltével pedig aztán valahogy megszokottá, természetessé vált, hogy Iris itt él, a szobájában kuksol és rajzol vagy épp suttyomba eteti az asztal alatt Odint. Igen, szoktam látni... Mondom, hogy elfog hízni.
Érthető okoból felém alig nyitott, de a héten úgy döntöttem, ezen változatok most. Persze nem azzal, hogy felfedjem az igazságot, amit úgy gondoltam, talán egy nap homályba is veszhetne. De egy újabb aprósággal talán megtehetnénk az első lépést.
Minderről persze nem beszéltem senkinek és West előtt is próbáltam úgy tenni, mintha most is épp olyan szigorral tartanám itt, mint az első napokban. Egy ideje úgyis egy helyben toporogtunk a helyzet miatt, de most úgy érzem itt az ideje lépni.
Igen, valahogy így terveztem. Aztán kitört a baj. A ház falai mintha megremegtek volna, a levegő egy pillanatra sűrűbbé vált. Az elvégzett mágia apróbb jeleit, amire egy boszorkánymester épp olyan érzékeny, mint egyes kutyák a szarvasgombára. Rögtön tudtam, hogy Iris az. Wester értetlenkedve tekintett a dühtől vörös fejemre, de jött utánam, közben pedig folyton érdeklődött mi bajom, de most ténylegesen másra koncentráltam. Nem kellett sokat keresni a lányt, mert segítség nélkül aligha nyílt fel volna a szeme.
 - Mi a fenét művelsz itt?! - ordítottam rá a könyvtárba lépve. De elszánt tekintete megtorpantott. Tudtam, hogy elkéstem, a bűbáj köde immáron semmivé foszlott előtte.
Megpróbáltam megállítani - persze csak szavakkal - visszatartani, hogy megmagyarázhassam, de ha meg is fordult volna, sem tudtam volna érdemleges válasszal szolgálni. Hiszen ezen dolgokat még magamban sem tisztáztam le.
Nem hittem, hogy egy nap visszajön, ha csak nem bosszút állni, de azt tudtam, hogy bár előtte is volt életünk, de hónapok teltek el Iris itt léte alatt, ami sok mindent megváltoztatott.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Jonathan Drake Linden

Az álarc mögött: Dommiel


Jonathan Drake Linden
Boszorkánymester
mágia birtokosa
Jonathan Drake Linden



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
I feel so extraordinary
Something's got a hold on me
A vén róka | Jonathan D. Linden 21f06eda99b7a27045febb8f171a963d
I get this feeling I'm in motion
A sudden sense of liberty
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Titulus :
The Black Fox
Másik felem :
Szingli.
Egyenlőre...
Ennyi éve vagyok a világon :
45
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dominic Cooper
Tartózkodási helyem :
A világvégén

A vén róka | Jonathan D. Linden Empty
TémanyitásA vén róka | Jonathan D. Linden EmptyVas. Márc. 14, 2021 6:52 pm

Egyik Iris...
másik Rhys!


❝Nem azzá lettem, aki voltam és
nem az vagyok, aki leszek.❝

Kedves Jonathan! A vén róka | Jonathan D. Linden 2909147992

Örömömre szolgált, hogy személyesen én fogadhatlak el, főleg miután egy ilyen remek lappal érkeztél. Egyszerűen fantasztikus karakter akadt a kezedbe. Ráadásul az ET-ben nagyon szépen kiszínesítetted a történetét. Le a kalappal.  A vén róka | Jonathan D. Linden 3808243726

A kapcsolataidat elnézve, nem semmi miféle helyzetbe keveredtél. Nem is irigyellek. Viszont az fénypontja volt az egésznek, hogy esetlegesen még meg is kedvelted a foglyodat.  A vén róka | Jonathan D. Linden 165619248

A boszik (Iris és Rhys), illetve a vámpír (Wester) iránti érzéseid miatt öröm lesz követni a játékaidat.
Oh, és majd elfelejtettem, (oké, ezt nem lehet). Egyértelműen külön piros pont, hogy egy négylábút is megemlítettél. Odin-ról azokat a pár mondatokat öröm volt olvasni.  A vén róka | Jonathan D. Linden 3993946357

Nagyon de nagyon örülök, hogy itt vagy és kíváncsian várom, hogy fog alakulni a kapcsolatod, Iris-sel, Rhys-sel és persze ugyanúgy Wester-rel is.  A vén róka | Jonathan D. Linden 3575419701
Tehát ne felejts el foglalózni és amint megvagy vele, irány a játéktér.  A vén róka | Jonathan D. Linden 981359934





Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
A vén róka | Jonathan D. Linden Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
A vén róka | Jonathan D. Linden Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
A vén róka | Jonathan D. Linden Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

A vén róka | Jonathan D. Linden Empty
 

A vén róka | Jonathan D. Linden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal